Registracija
Kol
20

Međugorje Handball 2016 - Djevojčice 2002/03

Subota, 20.08.2016 15:00 Početak

Srijeda, 24.08.2016 23:00 Završetak

Raspored turnira - Mlađe kadetkinje

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
20.08. 16:00 HRK Katarina Mostar ŽRK METKOVIĆ 16:11 SCM TRAVA 4 GRUPA A
20.08. 18:40 ŽRK METKOVIĆ ŽRK HOTELI MAKARSKA 12:16 SCM TRAVA 4 GRUPA A
21.08. 16:00 HŽRK GRUDE Grude RK JERKOVAC 10:20 SCM TRAVA 4 GRUPA A
21.08. 16:50 HRK Katarina Mostar RK LOKOMOTIVA MOSTAR 15:3 SCM TRAVA 4 GRUPA A
21.08. 17:40 HŽRK GRUDE Grude ŽRK HOTELI MAKARSKA 13:18 SCM TRAVA 4 GRUPA A
21.08. 18:30 RK JERKOVAC ŽRK METKOVIĆ 14:16 SCM TRAVA 4 GRUPA A
22.08. 16:00 RK JERKOVAC RK LOKOMOTIVA MOSTAR 16:7 SCM TRAVA 4 GRUPA A
22.08. 18:00 RK LOKOMOTIVA MOSTAR HŽRK GRUDE Grude 9:17 SCM TRAVA 3 GRUPA A
22.08. 19:20 ŽRK HOTELI MAKARSKA RK JERKOVAC 20:16 SCM TRAVA 4 GRUPA A
22.08. 20:00 HRK Katarina Mostar HŽRK GRUDE Grude 18:14 SCM TRAVA 4 GRUPA A
23.08. 17:00 RK JERKOVAC HRK Katarina Mostar 15:15 SCM TRAVA 4 GRUPA A
23.08. 18:00 HŽRK GRUDE Grude ŽRK METKOVIĆ 14:17 SCM TRAVA 4 GRUPA A
23.08. 20:00 ŽRK HOTELI MAKARSKA RK LOKOMOTIVA MOSTAR 10:0 SCM TRAVA 2 GRUPA A
24.08. 17:00 ŽRK METKOVIĆ RK LOKOMOTIVA MOSTAR 17:16 SCM TRAVA 3 GRUPA A
24.08. 18:40 HRK Katarina Mostar ŽRK HOTELI MAKARSKA 17:17 SCM TRAVA 3 GRUPA A

Poredak - Mlađe kadetkinje

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 ŽRK HOTELI MAKARSKA 5 4 1 0 81 58 23 13 P P P P N
2 HRK KATARINA MOSTAR 5 3 2 0 81 60 21 11 P P P N N
3 ŽRK METKOVIĆ 5 3 0 2 73 76 -3 9 I I P P P
4 RK JERKOVAC 5 2 1 2 81 68 13 7 P I P I N
5 HŽRK GRUDE 5 1 0 4 68 82 -14 3 I I P I I
6 RK LOKOMOTIVA MOSTAR 5 0 0 5 35 75 -40 0 I I I I I

Rezultati turnira u skupini Djevojčice 2002/03!

Poredak ekipa:

  1. mjesto: ŽRK HOTELI MAKARSKA
  2. mjesto: HRK KATARINA MOSTAR
  3. mjesto: ŽRK METKOVIĆ
  4. mjesto: RK JERKOVAC
  5. mjesto: HŽRK GRUDE
  6. mjesto: RK LOKOMOTIVA MOSTAR

Najbolja igračica u skupini: Mia Perić (ŽRK Hoteli Makarska)

Najbolja golmanica u skupini: Lidija Batinić (HRK Katarina Mostar)


Zbog učestalih promjena termina utakmica usljed nedolaska pojedinih ekipa (na što organizator ne može utjecati) molimo Vas da provjeravate svakodnevno termine na oglasnoj ploči ili putem servisa Sportilus na Facebooku ili službenoj stranici Turnira. Sve izmjene termina biti će objavljene do 12:00 sati na dan igranja.

U skupini djevojčice godišta 2002/03, sudjeluje ukupno 6 ekipa:

  1. HRVATSKI ŽENSKI RUKOMETNI KLUB GRUDE
  2. ŽENSKI RUKOMETNI KLUB HOTELI MAKARSKA
  3. RUKOMETNI KLUB LOKOMOTIVA MOSTAR
  4. ŽENSKI RUKOMETNI KLUB LOKOMOTIVA MOSTAR
  5. RUKOMETNI KLUB JERKOVAC
  6. RUKOMETNI KLUB KATARINA MOSTAR

Ekipe igraju prema principu svaki sa svakim, na temelju čega se generira tablica i ukupni poredak..

Vrijeme trajanja utakmice je 40 minuta (2 x 20 min).















Sljedeće najave