Webshop Registracija
Sij
12

EHF EURO 2018 - Europsko prvenstvo u rukometu

  • Turnir
  • Muški
  • Seniori (16+)
  • liga/natjecanje

Petak, 12.01.2018 18:00 Početak

Nedjelja, 28.01.2018 22:00 Završetak

Raspored turnira - Seniori

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
12.01. 18:15 Bjelorusija Austrija 27-26 Poreč Grupa B
12.01. 18:15 Švedska Island 24-26 Split Grupa A
12.01. 20:30 Francuska Norveška 32-31 Poreč Grupa B
12.01. 20:30 Hrvatska Srbija 32-22 Split Grupa A
12.01. 20:30 Francuska Norveška 32-31 Poreč Grupa I
12.01. 20:30 Hrvatska Srbija 32-22 Split Grupa I
13.01. 18:15 Njemačka Crna Gora 32-19 Zagreb Grupa C
13.01. 18:15 Španjolska Češka 32-15 Varaždin Grupa D
13.01. 18:15 Španjolska Češka 32-15 Varaždin Grupa II
13.01. 19:30 Makedonija Slovenija 25-24 Zagreb Grupa II
13.01. 20:30 Makedonija Slovenija 25-24 Zagreb Grupa C
13.01. 20:30 Danska Mađarska 32-25 Varaždin Grupa D
14.01. 18:15 Srbija Švedska 25-30 Split Grupa A
14.01. 18:15 Austrija Francuska 26-33 Poreč Grupa B
14.01. 18:15 Srbija Švedska 25-30 Split Grupa I
14.01. 20:30 Norveška Bjelorusija 33-28 Poreč Grupa B
14.01. 20:30 Island Hrvatska 22-29 Split Grupa A
14.01. 20:30 Norveška Bjelorusija 33-28 Poreč Grupa I
15.01. 18:15 Slovenija Njemačka 25-25 Zagreb Grupa C
15.01. 18:15 Mađarska Španjolska 25-27 Varaždin Grupa D
15.01. 18:15 Njemačka Slovenija 25-25 Zagreb Grupa II
15.01. 20:30 Crna Gora Makedonija 28-29 Zagreb Grupa C
15.01. 20:30 Češka Danska 28-27 Varaždin Grupa D
15.01. 20:30 Danska Češka 27-28 Varaždin Grupa II
16.01. 18:15 Srbija Island 29-26 Split Grupa A
16.01. 18:15 Francuska Bjelorusija 32-25 Poreč Grupa B
16.01. 18:15 Francuska Bjelorusija 32-25 Poreč Grupa I
16.01. 20:30 Hrvatska Švedska 31-35 Split Grupa A
16.01. 20:30 Norveška Austrija 39-28 Poreč Grupa B
16.01. 20:30 Hrvatska Švedska 31-35 Split Grupa I
17.01. 18:15 Njemačka Makedonija 25-25 Zagreb Grupa C
17.01. 18:15 Češka Mađarska 33-27 Varaždin Grupa D
17.01. 18:15 Makedonija Njemačka 25-25 Zagreb Grupa II
17.01. 20:30 Crna Gora Slovenija 19-28 Zagreb Grupa C
17.01. 20:30 Španjolska Danska 22-25 Varaždin Grupa D
17.01. 20:30 Španjolska Danska 22-25 Varaždin Grupa II
18.01. 18:15 Srbija Norveška 27-32 Zagreb Grupa I
18.01. 20:30 Hrvatska Bjelorusija 25-23 Zagreb Grupa I
19.01. 18:15 Njemačka Češka 22-19 Varaždin Grupa II
19.01. 20:30 Slovenija Danska 28-31 Varaždin Grupa II
20.01. 18:15 Švedska Francuska 17-23 Zagreb Grupa I
20.01. 20:30 Hrvatska Norveška 32-28 Zagreb Grupa I
21.01. 18:15 Njemačka Danska 25-26 Varaždin Grupa II
21.01. 20:30 Makedonija Španjolska 20-31 Varaždin Grupa II
22.01. 18:15 Srbija Francuska 30-39 Zagreb Grupa I
22.01. 20:30 Švedska Bjelorusija 29-20 Zagreb Grupa I
23.01. 18:15 Slovenija Španjolska Varaždin Grupa II
23.01. 20:30 Makedonija Češka Varaždin Grupa II
24.01. 16:00 Srbija Bjelorusija Zagreb Grupa I
24.01. 18:15 Švedska Norveška Zagreb Grupa I
24.01. 20:30 Hrvatska Francuska Zagreb Grupa I
25.01. 16:00 Slovenija Češka Varaždin Grupa II
25.01. 18:15 Makedonija Danska Varaždin Grupa II
25.01. 20:30 Njemačka Španjolska Varaždin Grupa II

Poredak - Seniori

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 Hrvatska 3 2 0 1 92 79 13 4 P P I
2 Švedska 3 2 0 1 89 82 7 4 I P P
3 Island 3 1 0 2 74 82 -8 2 P I I
4 Srbija 3 1 0 2 76 88 -12 2 I I P
1 Francuska 3 3 0 0 97 82 15 6 P P P
2 Norveška 3 2 0 1 103 88 15 4 I P P
3 Bjelorusija 3 1 0 2 80 91 -11 2 P I I
4 Austrija 3 0 0 3 80 99 -19 0 I I I
1 Makedonija 3 2 1 0 79 77 2 5 P P N
2 Njemačka 3 1 2 0 82 69 13 4 P N N
3 Slovenija 3 1 1 1 77 69 8 3 I N P
4 Crna Gora 3 0 0 3 66 89 -23 0 I I I
1 Španjolska 3 2 0 1 81 65 16 4 P P I
2 Danska 3 2 0 1 84 75 9 4 P I P
3 Češka 3 2 0 1 76 86 -10 4 I P P
4 Mađarska 3 0 0 3 77 92 -15 0 I I I
1 Francuska 4 4 0 0 126 103 23 8 P P P P
2 Hrvatska 4 3 0 1 120 108 12 6 P I P P
3 Švedska 4 3 0 1 111 99 12 6 P P I P
4 Norveška 4 2 0 2 124 119 5 4 I P P I
5 Bjelorusija 4 0 0 4 96 119 -23 0 I I I I
6 Srbija 4 0 0 4 104 133 -29 0 I I I I
1 Danska 4 3 0 1 109 103 6 6 I P P P
2 Španjolska 3 2 0 1 85 60 25 4 P I P
3 Njemačka 4 1 2 1 97 95 2 4 N N P I
4 Makedonija 3 1 1 1 70 80 -10 3 P N I
5 Češka 3 1 0 2 62 81 -19 2 I P I
6 Slovenija 3 0 1 2 77 81 -4 1 I N I

Skupina I (Zagreb):  A1, A2, A3, B1, B2, B3.

Skupina II (Varaždin):  C1, C2, C3, D1, D2, D3.

Dvorane:

Poreč - Žatika

Split - Spaladium Arena

Varaždin - Arena Varaždin

Zagreb - Arena


Službena stranica prvenstva


Fotografije (izvor): službena stranica prvenstva.

Foto galerija

Sljedeće najave