Registracija
Kol
31

8. MEĐUNARODNI RUKOMETNI TURNIR DUBRAVA 2017. - dječaci 2006.

  • Turnir
  • Muški
  • Dječaci B (2006.)
  • liga/natjecanje

Četvrtak, 31.08.2017 16:00 Početak

Nedjelja, 03.09.2017 12:30 Završetak

Raspored turnira - Dječaci B

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
31.08. 16:00 RK PPD Zagreb /1 MRK Sesvete 32:1 (13:1) Peščenica - 1 Grupa A
31.08. 16:40 RK PPD Zagreb /2 RK Rugvica 9:10 (7:4) Peščenica - 2 Grupa B
31.08. 17:20 RK Dubrava MRK Metalac Zagreb 20:10 (10:5) Peščenica - 3 Grupa B
31.08. 18:00 MRK Zaprešić RK Maksimir Pastela 4:12 (3:7) Peščenica - 4 Grupa A
31.08. 18:40 RK Rugvica RK Dubrava 11:12 (5:6) Peščenica - 5 Grupa B
01.09. 11:00 MRK Čakovec RK ZG Dubrava 19:9 (10:6) Peščenica - 6 Grupa B
01.09. 11:40 GRK Varaždin 1930 MRK Zaprešić 9:14 (4:7) Peščenica - 7 Grupa A
01.09. 12:20 RK PPD Zagreb /2 RK ZG Dubrava 15:9 (8:5) Peščenica - 8 Grupa B
01.09. 13:00 RK Maksimir Pastela HRK Izviđač CO Ljubuški 14:12 (6:6) Peščenica - 9 Grupa A
01.09. 13:40 MRK Metalac Zagreb MRK Čakovec 16:22 (6:6) Peščenica - 10 Grupa B
01.09. 14:20 MRK Sesvete HRK Izviđač CO Ljubuški 13:12 (8:5) Peščenica - 11 Grupa A
01.09. 15:00 RK PPD Zagreb /1 GRK Varaždin 1930 26:9 (16:4) Peščenica - 12 Grupa A
01.09. 15:40 RK PPD Zagreb /2 RK Dubrava 6:13 (3:8) Peščenica - 13 Grupa B
01.09. 16:20 GRK Varaždin 1930 MRK Sesvete 12:9 (6:7) Peščenica - 14 Grupa A
01.09. 17:00 RK Maksimir Pastela RK PPD Zagreb /1 3:21 (3:9) Peščenica - 15 Grupa A
01.09. 17:40 MRK Čakovec RK Rugvica 9:17 (3:9) Peščenica - 16 Grupa B
01.09. 18:20 HRK Izviđač CO Ljubuški MRK Zaprešić 6:18 (4:7) Peščenica - 17 Grupa A
01.09. 19:00 RK ZG Dubrava MRK Metalac Zagreb 13:12 (6:6) Peščenica - 18 Grupa B
02.09. 09:00 MRK Zaprešić MRK Sesvete 12:10 (7:6) Peščenica -19 Grupa A
02.09. 09:40 MRK Metalac Zagreb RK PPD Zagreb /2 16:17 (9:10) Peščenica - 20 Grupa B
02.09. 10:20 RK PPD Zagreb /1 HRK Izviđač CO Ljubuški 22:8 (12:7) Peščenica - 21 Grupa A
02.09. 11:00 RK Rugvica RK ZG Dubrava 23:9 (16:3) Peščenica - 22 Grupa B
02.09. 11:40 GRK Varaždin 1930 RK Maksimir Pastela 13:19 (8:10) Peščenica - 23 Grupa A
02.09. 12:20 RK Dubrava MRK Čakovec 14:14 (8:6) Peščenica - 24 Grupa B
02.09. 13:00 RK Maksimir Pastela MRK Sesvete 13:10 (1:6) Peščenica - 25 Grupa A
02.09. 13:40 MRK Čakovec RK PPD Zagreb /2 15:10 (8:4) Peščenica - 26 Grupa B
02.09. 14:20 HRK Izviđač CO Ljubuški GRK Varaždin 1930 13:18 (6:9) Peščenica - 27 Grupa A
02.09. 15:00 RK ZG Dubrava RK Dubrava 5:21 (3:10) Peščenica - 28 Grupa B
02.09. 15:40 MRK Zaprešić RK PPD Zagreb /1 3:19 (1:11) Peščenica - 29 Grupa A
02.09. 16:20 MRK Metalac Zagreb RK Rugvica 13:23 (8:10) Peščenica - 30 Grupa B
02.09. 17:00 HRK Izviđač CO Ljubuški / A6 MRK Metalac Zagreb / B6 19:12 (13:39) Peščenica - 31 za 11. mj.
02.09. 17:40 MRK Sesvete / A5 RK ZG Dubrava / B5 11:8 (5:4) Peščenica - 32 za 9. mj.
02.09. 18:20 GRK Varaždin 1930 / A4 RK PPD Zagreb / B4 11:12 (8:6) Peščenica - 33 za 7. mj.
02.09. 19:00 MRK Zaprešić / A3 MRK Čakovec / B3 7:11 (2:7) Peščenica - 34 za 5. mj.
02.09. 19:40 RK PPD Zagreb / A1 RK Rugvica / B2 10:8 (6:4) Peščenica - 35 1/2 finale
02.09. 20:20 RK Dubrava / B1 RK Maksimir Pastela / A2 12:8 (4:3) Peščenica - 36 1/2 finale
03.09. 11:00 RK Rugvica RK Maksimir Pastela 10:7 (4:2) Dubrava - 37 za 3. mj.
03.09. 11:40 RK PPD Zagreb RK Dubrava 23:9 (11:7) Dubrava - 38 FINALE

Poredak - Dječaci B

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK PPD Zagreb - /1 5 5 0 0 120 24 96 10 P P P P P
2 RK Maksimir Pastela 5 4 0 1 61 60 1 8 P P I P P
3 MRK Zaprešić 5 3 0 2 51 56 -5 6 I P P P I
4 GRK Varaždin 1930 5 2 0 3 61 81 -20 4 I I P I P
5 MRK Sesvete 5 1 0 4 43 81 -38 2 I P I I I
6 RK Izviđač Ljubuški 5 0 0 5 51 85 -34 0 I I I I I
1 RK Dubrava 5 4 1 0 80 46 34 9 P P P N P
2 RK Rugvica 5 4 0 1 84 52 32 8 P I P P P
3 MRK Čakovec 5 3 1 1 79 66 13 7 P P I N P
4 RK PPD Zagreb - /2 5 2 0 3 57 63 -6 4 I P I P I
5 RK ZG Dubrava 5 1 0 4 45 90 -45 2 I I P I I
6 MRK Metalac Zagreb 5 0 0 5 67 95 -28 0 I I I I I

PRAVO NASTUPA IMAJU IGRAČI ROĐENI 2006. I MLAĐI.

Utakmice započinju u točno zakazano vrijeme i nema čekanja. Ekipe su dužne biti minimalno 30 minuta prije utakmice u dvorani gdje igraju utakmicu.

Upozoravamo sve ekipe da se moraju striktno pridržavati satnice igranja.

Utakmice se igraju 2 x 15 minuta. Isključenje 1 minuta. Igra se loptom veličine broj 0.

UPOZORAVAMO EKIPE DA JE U DVORANI STROGO ZABRANJENO KORIŠTENJE LIJEPILA

Za sve ostalo vrijede propozicije natjecanja HRS – a. Igrači nastupaju na vlastitu odgovornost.


Raspored i satnica turnira, poveznice na dobne kategorije i dvorane:

Sljedeće najave