Registracija
Kol
20

Međugorje Handball 2016 - Djevojčice 2000/01

Subota, 20.08.2016 15:00 Početak

Srijeda, 24.08.2016 23:00 Završetak

Raspored turnira - Kadetkinje

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
20.08. 16:00 HRK Široki HRK KATARINA 10:0 SCM TRAVA 3 GRUPA A
20.08. 17:00 ŽRK METKOVIĆ HŽRK Zrinjski Mostar 19:8 SCM TRAVA 3 GRUPA B
20.08. 18:00 ŽRK POSUŠJE ŽRK IMOTA 8:3 SCM TRAVA 3 GRUPA B
20.08. 19:00 ŽRK HOTELI MAKARSKA HRK KATARINA 10:0 SCM TRAVA 3 GRUPA A
20.08. 19:00 ŽRK HOTELI MAKARSKA HRK Široki 18:6 SCM TRAVA 3 GRUPA A
20.08. 20:00 ŽRK POSUŠJE HŽRK Zrinjski Mostar 7:12 SCM TRAVA 3 GRUPA B
21.08. 18:00 HRK Široki HŽRK GRUDE Grude 7:20 SCM TRAVA 3 GRUPA A
21.08. 19:00 ŽRK METKOVIĆ ŽRK POSUŠJE 20:4 SCM TRAVA 3 GRUPA B
21.08. 19:30 HŽRK Zrinjski Mostar ŽRK IMOTA 16:2 SCM TRAVA 1 GRUPA B
21.08. 20:00 HŽRK GRUDE Grude ŽRK HOTELI MAKARSKA 12:18 SCM TRAVA 3 GRUPA A
22.08. 16:00 RK LOKOMOTIVA MOSTAR HRK KATARINA 10:0 SCM TRAVA 3 GRUPA A
22.08. 16:00 HRK KATARINA HŽRK GRUDE Grude 0:10 SCM TRAVA 3 GRUPA A
22.08. 19:00 HRK Široki RK LOKOMOTIVA MOSTAR 3:29 SCM TRAVA 3 GRUPA A
22.08. 20:00 ŽRK IMOTA ŽRK METKOVIĆ 1:20 SCM TRAVA 3 GRUPA B
22.08. 21:00 RK LOKOMOTIVA MOSTAR ŽRK HOTELI MAKARSKA 9:18 SCM TRAVA 3 GRUPA A
23.08. 16:00 HŽRK GRUDE Grude RK LOKOMOTIVA MOSTAR 8:16 SCM TRAVA 3 GRUPA A
23.08. 17:00 ŽRK POSUŠJE HRK Široki 8:5 SCM TRAVA 3 B3/A4
23.08. 18:00 HŽRK GRUDE Grude ŽRK IMOTA 14:8 SCM TRAVA 3 A3/B4
23.08. 19:00 ŽRK HOTELI MAKARSKA HŽRK Zrinjski Mostar 16:7 SCM TRAVA 3 1/2 F A1/B2
23.08. 20:00 ŽRK METKOVIĆ RK LOKOMOTIVA MOSTAR 12:10 SCM TRAVA 3 1/2 F B1/A2
23.08. 20:00 ŽRK POSUŠJE HŽRK GRUDE Grude 17:25 SCM TRAVA 2 ZA 5. MJESTO
24.08. 17:00 ŽRK IMOTA HRK Široki 10:0 SCM TRAVA 1 ZA 7. MJESTO
24.08. 18:40 HŽRK Zrinjski Mostar RK LOKOMOTIVA MOSTAR 9:15 SCM TRAVA 1 ZA 3. MJESTO
24.08. 19:30 ŽRK HOTELI MAKARSKA ŽRK METKOVIĆ 13:10 SCM TRAVA 3 ZA 1. MJESTO

Poredak - Kadetkinje

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 ŽRK HOTELI MAKARSKA 4 4 0 0 64 27 37 12 P P P P
2 RK LOKOMOTIVA MOSTAR 4 3 0 1 64 29 35 9 P P I P
3 HŽRK GRUDE 4 2 0 2 50 41 9 6 P I P I
4 HRK ŠIROKI 4 1 0 3 26 67 -41 3 P I I I
5 HRK KATARINA 4 0 0 4 0 40 -40 0 I I I I
1 ŽRK METKOVIĆ 3 3 0 0 59 13 46 9 P P P
2 HŽRK ZRINJSKI MOSTAR 3 2 0 1 36 28 8 6 I P P
3 ŽRK POSUŠJE 3 1 0 2 19 35 -16 3 P I I
4 ŽRK IMOTA 3 0 0 3 6 44 -38 0 I I I

Rezultati turnira u skupini Djevojčice 2000/01!

Poredak ekipa:

  1. mjesto: ŽRK HOTELI MAKARSKA
  2. mjesto: ŽRK METKOVIĆ
  3. mjesto: RK LOKOMOTIVA MOSTAR
  4. mjesto: HŽRK ZRINJSKI MOSTAR
  5. mjesto: HŽRK GRUDE
  6. mjesto: ŽRK POSUŠJE
  7. mjesto: ŽRK IMOTA
  8. mjesto: HRK ŠIROKI

Najbolja igračica u skupini: Ivana Grmoja (ŽRK Metković)

Najbolja golmanica u skupini: Mia Juričić (ŽRK Hoteli Makarska)


Zbog učestalih promjena termina utakmica usljed nedolaska pojedinih ekipa (na što organizator ne može utjecati) molimo Vas da provjeravate svakodnevno termine na oglasnoj ploči ili putem servisa Sportilus na Facebooku ili službenoj stranici Turnira. Sve izmjene termina biti će objavljene do 12:00 sati na dan igranja.

U skupini djevojčice godišta 2000/01, sudjeluje ukupno 9 ekipa:

A skupina: 

  1. HRVATSKI ŽENSKI RUKOMETNI KLUB GRUDE
  2. ŽENSKI RUKOMETNI KLUB HOTELI MAKARSKA
  3. RUKOMETNI KLUB LOKOMOTIVA MOSTAR
  4. HRVATSKI RUKOMETNI KLUB ŠIROKI Široki Brijeg

HRVATSKI RUKOMETNI KLUB KATARINA Mostar - opravdani izostanak sa turnira, a sve utakmice registrirane su 10:0 za protivničku ekipu!

B skupina:

  1. ŽENSKI RUKOMETNI KLUB POSUŠJE
  2. ŽENSKI RUKOMETNI KLUB IMOTA Imotski
  3. ŽENSKI RUKOMETNI KLUB METKOVIĆ
  4. HRVATSKI ŽENSKI RUKOMETNI KLUB ZRINJSKI MOSTAR

Ekipe su podijeljene u dvije skupine, skupina A i skupina B. U polufinalu igraju dvije prvo plasirane ekipe iz svake skupine, dok poraženi igraju za treće mjesto, a pobjednici za prvo u finalu. Također odigraju se i razigravanja za 7. i 5. mjesto.

Vrijeme trajanja utakmice je 40 minuta (2 x 20 min).




Sljedeće najave