Registracija
Tra
12

Međunarodni nogometni turnir „Croatia Trophy“ BOYS U-10

NOGOMET

Organizator

SudioniciFC ROVINJ (CRO)FC ADMIRA WACKER (AUT)FC ISTRA 1961 1 (CRO)FC ISTRA 1961 2 (CRO)SC TEAM WIENER LINIEN (AUT)FC ROVINJSKO SELO (CRO)

Srijeda, 12.04.2017 15:00 Početak

Subota, 15.04.2017 18:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
12.04. 15:00 FC ROVINJ (CRO) FC ADMIRA WACKER (AUT) 0-17 SC - BOX Grupa A
13.04. 10:00 FC ISTRA 1961 1 (CRO) FC ADMIRA WACKER (AUT) 0-3 SC - BOX Grupa A
13.04. 10:40 FC ISTRA 1961 2 (CRO) SC TEAM WIENER LINIEN (AUT) 2-5 SC - BOX Grupa A
13.04. 11:20 FC ADMIRA WACKER (AUT) FC ROVINJSKO SELO (CRO) 7-1 SC - BOX Grupa A
13.04. 12:00 FC ISTRA 1961 1 (CRO) FC ROVINJ (CRO) 5-0 SC - BOX Grupa A
13.04. 12:40 FC ISTRA 1961 2 (CRO) FC ROVINJSKO SELO (CRO) 1-1 SC - BOX Grupa A
13.04. 13:20 FC ISTRA 1961 1 (CRO) FC ISTRA 1961 2 (CRO) 6-1 SC - BOX Grupa A
13.04. 15:20 SC TEAM WIENER LINIEN (AUT) FC ROVINJ (CRO) 3-0 SC - BOX Grupa A
14.04. 10:00 FC ROVINJ (CRO) FC ROVINJSKO SELO (CRO) 0-6 SC - BOX Grupa A
14.04. 10:40 FC ISTRA 1961 1 (CRO) SC TEAM WIENER LINIEN (AUT) 3-0 SC - BOX Grupa A
14.04. 11:20 FC ISTRA 1961 2 (CRO) FC ADMIRA WACKER (AUT) 0-4 SC - BOX Grupa A
14.04. 12:00 FC ISTRA 1961 1 (CRO) FC ROVINJSKO SELO (CRO) 6-0 SC - BOX Grupa A
14.04. 12:40 SC TEAM WIENER LINIEN (AUT) FC ADMIRA WACKER (AUT) 1-4 SC - BOX Grupa A
14.04. 13:20 FC ISTRA 1961 2 (CRO) FC ROVINJ (CRO) 5-1 SC - BOX Grupa A
14.04. 14:00 SC TEAM WIENER LINIEN (AUT) FC ROVINJSKO SELO (CRO) 5-2 SC - BOX Grupa A
14.04. 14:40 FC ISTRA 1961 1 (CRO) FC ADMIRA WACKER (AUT) SC - BOX Friendly

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 FC ADMIRA WACKER (AUT) 5 5 0 0 35 2 33 15 P P P P P
2 FC ISTRA 1961 1 (CRO) 5 4 0 1 20 4 16 12 I P P P P
3 SC TEAM WIENER LINIEN (AUT) 5 3 0 2 14 11 3 9 P P I I P
4 FC ISTRA 1961 2 (CRO) 5 1 1 3 9 17 -8 4 I N I I P
5 FC ROVINJSKO SELO (CRO) 5 1 1 3 10 19 -9 4 I N P I I
6 FC ROVINJ (CRO) 5 0 0 5 1 36 -35 0 I I I I I


U-10 - KONAČAN POREDAK EKIPA :


1. FC ADMIRA WACKER (AUT)

2. FC ISTRA 1961 1  (CRO)

3. SC TEAM WIENER LINIEN (AUT)

4. FC ISTRA 1961 2  (CRO)

5. FC ROVINJSKO SELO (CRO)

6. FC ROVINJ (CRO)

NAJBOLJI STRIJELAC:

Ime i prezime          Klub         


 NAJBOLJI VRATAR:

Ime i prezime          Klub     


NAJBOLJI IGRAČ:

Ime i prezime          Klub 









Sljedeće najave