Registracija
Pro
16

4. BOŽIĆNI KUP 2017. U-8

  • Turnir
  • Muški
  • Početnici
  • liga/natjecanje

Subota, 16.12.2017 12:30 Početak

Subota, 16.12.2017 20:50 Završetak

Raspored turnira - Početnici

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
16.12. 12:30 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 1 ŠN PETICA 3:1 GRUPA A
16.12. 12:45 NK SLAVEN BELUPO 2 NOGOMETNI KLUB DRAVA PTUJ (SLO) 0:3 GRUPA A
16.12. 13:00 ŠKOLA NOGOMETA LUMEN VARAŽDIN 1 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 2 1:0 GRUPA B
16.12. 13:15 NK VARTEKS NOGOMETNI KLUB RADOMLJE 0:2 GRUPA B
16.12. 13:30 NK LOKOMOTIVA NK MLADOST KOMET 2:1 GRUPA C
16.12. 13:45 ŠKOLA NOGOMETA LUMEN VARAŽDIN 2 HNŠK MOSLAVINA KUTINA 0:2 GRUPA C
16.12. 14:00 NK Maribor ŠN SVETI MARTIN 5:0 GRUPA D
16.12. 14:15 NOGOMETNI KLUB ŽUTI BRIJEG NK SLAVEN BELUPO 1 0:0 GRUPA D
16.12. 14:45 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 1 NK SLAVEN BELUPO 2 3:0 GRUPA A
16.12. 15:00 NOGOMETNI KLUB DRAVA PTUJ (SLO) ŠN PETICA 2:0 GRUPA A
16.12. 15:15 ŠKOLA NOGOMETA LUMEN VARAŽDIN 1 NK VARTEKS 2:1 GRUPA B
16.12. 15:30 NOGOMETNI KLUB RADOMLJE NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 2 3:1 GRUPA B
16.12. 15:45 NK LOKOMOTIVA ŠKOLA NOGOMETA LUMEN VARAŽDIN 2 3:0 GRUPA C
16.12. 16:00 HNŠK MOSLAVINA KUTINA NK MLADOST KOMET 2:1 GRUPA C
16.12. 16:15 NK Maribor NOGOMETNI KLUB ŽUTI BRIJEG 2:0 GRUPA D
16.12. 16:30 NK SLAVEN BELUPO 1 ŠN SVETI MARTIN 3:0 GRUPA D
16.12. 16:45 NOGOMETNI KLUB DRAVA PTUJ (SLO) NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 1 1:0 GRUPA A
16.12. 17:00 ŠN PETICA NK SLAVEN BELUPO 2 3:0 GRUPA A
16.12. 17:15 NOGOMETNI KLUB RADOMLJE ŠKOLA NOGOMETA LUMEN VARAŽDIN 1 0:5 GRUPA B
16.12. 17:30 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 2 NK VARTEKS 1:0 GRUPA B
16.12. 17:45 HNŠK MOSLAVINA KUTINA NK LOKOMOTIVA 1:3 GRUPA C
16.12. 18:00 NK MLADOST KOMET ŠKOLA NOGOMETA LUMEN VARAŽDIN 2 1:0 GRUPA C
16.12. 18:15 NK SLAVEN BELUPO 1 NK Maribor 0:2 GRUPA D
16.12. 18:30 ŠN SVETI MARTIN NOGOMETNI KLUB ŽUTI BRIJEG 0:0 GRUPA D
16.12. 18:50 NOGOMETNI KLUB DRAVA PTUJ (SLO) NOGOMETNI KLUB RADOMLJE 2:1 ČETVRTFINALE
16.12. 19:05 NK LOKOMOTIVA NK SLAVEN BELUPO 1 1:0 ČETVRTFINALE
16.12. 19:20 ŠKOLA NOGOMETA LUMEN VARAŽDIN 1 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 1 4:1 ČETVRTFINALE
16.12. 19:35 NK Maribor HNŠK MOSLAVINA KUTINA 2:0 ČETVRTFINALE
16.12. 19:50 NOGOMETNI KLUB DRAVA PTUJ (SLO) NK LOKOMOTIVA 2:0 POLUFINALE
16.12. 20:05 ŠKOLA NOGOMETA LUMEN VARAŽDIN NK Maribor 3:4 POLUFINALE
16.12. 20:20 NK LOKOMOTIVA ŠKOLA NOGOMETA LUMEN VARAŽDIN 1:3 3. MJESTO
16.12. 20:35 NOGOMETNI KLUB DRAVA PTUJ (SLO) NK Maribor 0:3 FINALE

Poredak - Početnici

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 NOGOMETNI KLUB DRAVA PTUJ (SLO) 3 3 0 0 6 0 6 9 P P P
2 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC - 1 3 2 0 1 6 2 4 6 P P I
3 ŠN PETICA 3 1 0 2 4 5 -1 3 I I P
4 NK SLAVEN BELUPO - 2 3 0 0 3 0 9 -9 0 I I I
1 ŠKOLA NOGOMETA LUMEN VARAŽDIN - 1 3 3 0 0 8 1 7 9 P P P
2 NOGOMETNI KLUB RADOMLJE 3 2 0 1 5 6 -1 6 P P I
3 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC - 2 3 1 0 2 2 4 -2 3 I I P
4 NK VARTEKS 3 0 0 3 1 5 -4 0 I I I
1 NK LOKOMOTIVA 3 3 0 0 8 2 6 9 P P P
2 HNŠK MOSLAVINA KUTINA 3 2 0 1 5 4 1 6 P P I
3 NK MLADOST KOMET 3 1 0 2 3 4 -1 3 I I P
4 ŠKOLA NOGOMETA LUMEN VARAŽDIN - 2 3 0 0 3 0 6 -6 0 I I I
1 NK MARIBOR - 3 3 0 0 9 0 9 9 P P P
2 NK SLAVEN BELUPO - 1 3 1 1 1 3 2 1 4 N P I
3 NOGOMETNI KLUB ŽUTI BRIJEG 3 0 2 1 0 2 -2 2 N I N
4 ŠN SVETI MARTIN 3 0 1 2 0 8 -8 1 I I N
Sljedeće najave