Registracija
Lis
08

5. Međunarodni memorijalni rukometni turnir Zlatko Ivić - Čiva / Dječaci B 2006/07

  • Turnir
  • Muški
  • Dječaci B (U-12)
  • liga/natjecanje

Nedjelja, 08.10.2017 08:00 Početak

Nedjelja, 08.10.2017 19:00 Završetak

Raspored turnira - Dječaci B

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
08.10. 08:00 RK Nexe Našice RK Ivan Stari Mikanovci 6-11 NŠD Belišće Grupa C
08.10. 08:00 RK Valpovka Valpovo RK Cestorad Ivankovo 15-3 GŠŠD Valpovo Grupa A
08.10. 08:00 RK Š.R. Karlovac HRK Borovo 11-5 ŠD OŠ Petrijevci Grupa E
08.10. 08:25 RK Feniks Osijek RK Osijek 7-12 ŠD OŠ Petrijevci Grupa F
08.10. 08:25 RK Đakovo RK VIRO Virovitica 7-8 NŠD Belišće Grupa D
08.10. 08:25 RK Valpovka Valpovo 2 RK Spačva Vinkovci 8-9 GŠŠD Valpovo Grupa B
08.10. 08:50 MRK Sesvete RK Nexe Našice 0-5 NŠD Belišće Grupa C
08.10. 08:50 RK Koprivnica NOA RK Bijeljina 12-4 GŠŠD Valpovo Grupa A
08.10. 08:50 MRK Zaprešić RK Š.R. Karlovac 5-9 ŠD OŠ Petrijevci Grupa E
08.10. 09:15 RK VIRO Virovitica MRK Dugo Selo 10-11 NŠD Belišće Grupa D
08.10. 09:15 RK Spačva Vinkovci RK Bjelovar 3-14 GŠŠD Valpovo Grupa B
08.10. 09:15 RK Osijek RK Lokomotiva Brčko 12-8 ŠD OŠ Petrijevci Grupa F
08.10. 09:40 RK Čazma MRK Sesvete 5-0 NŠD Belišće Grupa C
08.10. 09:40 RK Bijeljina RK Valpovka Valpovo 6-13 GŠŠD Valpovo Grupa A
08.10. 09:40 RK Kozara MP K. Dubica MRK Zaprešić 11-5 ŠD OŠ Petrijevci Grupa E
08.10. 10:05 RK Ivan Stari Mikanovci RK Rudar Rude 3-13 NŠD Belišće Grupa H
08.10. 10:05 HRK Borovo MRK Čakovec 4-12 ŠD OŠ Petrijevci Grupa E
08.10. 10:05 RK Ivan Stari Mikanovci RK Rudar Rude 3-13 NŠD Belišće Grupa C
08.10. 10:05 RK Cestorad Ivankovo RK ZG Dubrava 3-9 GŠŠD Valpovo Grupa A
08.10. 10:30 RK Valpovka Valpovo 2 RK Rugvica 4-15 GŠŠD Valpovo Grupa B
08.10. 10:30 RK Feniks Osijek RK Polet D. Selo 3-17 ŠD OŠ Petrijevci Grupa F
08.10. 10:30 RK Đakovo HRK Izviđač CO Ljubuški 4-6 NŠD Belišće Grupa D
08.10. 10:55 MRK Čakovec MRK Zaprešić 11-6 ŠD OŠ Petrijevci Grupa E
08.10. 10:55 RK Rudar Rude MRK Sesvete 5-0 NŠD Belišće Grupa C
08.10. 10:55 RK ZG Dubrava RK Bijeljina 8-15 GŠŠD Valpovo Grupa A
08.10. 10:55 RK Nexe Našice RK Rudar Rude 6-13 NŠD Belišće Grupa C
08.10. 11:20 RK Valpovka Valpovo RK Koprivnica NOA 7-9 GŠŠD Valpovo Grupa G
08.10. 11:20 RK Š.R. Karlovac RK Kozara MP K. Dubica 11-15 ŠD OŠ Petrijevci Grupa I
08.10. 11:20 RK Nexe Našice RK Čazma 6-9 NŠD Belišće Grupa C
08.10. 11:20 RK Valpovka Valpovo RK Koprivnica NOA 7-9 GŠŠD Valpovo Grupa A
08.10. 11:20 RK Š.R. Karlovac RK Kozara MP K. Dubica 11-15 ŠD OŠ Petrijevci Grupa E
08.10. 11:45 RK Lokomotiva Brčko RK Feniks Osijek 14-4 ŠD OŠ Petrijevci Grupa F
08.10. 11:45 MRK Dugo Selo RK Đakovo 14-7 NŠD Belišće Grupa D
08.10. 11:45 RK Bjelovar RK Valpovka Valpovo 2 13-2 GŠŠD Valpovo Grupa B
08.10. 12:10 RK Koprivnica NOA RK ZG Dubrava 15-4 GŠŠD Valpovo Grupa A
08.10. 12:10 RK Kozara MP K. Dubica MRK Čakovec 12-10 ŠD OŠ Petrijevci Grupa E
08.10. 12:10 RK Čazma RK Rudar Rude 3-10 NŠD Belišće Grupa C
08.10. 12:35 RK Bijeljina RK Cestorad Ivankovo 20-5 GŠŠD Valpovo Grupa A
08.10. 12:35 MRK Zaprešić HRK Borovo 10-7 ŠD OŠ Petrijevci Grupa E
08.10. 12:35 MRK Sesvete RK Ivan Stari Mikanovci 0-5 NŠD Belišće Grupa C
08.10. 13:00 RK Rugvica RK Bjelovar 18-8 GŠŠD Valpovo Grupa B
08.10. 13:00 HRK Izviđač CO Ljubuški MRK Dugo Selo 10-10 NŠD Belišće Grupa H
08.10. 13:00 RK Osijek RK Polet D. Selo 8-13 ŠD OŠ Petrijevci Grupa I
08.10. 13:00 RK Rugvica RK Bjelovar 18-8 GŠŠD Valpovo Grupa G
08.10. 13:00 RK Osijek RK Polet D. Selo 8-15 ŠD OŠ Petrijevci Grupa F
08.10. 13:00 HRK Izviđač CO Ljubuški MRK Dugo Selo 10-10 NŠD Belišće Grupa D
08.10. 13:25 HRK Borovo RK Kozara MP K. Dubica 9-14 ŠD OŠ Petrijevci Grupa E
08.10. 13:25 RK Ivan Stari Mikanovci RK Čazma 11-5 NŠD Belišće Grupa C
08.10. 13:25 RK Cestorad Ivankovo RK Koprivnica NOA 3-13 GŠŠD Valpovo Grupa A
08.10. 13:50 RK Polet D. Selo RK Lokomotiva Brčko 16-12 ŠD OŠ Petrijevci Grupa F
08.10. 13:50 RK VIRO Virovitica HRK Izviđač CO Ljubuški 8-11 NŠD Belišće Grupa D
08.10. 13:50 RK Spačva Vinkovci RK Rugvica 8-14 GŠŠD Valpovo Grupa B
08.10. 14:15 RK ZG Dubrava RK Valpovka Valpovo 7-13 GŠŠD Valpovo Grupa A
08.10. 14:15 MRK Čakovec RK Š.R. Karlovac 6-14 ŠD OŠ Petrijevci Grupa E
08.10. 14:20 RK Valpovka Valpovo / A2 RK Bjelovar / B2 9-15 GŠŠD Valpovo Grupa G
08.10. 14:40 RK Ivan Stari Mikanovci / C2 HRK Izviđač CO Ljubuški / D2 4-8 NŠD Belišće Grupa H
08.10. 14:40 RK Š.R. Karlovac / E2 RK Osijek / F2 13-5 ŠD OŠ Petrijevci Grupa I
08.10. 14:50 RK Koprivnica NOA / A1 RK Rugvica / B1 11-14 GŠŠD Valpovo Grupa G
08.10. 15:05 RK Rudar Rude / C1 MRK Dugo Selo / D1 8-14 NŠD Belišće Grupa H
08.10. 15:05 RK Kozara MP K. Dubica / E1 RK Polet D. Selo / F1 8-13 ŠD OŠ Petrijevci Grupa I
08.10. 15:20 RK Koprivnica NOA / A1 RK Bjelovar / B2 7-9 GŠŠD Valpovo Grupa G
08.10. 15:30 RK Bijeljina / A3 RK Spačva Vinkovci / B3 12-7 GŠŠD Valpovo
08.10. 15:30 MRK Čakovec / E3 RK Lokomotiva Brčko / F3 17-13 ŠD OŠ Petrijevci
08.10. 15:30 RK Čazma / C3 RK VIRO Virovitica / D3 4-6 NŠD Belišće
08.10. 15:55 RK Rugvica / B1 RK Valpovka Valpovo / A2 9-10 GŠŠD Valpovo Grupa G
08.10. 15:55 RK Kozara MP K. Dubica / E1 RK Osijek / F2 10-10 ŠD OŠ Petrijevci Grupa I
08.10. 15:55 RK Rudar Rude / C1 HRK Izviđač CO Ljubuški / D2 14-8 NŠD Belišće Grupa H
08.10. 16:20 RK Polet D. Selo / F1 RK Š.R. Karlovac / E2 10-12 ŠD OŠ Petrijevci Grupa I
08.10. 16:20 MRK Dugo Selo / D1 RK Ivan Stari Mikanovci / C2 14-10 NŠD Belišće Grupa H
08.10. 16:45 MRK Zaprešić / E4 RK Feniks Osijek / F4 11-9 ŠD OŠ Petrijevci
08.10. 16:45 RK Nexe Našice / C4 RK Đakovo / D4 5-9 NŠD Belišće
08.10. 16:45 RK ZG Dubrava / A4 RK Valpovka Valpovo 2 / B4 5-10 GŠŠD Valpovo
08.10. 17:30 RK Rugvica / G1 MRK Dugo Selo / H1 13-11 GŠŠD Valpovo 1/2 finale
08.10. 17:55 RK Š.R. Karlovac / I1 RK Rudar Rude 1.2. / GHI 11-3 GŠŠD Valpovo 1/2 finale
08.10. 18:20 MRK Dugo Selo RK Rudar Rude 11-13 GŠŠD Valpovo 3. mjesto
08.10. 18:45 RK Rugvica RK Š.R. Karlovac 14-12 GŠŠD Valpovo FINALE

Poredak - Dječaci B

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK Koprivnica Hangar 18 4 4 0 0 49 18 31 8 P P P P
2 RK Valpovka Valpovo 4 3 0 1 48 25 23 6 P P I P
3 RK Bijeljina 4 2 0 2 45 38 7 4 I I P P
4 RK ZG Dubrava 4 1 0 3 28 46 -18 2 P I I I
5 RK Cestorad Ivankovo 4 0 0 4 14 57 -43 0 I I I I
1 RK Rugvica 3 3 0 0 47 20 27 6 P P P
2 RK Bjelovar 3 2 0 1 35 23 12 4 P P I
3 RK Spačva Vinkovci 3 1 0 2 20 36 -16 2 P I I
4 RK Valpovka Valpovo - 2 3 0 0 3 14 37 -23 0 I I I
1 RK Rudar Rude 4 4 0 0 41 12 29 8 P P P P
2 RK Ivan Mikanovci 4 3 0 1 30 24 6 6 P I P P
3 RK Čazma 4 2 0 2 22 27 -5 4 P P I I
4 RK Nexe Našice 4 1 0 3 23 33 -10 2 I P I I
5 MRK Sesvete 4 0 0 4 0 20 -20 0 I I I I
1 MRK Dugo Selo 3 2 1 0 35 27 8 5 P P N
2 RK Izviđač Ljubuški 3 2 1 0 27 22 5 5 P N P
3 RK VIRO Virovitica 3 1 0 2 26 29 -3 2 P I I
4 RK Đakovo 3 0 0 3 18 28 -10 0 I I I
1 RK Kozara Mlijekoprodukt K. Dubica 4 4 0 0 52 35 17 8 P P P P
2 RŠK Karlovac 4 3 0 1 45 31 14 6 P P I P
3 MRK Čakovec 4 2 0 2 39 36 3 4 P P I I
4 MRK Zaprešić 4 1 0 3 26 38 -12 2 I I I P
5 HRK Borovo Vukovar 4 0 0 4 25 47 -22 0 I I I I
1 RK Polet D. Selo 3 3 0 0 48 23 25 6 P P P
2 RK Osijek 3 2 0 1 32 30 2 4 P P I
3 RK Lokomotiva Brčko 3 1 0 2 34 32 2 2 I P I
4 RK Feniks Osijek 3 0 0 3 14 43 -29 0 I I I
1 RK Rugvica - / B1 3 2 0 1 41 29 12 4 P P I
2 RK Bjelovar - / B2 3 2 0 1 32 34 -2 4 I P P
3 RK Koprivnica Hangar 18 - / A1 3 1 0 2 27 30 -3 2 P I I
4 RK Valpovka Valpovo - / A2 3 1 0 2 26 33 -7 2 I I P
1 MRK Dugo Selo - / D1 3 2 1 0 38 28 10 5 N P P
2 RK Rudar Rude - / C1 3 2 0 1 35 25 10 4 P I P
3 RK Izviđač Ljubuški - / D2 3 1 1 1 26 28 -2 3 N P I
4 RK Ivan Mikanovci - / C2 3 0 0 3 17 35 -18 0 I I I
1 RK Polet D. Selo - / F1 3 2 0 1 36 28 8 4 P P I
2 RŠK Karlovac - / E2 3 2 0 1 36 30 6 4 I P P
3 RK Kozara Mlijekoprodukt K. Dubica - / E1 3 1 1 1 33 34 -1 3 P I N
4 RK Osijek - / F2 3 0 1 2 23 36 -13 1 I I N

5. Međunarodni memorijalni rukometni turnira u organizaciji RK Valpovke koji se igra u čast poginulom branitelju i rukometašu, Zlatku Iviću - Čivi.


BILTEN



 KONAČNI POREDAK EKIPA:

1. Rukometni klub Rugvica

2. Rukometna škola Karlovac

3. Rukometni klub Rudar Rude

4. Muški rukometni klub Dugo Selo


Najbolja ekipa turnira:

Mateo Mihalić RŠK Karlovac

Borna Kovačić RŠK Karlovac

Nol Velimirović RŠK Karlovac

Nino Ivaković MRK Dugo Selo

Fran Vicić RK Rugvica

Fran Martinko RK Rudar

David Pršlja RK Rugvica

Fran Mihelić RK Rudar


Najbolji igrač: Frano Jelčić RK Rugvica

Najbolji strijelac: Nino Ivaković MRK Dugo Selo

Najbolji vratar: Mateo Mihalić RŠK Karlovac


LIVE STREAM

PROPOZICIJE

Turnir - početna stranica

Poveznice na dobne kategorije:

Dječaci A (2004/05.) - rukomet

Dječaci (2007.) - mini rukomet

Dječaci (2008.) - super mini rukomet


Dvorane:

GŠŠD Valpovo

NŠD Belišće

ŠD OŠ Petrijevci

Foto galerija

Sljedeće najave