Registracija
Kol
20

Međugorje Handball 2016 - Dječaci 2002/03

Subota, 20.08.2016 15:00 Početak

Srijeda, 24.08.2016 23:00 Završetak

Raspored turnira - Mlađi kadeti

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
20.08. 16:00 RK PPD ZAGREB HRK Široki 27:7 KRSTINE GRUPA A
20.08. 16:50 HRK Međugorje ŠR METKOVIĆ 12:23 KRSTINE GRUPA B
20.08. 17:40 RK JADRO SOLIN HMRK ZRINJSKI II 10:18 KRSTINE GRUPA A
20.08. 18:30 HMRK ZRINJSKI I 10:11 KRSTINE GRUPA B
21.08. 16:00 ŠR METKOVIĆ 21:15 KRSTINE GRUPA B
21.08. 16:50 HRK Široki RK JADRO SOLIN 17:11 KRSTINE GRUPA A
21.08. 17:40 RA Čapljina RK PPD ZAGREB 11:30 KRSTINE GRUPA A
21.08. 18:30 RK OMIŠALJ HRK Međugorje 15:11 KRSTINE GRUPA B
21.08. 19:20 HMRK ZRINJSKI I ŠR METKOVIĆ 12:24 KRSTINE GRUPA B
21.08. 20:10 RK JADRO SOLIN RA Čapljina 12:24 KRSTINE GRUPA A
21.08. 21:00 HMRK ZRINJSKI II HRK Široki 6:12 KRSTINE GRUPA A
22.08. 17:00 RA Čapljina HMRK ZRINJSKI II 20:14 KRSTINE GRUPA A
22.08. 17:50 RK OMIŠALJ 9:14 KRSTINE GRUPA B
22.08. 18:40 RK PPD ZAGREB RK JADRO SOLIN 25:8 KRSTINE GRUPA A
22.08. 19:30 RK OMIŠALJ HMRK ZRINJSKI I 14:13 KRSTINE GRUPA B
22.08. 20:20 HRK Široki RA Čapljina 12:22 KRSTINE GRUPA A
22.08. 21:00 HRK Međugorje 12:12 KRSTINE GRUPA B
23.08. 17:00 HMRK ZRINJSKI II RK PPD ZAGREB 3:23 KRSTINE GRUPA A
23.08. 17:50 ŠR METKOVIĆ RK OMIŠALJ 21:12 KRSTINE GRUPA B
23.08. 18:40 HRK Međugorje HMRK ZRINJSKI I 17:5 KRSTINE GRUPA B
23.08. 19:30 RA Čapljina ŠR METKOVIĆ 20:26 KRSTINE 1/2 FINALE
23.08. 20:20 RK PPD ZAGREB RK OMIŠALJ 25 : 8 KRSTINE 1/2 FINALE
23.08. 21:00 HMRK ZRINJSKI II 5:5 KRSTINE ZA 7. MJESTO
23.08. 21:00 18:18 KRSTINE REVIJALNA
24.08. 10:30 HRK Široki HRK Međugorje 12:20 TRAVA 1 ZA 5. MJESTO
24.08. 18:00 RK JADRO SOLIN HMRK ZRINJSKI I 6:14 KRSTINE ZA 9. MJESTO
24.08. 19:00 RA Čapljina RK OMIŠALJ 13:17 KRSTINE ZA 3. MJESTO
24.08. 20:20 ŠR METKOVIĆ RK PPD ZAGREB 23:32 KRSTINE FINALE

Poredak - Mlađi kadeti

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK PPD ZAGREB 4 4 0 0 105 29 76 12 P P P P
2 RA ČAPLJINA 4 3 0 1 77 68 9 9 I P P P
3 HRK ŠIROKI 4 2 0 2 48 66 -18 6 I P P I
4 HMRK ZRINJSKI II 4 1 0 3 41 65 -24 3 P I I I
5 RK JADRO SOLIN 4 0 0 4 41 84 -43 0 I I I I
1 ŠR METKOVIĆ 4 4 0 0 89 51 38 12 P P P P
2 RK OMIŠALJ 4 3 0 1 55 54 1 9 P P P I
3 HRK MEĐUGORJE 4 1 1 2 52 55 -3 4 I I N P
4 KHRM DUBROVNIK 4 1 1 2 47 57 -10 4 P I I N
5 HMRK ZRINJSKI I 4 0 0 4 40 66 -26 0 I I I I

Rezultati turnira u skupini Dječaci 2002/03!

Poredak ekipa:

  1. mjesto: RK PPD ZAGREB
  2. mjesto: ŠR METKOVIĆ
  3. mjesto: RK OMIŠALJ
  4. mjesto: RA ČAPLJINA
  5. mjesto: HRK MEĐUGORJE
  6. mjesto: HRK ŠIROKI
  7. mjesto: KHRM DUBROVNIK
  8. mjesto: HMRK ZRINJSKI II
  9. mjesto: HMRK ZRINJSKI I
  10. mjesto: RK JADRO SOLIN

Najbolji igrač u skupini: Luka Gnječ (RK Metković)

Najbolja ekipa:

  • Golman : Mislav Turčić (RK PPD Zagreb)
  • Lijevo krilo: Jutriša (RK PPD ZAGREB)
  • Lijevi bek: Gnječ (ŠR METKOVIĆ)
  • Pivot: Ivan Goluža (RK PPD Zagreb)
  • Srednji bek: Leskovac (RK PPD Zagreb)
  • Desni bek : Kolarić (RK PPD Zagreb)
  • Desno krilo: Nikolić (ŠR Metković)

Zbog učestalih promjena termina utakmica usljed nedolaska pojedinih ekipa (na što organizator ne može utjecati) molimo Vas da provjeravate svakodnevno termine na oglasnoj ploči ili putem servisa Sportilus na Facebooku ili službenoj stranici Turnira. Sve izmjene termina biti će objavljene do 12:00 sati na dan igranja.

U skupini dječaci godišta 2002/03, sudjeluje ukupno 10 ekipa koje su podijeljene u 2 skupine:

A skupina:

  1. RUKOMETNA AKADEMIJA ČAPLJINA
  2. RUKOMETNI KLUB PPD ZAGREB
  3. RUKOMETNI KLUB JADRO SOLIN
  4. HRVATSKI MUŠKI RUKOMETNI KLUB ZRINJSKI II Mostar
  5. HRVATSKI RUKOMETNI KLUB ŠIROKI, Široki Brijeg

B skupina:

  1. HRVATSKI RUKOMETNI KLUB MEĐUGORJE
  2. RUKOMETNI KLUB OMIŠALJ
  3. HRVATSKI MUŠKI RUKOMETNI KLUB ZRINJSKI I Mostar
  4. KLUB HRVATSKE RUKOMETNE MLADEŽI DUBROVNIK
  5. ŠKOLA RUKOMETA METKOVIĆ

Ekipe su podijeljene u dvije skupine, skupina A i skupina B. U polufinalu igraju dvije prvo plasirane ekipe iz svake skupine, dok poraženi igraju za treće mjesto, a pobjednici za prvo u finalu. Također odigraju se i razigravanja za 9.  7. i 5. mjesto.

Vrijeme trajanja utakmice je 40 minuta (2 x 20 min).




Sljedeće najave