Registracija
Srp
19

M20 EHF EURO 2018 - Europsko juniorsko prvenstvo u rukometu

  • Turnir
  • Muški
  • Juniori (U-20)
  • liga/natjecanje

Četvrtak, 19.07.2018 13:00 Početak

Nedjelja, 29.07.2018 21:00 Završetak

Raspored turnira - Juniori

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
19.07. 13:00 Germany Sweden 22-22 Golovec Grupa A
19.07. 13:00 Croatia Russia 26-22 Zlatorog Grupa C
19.07. 15:00 Iceland Romania 19-29 Golovec Grupa A
19.07. 15:00 Spain Poland 32-23 Zlatorog Grupa C
19.07. 17:00 France Portugal 28-32 Zlatorog Grupa II
19.07. 17:00 Serbia Israel 35-28 Golovec Grupa B
19.07. 17:00 France Portugal 28-32 Zlatorog Grupa D
19.07. 19:00 Denmark Hungary 23-22 Zlatorog Grupa D
19.07. 19:00 Denmark Hungary 23-22 Zlatorog Grupa IV
19.07. 19:30 Slovenia Norway 27-19 Golovec Grupa B
20.07. 13:00 Romania Germany 25-30 Golovec Grupa A
20.07. 13:00 Poland Croatia 27-35 Zlatorog Grupa C
20.07. 15:00 Sweden Iceland 33-35 Golovec Grupa A
20.07. 15:00 Russia Spain 20-28 Zlatorog Grupa C
20.07. 17:00 Hungary France 23-34 Zlatorog Grupa D
20.07. 17:00 Norway Serbia 27-30 Golovec Grupa B
20.07. 19:00 Portugal Denmark 31-29 Zlatorog Grupa D
20.07. 19:30 Israel Slovenia 24-28 Golovec Grupa B
22.07. 13:00 Germany Iceland 25-25 Golovec Grupa A
22.07. 13:00 Croatia Spain 31-36 Zlatorog Grupa C
22.07. 13:00 Croatia Spain 31-36 Zlatorog Grupa II
22.07. 13:00 Germany Iceland 25-25 Golovec Grupa I
22.07. 15:00 Sweden Romania 40-31 Golovec Grupa A
22.07. 15:00 Russia Poland 28-36 Zlatorog Grupa C
22.07. 15:00 Russia Poland 28-36 Zlatorog Grupa IV
22.07. 15:00 Sweden Romania 40-31 Golovec Grupa III
22.07. 17:00 France Denmark 31-30 Zlatorog Grupa D
22.07. 17:00 Norway Israel 25-30 Golovec Grupa B
22.07. 17:00 Norway Israel 25-30 Golovec Grupa III
22.07. 19:00 Portugal Hungary 31-30 Zlatorog Grupa D
22.07. 19:30 Slovenia Serbia 27-23 Golovec Grupa B
22.07. 19:30 Slovenia Serbia 27-23 Golovec Grupa I
24.07. 13:00 Croatia France 28-37 Zlatorog Grupa II
24.07. 13:00 Russia Hungary 34-37 Golovec Grupa IV
24.07. 15:00 Spain Portugal 27-29 Zlatorog Grupa II
24.07. 15:00 Poland Denmark 23-31 Golovec Grupa IV
24.07. 17:00 Iceland Serbia 25-25 Zlatorog Grupa I
24.07. 17:00 Romania Norway 25-29 Golovec Grupa III
24.07. 19:00 Germany Slovenia 26-22 Zlatorog Grupa I
24.07. 19:00 Sweden Israel 29-22 Golovec Grupa III
25.07. 13:00 France Spain 35-30 Zlatorog Grupa II
25.07. 13:00 Hungary Poland 31-29 Golovec Grupa IV
25.07. 15:00 Portugal Croatia 23-30 Zlatorog Grupa II
25.07. 15:00 Denmark Russia 30-25 Golovec Grupa IV
25.07. 17:00 Serbia Germany 20-32 Zlatorog Grupa I
25.07. 17:00 Norway Sweden 23-16 Golovec Grupa III
25.07. 19:00 Slovenia Iceland 25-21 Zlatorog Grupa I
25.07. 19:00 Israel Romania 30-22 Golovec Grupa III
27.07. 12:00 Iceland Croatia 27-31 Zlatorog 5 - 8. mj.
27.07. 12:00 Israel Russia 26-19 Golovec 13 - 16. mj.
27.07. 14:30 Poland Romania 31-32 Golovec 13 - 16. mj.
27.07. 14:30 Spain Serbia 27-24 Zlatorog 5 - 8. mj.
27.07. 17:00 Germany France 26-28 Zlatorog 1/2 finale
27.07. 17:00 Norway Hungary 29-23 Golovec 9 - 12. mj.
27.07. 19:30 Portugal Slovenia 25-27 Zlatorog 1/2 finale
27.07. 19:30 Denmark Sweden 30-33 Golovec 9 - 12. mj.
28.07. 12:00 Russia Poland 28-26 Golovec za 15. mjesto
28.07. 14:30 Israel Romania 30-28 Golovec za 13. mjesto
28.07. 17:00 Hungary Denmark 31-29 Golovec za 11. mjesto
28.07. 19:30 Norway Sweden 24-20 Golovec za 9. mjesto
29.07. 10:00 Iceland Serbia 30-27 Zlatorog za 7. mjesto
29.07. 12:30 Croatia Spain 26-27 Zlatorog za 5. mjesto
29.07. 15:00 Germany Portugal 29-26 Zlatorog za 3. mjesto
29.07. 17:30 France Slovenia 30-31 Zlatorog FINALE

Poredak - Juniori

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 Germany 3 1 2 0 77 72 5 4 N P N
2 Sweden 3 1 1 1 95 88 7 3 N I P
3 Iceland 3 1 1 1 79 87 -8 3 I P N
4 Romania 3 1 0 2 85 89 -4 2 P I I
1 Slovenia 3 3 0 0 82 66 16 6 P P P
2 Serbia 3 2 0 1 88 82 6 4 P P I
3 Israel 3 1 0 2 82 88 -6 2 I I P
4 Norway 3 0 0 3 71 87 -16 0 I I I
1 Spain 3 3 0 0 96 74 22 6 P P P
2 Croatia 3 2 0 1 92 85 7 4 P P I
3 Poland 3 1 0 2 86 95 -9 2 I I P
4 Russia 3 0 0 3 70 90 -20 0 I I I
1 Portugal 3 3 0 0 94 87 7 6 P P P
2 France 3 2 0 1 93 85 8 4 I P P
3 Denmark 3 1 0 2 82 84 -2 2 P I I
4 Hungary 3 0 0 3 75 88 -13 0 I I I
1 Germany 3 2 1 0 83 67 16 5 N P P
2 Slovenia 3 2 0 1 74 70 4 4 P I P
3 Iceland 3 0 2 1 71 75 -4 2 N N I
4 Serbia 3 0 1 2 68 84 -16 1 I N I
1 France 3 2 0 1 100 90 10 4 I P P
2 Portugal 3 2 0 1 84 85 -1 4 P P I
3 Spain 3 1 0 2 93 95 -2 2 P I I
4 Croatia 3 1 0 2 89 96 -7 2 I I P
1 Sweden 3 2 0 1 85 76 9 4 P P I
2 Israel 3 2 0 1 82 76 6 4 P I P
3 Norway 3 2 0 1 77 71 6 4 I P P
4 Romania 3 0 0 3 78 99 -21 0 I I I
1 Denmark 3 3 0 0 84 70 14 6 P P P
2 Hungary 3 2 0 1 90 86 4 4 I P P
3 Poland 3 1 0 2 88 90 -2 2 P I I
4 Russia 3 0 0 3 87 103 -16 0 I I I

M20EHF EURO 2018 - Europsko juniorsko prvenstvo u rukometu 


1. Slovenia

2. France

3. Germany

4. Portugal

5. Spain

6. Croatia

7. Iceland

8. Serbia

9. Norway

10. Sweden

11. Hungary

12. Denmark 

13. Israel

14. Romania

15. Russia

16. Poland


Sports Halls:

Zlatorog arena Celje

Dvorana Golovec Celje


Foto galerija

Sljedeće najave