Registracija
Kol
31

8. MEĐUNARODNI RUKOMETNI TURNIR DUBRAVA 2017. - dječaci 2002.

  • Turnir
  • Muški
  • Mlađi kadeti (2002.)
  • liga/natjecanje

Četvrtak, 31.08.2017 14:00 Početak

Nedjelja, 03.09.2017 16:30 Završetak

Raspored turnira - Mlađi kadeti

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
31.08. 14:00 RK PPD Zagreb HRK Gorica 29:15 (14:6) Sava sport - 1 Grupa B
31.08. 14:50 RK Pavleki RK Đakovo 18:20 (8:13) Sava sport - 2 Grupa A
31.08. 15:40 MRK Sesvete RK Dubrava 13:24 (9:11) Sava sport - 3 Grupa B
31.08. 16:30 RK Medveščak Zagreb MRK Zaprešić 18:17 (11:9) Sava sport - 4 Grupa A
31.08. 17:20 RK Dubrava HRK Gorica 27:16 (14:8) Sava sport - 5 Grupa B
31.08. 18:10 RK Đakovo MRK Zaprešić 27:17 (14:5) Sava sport - 6 Grupa A
31.08. 19:00 MRK Dugo Selo RK Medveščak Zagreb 26:20 (16:9) Sava sport - 7 Grupa A
01.09. 09:00 MRK Dugo Selo RK Đakovo 18:16 (10:7) Sava sport - 8 Grupa A
01.09. 09:50 MRK Sesvete RK PPD Zagreb 11:37 (6:21) Sava sport - 9 Grupa B
01.09. 10:40 MRK Čakovec RK Medveščak Zagreb 25:20 (11:10) Sava sport - 10 Grupa A
01.09. 11:30 RK Pavleki MRK Dugo Selo 14:24 (6:14) Sava sport - 11 Grupa A
01.09. 12:20 GRK Varaždin 1930 RK PPD Zagreb 11:32 (5:19) Sava sport - 12 Grupa B
01.09. 13:10 MRK Zaprešić MRK Čakovec 18:26 (12:11) Sava sport - 13 Grupa A
01.09. 14:00 RK Dubrava HRK Izviđač CO Ljubuški 28:20 (14:9) Sava sport - 14 Grupa B
01.09. 14:50 HRK Gorica GRK Varaždin 1930 15:14 (10:8) Sava sport - 15 Grupa B
01.09. 15:40 MRK Čakovec RK Pavleki 25:14 (14:7) Sava sport - 16 Grupa A
01.09. 16:30 HRK Izviđač CO Ljubuški RK PPD Zagreb 18:30 (11:14) Sava sport - 17 Grupa B
01.09. 17:20 GRK Varaždin 1930 MRK Sesvete 21:14 (11:9) Sava sport - 18 Grupa B
02.09. 09:00 RK Medveščak Zagreb RK Pavleki 23:17 (14:7) Sava sport - 19 Grupa A
02.09. 09:50 HRK Gorica MRK Sesvete 19:16 (9:8) Sava sport - 20 Grupa B
02.09. 10:40 HRK Izviđač CO Ljubuški GRK Varaždin 1930 28:21 (15:10) Sava sport - 21 Grupa B
02.09. 11:30 MRK Zaprešić RK Pavleki 20:18 (11:10) Sava sport - 22 Grupa A
02.09. 12:20 MRK Dugo Selo MRK Čakovec 27:17 (17:6) Sava sport - 23 Grupa A
02.09. 13:10 HRK Izviđač CO Ljubuški HRK Gorica 32:10 (14:4) Sava sport - 24 Grupa B
02.09. 14:00 RK PPD Zagreb RK Dubrava 24:19 (14:10) Sava sport - 25 Grupa B
02.09. 14:50 MRK Dugo Selo MRK Zaprešić 29:16 (16:11) Sava sport - 26 Grupa A
02.09. 15:40 RK Đakovo MRK Čakovec 23:21 (11:9) Sava sport - 27 Grupa A
02.09. 16:30 GRK Varaždin 1930 RK Dubrava 22:29 (12:16) Sava sport - 28 Grupa B
02.09. 17:20 MRK Sesvete HRK Izviđač CO Ljubuški 14:25 (9:14) Sava sport - 29 Grupa B
02.09. 18:10 RK Medveščak Zagreb RK Đakovo 15:18 (9:9) Sava sport - 30 Grupa A
02.09. 19:00 RK Đakovo / A3 HRK Izviđač CO Ljubuški / B3 21:33 (7:18) Sava sport - 31
02.09. 19:50 RK Medveščak Zagreb / A4 HRK Gorica / B4 22:19 (9:11) Sava sport - 32
03.09. 09:00 Muški rukometni klub Dugo Selo / A1 RK Dubrava / B2 23:22 (9:11) Sava sport - 33 1/2 finale
03.09. 09:50 RK PPD Zagreb / A2 RK Đakovo / B1 20:14 (9:6) Sava sport - 34 1/2 finale
03.09. 10:40 MRK Zaprešić / A5 GRK Varaždin 1930 / B5 10:0 Sava sport - 35
03.09. 11:30 MRK Sesvete / A6 RK Pavleki / B6 10:0 Sava sport - 36
03.09. 14:30 RK Dubrava RK Đakovo 20:16 (9:10) Dubrava - 37 za 3. mj.
03.09. 15:20 Muški rukometni klub Dugo Selo RK PPD Zagreb 22:26 (12:11) Dubrava - 38 FINALE

Poredak - Mlađi kadeti

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 MRK Dugo Selo 5 5 0 0 124 83 41 10 P P P P P
2 RK Đakovo 5 4 0 1 104 89 15 8 P P I P P
3 MRK Čakovec 5 3 0 2 114 102 12 6 P P P I I
4 RK Medveščak Zagreb 5 2 0 3 96 103 -7 4 P I I P I
5 MRK Zaprešić 5 1 0 4 88 118 -30 2 I I I P I
6 RK Pavleki 5 0 0 5 81 112 -31 0 I I I I I
1 RK PPD Zagreb 5 5 0 0 152 74 78 10 P P P P P
2 RK Dubrava 5 4 0 1 127 95 32 8 P P P I P
3 RK Izviđač Ljubuški 5 3 0 2 123 103 20 6 I I P P P
4 HRK Gorica 5 2 0 3 75 118 -43 4 I I P P I
5 GRK Varaždin 1930 5 1 0 4 89 118 -29 2 I I P I I
6 MRK Sesvete 5 0 0 5 68 126 -58 0 I I I I I

PRAVO NASTUPA IMAJU IGRAČI ROĐENI 2002. I MLAĐI.

Utakmice započinju u točno zakazano vrijeme i nema čekanja. Ekipe su dužne biti minimalno 30 minuta prije utakmice u dvorani gdje igraju utakmicu.

Upozoravamo sve ekipe da se moraju striktno pridržavati satnice igranja.

Utakmice se igraju 2 x 20 minuta. Isključenje 2 minute. Igra se loptom veličine broj 2.

Za sve ostalo vrijede propozicije natjecanja HRS – a. Igrači nastupaju na vlastitu odgovornost.


Raspored i satnica turnira, poveznice na dobne kategorije i dvorane:

Sljedeće najave