Registracija
Tra
12

Međunarodni nogometni turnir „Croatia Trophy“ BOYS U-13/14

NOGOMET

Organizator

SudioniciFC DINAMO ZAGREB (CRO)USC PERCHTOLDSDORF (AUT)FC VORWARTS STYER (AUT)FC ROVINJSC FORZA CORAGGIO 1 (ITA)SC TEAM WIENER LINIEN 2 (AUT)SC TEAM WIENER LINIEN 1 (AUT)FC GERSTHOFER (AUT)SC FORZA CORAGGIO 2 (ITA)FC RUDAR LABIN (CRO)A4 - USC PERCHTOLDSDORF (AUT)B4 - SC FORZA CORAGGIO 2 (ITA)A3 - SC TEAM WIENER LINIEN 2 (AUT) B3 - SC TEAM WIENER LINIEN 1 (AUT)A5 - FC VORWARTS STYER (AUT)B5 - FC GERSTHOFER (AUT)A1 - FC DINAMO ZAGREB (CRO)B2 - FC ROVINJA2 - SC FORZA CORAGGIO 1 (ITA)B1 - FC RUDAR LABIN (CRO)

Srijeda, 12.04.2017 15:00 Početak

Subota, 15.04.2017 18:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
12.04. 16:00 FC DINAMO ZAGREB (CRO) USC PERCHTOLDSDORF (AUT) 3-1 SC 3 Grupa A
12.04. 16:40 FC VORWARTS STYER (AUT) FC ROVINJ 0-2 SC 3 Friendly
13.04. 10:40 SC FORZA CORAGGIO 1 (ITA) SC TEAM WIENER LINIEN 2 (AUT) 0-3 SC 3 Grupa A
13.04. 11:20 SC TEAM WIENER LINIEN 1 (AUT) FC GERSTHOFER (AUT) 7-0 SC 3 Grupa B
13.04. 12:00 FC DINAMO ZAGREB (CRO) SC TEAM WIENER LINIEN 2 (AUT) 1-0 SC 3 Grupa A
13.04. 12:40 USC PERCHTOLDSDORF (AUT) FC VORWARTS STYER (AUT) 2-1 SC 3 Grupa A
13.04. 13:20 SC FORZA CORAGGIO 1 (ITA) FC DINAMO ZAGREB (CRO) 0-0 SC 3 Grupa A
13.04. 14:00 SC TEAM WIENER LINIEN 1 (AUT) SC FORZA CORAGGIO 2 (ITA) 3-0 SC 3 Grupa B
13.04. 14:40 FC DINAMO ZAGREB (CRO) FC VORWARTS STYER (AUT) 11-0 SC 3 Grupa A
13.04. 16:00 FC ROVINJ USC PERCHTOLDSDORF (AUT) 6-0 SC 3 Friendly
13.04. 17:20 SC FORZA CORAGGIO 2 (ITA) FC RUDAR LABIN (CRO) 0-2 SC 3 Grupa B
14.04. 10:00 SC FORZA CORAGGIO 1 (ITA) FC VORWARTS STYER (AUT) 2-0 SC 3 Grupa A
14.04. 10:40 SC TEAM WIENER LINIEN 2 (AUT) USC PERCHTOLDSDORF (AUT) 0-2 SC 3 Grupa A
14.04. 11:20 FC GERSTHOFER (AUT) SC FORZA CORAGGIO 2 (ITA) 0-3 SC 3 Grupa B
14.04. 12:00 FC VORWARTS STYER (AUT) SC TEAM WIENER LINIEN 2 (AUT) 0-4 SC 3 Grupa A
14.04. 12:40 FC ROVINJ FC GERSTHOFER (AUT) 4-0 SC 3 Grupa B
14.04. 13:20 SC FORZA CORAGGIO 1 (ITA) USC PERCHTOLDSDORF (AUT) 5-0 SC 3 Grupa A
14.04. 14:00 FC ROVINJ SC FORZA CORAGGIO 2 (ITA) 2-1 SC 3 Grupa B
14.04. 14:40 FC RUDAR LABIN (CRO) FC GERSTHOFER (AUT) 2-0 SC 3 Grupa B
14.04. 15:20 FC ROVINJ SC TEAM WIENER LINIEN 1 (AUT) 1-1 SC 3 Grupa B
14.04. 16:40 FC RUDAR LABIN (CRO) SC TEAM WIENER LINIEN 1 (AUT) 1-0 SC 3 Grupa B
14.04. 17:20 FC ROVINJ FC RUDAR LABIN (CRO) 0-0 SC 3 Grupa B
15.04. 09:00 A4 - USC PERCHTOLDSDORF (AUT) B4 - SC FORZA CORAGGIO 2 (ITA) 2-0 SC 3 7. Mjesto
15.04. 09:40 A3 - SC TEAM WIENER LINIEN 2 (AUT) B3 - SC TEAM WIENER LINIEN 1 (AUT) 0-6 SC 3 5. Mjesto
15.04. 10:20 A5 - FC VORWARTS STYER (AUT) B5 - FC GERSTHOFER (AUT) 4-5 (2-2) SC 3 9. Mjesto
15.04. 11:00 A1 - FC DINAMO ZAGREB (CRO) B2 - FC ROVINJ 2-1 SC 3 1/2 Finale
15.04. 11:40 A2 - SC FORZA CORAGGIO 1 (ITA) B1 - FC RUDAR LABIN (CRO) 4-1 SC 3 1/2 Finale
15.04. 12:20 FC ROVINJ FC RUDAR LABIN (CRO) 0-1 SC 3 3. Mjesto
15.04. 13:00 FC DINAMO ZAGREB (CRO) SC FORZA CORAGGIO 1 (ITA) 0-1 SC 3 FINALE

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 FC DINAMO ZAGREB (CRO) 4 3 1 0 15 1 14 10 P P N P
2 SC FORZA CORAGGIO 1 (ITA) 4 2 1 1 7 3 4 7 I N P P
3 SC TEAM WIENER LINIEN 2 (AUT) 4 2 0 2 7 3 4 6 P I I P
4 USC PERCHTOLDSDORF (AUT) 4 2 0 2 5 9 -4 6 I P P I
5 FC VORWARTS STYER (AUT) 4 0 0 4 1 19 -18 0 I I I I
1 FC RUDAR LABIN (CRO) 4 3 1 0 5 0 5 10 P P P N
2 FC ROVINJ 4 2 2 0 7 2 5 8 P P N N
3 SC TEAM WIENER LINIEN 1 (AUT) 4 2 1 1 11 2 9 7 P P N I
4 SC FORZA CORAGGIO 2 (ITA) 4 1 0 3 4 7 -3 3 I I P I
5 FC GERSTHOFER (AUT) 4 0 0 4 0 16 -16 0 I I I I

U-13/14 -  KONAČAN POREDAK EKIPA :



1. SC FORZA CORAGGIO 1 (ITA)

2. FC DINAMO ZAGREB (CRO)

3. FC RUDAR LABIN (CRO)

4. FC ROVINJ

5. TEAM  WIENER LINIEN 1 (AUT)

6. SC TEAM WIENER LINIEN 2 (AUT)

7. USC  PERCHTOLDSDORF (AUT)

8. SC FORZA CORAGGIO 2 (ITA)

9. FC GERSTHOFER (AUT)

10. FC VORWARTS STYER (AUT)


NAJBOLJI STRIJELAC:

Ime i prezime          Klub         


 NAJBOLJI VRATAR:

Ime i prezime          Klub     


NAJBOLJI IGRAČ:

Ime i prezime          Klub   

Sljedeće najave