Registracija
Kol
31

8. MEĐUNARODNI RUKOMETNI TURNIR DUBRAVA 2017. - dječaci 2000.

  • Turnir
  • Muški
  • Kadeti (2000.)
  • liga/natjecanje

Četvrtak, 31.08.2017 14:00 Početak

Nedjelja, 03.09.2017 19:00 Završetak

Raspored turnira - Kadeti

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
31.08. 14:00 HRK Gorica RK Maksimir Pastela 23:26 (10:13) Dubrava - 1 Grupa A
31.08. 15:00 RK Dubrava MRK Zaprešić 25:11 (14:5) Dubrava - 2 Grupa A
31.08. 16:00 RK PPD Zagreb RK Pavleki 39:19 (18:14) Dubrava - 3 Grupa B
31.08. 17:00 MRK Sesvete RK ZG Dubrava 15:17 (10:7) Dubrava - 4 Grupa B
31.08. 18:00 HRK Gorica MRK Zaprešić 16:20 (8:12) Dubrava - 5 Grupa A
31.08. 19:00 RK Dubrava RK Maksimir Pastela 27:21 (13:9) Dubrava - 6 Grupa A
31.08. 20:00 RK Pavleki MRK Sesvete 24:23 (11:10) Dubrava - 7 Grupa B
01.09. 09:00 MRK Zaprešić RK Maksimir Pastela 12:23 (3:12) Dubrava - 8 Grupa A
01.09. 10:00 GRK Varaždin 1930 RK PPD Zagreb 28:31 (14:16) Dubrava - 9 Grupa B
01.09. 11:00 MRK Čakovec RK Dubrava 20:32 (13:16) Dubrava - 10 Grupa A
01.09. 12:00 RK ZG Dubrava RK Pavleki 22:21 (12:13) Dubrava - 11 Grupa B
01.09. 13:00 GRK Varaždin 1930 MRK Sesvete 10:0 Dubrava - 12 Grupa B
01.09. 14:00 HRK Gorica MRK Čakovec 17:26 (8:15) Dubrava - 13 Grupa A
01.09. 15:00 RK PPD Zagreb RK ZG Dubrava 28:15 (14:5) Dubrava - 14 Grupa B
01.09. 16:00 GRK Varaždin 1930 RK Pavleki 33:20 (16:5) Dubrava - 15 Grupa B
01.09. 17:00 MRK Čakovec MRK Zaprešić 24:13 (14:7) Dubrava - 16 Grupa A
01.09. 18:00 HRK Gorica RK Dubrava 14:33 (5:18) Dubrava - 17 Grupa A
02.09. 09:00 RK PPD Zagreb MRK Sesvete 10:0 Dubrava - 18 Grupa B
02.09. 10:00 GRK Varaždin 1930 RK ZG Dubrava 21:16 (8:8) Dubrava - 19 Grupa B
02.09. 11:00 MRK Čakovec RK Maksimir Pastela 20:28 (11:14) Dubrava - 20 Grupa A
02.09. 12:00 MRK Zaprešić / A4 RK ZG Dubrava / B3 9:16 (4:7) Dubrava - 21
02.09. 13:00 MRK Čakovec / A3 RK Pavleki / B4 23:34 (11:16) Dubrava - 22
02.09. 14:00 HRK Gorica / A5 MRK Sesvete / B5 10:0 Dubrava - 23
02.09. 15:00 MRK Zaprešić / por 21 MRK Čakovec / por 22 24:25 (10:14) Dubrava - 24
02.09. 16:00 RK ZG Dubrava / pob 21 RK Pavleki / pob 22 14:16 (7:9) Dubrava - 24
03.09. 09:00 RK Dubrava / A1 GRK Varaždin 1930 / B2 27:25 (12:14) Dubrava - 26 1/2 finale
03.09. 10:00 RK Maksimir Pastela / A2 RK PPD Zagreb / B1 21:31 (12:16) Dubrava - 27 1/2 finale
03.09. 16:20 GRK Varaždin 1930 RK Maksimir Pastela 33:18 (13:9) Dubrava - 28 za 3. mj.
03.09. 17:20 RK Dubrava RK PPD Zagreb 30:37 (14:17) Dubrava - 29 FINALE

Poredak - Kadeti

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK Dubrava 4 4 0 0 117 66 51 8 P P P P
2 RK Maksimir Pastela 4 3 0 1 98 82 16 6 P I P P
3 MRK Čakovec 4 2 0 2 90 90 0 4 I P P I
4 MRK Zaprešić 4 1 0 3 56 88 -32 2 I P I I
5 HRK Gorica 4 0 0 4 70 105 -35 0 I I I I
1 RK PPD Zagreb 4 4 0 0 108 62 46 8 P P P P
2 GRK Varaždin 1930 4 3 0 1 92 67 25 6 I P P P
3 RK ZG Dubrava 4 2 0 2 70 85 -15 4 P P I I
4 RK Pavleki 4 1 0 3 84 117 -33 2 I P I I
5 MRK Sesvete 4 0 0 4 38 61 -23 0 I I I I

PRAVO NASTUPA IMAJU IGRAČI ROĐENI 2000. I MLAĐI.

Utakmice započinju u točno zakazano vrijeme i nema čekanja. Ekipe su dužne biti minimalno 30 minuta prije utakmice u dvorani gdje igraju utakmicu.

Upozoravamo sve ekipe da se moraju striktno pridržavati satnice igranja.

Utakmice se igraju 2 x 25 minuta. Isključenje 2 minute. Igra se loptom veličine broj 3.

Time out samo u finalnom danu i svaka ekipa ima pravo na jedan (1) time out po poluvremenu u trajanju od 30 sekundi.

Za sve ostalo vrijede propozicije natjecanja HRS – a. Igrači nastupaju na vlastitu odgovornost.


Raspored i satnica turnira, poveznice na dobne kategorije i dvorane:

Sljedeće najave