Registracija
Kol
09

M18 EHF EURO 2018 - Europsko kadetsko prvenstvo u rukometu

  • Turnir
  • Muški
  • Kadeti (U-18)
  • liga/natjecanje

Četvrtak, 09.08.2018 15:00 Početak

Nedjelja, 19.08.2018 21:00 Završetak

Raspored turnira - Kadeti

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
09.08. 14:30 France Norway 30-29 Koprivnica Grupa B
09.08. 14:30 Slovenia Sweden 21-29 Varaždin Grupa D
09.08. 16:30 Iceland Poland 25-20 Varaždin Grupa D
09.08. 16:30 Denmark Romania 24-22 Koprivnica Grupa B
09.08. 18:30 Serbia Israel 25-25 Koprivnica Grupa A
09.08. 18:30 Germany Russia 21-20 Varaždin Grupa C
09.08. 20:30 Spain Hungary 19-22 Varaždin Grupa C
09.08. 20:30 Croatia Portugal 37-21 Koprivnica Grupa A
10.08. 14:30 Romania France 30-30 Koprivnica Grupa B
10.08. 14:30 Poland Slovenia 22-32 Varaždin Grupa D
10.08. 14:30 Poland Slovenia 22-32 Varaždin Grupa 4
10.08. 16:30 Norway Denmark 24-30 Koprivnica Grupa B
10.08. 16:30 Sweden Iceland 24-29 Varaždin Grupa D
10.08. 16:30 Sweden Iceland 24-29 Varaždin Grupa 2
10.08. 18:30 Portugal Serbia 21-25 Koprivnica Grupa A
10.08. 18:30 Hungary Germany 18-29 Varaždin Grupa C
10.08. 20:30 Israel Croatia 27-30 Koprivnica Grupa A
10.08. 20:30 Russia Spain 15-32 Varaždin Grupa C
12.08. 14:30 France Denmark 21-24 Koprivnica Grupa B
12.08. 14:30 Slovenia Iceland 24-28 Varaždin Grupa D
12.08. 14:30 France Denmark 21-24 Koprivnica Grupa 1
12.08. 16:30 Norway Romania 29-28 Koprivnica Grupa B
12.08. 16:30 Sweden Poland 34-30 Varaždin Grupa D
12.08. 16:30 Norway Romania 29-28 Koprivnica Grupa 3
12.08. 18:30 Portugal Israel 29-24 Koprivnica Grupa A
12.08. 18:30 Germany Spain 25-22 Varaždin Grupa C
12.08. 18:30 Germany Spain 25-22 Varaždin Grupa 2
12.08. 18:30 Portugal Israel 29-24 Koprivnica Grupa 3
12.08. 20:30 Croatia Serbia 27-20 Koprivnica Grupa A
12.08. 20:30 Croatia Serbia 27-20 Koprivnica Grupa 1
12.08. 20:30 Russia Hungary 26-25 Varaždin Grupa 4
12.08. 20:30 Russia Hungary 26-25 Varaždin Grupa C
14.08. 14:30 Israel Romania 28-26 Koprivnica Grupa 3
14.08. 14:30 Russia Poland 27-26 Varaždin Grupa 4
14.08. 16:30 Portugal Norway 26-28 Koprivnica Grupa 3
14.08. 16:30 Hungary Slovenia 29-20 Varaždin Grupa 4
14.08. 18:30 Spain Sweden 27-28 Varaždin Grupa 2
14.08. 18:30 Serbia France 26-31 Koprivnica Grupa 1
14.08. 20:30 Croatia Denmark 20-22 Koprivnica Grupa 1
14.08. 20:30 Germany Iceland 22-23 Varaždin Grupa 2
15.08. 14:30 Romania Portugal 31-32 Koprivnica Grupa 3
15.08. 14:30 Poland Hungary 20-30 Varaždin Grupa 4
15.08. 16:30 Norway Israel 36-23 Koprivnica Grupa 3
15.08. 16:30 Slovenia Russia 29-21 Varaždin Grupa 4
15.08. 18:30 Denmark Serbia 29-24 Koprivnica Grupa 1
15.08. 18:30 Sweden Germany 30-27 Varaždin Grupa 2
15.08. 20:30 France Croatia 20-25 Koprivnica Grupa 1
15.08. 20:30 Iceland Spain 27-33 Varaždin Grupa 2
17.08. 13:00 France Spain 20-23 Varaždin 5-8. mjesto
17.08. 13:00 Israel Poland 30-20 Koprivnica 13-16. mjesto
17.08. 15:30 Serbia Germany 27-32 Varaždin 5-8. mjesto
17.08. 15:30 Russia Romania 35-26 Koprivnica 13-16. mjesto
17.08. 18:00 Denmark Sweden 22-31 Varaždin 1/2 finale
17.08. 18:00 Norway Slovenia 19-28 Koprivnica 9-12. mjesto
17.08. 20:30 Iceland Croatia 30-26 Varaždin 1/2 finale
17.08. 20:30 Hungary Portugal 24-22 Koprivnica 9-12. mjesto
18.08. 13:00 Poland Romania 39-28 Koprivnica za 15. mjesto
18.08. 15:30 Israel Russia 21-26 Koprivnica za 13. mjesto
18.08. 18:00 Norway Portugal 28-24 Koprivnica za 11. mjesto
18.08. 20:30 Slovenia Hungary 26-23 Koprivnica za 9. mjesto
19.08. 10:00 France Serbia 39-23 Varaždin za 7. mjesto
19.08. 12:30 Spain Germany 28-26 Varaždin za 5. mjesto
19.08. 15:00 Denmark Croatia 26-24 Varaždin za 3. mjesto
19.08. 17:30 Sweden Iceland 32-27 Varaždin FINALE

Poredak - Kadeti

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 Denmark 3 3 0 0 75 65 10 6 P P P
2 Croatia 3 2 0 1 72 62 10 4 P I P
3 France 3 1 0 2 72 75 -3 2 I P I
4 Serbia 3 0 0 3 70 87 -17 0 I I I
1 Iceland 3 2 0 1 79 79 0 4 P P I
2 Sweden 3 2 0 1 82 83 -1 4 I P P
3 Spain 3 1 0 2 82 80 2 2 I I P
4 Germany 3 1 0 2 74 75 -1 2 P I I
1 Norway 3 3 0 0 93 77 16 6 P P P
2 Portugal 3 2 0 1 87 83 4 4 P I P
3 Israel 3 1 0 2 75 91 -16 2 I P I
4 Romania 3 0 0 3 85 89 -4 0 I I I
1 Hungary 3 2 0 1 84 66 18 4 I P P
2 Slovenia 3 2 0 1 81 72 9 4 P I P
3 Russia 3 2 0 1 74 80 -6 4 P P I
4 Poland 3 0 0 3 68 89 -21 0 I I I
1 Croatia 3 3 0 0 94 68 26 6 P P P
2 Serbia 3 1 1 1 70 73 -3 3 N P I
3 Portugal 3 1 0 2 71 86 -15 2 I I P
4 Israel 3 0 1 2 76 84 -8 1 N I I
1 Denmark 3 3 0 0 78 67 11 6 P P P
2 France 3 1 1 1 81 83 -2 3 P N I
3 Norway 3 1 0 2 82 88 -6 2 I I P
4 Romania 3 0 1 2 80 83 -3 1 I N I
1 Germany 3 3 0 0 75 60 15 6 P P P
2 Spain 3 1 0 2 73 62 11 2 I P I
3 Hungary 3 1 0 2 65 74 -9 2 P I I
4 Russia 3 1 0 2 61 78 -17 2 I I P
1 Iceland 3 3 0 0 82 68 14 6 P P P
2 Sweden 3 2 0 1 87 80 7 4 P I P
3 Slovenia 3 1 0 2 77 79 -2 2 I P I
4 Poland 3 0 0 3 72 91 -19 0 I I I

All Star Team of M18 EHF EURO 2018 in Croatia

Award for best goalkeeper was handed to Fabian Norsten (SWE).

Best Left Wing is Dagur Gautason (ISL).

Best Left Back is Juri Knorr (GER).

Best Centre Back is Sadou Ntanzi (FRA).

Best Pivot is Thor Christensen (DEN).

Best Right Back is Jovica Nikolić (SRB).

Best Right Wing is Valter Chrintz (SWE).

Top scorer of EHF M18 EURO 2018 with 56 goals is Ludvig Hallback (SWE).

Best Defence Player award went to Gianfranco Pribetić (CRO).

MVP of the the tournament is Haukur Thrastarson (ISL).


Final ranking:
1. Sweden 
2. Iceland
3. Denmark
4. Croatia
5. Spain
6. Germany
7. France 
8. Serbia
9. Slovenia
10. Hungary
11. Norway
12. Portugal
13. Russia 
14. Israel
15. Poland
16. Romania

Sports Halls:


Foto galerija

Sljedeće najave