Registracija
Svi
26

6. Međunarodni rukometni turnir Samobor Handball Cup 2018.

  • Turnir
  • Ženski
  • dobna skupina (U-16/14/12/10)
  • liga/natjecanje

Subota, 26.05.2018 09:00 Početak

Nedjelja, 27.05.2018 18:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
26.05. 09:00 ŽRK Udarnik Kurilovec RK Sesvete Agroproteinka 4-12 SD Bogumil Toni Grupa A 2006.
26.05. 09:00 ŽRK Ivanić Ivanić Grad RK Lokomotiva Zagreb 2 10-4 SD Samobor Grupa B 2006.
26.05. 09:35 RK Lokomotiva Zagreb 1 ŽRK Samobor 2 13-0 SD Bogumil Toni Grupa A 2006.
26.05. 09:35 ŽRK Samobor 1 RK Zagorje 13-8 SD Samobor Grupa B 2006.
26.05. 10:10 RK Trešnjevka Zagreb RK Lokomotiva Zagreb 9-11 SD Bogumil Toni Grupa C 2004.
26.05. 10:10 ŽRK Bistra ŽRK Samobor 8-13 SD Samobor Grupa D 2004.
26.05. 10:45 ŽRK Samobor ŽRK Dugo Selo 55 12-6 SD Bogumil Toni Grupa E 2002.
26.05. 10:45 ŽRK Ivanić Ivanić Grad ŽRK Udarnik Kurilovec 17-20 SD Samobor Grupa F 2002.
26.05. 11:25 ŽRK Krka Novo Mesto RK Lokomotiva Zagreb 15-20 SD Bogumil Toni Grupa E 2002.
26.05. 11:25 RK Zagorje ŽRK Rugvica 15-15 SD Samobor Grupa F 2002.
26.05. 12:00 RK Sesvete Agroproteinka ŽRK Samobor 2 17-2 SD Bogumil Toni Grupa A 2006.
26.05. 12:00 RK Lokomotiva Zagreb 2 RK Zagorje 5-31 SD Samobor Grupa B 2006.
26.05. 12:35 ŽRK Udarnik Kurilovec RK Lokomotiva Zagreb 1 0-11 SD Bogumil Toni Grupa A 2006.
26.05. 12:35 ŽRK Ivanić Ivanić Grad ŽRK Samobor 1 2-16 SD Samobor Grupa B 2006.
26.05. 13:10 RK Lokomotiva Zagreb ŽRK Knežopoljka Kozarska Dubica 18-13 SD Bogumil Toni Grupa C 2004.
26.05. 13:10 ŽRK Ivanić Ivanić Grad ŽRK Bistra 16-12 SD Samobor Grupa D 2004.
26.05. 13:50 ŽRK Dugo Selo 55 RK Lokomotiva Zagreb 18-22 SD Bogumil Toni Grupa E 2002.
26.05. 13:50 ŽRK Udarnik Kurilovec ŽRK Rugvica 18-15 SD Samobor Grupa F 2002.
26.05. 14:30 ŽRK Samobor ŽRK Krka Novo Mesto 10-12 SD Bogumil Toni Grupa E 2002.
26.05. 14:30 ŽRK Ivanić Ivanić Grad RK Zagorje 13-12 SD Samobor Grupa F 2002.
26.05. 15:10 ŽRK Samobor 1 RK Lokomotiva Zagreb 2 17-5 SD Samobor Grupa B 2006.
26.05. 15:10 RK Lokomotiva Zagreb 1 RK Sesvete Agroproteinka 11-10 SD Bogumil Toni Grupa A 2006.
26.05. 15:45 ŽRK Samobor 2 ŽRK Udarnik Kurilovec 11-15 SD Bogumil Toni Grupa A 2006.
26.05. 15:45 RK Zagorje ŽRK Ivanić Ivanić Grad 23-6 SD Samobor Grupa B 2006.
26.05. 16:20 ŽRK Knežopoljka Kozarska Dubica RK Trešnjevka Zagreb 17-11 SD Bogumil Toni Grupa C 2004.
26.05. 16:20 ŽRK Samobor ŽRK Ivanić Ivanić Grad 10-11 SD Samobor Grupa D 2004.
26.05. 16:55 ŽRK Krka Novo Mesto ŽRK Dugo Selo 55 21-17 SD Bogumil Toni Grupa E 2002.
26.05. 16:55 RK Zagorje ŽRK Udarnik Kurilovec 15-22 SD Samobor Grupa F 2002.
26.05. 17:35 RK Lokomotiva Zagreb ŽRK Samobor 17-17 SD Bogumil Toni Grupa E 2002.
26.05. 17:35 ŽRK Rugvica ŽRK Ivanić Ivanić Grad 20-19 SD Samobor Grupa F 2002.
26.05. 18:15 ŽRK Knežopoljka Kozarska Dubica / C2 ŽRK Bistra / D3 12-14 SD Bogumil Toni 2004. razig.
26.05. 18:15 ŽRK Samobor / D2 RK Trešnjevka Zagreb / C3 7-8 SD Samobor 2004. razig.
27.05. 09:00 RK Lokomotiva Zagreb RK Zagorje 18-14 SD Bogumil Toni 2006. 1/2 finale 1
27.05. 09:00 ŽRK Samobor RK Lokomotiva Zagreb 8-12 SD Samobor 2006. za 7. mjesto
27.05. 09:40 ŽRK Udarnik Kurilovec ŽRK Ivanić Ivanić Grad 6-21 SD Samobor 2006. za 5. mjesto
27.05. 09:40 ŽRK Samobor RK Sesvete Agroproteinka 11-5 SD Bogumil Toni 2006. 1/2 finale 2
27.05. 10:20 RK Lokomotiva Zagreb RK Trešnjevka Zagreb 15-11 SD Bogumil Toni 2004. 1/2 finale 1
27.05. 10:20 ŽRK Knežopoljka Kozarska Dubica ŽRK Samobor 13-10 SD Samobor 2004. za 5. mjesto
27.05. 11:00 ŽRK Ivanić Ivanić Grad ŽRK Bistra 17-6 SD Bogumil Toni 2004. 1/2 finale 2
27.05. 11:00 ŽRK Dugo Selo 55 RK Zagorje 15-16 SD Samobor 2002. za 7. mjesto
27.05. 11:40 RK Lokomotiva Zagreb ŽRK Rugvica 20-17 SD Bogumil Toni 2002. 1/2 finale 1
27.05. 11:40 ŽRK Samobor ŽRK Ivanić Ivanić Grad 15-12 SD Samobor 2002. za 5. mjesto
27.05. 12:20 ŽRK Udarnik Kurilovec ŽRK Krka Novo Mesto 13-12 SD Bogumil Toni 2002. 1/2 finale 2
27.05. 12:30 ŽRK Samobor 1 ŽRK Colapis Ozalj 11-8 SD Samobor 1 Grupa 2008 mini
27.05. 12:30 RK Lokomotiva Zagreb RK Trešnjevka Zagreb 7-3 SD Samobor 2 Grupa 2008 mini
27.05. 12:50 ŽRK Samobor 2 ŽRK Udarnik Kurilovec 7-4 SD Samobor 1 Grupa 2008 mini
27.05. 12:50 ŽRK Colapis Ozalj RK Trešnjevka Zagreb 14-6 SD Samobor 2 Grupa 2008 mini
27.05. 13:00 RK Zagorje RK Sesvete Agroproteinka 7-8 SD Bogumil Toni 2006. za 3. mjesto
27.05. 13:10 ŽRK Samobor 1 ŽRK Samobor 2 9-2 SD Samobor 1 Grupa 2008 mini
27.05. 13:10 ŽRK Udarnik Kurilovec RK Lokomotiva Zagreb 1-12 SD Samobor 2 Grupa 2008 mini
27.05. 13:30 ŽRK Samobor 1 RK Lokomotiva Zagreb 4-9 SD Samobor 1 Grupa 2008 mini
27.05. 13:30 RK Trešnjevka Zagreb ŽRK Udarnik Kurilovec 8-0 SD Samobor 2 Grupa 2008 mini
27.05. 13:40 RK Trešnjevka Zagreb ŽRK Bistra 12-14 SD Bogumil Toni 2004. za 3. mjesto
27.05. 13:50 ŽRK Samobor 2 ŽRK Colapis Ozalj 2-20 SD Samobor 1 Grupa 2008 mini
27.05. 13:50 ŽRK Samobor 1 RK Trešnjevka Zagreb 8-10 SD Samobor 2 Grupa 2008 mini
27.05. 14:10 ŽRK Colapis Ozalj ŽRK Udarnik Kurilovec 16-1 SD Samobor 1 Grupa 2008 mini
27.05. 14:10 ŽRK Samobor 2 RK Lokomotiva Zagreb 1-9 SD Samobor 2 Grupa 2008 mini
27.05. 14:20 ŽRK Rugvica ŽRK Krka Novo Mesto 7-12 SD Bogumil Toni 2002. za 3. mjesto
27.05. 14:30 ŽRK Udarnik Kurilovec ŽRK Samobor 1 1-8 SD Samobor 1 Grupa 2008 mini
27.05. 14:30 RK Lokomotiva Zagreb ŽRK Colapis Ozalj 12-8 SD Samobor 2 Grupa 2008 mini
27.05. 14:50 RK Trešnjevka Zagreb ŽRK Samobor 2 9-1 SD Samobor 1 Grupa 2008 mini
27.05. 15:00 RK Lokomotiva Zagreb ŽRK Samobor 13-13 SD Bogumil Toni 2006. FINALE
27.05. 15:40 RK Lokomotiva Zagreb ŽRK Ivanić Ivanić Grad 16-15 SD Bogumil Toni 2004. FINALE
27.05. 16:20 RK Lokomotiva Zagreb ŽRK Udarnik Kurilovec 24-15 SD Bogumil Toni 2002. FINALE

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK Lokomotiva Zagreb 5 5 0 0 49 17 32 10 P P P P P
2 ŽRK Samobor - 1 9 4 0 5 51 72 -21 8 P P P I I
3 ŽRK Colapis Ozalj 5 3 0 2 66 32 34 6 I P P P I
4 RK Trešnjevka Zagreb 5 3 0 2 36 30 6 6 I I P P P
5 ŽRK Udarnik Kurilovec 5 0 0 5 7 51 -44 0 I I I I I
1 RK Lokomotiva Zagreb - 1 3 3 0 0 35 10 25 6 P P P
2 RK Sesvete Agroproteinka 3 2 0 1 39 17 22 4 P P I
3 ŽRK Udarnik Kurilovec 3 1 0 2 19 34 -15 2 I I P
4 ŽRK Samobor - 2 3 0 0 3 13 45 -32 0 I I I
1 ŽRK Samobor - 1 3 3 0 0 46 15 31 6 P P P
2 RK Zagorje 3 2 0 1 62 24 38 4 I P P
3 ŽRK Ivanić Ivanić Grad 3 1 0 2 18 43 -25 2 P I I
4 RK Lokomotiva Zagreb - 2 3 0 0 3 14 58 -44 0 I I I
1 RK Lokomotiva Zagreb 2 2 0 0 29 22 7 4 P P
2 ŽRK Knežopoljka Kozarska Dubica 2 1 0 1 30 29 1 2 I P
3 RK Trešnjevka Zagreb 2 0 0 2 20 28 -8 0 I I
1 ŽRK Ivanić Ivanić Grad 2 2 0 0 27 22 5 4 P P
2 ŽRK Samobor 2 1 0 1 23 19 4 2 P I
3 ŽRK Bistra 2 0 0 2 20 29 -9 0 I I
1 RK Lokomotiva Zagreb 3 2 1 0 59 50 9 5 P P N
2 ŽRK Krka Novo Mesto 3 2 0 1 48 47 1 4 I P P
3 ŽRK Samobor 3 1 1 1 39 35 4 3 P I N
4 ŽRK Dugo Selo 55 3 0 0 3 41 55 -14 0 I I I
1 ŽRK Udarnik Kurilovec 3 3 0 0 60 47 13 6 P P P
2 ŽRK Rugvica 3 1 1 1 50 52 -2 3 N I P
3 ŽRK Ivanić Ivanić Grad 3 1 0 2 49 52 -3 2 I P I
4 RK Zagorje 3 0 1 2 42 50 -8 1 N I I

Konačni poredak:

2002:

1. RK Lokomotiva Zagreb

2. ŽRK Udarnik Kurilovec

3. ŽRK Krka Novo Mesto


2004:

1. RK Lokomotiva Zagreb

2. ŽRK Ivanić

3. ŽRK Bistra


2006:

1. RK Lokomotiva Zagreb

2. ŽRK Samobor

3. ŽRK Sesvete


2008:

1. RK Lokomotiva Zagreb

2. ŽRK Colapis

3. RK Trešnjevka


Sljedeće najave