Registracija
Kol
30

4. LYSOBACT Međunarodni rukometni turnir "VIŠE OD IGRE".

  • Turnir
  • Muški
  • dobna skupina (U 15/17)
  • liga/natjecanje

Petak, 30.08.2019 12:30 Početak

Nedjelja, 01.09.2019 15:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
30.08. 12:45 RK Krivaja HC PICK Szeged 12-16 1 Grupa B (04)
30.08. 13:50 SGS 2004. RK Kakanj 20-14 1 Grupa A (04)
30.08. 14:35 RK Zamet HC Metalurg 20-11 1 Grupa A (04)
30.08. 15:00 RK Dol TKI RK Crvena Zvezda 16-20 2 Grupa A (02)
30.08. 15:20 RK Izviđač CO RK Dol TKI 21-17 1 Grupa B (04)
30.08. 16:00 MRD Dobova HC Metalurg 21-20 2 Grupa B (02)
30.08. 17:00 RK Borac m:TEL RK Zamet 21-19 2 Grupa B (02)
30.08. 18:00 SGS 2002. RK Čelik Junior 21-13 2 Grupa A (02)
31.08. 09:00 SGS 2002. RK Dol TKI 22-17 2 Grupa A (02)
31.08. 09:00 SGS 2004. HC Metalurg 14-12 1 Grupa A (04)
31.08. 09:45 RK Zamet RK Kakanj 16-14 1 Grupa A (04)
31.08. 10:00 RK Čelik Junior RK Crvena Zvezda 12-15 2 Grupa A (02)
31.08. 10:30 RK Krivaja RK Izviđač CO 16-24 1 Grupa B (04)
31.08. 11:00 RK Borac m:TEL MRD Dobova 17-10 2 Grupa B (02)
31.08. 11:15 HC PICK Szeged RK Dol TKI 21-18 1 Grupa B (04)
31.08. 12:00 RK Zamet HC Metalurg 24-20 2 Grupa B (02)
31.08. 12:10 SGS 2004. RK Zamet 17-9 1 Grupa A (04)
31.08. 12:55 HC Metalurg RK Kakanj 13-13 1 Grupa A (04)
31.08. 13:10 SGS 2002. RK Crvena Zvezda 18-18 2 Grupa A (02)
31.08. 13:40 RK Krivaja RK Dol TKI 19-14 1 Grupa B (04)
31.08. 14:10 RK Čelik Junior RK Dol TKI 20-16 2 Grupa A (02)
31.08. 14:25 RK Izviđač CO HC PICK Szeged 18-17 1 Grupa B (04)
31.08. 15:10 RK Borac m:TEL HC Metalurg 21-17 2 Grupa B (02)
31.08. 16:10 RK Zamet MRD Dobova 16-18 2 Grupa B (02)
01.09. 09:00 HC Metalurg RK Dol TKI 19-15 1 2004. 7. mj.
01.09. 09:00 RK Zamet HC PICK Szeged 17-18 2 2004. 3. mj.
01.09. 09:45 RK Kakanj RK Krivaja 0-10 1 2004. 5. mj.
01.09. 09:50 RK Crvena Zvezda MRD Dobova 18-19 2 2002. 3. mj.
01.09. 10:35 RK Dol TKI HC Metalurg 19-26 1 2002. 7. mj.
01.09. 10:55 SGS 2004. RK Izviđač CO 14-16 2 2004. FINALE
01.09. 11:35 RK Čelik Junior RK Zamet 17-24 1 2002. 5. mj.
01.09. 11:45 SGS 2002. RK Borac m:TEL 10-18 2 2002. FINALE

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 SGS 2002. 3 2 1 0 61 48 13 5 P P N
2 RK Crvena Zvezda 3 2 1 0 53 46 7 5 P P N
3 RK Čelik Junior 3 1 0 2 45 52 -7 2 I I P
4 RK Dol TKI 3 0 0 3 49 62 -13 0 I I I
1 SGS 2004. 3 3 0 0 51 35 16 6 P P P
2 RK Zamet 3 2 0 1 45 42 3 4 P P I
3 RK Kakanj 3 0 1 2 41 49 -8 1 I I N
4 HC Metalurg 3 0 1 2 36 47 -11 1 I I N
1 RK Borac m:TEL 3 3 0 0 59 46 13 6 P P P
2 MRD Dobova 3 2 0 1 49 53 -4 4 P I P
3 RK Zamet 3 1 0 2 59 59 0 2 I P I
4 HC Metalurg 3 0 0 3 57 66 -9 0 I I I
1 RK Izviđač CO 3 3 0 0 63 50 13 6 P P P
2 HC PICK Szeged 3 2 0 1 54 48 6 4 P P I
3 RK Krivaja 3 1 0 2 47 54 -7 2 I I P
4 RK Dol TKI 3 0 0 3 49 61 -12 0 I I I

4. LYSOBACT Međunarodni rukometni turnir za mlade "VIŠE OD IGRE". 


U organizaciji Udruženja SPIRITUS, u Sarajevu je u periodu od 30.08. do 01.09.2019. godine održan 4. LYSOBACT Međunarodni rukometni turnir za mlade pod nazivom "VIŠE OD IGRE". 

Turnir je okupio preko 300  dječaka u kategorijama U15 (2004/2005.)  i U17 (2002/2003.) godište.


U-17 (2002/2003.)

Dvorana RAMIZ SALČIN (teren 2)

Poredak u grupama:

GRUPA A                                                    GRUPA B

1. Selekcija Grada Sarajeva (BiH)          1. RK Borac Banja Luka (BiH)

2. RK Crvena Zvezda (SRB)                     2.  RK Dobova (SLO)

3. RK Čelik BiH)                                          3. RK Zamet  (HR)

4. RK Dol TKI (SLO)                                    4. RK Metalurg  (MAK)


Konačni poredak: 

1. mjesto: RK Borac Banja Luka (BiH)

2. mjesto: Selekcija Grada Sarajeva (BiH) 

3. mjesto: RK Dobova (SLO)

4. mjesto: RK Crvena Zvezda (SRB) 

5. mjesto: RK Zamet  (HR)

6. mjesto: RK Čelik BiH) 

7. mjesto: RK Metalurg  (MAK)

8. mjesto: RK Dol TKI (SLO) 


Najbolji strijelac: Božo Tepić (Borac) 20 golova

Najbolji golman: Zoran Radić (Borac)

Najbolji igrač: Amar Korkarić (Selekcija Grada Sarajeva)



U15 (2004/2005.)

Dvorana SABIT HADŽIĆ (teren 1)

Poredak:

GRUPA A                                                    GRUPA B

1. Selekcija Grada Sarajeva (BiH)           1.  RK Izviđač CO (BiH) 

2.  RK Zamet (HR)                                            2. RK Pick Szeged (MAĐ)

3. RK Kakanj (BiH)                                     3. RK Krivaja Zavidovići (BiH)

4. RK Metalurg  (MAK)                             4.  RK Dol TKI (SLO)   


Konačni poredak: 

1. mjesto: RK Izviđač CO (BiH) 

2. mjesto: Selekcija Grada Sarajeva (BiH)  

3. mjesto: RK Pick Szeged (MAĐ)

4. mjesto: RK Zamet (HR) 

5. mjesto: RK Krivaja Zavidovići (BiH)

6. mjesto: RK Kakanj (BiH)  

7. mjesto: RK Metalurg  (MAK) 

8. mjesto: RK Dol TKI (SLO)   


Najbolji strijelac: Karlo Bunoza (Izviđač) 21 gol

Najbolji golman: Maksimilijan Gajović (Selekcija Grada Sarajeva)

Najbolji igrač: Diano Ćesko (Izviđač)


3. Međunarodni rukometni turnir "Više od igre"



Foto galerija

Sljedeće najave