Registracija
Kol
31

8. MEĐUNARODNI RUKOMETNI TURNIR DUBRAVA 2017. - dječaci 2004.

  • Turnir
  • Muški
  • Dječaci A (2004.)
  • liga/natjecanje

Četvrtak, 31.08.2017 14:00 Početak

Nedjelja, 03.09.2017 14:00 Završetak

Raspored turnira - Dječaci A

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
31.08. 14:00 RK PPD Zagreb RK Petrinja 37:9 (16:4) Jelkovec - 1 Grupa A
31.08. 14:50 RK Medveščak Zagreb RK Maksimir Pastela /2 17:15 (9:7) Jelkovec - 2 Grupa A
31.08. 15:40 RK Maksimir Pastela /1 RK Dubrava 43:12 (27:7) Jelkovec - 3 Grupa B
31.08. 16:30 FERLACH MRK Metalac Zagreb 33:14 (18:4) Jelkovec - 4 Grupa C
31.08. 17:20 MRK Sesvete MRK Zaprešić 17:14 (8:9) Jelkovec - 5 Grupa C
31.08. 18:10 RK Petrinja RK Medveščak Zagreb 15:24 (9:11) Jelkovec - 6 Grupa A
31.08. 19:00 RK Dubrava HRK Gorica 23:11 (11:3) Jelkovec - 7 Grupa B
31.08. 19:50 MRK Sesvete MRK Metalac Zagreb 25:10 (13:6) Jelkovec - 8 Grupa C
01.09. 08:30 RK ZG Dubrava /1 RK PPD Zagreb 8:27 (4:14) Jelkovec - 9 Grupa A
01.09. 09:20 RK ZG Dubrava /2 RK Maksimir Pastela /1 6:21 (3:14) Jelkovec - 10 Grupa B
01.09. 10:10 MRK Čakovec FERLACH 22:28 (11:18) Jelkovec - 11 Grupa C
01.09. 11:00 HRK Gorica HRK Izviđač CO Ljubuški 14:29 (4:13) Jelkovec - 12 Grupa B
01.09. 11:50 RK Medveščak Zagreb RK ZG Dubrava /1 14:19 (10:9) Jelkovec - 13 Grupa A
01.09. 12:40 RK Maksimir Pastela /2 RK Petrinja 18:15 (9:8) Jelkovec - 14 Grupa A
01.09. 13:30 HRK Gorica RK ZG Dubrava /2 3:18 (0:8) Jelkovec - 15 Grupa B
01.09. 14:20 HRK Izviđač CO Ljubuški RK Dubrava 20:27 (11:18) Jelkovec - 16 Grupa B
01.09. 15:10 MRK Čakovec MRK Sesvete 20:14 (10:9) Jelkovec - 17 Grupa C
01.09. 16:00 MRK Zaprešić MRK Metalac Zagreb 25:16 (12:8) Jelkovec - 18 Grupa C
01.09. 16:50 RK ZG Dubrava /1 RK Maksimir Pastela /2 4:22 (0:12) Jelkovec - 19 Grupa A
01.09. 17:40 RK Medveščak Zagreb RK PPD Zagreb 14:24 (9:13) Jelkovec - 20 Grupa A
01.09. 18:30 HRK Izviđač CO Ljubuški RK ZG Dubrava /2 26:12 (16:8) Jelkovec - 21 Grupa B
01.09. 19:20 MRK Čakovec MRK Zaprešić 16:25 (8:12) Jelkovec - 22 Grupa C
01.09. 20:10 MRK Sesvete FERLACH 11:25 (3:14) Jelkovec - 23 Grupa C
01.09. 21:00 RK Maksimir Pastela /1 HRK Gorica 34:10 (17:7) Jelkovec - 24 Grupa B
02.09. 08:30 RK Maksimir Pastela /2 RK PPD Zagreb 13:23 (5:13) Jelkovec - 25 Grupa A
02.09. 09:20 RK Petrinja RK ZG Dubrava /1 18:9 (7:4) Jelkovec - 26 Grupa A
02.09. 10:10 HRK Izviđač CO Ljubuški RK Maksimir Pastela /1 21:37 (6:19) Jelkovec - 27 Grupa B
02.09. 11:00 RK Dubrava RK ZG Dubrava /2 14:18 (9:8) Jelkovec - 28 Grupa B
02.09. 11:50 MRK Zaprešić FERLACH 12:22 (6:9) Jelkovec - 29 Grupa C
02.09. 12:40 MRK Metalac Zagreb MRK Čakovec 18:28 (10:15) Jelkovec - 30 Grupa C
02.09. 13:30 RK PPD Zagreb / A1 HRK Izviđač CO Ljubuški / B2 25:20 (11:13) Jelkovec - 31 Grupa 1
02.09. 14:20 RK Maksimir Pastela / B1 RK Medveščak Zagreb / A2 44:12 (21:4) Jelkovec - 32 Grupa 2
02.09. 15:10 RK Maksimir Pastela / A3 RK Dubrava / B3 23:12 (12:6) Jelkovec - 33 Grupa 3
02.09. 16:00 FERLACH / C1 HRK Izviđač CO Ljubuški / B2 33:24 (18:10) Jelkovec - 34 Grupa 1
02.09. 16:50 MRK Zaprešić / C2 RK Medveščak Zagreb / A2 16:14 (9:8) Jelkovec - 35 Grupa 2
02.09. 17:00 RK Petrinja / A4 RK ZG Dubrava / B4 15:20 (5:8) Dubrava - 40 Grupa 4
02.09. 17:40 Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb 2 / A3 MRK Čakovec / B3 9:17 (4:9) Jelkovec - 36 Grupa 3
02.09. 17:50 RK ZG Dubrava / A5 HRK Gorica / B5 17:16 (9:6) Dubrava - 41 Grupa 5
02.09. 18:30 RK PPD Zagreb / A1 FERLACH / C1 14:23 (8:14) Jelkovec - 37 Grupa 1
02.09. 18:40 RK ZG Dubrava / B4 MRK Sesvete / C4 13:18 (9:8) Dubrava - 42 Grupa 4
02.09. 19:20 RK Maksimir Pastela / B1 MRK Zaprešić / C2 26:10 (14:4) Jelkovec - 38 Grupa 2
02.09. 19:30 HRK Gorica / B5 MRK Metalac Zagreb / C5 16:21 (10:8) Dubrava - 43 Grupa 5
02.09. 20:10 RK Dubrava / B3 MRK Čakovec / C3 26:35 (11:20) Jelkovec - 39 Grupa 3
02.09. 20:20 RK Petrinja / A4 MRK Sesvete / C4 15:25 (8:9) Dubrava - 44 Grupa 4
02.09. 21:10 RK ZG Dubrava / A5 MRK Metalac Zagreb / C5 12:17 (6:7) Dubrava - 45 Grupa 5
03.09. 09:50 FERLACH / 11 MRK Zaprešić / 22 23:14 (11:6) Jelkovec - 46 1/2 finale
03.09. 10:40 RK Maksimir Pastela / 21 RK PPD Zagreb / 12 26:15 (16:8) Jelkovec - 47 1/2 finale
03.09. 12:20 MRK Zaprešić RK PPD Zagreb 19:28 (9:13) Dubrava - 48 za 3. mj.
03.09. 13:10 FERLACH RK Maksimir Pastela 19:23 (13:13) Dubrava - 49 FINALE

Poredak - Dječaci A

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 FERLACH - / C1 2 2 0 0 56 38 18 4 P P
2 RK PPD Zagreb - / A1 2 1 0 1 39 43 -4 2 P I
3 RK Izviđač Ljubuški - / B2 2 0 0 2 44 58 -14 0 I I
1 RK Maksimir Pastela - / B1 2 2 0 0 70 22 48 4 P P
2 MRK Zaprešić - / C2 2 1 0 1 26 40 -14 2 P I
3 RK Medveščak Zagreb - / A2 2 0 0 2 26 60 -34 0 I I
1 MRK Čakovec - / B3 2 2 0 0 52 35 17 4 P P
2 RK Maksimir Pastela - / A3 1 1 0 0 23 12 11 2 P
3 Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb 2 - / A3 1 0 0 1 9 17 -8 0 I
4 RK Dubrava - / B3 2 0 0 2 38 58 -20 0 I I
1 MRK Sesvete - / C4 2 2 0 0 43 28 15 4 P P
2 RK ZG Dubrava - / B4 2 1 0 1 33 33 0 2 P I
3 RK Petrinja - / A4 2 0 0 2 30 45 -15 0 I I
1 MRK Metalac Zagreb - / C5 2 2 0 0 38 28 10 4 P P
2 RK ZG Dubrava - / A5 2 1 0 1 29 33 -4 2 P I
3 HRK Gorica - / B5 2 0 0 2 32 38 -6 0 I I
1 RK PPD Zagreb 4 4 0 0 111 44 67 8 P P P P
2 RK Maksimir Pastela - /2 4 2 0 2 68 59 9 4 I P P I
3 RK Medveščak Zagreb 4 2 0 2 69 73 -4 4 P P I I
4 RK Petrinja 4 1 0 3 57 88 -31 2 I I I P
5 RK ZG Dubrava - /1 4 1 0 3 40 81 -41 2 I P I I
1 RK Maksimir Pastela - /1 4 4 0 0 135 49 86 8 P P P P
2 RK Izviđač Ljubuški 4 2 0 2 96 90 6 4 P I P I
3 RK ZG Dubrava - /2 4 2 0 2 54 64 -10 4 I P I P
4 RK Dubrava 4 2 0 2 76 92 -16 4 I P P I
5 HRK Gorica 4 0 0 4 38 104 -66 0 I I I I
1 FERLACH 4 4 0 0 108 59 49 8 P P P P
2 MRK Zaprešić 4 2 0 2 76 71 5 4 I P P I
3 MRK Čakovec 4 2 0 2 86 85 1 4 I P I P
4 MRK Sesvete 4 2 0 2 67 69 -2 4 P P I I
5 MRK Metalac Zagreb 4 0 0 4 58 111 -53 0 I I I I

PRAVO NASTUPA IMAJU IGRAČI ROĐENI 2004. I MLAĐI.

Utakmice započinju u točno zakazano vrijeme i nema čekanja. Ekipe su dužne biti minimalno 30 minuta prije utakmice u dvorani gdje igraju utakmicu.

Upozoravamo sve ekipe da se moraju striktno pridržavati satnice igranja.

Utakmice se igraju 2 x 20 minuta. Isključenje 2 minute. Igra se loptom veličine broj 1.

Za sve ostalo vrijede propozicije natjecanja HRS – a. Igrači nastupaju na vlastitu odgovornost.


Raspored i satnica turnira, poveznice na dobne kategorije i dvorane:

Sljedeće najave