Registracija
Ruj
30

5. Međunarodni memorijalni rukometni turnir Zlatko Ivić - Čiva / Dječaci A 2004/05

  • Turnir
  • Muški
  • Dječaci A (U-14)
  • liga/natjecanje

Subota, 30.09.2017 08:00 Početak

Nedjelja, 01.10.2017 19:00 Završetak

Raspored turnira - Dječaci A

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
30.09. 08:00 RK Đakovo RK Nexe Našice 6-4 NŠD Belišće Grupa C
30.09. 08:00 RK Arbanasi Zadar RK Rugvica 15-17 GŠŠD Valpovo Grupa A
30.09. 08:00 RK Cestorad Ivankovo RK Feniks Osijek 9-13 ŠD OŠ Petrijevci Grupa E
30.09. 08:30 RK Valpovka Valpovo HC Metalurg Skopje 2 16-8 GŠŠD Valpovo Grupa B
30.09. 08:30 HRK Borovo RK Osijek 9-11 ŠD OŠ Petrijevci Grupa F
30.09. 08:30 RK Ivan Stari Mikanovci RK Požega 16-11 NŠD Belišće Grupa D
30.09. 09:00 PSN ZRT Pecs RK Bjelovar 6-15 NŠD Belišće Grupa C
30.09. 09:00 RK Lokomotiva Brčko HC Metalurg Skopje 1 11-15 GŠŠD Valpovo Grupa A
30.09. 09:00 RK ZG Dubrava RK Koprivnica NOA 0-5 ŠD OŠ Petrijevci Grupa E
30.09. 09:30 RK Varaždin RK Rudar Rude 12-14 NŠD Belišće Grupa I
30.09. 09:30 RK Polet D. Selo RK Zadar 2013 14-8 GŠŠD Valpovo Grupa B
30.09. 09:30 RK Kozara MP K. Dubica RK Metković1963 11-7 ŠD OŠ Petrijevci Grupa F
30.09. 09:30 RK Varaždin RK Rudar Rude 12-14 NŠD Belišće Grupa D
30.09. 10:00 HC Metalurg Skopje 1 RK Arbanasi Zadar 13-11 GŠŠD Valpovo Grupa A
30.09. 10:00 RK Koprivnica NOA RK Cestorad Ivankovo 20-12 ŠD OŠ Petrijevci Grupa E
30.09. 10:00 RK Bjelovar RK Đakovo 16-11 NŠD Belišće Grupa C
30.09. 10:30 RK Rudar Rude RK Ivan Stari Mikanovci 11-11 NŠD Belišće Grupa D
30.09. 10:30 RK Metković1963 HRK Borovo 8-8 ŠD OŠ Petrijevci Grupa F
30.09. 10:30 RK Zadar 2013 RK Valpovka Valpovo 3-16 GŠŠD Valpovo Grupa B
30.09. 11:00 RK Nexe Našice RK Sisak 6-15 NŠD Belišće Grupa C
30.09. 11:00 RK Rugvica RK Slovenj Gradec 2011 05 22-11 GŠŠD Valpovo Grupa A
30.09. 11:00 RK Feniks Osijek RK Adriatic Šibenik 17-6 ŠD OŠ Petrijevci Grupa E
30.09. 11:30 RK Osijek MRK Čakovec 11-12 ŠD OŠ Petrijevci Grupa F
30.09. 11:30 RK Požega HRK Izviđač CO Ljubuški 10-19 NŠD Belišće Grupa D
30.09. 11:30 HC Metalurg Skopje 2 RK Slovenj Gradec 2011 04 6-15 GŠŠD Valpovo Grupa B
30.09. 12:00 RK Slovenj Gradec 2011 05 HC Metalurg Skopje 1 7-18 GŠŠD Valpovo Grupa A
30.09. 12:00 RK Adriatic Šibenik RK Koprivnica NOA 8-16 ŠD OŠ Petrijevci Grupa E
30.09. 12:00 RK Sisak RK Bjelovar 13-9 NŠD Belišće Grupa K
30.09. 12:00 RK Sisak RK Bjelovar 13-9 NŠD Belišće Grupa C
30.09. 12:30 MRK Čakovec RK Metković1963 13-6 ŠD OŠ Petrijevci Grupa F
30.09. 12:30 HRK Izviđač CO Ljubuški RK Rudar Rude 15-16 NŠD Belišće Grupa D
30.09. 12:30 RK Slovenj Gradec 2011 04 RK Zadar 2013 13-4 GŠŠD Valpovo Grupa B
30.09. 13:00 RK Cestorad Ivankovo RK ZG Dubrava 6-12 ŠD OŠ Petrijevci Grupa E
30.09. 13:00 RK Đakovo PSN ZRT Pecs 18-11 NŠD Belišće Grupa C
30.09. 13:00 RK Arbanasi Zadar RK Lokomotiva Brčko 12-8 GŠŠD Valpovo Grupa A
30.09. 13:30 RK Ivan Stari Mikanovci RK Varaždin 7-11 NŠD Belišće Grupa D
30.09. 13:30 RK Valpovka Valpovo RK Polet D. Selo 21-12 GŠŠD Valpovo Grupa B
30.09. 13:30 RK Kozara MP K. Dubica HRK Borovo 16-9 ŠD OŠ Petrijevci Grupa F
30.09. 14:00 PSN ZRT Pecs RK Sisak 10-15 NŠD Belišće Grupa C
30.09. 14:00 RK Lokomotiva Brčko RK Slovenj Gradec 2011 05 16-8 GŠŠD Valpovo Grupa A
30.09. 14:00 RK ZG Dubrava RK Adriatic Šibenik 20-7 ŠD OŠ Petrijevci Grupa E
30.09. 14:30 RK Varaždin HRK Izviđač CO Ljubuški 18-11 NŠD Belišće Grupa D
30.09. 14:30 RK Kozara MP K. Dubica MRK Čakovec 15-21 GŠŠD Valpovo Grupa K
30.09. 14:30 RK Polet D. Selo RK Slovenj Gradec 2011 04 12-13 GŠŠD Valpovo Grupa B
30.09. 14:30 RK Kozara MP K. Dubica MRK Čakovec 15-21 ŠD OŠ Petrijevci Grupa F
30.09. 15:00 RK Koprivnica NOA RK Feniks Osijek 16-16 GŠŠD Valpovo Grupa J
30.09. 15:00 RK Koprivnica NOA RK Feniks Osijek 16-16 ŠD OŠ Petrijevci Grupa E
30.09. 15:00 RK Bjelovar RK Nexe Našice 17-10 NŠD Belišće Grupa C
30.09. 15:00 HC Metalurg Skopje 1 RK Rugvica 12-17 GŠŠD Valpovo Grupa A
30.09. 15:00 HC Metalurg Skopje 1 RK Rugvica 12-17 GŠŠD Valpovo Grupa I
30.09. 15:30 RK Metković1963 RK Osijek 11-10 ŠD OŠ Petrijevci Grupa F
30.09. 15:30 RK Rudar Rude RK Požega 16-12 NŠD Belišće Grupa D
30.09. 15:30 RK Zadar 2013 HC Metalurg Skopje 2 9-9 GŠŠD Valpovo Grupa B
30.09. 16:00 RK Feniks Osijek RK ZG Dubrava 15-10 ŠD OŠ Petrijevci Grupa E
30.09. 16:00 RK Nexe Našice PSN ZRT Pecs 13-16 NŠD Belišće Grupa C
30.09. 16:00 RK Rugvica RK Lokomotiva Brčko 8-16 GŠŠD Valpovo Grupa A
30.09. 16:30 RK Osijek RK Kozara MP K. Dubica 13-17 ŠD OŠ Petrijevci Grupa F
30.09. 16:30 RK Požega RK Varaždin 4-20 NŠD Belišće Grupa D
30.09. 16:30 HC Metalurg Skopje 2 RK Polet D. Selo 14-15 GŠŠD Valpovo Grupa B
30.09. 17:00 RK Slovenj Gradec 2011 05 RK Arbanasi Zadar 11-16 GŠŠD Valpovo Grupa A
30.09. 17:00 RK Adriatic Šibenik RK Cestorad Ivankovo 9-14 ŠD OŠ Petrijevci Grupa E
30.09. 17:00 RK Sisak RK Đakovo 17-10 NŠD Belišće Grupa C
30.09. 17:30 MRK Čakovec HRK Borovo 12-11 ŠD OŠ Petrijevci Grupa F
30.09. 17:30 HRK Izviđač CO Ljubuški RK Ivan Stari Mikanovci 21-11 NŠD Belišće Grupa D
30.09. 17:30 RK Slovenj Gradec 2011 04 RK Valpovka Valpovo 6-20 GŠŠD Valpovo Grupa B
30.09. 17:30 RK Slovenj Gradec 2011 04 / B2 RK Valpovka Valpovo 6-20 GŠŠD Valpovo Grupa J
01.10. 08:30 RK Rugvica / A1 RK Varaždin / D2 13-9 GŠŠD Valpovo Grupa I
01.10. 08:30 RK Lokomotiva Brčko / A4 PSN ZRT Pecs / C4 12-10 NŠD Belišće Grupa L
01.10. 08:30 RK Arbanasi Zadar / A3 RK Đakovo / C3 16-14 ŠD OŠ Petrijevci Grupa P
01.10. 09:05 RK Polet D. Selo / B3 HRK Izviđač CO Ljubuški / D3 8-25 ŠD OŠ Petrijevci Grupa R
01.10. 09:05 RK Valpovka Valpovo / B1 RK Feniks Osijek / E2 19-13 GŠŠD Valpovo Grupa J
01.10. 09:05 HC Metalurg Skopje 2 / B4 RK Ivan Stari Mikanovci / D4 12-18 NŠD Belišće Grupa M
01.10. 09:40 RK Slovenj Gradec 2011 05 / A5 RK Nexe Našice / C5 11-11 NŠD Belišće Grupa N
01.10. 09:40 RK Arbanasi Zadar / A3 RK ZG Dubrava / E3 11-11 ŠD OŠ Petrijevci Grupa P
01.10. 09:40 RK Sisak / C1 RK Kozara MP K. Dubica / F2 24-15 GŠŠD Valpovo Grupa K
01.10. 10:15 RK Polet D. Selo / B3 RK Metković1963 / F3 16-14 ŠD OŠ Petrijevci Grupa R
01.10. 10:15 RK Rudar Rude / D1 HC Metalurg Skopje 1 / A2 19-16 GŠŠD Valpovo Grupa I
01.10. 10:15 RK Zadar 2013 / B5 RK Požega / D5 5-0 NŠD Belišće Grupa O
01.10. 10:50 RK Koprivnica NOA / E1 RK Slovenj Gradec 2011 04 / B2 11-19 GŠŠD Valpovo Grupa J
01.10. 10:50 RK Lokomotiva Brčko / A4 RK Cestorad Ivankovo / E4 17-9 NŠD Belišće Grupa L
01.10. 10:50 RK ZG Dubrava / E3 RK Đakovo / C3 8-15 ŠD OŠ Petrijevci Grupa P
01.10. 11:25 HC Metalurg Skopje 2 / B4 RK Osijek / F4 7-21 NŠD Belišće Grupa M
01.10. 11:25 RK Metković1963 / F3 HRK Izviđač CO Ljubuški / D3 16-17 ŠD OŠ Petrijevci Grupa R
01.10. 11:25 MRK Čakovec / F1 RK Bjelovar / C2 9-21 GŠŠD Valpovo Grupa K
01.10. 12:00 RK Arbanasi Zadar / P1 HRK Izviđač CO Ljubuški / R1 12-22 ŠD OŠ Petrijevci 13. mj.
01.10. 12:00 RK Rugvica / A1 RK Rudar Rude / D1 19-20 GŠŠD Valpovo Grupa I
01.10. 12:00 RK Slovenj Gradec 2011 05 / A5 RK Adriatic Šibenik / E5 9-4 NŠD Belišće Grupa N
01.10. 12:35 RK Đakovo / P2 RK Polet D. Selo / R2 14-9 ŠD OŠ Petrijevci 15. mj
01.10. 12:35 RK Valpovka Valpovo / B1 RK Koprivnica NOA / E1 21-10 GŠŠD Valpovo Grupa J
01.10. 12:35 RK Zadar 2013 / B5 HRK Borovo / F5 4-10 NŠD Belišće Grupa O
01.10. 13:10 RK Sisak / C1 MRK Čakovec / F1 21-15 GŠŠD Valpovo Grupa K
01.10. 13:10 RK Cestorad Ivankovo / E4 PSN ZRT Pecs / C4 15-9 NŠD Belišće Grupa L
01.10. 13:10 RK ZG Dubrava / P3 RK Metković1963 / R3 14-9 ŠD OŠ Petrijevci 17. mj.
01.10. 13:45 HC Metalurg Skopje 1 / A2 RK Varaždin / D2 16-19 GŠŠD Valpovo Grupa I
01.10. 13:45 RK Osijek / F4 RK Ivan Stari Mikanovci / D4 11-13 NŠD Belišće Grupa M
01.10. 14:20 RK Adriatic Šibenik / E5 RK Nexe Našice / C5 9-11 NŠD Belišće Grupa N
01.10. 14:20 RK Slovenj Gradec 2011 04 / B2 RK Feniks Osijek / E2 20-24 GŠŠD Valpovo Grupa J
01.10. 14:55 RK Bjelovar / C2 RK Kozara MP K. Dubica / F2 13-11 GŠŠD Valpovo Grupa K
01.10. 14:55 HRK Borovo / F5 RK Požega / D5 5-0 NŠD Belišće Grupa O
01.10. 15:30 RK Rudar Rude / I1 RK Valpovka Valpovo / J1 17-19 GŠŠD Valpovo 1/2 FINALE
01.10. 16:05 RK Sisak / K1 RK Bjelovar / 1.2.(IJK) 14-25 GŠŠD Valpovo 1/2 FINALE
01.10. 16:40 RK Rudar Rude RK Sisak 18-11 GŠŠD Valpovo 3. mjesto
01.10. 17:15 RK Valpovka Valpovo RK Bjelovar 20-5 (15-0) GŠŠD Valpovo Finale

Poredak - Dječaci A

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 HC Metalurg Skopje - 1 4 3 0 1 58 46 12 6 P P P I
2 RK Rugvica 4 3 0 1 64 54 10 6 P P P I
3 RK Lokomotiva Brčko 4 2 0 2 51 43 8 4 I I P P
4 RK Arbanasi Zadar 4 2 0 2 54 49 5 4 I I P P
5 RK Slovenj Gradec 2011 - 05 4 0 0 4 37 72 -35 0 I I I I
1 RK Valpovka Valpovo 4 4 0 0 73 29 44 8 P P P P
2 RK Slovenj Gradec 2011 - 04 4 3 0 1 47 42 5 6 P P P I
3 RK Polet D. Selo 4 2 0 2 53 56 -3 4 P I I P
4 HC Metalurg Skopje - 2 4 0 1 3 37 55 -18 1 I I N I
5 RK Zadar 2013 4 0 1 3 24 52 -28 1 I I I N
1 RK Sisak 4 4 0 0 60 35 25 8 P P P P
2 RK Bjelovar 4 3 0 1 57 40 17 6 P P I P
3 RK Đakovo 4 2 0 2 45 48 -3 4 P I P I
4 PSN ZRT Pecs 4 1 0 3 43 61 -18 2 I I I P
5 RK Nexe Našice 4 0 0 4 33 54 -21 0 I I I I
1 RK Rudar Rude 4 3 1 0 57 50 7 7 P N P P
2 RK Varaždin 4 3 0 1 61 36 25 6 I P P P
3 RK Izviđač Ljubuški 4 2 0 2 66 55 11 4 P I I P
4 RK Ivan Mikanovci 4 1 1 2 45 54 -9 3 P N I I
5 RK Požega 4 0 0 4 37 71 -34 0 I I I I
1 RK Koprivnica Hangar 18 4 3 1 0 57 36 21 7 P P P N
2 RK Feniks Osijek 4 3 1 0 61 41 20 7 P P N P
3 RK ZG Dubrava 4 2 0 2 42 33 9 4 I P P I
4 RK Cestorad Ivankovo 4 1 0 3 41 54 -13 2 I I I P
5 Rukometni klub Adriatic Šibenik 4 0 0 4 30 67 -37 0 I I I I
1 MRK Čakovec 4 4 0 0 58 43 15 8 P P P P
2 RK Kozara Mlijekoprodukt K. Dubica 4 3 0 1 59 50 9 6 P P I P
3 RK Metković1963 4 1 1 2 32 42 -10 3 I N I P
4 RK Osijek 4 1 0 3 45 49 -4 2 P I I I
5 HRK Borovo Vukovar 4 0 1 3 37 47 -10 1 I N I I
1 RK Rudar Rude - / D1 3 3 0 0 53 47 6 6 P P P
2 RK Rugvica - / A1 3 2 0 1 49 41 8 4 P P I
3 RK Varaždin - / D2 3 1 0 2 40 43 -3 2 I I P
4 HC Metalurg Skopje - 1 3 0 0 3 44 55 -11 0 I I I
1 RK Valpovka Valpovo - / B1 3 3 0 0 60 29 31 6 P P P
2 RK Feniks Osijek - / E2 3 1 1 1 53 55 -2 3 N I P
3 RK Slovenj Gradec 2011 - 04 / B2 3 1 0 2 45 55 -10 2 I P I
4 RK Koprivnica Hangar 18 - / E1 3 0 1 2 37 56 -19 1 N I I
1 RK Sisak - / C1 3 3 0 0 58 39 19 6 P P P
2 RK Bjelovar - / C2 3 2 0 1 43 33 10 4 I P P
3 MRK Čakovec - / F1 3 1 0 2 45 57 -12 2 P I I
4 RK Kozara Mlijekoprodukt K. Dubica - / F2 3 0 0 3 41 58 -17 0 I I I
1 RK Lokomotiva Brčko - / A4 2 2 0 0 29 19 10 4 P P
2 RK Cestorad Ivankovo - / E4 2 1 0 1 24 26 -2 2 I P
3 PSN ZRT Pecs - / C4 2 0 0 2 19 27 -8 0 I I
1 RK Ivan Mikanovci - / D4 2 2 0 0 31 23 8 4 P P
2 RK Osijek - / F4 2 1 0 1 32 20 12 2 P I
3 HC Metalurg Skopje - 2 / B4 2 0 0 2 19 39 -20 0 I I
1 RK Slovenj Gradec 2011 - 05 / A5 2 1 1 0 20 15 5 3 N P
2 RK Nexe Našice - / C5 2 1 1 0 22 20 2 3 N P
3 Rukometni klub Adriatic Šibenik - / E5 2 0 0 2 13 20 -7 0 I I
1 HRK Borovo Vukovar - / F5 2 2 0 0 15 4 11 4 P P
2 RK Zadar 2013 - / B5 2 1 0 1 9 10 -1 2 P I
3 RK Požega - / D5 2 0 0 2 0 10 -10 0 I I
1 RK Arbanasi Zadar - / A3 2 1 1 0 27 25 2 3 P N
2 RK Đakovo - / C3 2 1 0 1 29 24 5 2 I P
3 RK ZG Dubrava - / E3 2 0 1 1 19 26 -7 1 N I
1 RK Izviđač Ljubuški - / D3 2 2 0 0 42 24 18 4 P P
2 RK Polet D. Selo - / B3 2 1 0 1 24 39 -15 2 I P
3 RK Metković1963 - / F3 2 0 0 2 30 33 -3 0 I I

5. Međunarodni memorijalni rukometni turnira u organizaciji RK Valpovke koji se igra u čast poginulom branitelju i rukometašu, Zlatku Iviću - Čivi.


BILTEN BROJ 2 / 01.10.2017.

BILTEN BROJ 1 /30.09.2017.


KONAČNI POREDAK EKIPA:


1. Rukometni klub Valpovka Valpovo

2. Rukometni klub Bjelovar

3. Rukometni klub Rudar Rude 

4. Rukometni klub Sisak

5. Rukometni klub Rugvica

6. Rukometni klub Feniks Osijek

7. Rukometni klub Varaždin

8. Rokometni klub Slovenj Gradec 2011 /04.

9. Muški rukometni klub Čakovec

10. Rukometni klub Koprivnica Hangar 18

11. HC Metalurg Skopje 1

12. Rukometni klub Kozara Mlijekoprodukt Kozarska Dubica

13. Rukometni klub Izviđač Ljubuški

14. Rukometni klub Arbanasi Zadar

15. Rukometni klub Đakovo

16. Rukometni klub Polet Dugo Selo

17. Rukometni klub ZG Dubrava

18. Rukometni klub Metković 1963

19. Hrvatski Rukometni klub Borovo Vukovar

20. Rukometni klub Lokomotiva Brčko

21. Rukometni klub Ivan Mikanovci

22. Rokometni klub Slovenj Gradec 2011 /05.

23. Rukometni klub Nexe Našice

24. Rukometni klub Osijek

25. Rukometni klub Zadar 2013

26. Rukometni klub Cestorad Ivankovo

27. Rukometni klub Adriatic Šibenik

28. PSN ZRT Pecs

29. HC Metalurg Skopje 2

30. Rukometni klub Požega


Najbolja sedmorka turnira:

Pivot: Fran Suban / RK Rudar

Desno krilo: Adrian Ćosić / RK Rudar

Lijevo krilo: Mihovil Kozić / RK Bjelovar

Lijevi vanjski: Roko Grbeša / RK Sisak

Srednji vanjski: Matija Bajer / RK Valpovka

Desni vanjski: Vedran Delić / RK Bjelovar

Vratar: Frano Kuna / RK Valpovka


Najbolji igrač: Karlo Kolar / RK Valpovka

Najbolji strijelac: Ante Kuna / RK Valpovka

Najbolji vratar: Frano Kuna / RK Valpovka


Turnir - početna stranica

Poveznice na dobne kategorije:

Dječaci B (2006/07.) - rukomet

Dječaci (2007.) - mini rukomet

Dječaci (2008.) - super mini rukomet


Dvorane:

GŠŠD Valpovo

NŠD Belišće

ŠD OŠ Petrijevci

Foto galerija

Sljedeće najave