Registracija
Ruj
01

7. MEĐUNARODNI RUKOMETNI TURNIR "DUBRAVA 2016" - 2004. GODIŠTE I MLAĐI

  • Turnir
  • Muški
  • dobna skupina
  • liga/natjecanje

Četvrtak, 01.09.2016 14:00 Početak

Nedjelja, 04.09.2016 19:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
01.09. 15:00 RK DUBRAVA 1 '04 MRK DUGO SELO '04 21:31 (5:18) 1 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA A
01.09. 15:50 RK DUBRAVA 2 '04 RK RUGVICA '04 15:19 (3:11) 2 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA B
01.09. 16:40 MRK SESVETE '04 RK PPD ZAGREB '04 10:17 (6:9) 3 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA B
01.09. 17:30 MRK METALAC '04 FERLACH '04 5:33 (4:18) 4 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA A
02.09. 09:00 RK DUBRAVA 1 '04 MRK METALAC '04 31:13 (18:6) 5 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA A
02.09. 09:50 RK RUGVICA '04 MRK IVANIĆ '04 16:20 (9:12) 6 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA B
02.09. 10:40 RK PPD ZAGREB '04 GRK VARAŽDIN 1930 '04 21:9 (12:4) 7 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA B
02.09. 11:30 RK VARAŽDIN '04 RK ČAKOVEC '04 12:20 (5:11) 8 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA A
02.09. 12:20 GRK VARAŽDIN 1930 '04 MRK IVANIĆ '04 14:22 (7:15) 9 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA B
02.09. 13:10 RK DUBRAVA 2 '04 MRK SESVETE '04 13:19 (8:9) 10 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA B
02.09. 14:00 FERLACH '04 RK VARAŽDIN '04 27:10 (12:1) 11 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA A
02.09. 14:50 MRK DUGO SELO '04 RK ČAKOVEC '04 25:18 (15:8) 12 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA A
02.09. 15:40 RK DUBRAVA 2 '04 GRK VARAŽDIN 1930 '04 18:19 (11:11) 13 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA B
02.09. 16:30 MRK IVANIĆ '04 RK PPD ZAGREB '04 15:24 (5:12) 14 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA B
02.09. 17:20 RK ČAKOVEC '04 FERLACH '04 17:29 (10:16) 15 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA A
02.09. 18:10 RK DUBRAVA 1 '04 RK VARAŽDIN '04 18:13 (7:6) 16 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA A
02.09. 19:00 MRK METALAC '04 MRK DUGO SELO '04 8:26 (5:11) 17 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA A
02.09. 19:50 MRK SESVETE '04 RK RUGVICA '04 10:18 (3:8) 18 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA B
03.09. 09:00 RK RUGVICA '04 RK PPD ZAGREB '04 17:19 (9:11) 19 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA B
03.09. 09:50 RK DUBRAVA 2 '04 MRK IVANIĆ '04 7:23 (4:12) 20 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA B
03.09. 10:40 MRK SESVETE '04 GRK VARAŽDIN 1930 '04 18:15 (9:9) 21 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA B
03.09. 11:30 FERLACH '04 MRK DUGO SELO '04 24:20 (10:11) 22 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA A
03.09. 12:20 RK DUBRAVA 1 '04 RK ČAKOVEC '04 16:21 (3:11) 23 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA A
03.09. 13:10 MRK METALAC '04 RK VARAŽDIN '04 10:22 (5:8) 24 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA A
03.09. 14:00 GRK VARAŽDIN 1930 '04 RK RUGVICA '04 10:25 (3:14) 25 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA B
03.09. 14:50 RK ČAKOVEC '04 MRK METALAC '04 25:8 (12:4) 26 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA A
03.09. 15:40 RK DUBRAVA 1 '04 FERLACH '04 18:22 (9:12) 27 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA A
03.09. 16:30 RK VARAŽDIN '04 MRK DUGO SELO '04 13:24 (4:12) 28 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA A
03.09. 17:20 MRK IVANIĆ '04 MRK SESVETE '04 14:11 (6:6) 29 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA B
03.09. 18:10 RK PPD ZAGREB '04 RK DUBRAVA 2 '04 24:8(11:4) 30 - SD OŠ JELKOVEC GRUPA B
03.09. 19:00 MRK METALAC A6 RK DUBRAVA 2 B6 17:8 (12:5) 31 - SD OŠ JELKOVEC za 11. mjesto
03.09. 19:50 RK VARAŽDIN A5 GRK VARAŽDIN 1930 B5 16:15 (8:10) 32 - SD OŠ JELKOVEC za 9. mjesto
04.09. 09:00 FERLACH A1 MRK IVANIĆ B2 23:16 (11:10) 33 - SD OŠ JELKOVEC 1/2 FINALE
04.09. 09:50 RK PPD ZAGREB B1 RK DUGO SELO A2 22:13 (11:6) 34 - SD OŠ JELKOVEC 1/2 FINALE
04.09. 10:40 RK DUBRAVA 1 A4 MRK SESVETE B4 19:17 (11:8) 35 - SD OŠ JELKOVEC za 7. mjesto
04.09. 11:30 RK ČAKOVEC A3 RK RUGVICA B3 22:19 (12:11) 36 - SD OŠ JELKOVEC za 5. mjesto
04.09. 13:00 MRK IVANIĆ RK DUGO SELO 21:33 (9:19) 37 - SD DUBRAVA za 3. mjesto
04.09. 13:50 FERLACH RK PPD ZAGREB POBJEDNIK 11:17 (5:9) 38 - SD DUBRAVA FINALE 2004

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 FERLACH - '04 5 5 0 0 135 70 65 10 P P P P P
2 MRK DUGO SELO - '04 5 4 0 1 126 84 42 8 P P P I P
3 RK ČAKOVEC - '04 5 3 0 2 101 90 11 6 P I I P P
4 RK DUBRAVA - 1 '04 5 2 0 3 104 100 4 4 I P P I I
5 RK VARAŽDIN - '04 5 1 0 4 70 99 -29 2 I I I P I
6 MRK METALAC - '04 5 0 0 5 44 137 -93 0 I I I I I
1 RK PPD ZAGREB - '04 5 5 0 0 105 59 46 10 P P P P P
2 MRK IVANIĆ - '04 5 4 0 1 94 72 22 8 P P I P P
3 RK RUGVICA - '04 5 3 0 2 95 74 21 6 P I P I P
4 MRK SESVETE - '04 5 2 0 3 68 77 -9 4 I P I P I
5 GRK VARAŽDIN 1930 - '04 5 1 0 4 67 104 -37 2 I I P I I
6 RK DUBRAVA - 2 '04 5 0 0 5 61 104 -43 0 I I I I I

Utakmice započinju u točno zakazano vrijeme i nema čekanja. Ekipe su dužne biti minimalno 30 minuta prije utakmice u dvorani gdje igraju utakmicu.

Upozoravamo sve ekipe da se moraju striktno pridržavati satnice igranja.

Utakmice se igraju 2 x 20 minuta. Isključenje 2 minuta. Igra se loptom veličine broj 1.

Time out samo u finalnom danu i svaka ekipa ima pravo na jedan (1) time out po poluvremenu u trajanju od 30 sekundi.

PRAVO NASTUPA IMAJU IGRAČI ROĐENI 2004. I MLAĐI.

Za sve ostalo vrijede propozicije natjecanja HRS – a. Igrači nastupanju na vlastitu odgovornost.

Sljedeće najave