Registracija
Kol
09

M18 EHF EURO 2018 - Europsko kadetsko prvenstvo u rukometu

  • Turnir
  • Muški
  • Kadeti (U-18)
  • liga/natjecanje

Četvrtak, 09.08.2018 15:00 Početak

Nedjelja, 19.08.2018 21:00 Završetak

Raspored turnira - Kadeti

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
09.08. 14:30 France Norway 30-29 Koprivnica Grupa B
09.08. 14:30 Slovenia Sweden 21-29 Varaždin Grupa D
09.08. 16:30 Iceland Poland 25-20 Varaždin Grupa D
09.08. 16:30 Denmark Romania 24-22 Koprivnica Grupa B
09.08. 18:30 Serbia Israel 25-25 Koprivnica Grupa A
09.08. 18:30 Germany Russia 21-20 Varaždin Grupa C
09.08. 20:30 Spain Hungary 19-22 Varaždin Grupa C
09.08. 20:30 Croatia Portugal 37-21 Koprivnica Grupa A
10.08. 14:30 Romania France 30-30 Koprivnica Grupa B
10.08. 14:30 Poland Slovenia 22-32 Varaždin Grupa D
10.08. 14:30 Poland Slovenia 22-32 Varaždin Grupa 4
10.08. 16:30 Norway Denmark 24-30 Koprivnica Grupa B
10.08. 16:30 Sweden Iceland 24-29 Varaždin Grupa D
10.08. 16:30 Sweden Iceland 24-29 Varaždin Grupa 2
10.08. 18:30 Portugal Serbia 21-25 Koprivnica Grupa A
10.08. 18:30 Hungary Germany 18-29 Varaždin Grupa C
10.08. 20:30 Israel Croatia 27-30 Koprivnica Grupa A
10.08. 20:30 Russia Spain 15-32 Varaždin Grupa C
12.08. 14:30 France Denmark 21-24 Koprivnica Grupa B
12.08. 14:30 Slovenia Iceland 24-28 Varaždin Grupa D
12.08. 14:30 France Denmark 21-24 Koprivnica Grupa 1
12.08. 16:30 Norway Romania 29-28 Koprivnica Grupa B
12.08. 16:30 Sweden Poland 34-30 Varaždin Grupa D
12.08. 16:30 Norway Romania 29-28 Koprivnica Grupa 3
12.08. 18:30 Portugal Israel 29-24 Koprivnica Grupa A
12.08. 18:30 Germany Spain 25-22 Varaždin Grupa C
12.08. 18:30 Germany Spain 25-22 Varaždin Grupa 2
12.08. 18:30 Portugal Israel 29-24 Koprivnica Grupa 3
12.08. 20:30 Russia Hungary 26-25 Varaždin Grupa C
12.08. 20:30 Croatia Serbia 27-20 Koprivnica Grupa A
12.08. 20:30 Croatia Serbia 27-20 Koprivnica Grupa 1
12.08. 20:30 Russia Hungary 26-25 Varaždin Grupa 4
14.08. 14:30 Israel Romania 28-26 Koprivnica Grupa 3
14.08. 14:30 Russia Poland 27-26 Varaždin Grupa 4
14.08. 16:30 Portugal Norway 26-28 Koprivnica Grupa 3
14.08. 16:30 Hungary Slovenia 29-20 Varaždin Grupa 4
14.08. 18:30 Serbia France 26-31 Koprivnica Grupa 1
14.08. 18:30 Spain Sweden 27-28 Varaždin Grupa 2
14.08. 20:30 Croatia Denmark 20-22 Koprivnica Grupa 1
14.08. 20:30 Germany Iceland 22-23 Varaždin Grupa 2
15.08. 14:30 Romania Portugal Koprivnica Grupa 3
15.08. 14:30 Poland Hungary Varaždin Grupa 4
15.08. 16:30 Norway Israel Koprivnica Grupa 3
15.08. 16:30 Slovenia Russia Varaždin Grupa 4
15.08. 18:30 Denmark Serbia Koprivnica Grupa 1
15.08. 18:30 Sweden Germany Varaždin Grupa 2
15.08. 20:30 France Croatia Koprivnica Grupa 1
15.08. 20:30 Iceland Spain Varaždin Grupa 2

Poredak - Kadeti

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 Denmark 2 2 0 0 46 41 5 4 P P
2 Croatia 2 1 0 1 47 42 5 2 P I
3 France 2 1 0 1 52 50 2 2 I P
4 Serbia 2 0 0 2 46 58 -12 0 I I
1 Iceland 2 2 0 0 52 46 6 4 P P
2 Germany 2 1 0 1 47 45 2 2 P I
3 Sweden 2 1 0 1 52 56 -4 2 I P
4 Spain 2 0 0 2 49 53 -4 0 I I
1 Norway 2 2 0 0 57 54 3 4 P P
2 Portugal 2 1 0 1 55 52 3 2 P I
3 Israel 2 1 0 1 52 55 -3 2 I P
4 Romania 2 0 0 2 54 57 -3 0 I I
1 Russia 2 2 0 0 53 51 2 4 P P
2 Hungary 2 1 0 1 54 46 8 2 I P
3 Slovenia 2 1 0 1 52 51 1 2 P I
4 Poland 2 0 0 2 48 59 -11 0 I I
1 Croatia 3 3 0 0 94 68 26 6 P P P
2 Serbia 3 1 1 1 70 73 -3 3 N P I
3 Portugal 3 1 0 2 71 86 -15 2 I I P
4 Israel 3 0 1 2 76 84 -8 1 N I I
1 Denmark 3 3 0 0 78 67 11 6 P P P
2 France 3 1 1 1 81 83 -2 3 P N I
3 Norway 3 1 0 2 82 88 -6 2 I I P
4 Romania 3 0 1 2 80 83 -3 1 I N I
1 Germany 3 3 0 0 75 60 15 6 P P P
2 Spain 3 1 0 2 73 62 11 2 I P I
3 Hungary 3 1 0 2 65 74 -9 2 P I I
4 Russia 3 1 0 2 61 78 -17 2 I I P
1 Iceland 3 3 0 0 82 68 14 6 P P P
2 Sweden 3 2 0 1 87 80 7 4 P I P
3 Slovenia 3 1 0 2 77 79 -2 2 I P I
4 Poland 3 0 0 3 72 91 -19 0 I I I

Foto galerija

Sljedeće najave