Registracija
Lis
07

5. Međunarodni memorijalni rukometni turnir Zlatko Ivić - Čiva / Mini rukomet 2007 i 2008

  • Turnir
  • Muški
  • Mini rukomet (U-10, U-9)
  • liga/natjecanje

Subota, 07.10.2017 08:00 Početak

Subota, 07.10.2017 18:00 Završetak

Raspored turnira - Mini rukomet

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
07.10. 08:00 RK Valpovka Valpovo 2 RK Cestorad Ivankovo 6-11 3 Grupa B 2008
07.10. 08:00 RK Tenja RK Valpovka Valpovo 0-20 1 Grupa A 2007
07.10. 08:00 RK Valpovka Valpovo RK Tenja 1-9 2 Grupa A 2008
07.10. 08:12 RK Valpovka Valpovo 3 RK Požega 9-0 2 Grupa C 2008
07.10. 08:12 RK Feniks Osijek RŠ Sedmerac Đakovo 8-6 3 Grupa D 2008
07.10. 08:12 RK Feniks Osijek RK Valpovka Valpovo 2 3-8 1 Grupa B 2007
07.10. 08:24 RK Nexe Našice RK Petrijevci 8-6 3 Grupa F 2008
07.10. 08:24 RK Osijek RK Spačva Vinkovci 13-6 2 Grupa E 2008
07.10. 08:24 RK Cestorad Ivankovo RK Jedinstvo 2015 Brčko 8-7 1 Grupa A 2007
07.10. 08:36 RK VIRO Virovitica RK Feniks Osijek 14-1 1 Grupa B 2007
07.10. 08:36 RK Bjelovar RK Valpovka Valpovo 2 11-5 3 Grupa B 2008
07.10. 08:36 RK Ivan Stari Mikanovci RK Valpovka Valpovo 18-3 2 Grupa A 2008
07.10. 08:48 RK Tenja RK Jedinstvo 2015 Brčko 7-13 1 Grupa A 2007
07.10. 08:48 PSN ZRT Pecs RK Feniks Osijek 9-6 3 Grupa D 2008
07.10. 08:48 RK Požega RK Jedinstvo 2015 Brčko 4-4 2 Grupa C 2008
07.10. 09:00 RK Bijeljina RK Osijek 8-9 2 Grupa E 2008
07.10. 09:00 MRK Ivanić Grad RK Nexe Našice 6-8 3 Grupa F 2008
07.10. 09:00 RK VIRO Virovitica RK Valpovka Valpovo 2 13-7 1 Grupa B 2007
07.10. 09:12 RK Maksimir Pastela RK Bjelovar 16-2 3 Grupa B 2008
07.10. 09:12 RK Kozara MP K. Dubica RK Ivan Stari Mikanovci 12-9 2 Grupa A 2008
07.10. 09:12 RK Jamnica Pisarovina HRK Izviđač CO Ljubuški 10-10 1 Grupa A 2007
07.10. 09:24 RK Feniks Osijek BHA ŠR Visoko 3-20 1 Grupa B 2007
07.10. 09:24 RK Rudar Rude 2 RK Valpovka Valpovo 3 4-6 2 Grupa C 2008
07.10. 09:24 RK Ivančica Ivanec PSN ZRT Pecs 3-7 3 Grupa D 2008
07.10. 09:36 RK Maksimir Pastela 2 MRK Ivanić Grad 5-9 3 Grupa F 2008
07.10. 09:36 RK Jamnica Pisarovina RK Cestorad Ivankovo 14-3 1 Grupa A 2007
07.10. 09:36 RK Rudar Rude RK Bijeljina 14-7 2 Grupa E 2008
07.10. 09:48 RK Tenja MRK Sesvete 2 1-14 2 Grupa A 2008
07.10. 09:48 RK Cestorad Ivankovo RK Polet D. Selo 4-8 3 Grupa B 2008
07.10. 09:48 RK Kozara MP K. Dubica HRK Izviđač CO Ljubuški 2 3-7 1 Grupa B 2007
07.10. 10:00 RŠ Sedmerac Đakovo RK Rugvica 5-9 3 Grupa D 2008
07.10. 10:00 RK Požega MRK Sesvete 1-16 2 Grupa C 2008
07.10. 10:00 HRK Izviđač CO Ljubuški RK Valpovka Valpovo 5-12 1 Grupa A 2007
07.10. 10:12 HRK Izviđač CO Ljubuški 2 RK Valpovka Valpovo 2 14-4 1 Grupa B 2007
07.10. 10:12 RK Spačva Vinkovci BHA ŠR Visoko 4-17 2 Grupa E 2008
07.10. 10:12 RK Petrijevci HRK Izviđač CO Ljubuški 4-10 3 Grupa F 2008
07.10. 10:24 RK Polet D. Selo RK Bjelovar 2 12-6 3 Grupa B 2008
07.10. 10:24 RK Tenja RK Jamnica Pisarovina 2-18 1 Grupa A 2007
07.10. 10:24 MRK Sesvete 2 RK Ivan Stari Mikanovci 11-16 2 Grupa A 2008
07.10. 10:36 MRK Sesvete RK Rudar Rude 2 15-3 2 Grupa C 2008
07.10. 10:36 PSN ZRT Pecs RK Rugvica 12-5 3 Grupa D 2008
07.10. 10:36 RK Feniks Osijek RK Kozara MP K. Dubica 3-15 1 Grupa B 2007
07.10. 10:48 HRK Izviđač CO Ljubuški MRK Ivanić Grad 10-8 3 Grupa F 2008
07.10. 10:48 BHA ŠR Visoko RK Bijeljina 15-6 2 Grupa E 2008
07.10. 10:48 RK Valpovka Valpovo RK Jedinstvo 2015 Brčko 22-4 1 Grupa A 2007
07.10. 11:36 RK Valpovka Valpovo 2 BHA ŠR Visoko 6-17 1 Grupa B 2007
07.10. 11:36 RK Valpovka Valpovo RK Kozara MP K. Dubica 0-17 2 Grupa A 2008
07.10. 11:36 RK Valpovka Valpovo 2 RK Maksimir Pastela 3-21 3 Grupa B 2008
07.10. 11:48 RK Feniks Osijek RK Ivančica Ivanec 9-15 3 Grupa D 2008
07.10. 11:48 HRK Izviđač CO Ljubuški RK Cestorad Ivankovo 17-8 1 Grupa A 2007
07.10. 11:48 RK Valpovka Valpovo 3 RK Jedinstvo 2015 Brčko 3-6 2 Grupa C 2008
07.10. 12:00 HRK Izviđač CO Ljubuški RK VIRO Virovitica 3-9 1 Grupa B 2007
07.10. 12:00 RK Osijek RK Rudar Rude 10-13 2 Grupa E 2008
07.10. 12:00 RK Nexe Našice RK Maksimir Pastela 2 8-12 3 Grupa F 2008
07.10. 12:12 RK Maksimir Pastela RK Polet D. Selo 10-4 3 Grupa B 2008
07.10. 12:12 RK Kozara MP K. Dubica MRK Sesvete 2 11-6 2 Grupa A 2008
07.10. 12:12 RK Jedinstvo 2015 Brčko RK Jamnica Pisarovina 9-18 1 Grupa A 2007
07.10. 12:24 RK Jedinstvo 2015 Brčko MRK Sesvete 4-13 2 Grupa C 2008
07.10. 12:24 BHA ŠR Visoko RK Kozara MP K. Dubica 11-14 1 Grupa B 2007
07.10. 12:24 RK Ivančica Ivanec RK Rugvica 10-5 3 Grupa D 2008
07.10. 12:36 RK Maksimir Pastela 2 HRK Izviđač CO Ljubuški 8-13 3 Grupa F 2008
07.10. 12:36 RK Valpovka Valpovo RK Cestorad Ivankovo 22-8 1 Grupa A 2007
07.10. 12:36 RK Rudar Rude BHA ŠR Visoko 10-7 2 Grupa E 2008
07.10. 12:48 RK Ivan Stari Mikanovci RK Tenja 11-2 2 Grupa A 2008
07.10. 12:48 RK Bjelovar RK Cestorad Ivankovo 8-7 3 Grupa B 2008
07.10. 12:48 RK Kozara MP K. Dubica RK VIRO Virovitica 12-17 1 Grupa B 2007
07.10. 13:00 PSN ZRT Pecs RŠ Sedmerac Đakovo 2 14-3 3 Grupa D 2008
07.10. 13:00 RK Rudar Rude 2 RK Požega 7-4 2 Grupa C 2008
07.10. 13:00 HRK Izviđač CO Ljubuški RK Tenja 11-5 1 Grupa A 2007
07.10. 13:12 RK Bijeljina RK Spačva Vinkovci 7-2 2 Grupa E 2008
07.10. 13:12 MRK Ivanić Grad RK Petrijevci 14-9 3 Grupa F 2008
07.10. 13:12 HRK Izviđač CO Ljubuški 2 RK Feniks Osijek 11-3 1 Grupa B 2007
07.10. 13:24 RK Cestorad Ivankovo RK Maksimir Pastela 4-16 3 Grupa B 2008
07.10. 13:24 RK Valpovka Valpovo RK Jamnica Pisarovina 12-12 1 Grupa A 2007
07.10. 13:24 RK Tenja RK Kozara MP K. Dubica 5-14 2 Grupa A 2008
07.10. 13:36 RK Jedinstvo 2015 Brčko RK Rudar Rude 2 5-7 2 Grupa C 2008
07.10. 13:36 RŠ Sedmerac Đakovo RK Ivančica Ivanec 5-14 3 Grupa D 2008
07.10. 13:36 RK Valpovka Valpovo 2 RK Kozara MP K. Dubica 4-15 1 Grupa B 2007
07.10. 13:48 RK Petrijevci RK Maksimir Pastela 12-7 3 Grupa F 2008
07.10. 13:48 RK Jedinstvo 2015 Brčko HRK Izviđač CO Ljubuški 4-10 1 Grupa A 2007
07.10. 13:48 RK Spačva Vinkovci RK Rudar Rude 4-10 2 Grupa E 2008
07.10. 14:00 BHA ŠR Visoko HRK Izviđač CO Ljubuški 2 9-11 1 Grupa B 2007
07.10. 14:00 RK Polet D. Selo RK Valpovka Valpovo 2 9-4 3 Grupa B 2008
07.10. 14:00 MRK Sesvete 2 RK Valpovka Valpovo 19-0 2 Grupa A 2008
07.10. 14:12 RK Rugvica RK Feniks Osijek 9-8 3 Grupa D 2008
07.10. 14:12 RK Cestorad Ivankovo RK Tenja 8-11 1 Grupa A 2007
07.10. 14:12 MRK Sesvete RK Valpovka Valpovo 3 12-5 2 Grupa C 2008
07.10. 14:24 BHA ŠR Visoko RK Osijek 14-10 2 Grupa E 2008
07.10. 14:24 HRK Izviđač CO Ljubuški RK Nexe Našice 9-7 3 Grupa F 2008
07.10. 14:24 RK VIRO Virovitica BHA ŠR Visoko 12-5 1 Grupa B 2007
07.10. 14:36 RK Cestorad Ivankovo / A5 RK Feniks Osijek / B6 10-3 1 2007 - 91
07.10. 14:36 RK Kozara MP K. Dubica / A1 RK Valpovka Valpovo 3 / C2 14-6 2 2008 - 1/8 (92)
07.10. 14:36 RK Maksimir Pastela / B1 RK Ivančica Ivanec / D2 16-2 3 2008 - 1/8 (93)
07.10. 14:48 RK Valpovka Valpovo 2 / B5 RK Tenja / A6 5-0 1 2007 - 94
07.10. 14:48 RK Ivan Stari Mikanovci / A2 RK Nexe Našice / F2 12-10 2 2008 - 1/8 (95)
07.10. 14:48 RK Polet D. Selo / B2 BHA ŠR Visoko / E2 9-14 3 2008 - 1/8 (96)
07.10. 15:00 PSN ZRT Pecs / D1 MRK Ivanić Grad / 2.3. 8-4 3 2008 - 1/8 (99)
07.10. 15:00 HRK Izviđač CO Ljubuški / A3 BHA ŠR Visoko / B4 8-10 1 2007 - 97
07.10. 15:00 MRK Sesvete / C1 MRK Sesvete 2 / 1.3. 10-6 2 2008 -1/8 (98)
07.10. 15:12 RK Rudar Rude / E1 RK Osijek / 3.3. 11-10 2 2008 - 1/8 (101)
07.10. 15:12 HRK Izviđač CO Ljubuški / F1 RK Rugvica / 4.3. 12-5 3 2008 - 1/8 (102)
07.10. 15:12 RK Kozara MP K. Dubica / B3 RK Jedinstvo 2015 Brčko / A4 17-4 1 2007 - 100
07.10. 15:24 RK Ivan Stari Mikanovci / pob 95 MRK Sesvete / pob 98 8-11 3 2008 - 1/4 (105)
07.10. 15:24 RK Valpovka Valpovo / A1 HRK Izviđač CO Ljubuški 2 / B2 14-4 1 2007 - 1/2 finale
07.10. 15:24 RK Kozara MP K. Dubica / pob 92 RK Maksimir Pastela / pob 93 8-7 2 2008 - 1/4 (104)
07.10. 15:36 RK VIRO Virovitica / B1 RK Jamnica Pisarovina / A2 17-7 1 2007 - 1/2 finale
07.10. 15:36 BHA ŠR Visoko / pob 96 PSN ZRT Pecs / pob 99 11-12 2 2008 - 1/4 (107)
07.10. 15:36 RK Rudar Rude / pob 101 HRK Izviđač CO Ljubuški / pob 102 10-9 3 2008 - 1/4 (108)
07.10. 15:48 RK Feniks Osijek / por 91 RK Tenja / por 94 5-0 1 2007 - 11. mj.
07.10. 15:48 RK Kozara MP K. Dubica / pob 104 MRK Sesvete / pob 105 11-9 2 2008 - 1/2 (110)
07.10. 16:00 RK Cestorad Ivankovo / pob 91 RK Valpovka Valpovo 2 / pob 94 5-2 1 2007 - 9. mj.
07.10. 16:00 PSN ZRT Pecs / pob 107 RK Rudar Rude / pob 108 14-12 2 2008 - 1/2 (112)
07.10. 16:30 HRK Izviđač CO Ljubuški 2 / por 97 RK Jedinstvo 2015 Brčko / por 100 5-0 1 2007 - 7. mj.
07.10. 16:45 MRK Sesvete / por 110 RK Rudar Rude / por 112 8-15 2 2008 - 3. mj.
07.10. 16:45 BHA ŠR Visoko / pob 97 RK Kozara MP K. Dubica / pob 100 13-14 1 2007 - 5. mj.
07.10. 17:00 HRK Izviđač CO Ljubuški RK Jamnica Pisarovina 10-9 2 2007 - 3. mj.
07.10. 17:00 RK Kozara MP K. Dubica / pob 110 PSN ZRT Pecs / pob 112 14-9 2 2008 - FINALE
07.10. 17:15 RK Valpovka Valpovo RK VIRO Virovitica 18-14 2 2007 - FINALE

Poredak - Mini rukomet

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK Valpovka Valpovo 5 4 1 0 88 29 59 9 P P P P N
2 RK Jamnica Pisarovina 5 3 2 0 72 36 36 8 N P P P N
3 RK Izviđač Ljubuški 5 3 1 1 53 39 14 7 N I P P P
4 RK Jedinstvo 2015 Brčko 5 1 0 4 37 65 -28 2 I P I I I
5 RK Cestorad Ivankovo 5 1 0 4 35 71 -36 2 P I I I I
6 RK Tenja 5 1 0 4 25 70 -45 2 I I I I P
1 RK Kozara Mlijekoprodukt K. Dubica 4 4 0 0 54 20 34 8 P P P P
2 RK Ivan Mikanovci 4 3 0 1 54 28 26 6 P I P P
3 MRK Sesvete - 2 4 2 0 2 50 28 22 4 P I I P
4 RK Tenja 4 1 0 3 17 40 -23 2 P I I I
5 RK Valpovka Valpovo 4 0 0 4 4 63 -59 0 I I I I
1 RK VIRO Virovitica 5 5 0 0 65 28 37 10 P P P P P
2 RK Izviđač Ljubuški - 2 5 4 0 1 46 28 18 8 P P I P P
3 RK Kozara Mlijekoprodukt K. Dubica 5 3 0 2 59 42 17 6 I P P I P
4 BHA ŠR Visoko 5 2 0 3 62 46 16 4 P P I I I
5 RK Valpovka Valpovo - 2 5 1 0 4 29 62 -33 2 P I I I I
6 RK Feniks Osijek 5 0 0 5 13 68 -55 0 I I I I I
1 RK Maksimir Pastela 4 4 0 0 63 13 50 8 P P P P
2 RK Polet D. Selo 4 3 0 1 33 24 9 6 P P I P
3 RK Bjelovar - 2 4 2 0 2 27 40 -13 4 P I I P
4 RK Cestorad Ivankovo 4 1 0 3 26 38 -12 2 P I I I
5 RK Valpovka Valpovo - 2 4 0 0 4 18 52 -34 0 I I I I
1 MRK Sesvete 4 4 0 0 56 13 43 8 P P P P
2 RK Valpovka Valpovo - 3 4 2 0 2 23 22 1 4 P P I I
3 RK Rudar Rude - 2 4 2 0 2 21 30 -9 4 I I P P
4 RK Jedinstvo 2015 Brčko 4 1 1 2 19 27 -8 3 N P I I
5 RK Požega 4 0 1 3 9 36 -27 1 I N I I
1 PSN ZRT Pecs 4 4 0 0 42 17 25 8 P P P P
2 RK Ivančica Ivanec 4 3 0 1 42 26 16 6 I P P P
3 RK Rugvica 4 2 0 2 28 35 -7 4 P I I P
4 RK Feniks Osijek 4 1 0 3 31 39 -8 2 P I I I
5 RŠ Sedmerac Đakovo - 2 4 0 0 4 19 45 -26 0 I I I I
1 RK Rudar Rude 4 4 0 0 47 28 19 8 P P P P
2 BHA ŠR Visoko 4 3 0 1 53 30 23 6 P P I P
3 RK Osijek 4 2 0 2 42 41 1 4 P P I I
4 RK Bijeljina 4 1 0 3 28 40 -12 2 I I I P
5 RK Spačva Vinkovci 4 0 0 4 16 47 -31 0 I I I I
1 RK Izviđač Ljubuški 4 4 0 0 42 27 15 8 P P P P
2 MRK Ivanić Grad 4 2 0 2 37 32 5 4 I P I P
3 RK Nexe Našice 4 2 0 2 31 33 -2 4 P P I I
4 RK Petrijevci 4 1 0 3 31 39 -8 2 I I I P
5 RK Maksimir Pastela - 2 4 1 0 3 32 42 -10 2 I P I I

5. Međunarodni memorijalni rukometni turnira u organizaciji RK Valpovke koji se igra u čast poginulom branitelju i rukometašu, Zlatku Iviću - Čivi.


BILTEN


KONAČNI POREDAK 2007.

1. Rukometni klub Valpovka Valpovo

2. Rukometni klub VIRO Virovitica

3. Rukometni klub Izviđač Ljubuški

4. Rukometni klub Jamnica Pisarovina

5. Rukometni klub Kozara Mlijekoprodukt Kozarska Dubica

6. BHA Škola rukometa Visoko

7. Rukometni klub Izviđač Ljubuški 2

8. Rukometni klub Jedinstvo 2015 Brčko

9. Rukometni klub Cestorad Ivankovo

10. Rukometni klub Valpovka Valpovo 2

11. Rukometni klub Feniks Osijek

12. Rukometni klub Tenja


NAJBOLJI POJEDINCI 2007:

Najbolji igrač: Šimun Pandurić RK Valpovka

Najbolji vratar: Marko Čuljak RK Izviđač

Najbolji strijelac: Matko Moslavac RK VIRO Virovitica

 

Najbolja petorka turnira:

Šimun Pandurić RK Valpovka

Marko Čuljak RK Izviđač

Adam Tomovković RK Valpovka

Petar Krpan RK Jamnica Pisarovina

Jakov Kosanović RK VIRO Virovitica


KONAČNI POREDAK 2008.

1. Rukometni klub Kozara Mlijekoprodukt Kozarska Dubica

2. PSN ZRT Pecs

3. Rukometni klub Rudar Rude 

4. Muški rukometni klub Sesvete1.              


  NAJBOLJI POJEDINCI 2008:

Najbolji igrač: Dimitrije Mitrović RK Kozara Mlijekoprodukt

Najbolji vratar: Bognar Ambruš PSN ZRT Pecs

Najbolji strijelac: Ino Škreb RK Rudar Rude

 

Najbolja petorka turnira:

Bognar Ambruš PSN ZRT Pecs

Dimitrije Mitrović RK Kozara Mlijekoprodukt

Aleksa Bičanić RK Kozara Mlijekoprodukt

Hrvoje Planinčić RK Rudar Rude

Karlo Leon Lipovac MRK Sesvete



PROPOZICIJE 2007. i 2008

Turnir - početna stranica

Poveznice na dobne kategorije:

Dječaci A (2004/05.) - rukomet

Dječaci B (2006/07.) - rukomet


Dvorana:

GŠŠD Valpovo


Sljedeće najave