Registracija
Ruj
09

Međunarodni memorijalni turnir "Stanko Sivirić" Međugorje 2022.

  • Turnir
  • Muško / Ženski
  • SVI/SVI (M/Ž - 2006/2008/2010)
  • liga/natjecanje

Petak, 09.09.2022 12:00 Početak

Nedjelja, 11.09.2022 20:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
09.09. 12:00 RK Izviđač M08 RK Stolac M08 33-8 1 Grupa A M08
09.09. 12:45 ORK Iskra Ž08 ŽRK Grude Ž08 23-16 1 Grupa A Ž08
09.09. 13:30 RA Izviđač M06 HRK Čapljina M06 28-12 1 Grupa A M06
09.09. 14:15 MRK Sloga M08 RK Jerkovac M08 32-16 1 Grupa B M08
09.09. 15:00 ŽRK Grude Ž08 RK Marina Kaštela Ž08 21-16 1 Grupa A Ž08
09.09. 15:45 RK Čapljina Ž08 ORK Iskra Ž08 16-18 1 Grupa A Ž08
09.09. 16:30 RK Maglaj 2 M10 HRK Međugorje M10 4-17 1 Grupa A M10
09.09. 17:05 RK Maglaj 1 M10 RK Korčula M10 8-23 1 Grupa A M10
09.09. 17:50 RK Jerkovac M08 RK Metković-Mehanika M08 14-11 1 Grupa B M08
09.09. 18:25 RK Maglaj M08 HRK Čapljina M08 25-17 1 Grupa A M08
09.09. 20:05 ŽRK Međugorje Ž10 RK Lokomotiva Ž10 11-13 1 Grupa A Ž10
09.09. 20:30 HRK Međugorje M08 RK Metković-Mehanika M08 15-13 1 Grupa B M08
10.09. 08:30 HRK Međugorje M08 MRK Sloga M08 20-31 1 Grupa B M08
10.09. 09:15 RK Stolac M08 HRK Čapljina M08 9-24 1 Grupa A M08
10.09. 10:00 RK Izviđač M08 RK Maglaj M08 15-32 1 Grupa A M08
10.09. 10:45 RK Stolac Ž06 RK Galeb Ž06 23-11 1 Grupa A Ž06
10.09. 11:30 RK Jerkovac M08 HRK Međugorje M08 19-19 1 Grupa B M08
10.09. 12:15 RK Marina Kaštela Ž08 RK Čapljina Ž08 11-8 1 Grupa A Ž08
10.09. 13:45 ŽRK Međugorje Ž10 ORK Iskra Stolac Ž10 11-4 1 Grupa A Ž10
10.09. 14:20 RK Lokomotiva Ž10 ŽRK Međugorje Ž10 10-0 1 Grupa A Ž10
10.09. 14:55 ŽRK Međugorje Ž06 RK Stolac Ž06 13-22 1 Grupa A Ž06
10.09. 15:40 RK Maglaj M08 RK Stolac M08 45-11 1 Grupa A M08
10.09. 16:25 HRK Čapljina M08 RK Izviđač M08 19-19 1 Grupa A M08
10.09. 17:10 RK Korčula M10 RK Maglaj 2 M10 29-3 1 Grupa A M10
10.09. 17:45 HRK Međugorje M10 RK Maglaj 1 M10 8-31 1 Grupa A M10
10.09. 18:20 MRK Sloga M08 RK Metković-Mehanika M08 23-14 1 Grupa B M08
10.09. 18:55 RK Čapljina Ž08 ŽRK Međugorje Ž08 15-16 1 Grupa A Ž08
10.09. 19:40 ORK Iskra Ž08 RK Marina Kaštela Ž08 22-20 1 Grupa A Ž08
11.09. 08:30 RK Maglaj 2 M10 RK Maglaj 1 M10 20-6 1 Grupa A M10
11.09. 09:15 ŽRK Međugorje Ž08 ORK Iskra Ž08 8-25 1 Grupa A Ž08
11.09. 10:00 HRK Čapljina M06 RK Rvacka Livno M06 10-16 1 Grupa A M06
11.09. 10:45 RK Maglaj M08 HRK Međugorje M08 24-18 1 M08 1/2 F A
11.09. 11:30 MRK Sloga M08 RK Izviđač M08 26-23 1 M08 1/2 F B
11.09. 12:15 ORK Iskra Stolac Ž10 ŽRK Međugorje 2 Ž10 10-0 1 Grupa A Ž10
11.09. 12:50 RK Marina Kaštela Ž08 ŽRK Međugorje Ž08 22-11 1 Grupa A Ž08
11.09. 13:25 ŽRK Grude Ž08 RK Čapljina Ž08 23-18 1 Grupa A Ž08
11.09. 14:00 RK Galeb Ž06 ŽRK Međugorje Ž06 0-10 1 Grupa A Ž06
11.09. 14:45 RK Lokomotiva Ž10 ORK Iskra Stolac Ž10 6-2 1 Grupa A Ž10
11.09. 15:20 ŽRK Međugorje 2 Ž10 ŽRK Međugorje Ž10 0-10 1 Grupa A Ž10
11.09. 15:55 RK Rvacka Livno M06 RA Izviđač M06 19-24 1 Grupa A M06
11.09. 16:40 ŽRK Međugorje Ž08 ŽRK Grude Ž08 5-20 1 Grupa A Ž08
11.09. 17:15 RK Korčula M10 HRK Međugorje M10 38-12 1 Grupa A M10
11.09. 17:50 HRK Međugorje M08 RK Izviđač M08 23-25 (22-22) 1 M08 za 3. mj.
11.09. 18:35 RK Maglaj M08 MRK Sloga M08 28-25 1 M08 Finale

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RA Izviđač M06 2 2 0 0 52 31 21 4 P P
2 RK Rvacka Livno M06 2 1 0 1 35 34 1 2 P I
3 HRK Čapljina M06 2 0 0 2 22 44 -22 0 I I
1 RK Maglaj M08 3 3 0 0 102 43 59 6 P P P
2 RK Izviđač M08 3 1 1 1 67 59 8 3 P I N
3 HRK Čapljina M08 3 1 1 1 60 53 7 3 I P N
4 RK Stolac M08 3 0 0 3 28 102 -74 0 I I I
1 RK Korčula M10 3 3 0 0 90 23 67 6 P P P
2 RK Maglaj 1 M10 3 1 0 2 45 51 -6 2 I P I
3 RK Maglaj 2 M10 3 1 0 2 27 52 -25 2 I I P
4 HRK Međugorje M10 3 1 0 2 37 73 -36 2 P I I
1 RK Stolac Ž06 2 2 0 0 45 24 21 4 P P
2 ŽRK Međugorje Ž06 2 1 0 1 23 22 1 2 I P
3 RK Galeb Ž06 2 0 0 2 11 33 -22 0 I I
1 ORK Iskra Ž08 4 4 0 0 88 60 28 8 P P P P
2 ŽRK Grude Ž08 4 3 0 1 80 62 18 6 I P P P
3 RK Marina Kaštela Ž08 4 2 0 2 69 62 7 4 I P I P
4 ŽRK Međugorje Ž08 4 1 0 3 40 82 -42 2 P I I I
5 RK Čapljina Ž08 4 0 0 4 57 68 -11 0 I I I I
1 RK Lokomotiva Ž10 3 3 0 0 29 13 16 6 P P P
2 ŽRK Međugorje Ž10 4 2 0 2 32 27 5 4 I P I P
3 ORK Iskra Stolac Ž10 3 1 0 2 16 17 -1 2 I P I
4 ŽRK Međugorje 2 Ž10 2 0 0 2 0 20 -20 0 I I
1 MRK Sloga M08 3 3 0 0 86 50 36 6 P P P
2 HRK Međugorje M08 3 1 1 1 54 63 -9 3 P I N
3 RK Jerkovac M08 3 1 1 1 49 62 -13 3 I P N
4 RK Metković-Mehanika M08 3 0 0 3 38 52 -14 0 I I I

Međunarodni memorijalni turnir "Stanko Sivirić" Međugorje 2022.


Pojedinačne nagrade:

M06

Najbolji igrač - Franjo Miličević - RA Izviđač 

Najbolji golman - Stipe Gelo - RK Rvacka 

M08

Najbolji igrač  - Rijad Halilović - RK Maglaj 

Najbolji golman  - Džani Avdibašić - MRK Sloga Gornji Vakuf 

M10

Najbolji igrač  - Toni Bonifačić - RK Korčula 

Najbolji golman  - Irhad Mulahasanović -RK Maglaj

Ž06

Najbolja igračica  - Antea Lukančić - RK Stolac 

Najbolja golmanica - Ana Džeba - ŽRK Međugorje 

Ž08

Najbolja igračica  - Anđela Previšić - ORK Iskra Stolac 

Najbolja golmanica - Nina Marić  - ŽRK Grude 

M10

Najbolja igračica  - Nudžejma  Alić - ŽRK Lokomotiva Mostar 

Najbolja golmanica Karla Pervan - ŽRK Međugorje



NOVO!!

Prvi specijalizirani edukativni časopis za rukometne golmane svih dobnih kategorija od amatera do profesionalaca. Časopis je namijenjen također trenerima golmana, kao i rukometnim trenerima kako bi iz svojih golmana izvukli najbolje što mogu i na taj način poboljšali učinak svojih ekipa.

RUKOMETNI INKUBATOR


Foto galerija

Sljedeće najave