Registracija
Kol
20

Medjugorje handball 2018. - međunarodni rukometni turnir

  • Turnir
  • Muško / Ženski
  • dobna skupina (U-12/14/16)
  • liga/natjecanje

Ponedjeljak, 20.08.2018 12:00 Početak

Petak, 24.08.2018 22:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
20.08. 17:00 HRK Međugorje HRK Izviđač CO Ljubuški 18 : 33 DVORANA GRUPA M02
20.08. 17:00 HRK Međugorje 2 HRK CO Ljubuški 2 10 : 20 TEREN 3 GRUPA A M06
20.08. 17:00 RK Velež Mostar RA Čapljina 4 :17 TEREN 1 GRUPA A M04
20.08. 17:40 ŽRK Trogir 58 2 RK Jerkovac Metković 5 : 14 TEREN 4 GRUPA B Ž06
20.08. 17:40 HRK CO Ljubuški 1 HMRK Zrinjski Mostar 15 :12 TEREN 3 GRUPA A M06
20.08. 17:50 HRK Izviđač CO Ljubuški HRK Čapljina 29 : 3 TEREN 1 GRUPA B M04
20.08. 18:00 ŽRK Metković ŽRK Trogir 58 1 6 : 19 TEREN 4 GRUPA A Ž06
20.08. 18:00 RA Čapljina HMRK Zrinjski Mostar 29 :23 DVORANA GRUPA M02
20.08. 18:00 ŽRK Trogir 58 HŽRK Grude 17 :19 TEREN 2 GRUPA Ž04
20.08. 18:20 HRK Međugorje 1 RA Čapljina 16 :13 TEREN 3 GRUPA A M06
20.08. 18:20 RK ČAPLJINA ŽRK Metković 12 : 9 TEREN 4 GRUPA A Ž06
20.08. 18:50 ŽRK Izviđač CO Ljubuški ŽRK Hoteli Makarska 10 :18 TEREN 2 GRUPA Ž04
20.08. 19:00 HMRK Zrinjski Mostar HRK Međugorje 1 23 :11 TEREN 3 GRUPA A M06
20.08. 19:00 HRK Izviđač CO Ljubuški RA Čapljina 26 : 21 DVORANA GRUPA M02
20.08. 19:00 HŽRK Grude ŽRK Hoteli Makarska 3 : 17 TEREN 4 GRUPA B Ž06
20.08. 19:30 ŽRK Metković RK Jerkovac Metković 27 : 6 TEREN 2 GRUPA Ž04
20.08. 19:30 HRK Široki HMRK Zrinjski Mostar 16 : 23 TEREN 1 GRUPA B M04
20.08. 19:40 HRK CO Ljubuški 2 HRK CO Ljubuški 1 9 : 18 TEREN 3 GRUPA A M06
20.08. 20:00 HRK Široki HRK Međugorje 21 :26 DVORANA GRUPA M02
20.08. 20:20 RK Zadar 1954 HRK Međugorje 2 15 :13 TEREN 3 GRUPA A M06
20.08. 20:20 RK Zadar 1954 RA Čapljina 11 : 24 TEREN 1 GRUPA A M04
21.08. 17:00 RK Zadar 1954 HRK Međugorje 1 15 : 5 TEREN 3 GRUPA A M06
21.08. 17:00 RA Čapljina HRK Široki 27 : 21 DVORANA GRUPA M02
21.08. 17:00 HRK Čapljina HMRK Zrinjski Mostar 16 : 17 TEREN 1 GRUPA B M04
21.08. 17:00 RK Jerkovac Metković ŽRK Hoteli Makarska 7 : 10 TEREN 4 GRUPA B Ž06
21.08. 17:40 HRK CO Ljubuški 1 RK Zadar 1954 18 : 13 TEREN 3 GRUPA A M06
21.08. 17:40 ŽRK Trogir 58 1 RK ČAPLJINA 19 : 6 TEREN 4 GRUPA A Ž06
21.08. 17:50 RK Velež Mostar HRK Međugorje 3 : 27 TEREN 1 GRUPA A M04
21.08. 18:00 ŽRK Trogir 58 ŽRK Izviđač CO Ljubuški 12 : 7 TEREN 2 GRUPA Ž04
21.08. 18:00 HMRK Zrinjski Mostar HRK Izviđač CO Ljubuški 21 : 29 DVORANA GRUPA M02
21.08. 18:20 HRK Međugorje 1 HRK Međugorje 2 11 : 11 TEREN 3 GRUPA A M06
21.08. 18:20 ŽRK Trogir 58 HŽRK Grude 6 : 11 TEREN 4 GRUPA B Ž06
21.08. 18:20 HRK Međugorje 1 HRK CO Ljubuški 2 13 : 21 TEREN 3 GRUPA A M06
21.08. 18:40 HRK Međugorje RK Zadar 1954 21 : 18 TEREN 1 GRUPA A M04
21.08. 18:40 HRK Izviđač CO Ljubuški HRK Široki 28 : 15 TEREN 1 GRUPA B M04
21.08. 18:50 HŽRK Grude RK Jerkovac Metković 23 : 18 TEREN 2 GRUPA Ž04
21.08. 19:00 RK ČAPLJINA ŽRK Marina Kaštela 17 : 14 TEREN 4 GRUPA A Ž06
21.08. 19:00 HRK Široki HMRK Zrinjski Mostar 23 : 21 DVORANA GRUPA M02
21.08. 19:00 RA Čapljina HMRK Zrinjski Mostar 6 : 18 TEREN 3 GRUPA A M06
21.08. 19:30 RA Čapljina HRK Međugorje 14 : 13 TEREN 1 GRUPA A M04
21.08. 19:30 ŽRK Hoteli Makarska ŽRK Metković 12 : 21 TEREN 2 GRUPA Ž04
21.08. 19:40 HRK CO Ljubuški 2 RA Čapljina 13 : 18 TEREN 3 GRUPA A M06
21.08. 19:40 HŽRK Grude RK Jerkovac Metković 6 : 9 TEREN 4 GRUPA B Ž06
21.08. 20:00 HRK Međugorje RA Čapljina 19 : 23 DVORANA GRUPA M02
21.08. 20:20 ŽRK Izviđač CO Ljubuški HŽRK Grude 12 : 14 TEREN 2 GRUPA Ž04
21.08. 20:20 HRK Široki HRK Čapljina 25 : 21 TEREN 1 GRUPA B M04
22.08. 16:00 HRK Katarina Mostar ŽRK Metković 0 : 10 DVORANA GRUPA Ž02
22.08. 17:00 ŽRK Metković ŽRK Trogir 58 18 : 6 TEREN 2 GRUPA Ž04
22.08. 17:00 ŽRK Marina Kaštela ŽRK Metković 9 : 10 TEREN 4 GRUPA A Ž06
22.08. 17:00 RA Čapljina HRK Međugorje 12 : 12 TEREN 3 GRUPA M08
22.08. 17:00 HMRK Zrinjski Mostar HRK Međugorje 30 : 18 DVORANA GRUPA M02
22.08. 17:00 RK Zadar 1954 RK Velež Mostar 21 : 12 TEREN 1 GRUPA A M04
22.08. 17:40 HRK Međugorje 2 HRK CO Ljubuški 1 6 : 13 TEREN 3 GRUPA A M06
22.08. 17:40 ŽRK Hoteli Makarska ŽRK Trogir 58 2 11 : 4 TEREN 4 GRUPA B Ž06
22.08. 17:40 ŽRK Trogir 58 1 ŽRK Marina Kaštela 21 : 10 TEREN 4 GRUPA A Ž06
22.08. 17:50 RK Jerkovac Metković ŽRK Hoteli Makarska 10 : 21 TEREN 2 GRUPA Ž04
22.08. 17:50 HMRK Zrinjski Mostar HRK Izviđač CO Ljubuški 13 : 28 TEREN 1 GRUPA B M04
22.08. 18:00 ŽRK Marina Kaštela HRK Katarina Mostar 10 : 0 DVORANA GRUPA Ž02
22.08. 18:00 HMRK Zrinjski Mostar HRK Međugorje 2 13 : 7 TEREN 3 GRUPA A M06
22.08. 18:20 RK Jerkovac Metković RA Čapljina 4 : 5 TEREN 4 GRUPA M08
22.08. 18:40 RK Zadar /A3 HRK Čapljina /B4 20 : 25 TEREN 1 M04 5-8. mj.
22.08. 19:00 ŽRK METKOVIĆ /A3 ŽRK Trogir 58 2 /B4 14 : 9 TEREN 4 Ž06 5-8. mj.
22.08. 19:00 HRK Međugorje RK Jerkovac Metković 7 : 8 DVORANA GRUPA M08
22.08. 19:00 ŽRK Metković ŽRK Marina Kaštela 13 : 12 DVORANA GRUPA Ž02
22.08. 19:00 HRK Izviđač CO Ljubuški HRK Široki 10 : 0 DVORANA GRUPA M02
22.08. 19:00 RA Čapljina RK Zadar 1954 7 : 14 TEREN 3 GRUPA A M06
22.08. 19:30 HŽRK Grude ŽRK Hoteli Makarska 12 : 21 TEREN 2 GRUPA Ž04
22.08. 19:30 RA Čapljina /A1 HMRK Zrinjski Mostar /B2 16 : 18 TEREN 1 M04 1/2 finale A
22.08. 19:40 ŽRK Trogir 58 1 /A1 RK JERKOVAC METKOVIĆ /B2 19 : 11 TEREN 4 Ž06 1/2 finale A
22.08. 19:40 HMRK Zrinjski Mostar HRK CO Ljubuški 2 16 : 16 TEREN 3 GRUPA A M06
22.08. 20:00 ŽRK Metković ŽRK Marina Kaštela 23 : 13 DVORANA GRUPA Ž02
22.08. 20:20 ŽRK Trogir 58 RK Jerkovac Metković 14 : 8 TEREN 2 GRUPA Ž04
22.08. 20:20 RK Zadar 1954 HMRK Zrinjski Mostar 18 : 2 TEREN 3 GRUPA A M06
22.08. 20:20 RA Čapljina /A2 ŽRK HOTELI MAKARSKA /B1 3 : 6 TEREN 4 Ž06 1/2 finale B
22.08. 20:20 HRK Međugorje /A2 RK Izviđač CO /B1 16 : 30 TEREN 1 M04 1/2 finale B
23.08. 15:00 ŽRK Marina Kaštela HRK Katarina Mostar 10 : 0 DVORANA GRUPA Ž02
23.08. 15:00 HRK Katarina Mostar ŽRK Metković 0 : 10 DVORANA GRUPA Ž02
23.08. 15:00 RK Velež /A4 HRK Široki /B3 0 : 10 TEREN 1 M04 5-8. mj.
23.08. 15:50 RK Velež RK Zadar 1954 0 : 10 TEREN 1 M04 za 7. mj.
23.08. 16:00 RK Izviđač CO /1 HRK Široki /4 28 : 16 DVORANA M02 1/2 finale A
23.08. 17:00 ŽRK Izviđač CO Ljubuški ŽRK Metković 10 : 29 TEREN 2 GRUPA Ž04
23.08. 17:00 HRK Međugorje 2 RA Čapljina 10 : 11 TEREN 3 GRUPA A M06
23.08. 17:00 ŽRK MARINA KAŠTELA /A4 HŽRK Grude /B3 4 : 8 TEREN 4 Ž06 5-8. mj.
23.08. 17:00 RK JERKOVAC METKOVIĆ RA Čapljina 12 : 7 TEREN 1 Ž06 za 3. mjesto
23.08. 17:40 HRK CO Ljubuški 2 RK Zadar 1954 16 : 14 TEREN 3 GRUPA A M06
23.08. 17:50 RK Jerkovac Metković HRK Međugorje 6 : 9 TEREN 1 GRUPA M08
23.08. 17:50 HRK Međugorje RA Čapljina 7 : 7 TEREN 2 GRUPA M08
23.08. 18:00 RA Čapljina /2 HMRK Zrinjski /3 28 : 23 DVORANA M02 1/2 finale B
23.08. 18:20 ŽRK Trogir 58 2 ŽRK MARINA KAŠTELA 10 : 0 TEREN 4 Ž06 za 7. mj.
23.08. 18:20 RA Čapljina HRK CO Ljubuški 1 14 : 23 TEREN 3 GRUPA A M06
23.08. 18:40 HRK Čapljina HRK Široki 17 : 23 TEREN 1 M04 za 5. mjesto
23.08. 18:40 ŽRK Metković HŽRK Grude 20 : 14 TEREN 2 GRUPA Ž04
23.08. 19:00 ŽRK METKOVIĆ HŽRK Grude 7 : 6 TEREN 4 Ž06 za 5. mjesto
23.08. 19:00 RK Izviđač CO HMRK Zrinjski Mostar 28 : 17 TEREN 3 M04 FINALE
23.08. 19:30 HRK Međugorje RA Čapljina 22 : 23 TEREN 1 M04 za 3. mjesto
23.08. 19:30 RK Jerkovac Metković ŽRK Izviđač CO Ljubuški 17 : 20 TEREN 2 GRUPA Ž04
23.08. 19:40 HRK CO Ljubuški 1 HRK Međugorje 1 23 : 8 TEREN 3 GRUPA A M06
23.08. 19:40 ŽRK Trogir 58 1 ŽRK HOTELI MAKARSKA 13 : 10 TEREN 4 Ž06 FINALE
23.08. 20:00 RK Izviđač CO RA Čapljina 36 : 22 DVORANA M02 FINALE
23.08. 20:00 HRK Široki HMRK Zrinjski 20 : 19 KRSTINE M02 za 3. mjesto
23.08. 20:20 RA Čapljina RK Jerkovac Metković 8 : 5 TEREN 3 GRUPA M08
23.08. 20:20 ŽRK Hoteli Makarska ŽRK Trogir 58 18 : 13 TEREN 2 GRUPA Ž04

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RA Čapljina 3 3 0 0 55 28 27 6 P P P
2 HRK Međugorje 3 2 0 1 61 35 26 4 P P I
3 RK Zadar 1954 3 1 0 2 50 57 -7 2 I I P
4 RK Velež Mostar 3 0 0 3 19 65 -46 0 I I I
1 HRK CO Ljubuški 1 6 6 0 0 110 62 48 12 P P P P P
2 RK Zadar 1954 6 4 0 2 89 61 28 8 P P I P P
3 HMRK Zrinjski Mostar 6 3 1 2 84 73 11 7 I P P P N
4 HRK CO Ljubuški 2 6 3 1 2 95 89 6 7 P I P I N
5 RA Čapljina 6 2 0 4 69 94 -25 4 I I P I P
6 HRK Međugorje 1 6 1 1 4 64 106 -42 3 P I I I N
7 HRK Međugorje 2 6 0 1 5 57 83 -26 1 I I N I I
1 ŽRK Trogir 58 - 1 3 3 0 0 59 22 37 6 P P P
2 RK ČAPLJINA 3 2 0 1 35 42 -7 4 P I P
3 ŽRK Metković 3 1 0 2 25 40 -15 2 I I P
4 ŽRK Marina Kaštela 3 0 0 3 33 48 -15 0 I I I
1 HRK Izviđač CO Ljubuški 3 3 0 0 85 31 54 6 P P P
2 HMRK Zrinjski Mostar 3 2 0 1 53 60 -7 4 P P I
3 HRK Široki 3 1 0 2 56 72 -16 2 I I P
4 HRK Čapljina 3 0 0 3 40 71 -31 0 I I I
1 ŽRK Hoteli Makarska 3 3 0 0 38 14 24 6 P P P
2 RK Jerkovac Metković 3 2 0 1 30 21 9 4 P I P
3 HŽRK Grude 3 1 0 2 20 32 -12 2 I P I
4 ŽRK Trogir 58 - 2 3 0 0 3 15 36 -21 0 I I I
1 HRK Izviđač CO Ljubuški 4 4 0 0 98 60 38 8 P P P P
2 RA Čapljina 4 3 0 1 100 89 11 6 P I P P
3 HMRK Zrinjski Mostar 4 1 0 3 95 99 -4 2 I I I P
4 HRK Široki 4 1 0 3 65 84 -19 2 I I P I
5 HRK Međugorje 4 1 0 3 81 107 -26 2 I P I I
1 RA Čapljina 4 2 2 0 32 28 4 6 N P N P
2 HRK Međugorje 4 1 2 1 35 33 2 4 N I N P
3 RK Jerkovac Metković 4 1 0 3 23 29 -6 2 I P I I
1 ŽRK Metković 4 4 0 0 56 25 31 8 P P P P
2 ŽRK Marina Kaštela 4 2 0 2 45 36 9 4 P I I P
3 HRK Katarina Mostar 4 0 0 4 0 40 -40 0 I I I I
1 ŽRK Metković 5 5 0 0 115 48 67 10 P P P P P
2 ŽRK Hoteli Makarska 5 4 0 1 90 66 24 8 P I P P P
3 HŽRK Grude 5 3 0 2 82 88 -6 6 P P P I I
4 ŽRK Trogir 58 5 2 0 3 62 70 -8 4 I P I P I
5 ŽRK Izviđač CO Ljubuški 5 1 0 4 59 90 -31 2 I I I I P
6 RK Jerkovac Metković 5 0 0 5 59 105 -46 0 I I I I I
Medjugorje handball 2018. - međunarodni rukometni turnir

Foto galerija

Sponzori

Sljedeće najave