Registracija
Pro
17

4. BOŽIĆNI KUP 2017. - U-10

  • Turnir
  • Muški
  • Limači
  • liga/natjecanje

Nedjelja, 17.12.2017 12:30 Početak

Nedjelja, 17.12.2017 20:50 Završetak

Raspored turnira - Limači

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
17.12. 12:30 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 1 NOGOMETNI KLUB SLOBODA - ŠKOLA NOGOMETA 1:0 GRUPA A
17.12. 12:45 ŠKOLA NOGOMETA FOR NK VARTEKS 1 0:2 GRUPA A
17.12. 13:00 SK Sturm Graz NK RUDAR 5:0 GRUPA B
17.12. 13:15 ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA (S) ŠN SVETI MARTIN 1:2 GRUPA B
17.12. 13:30 NOGOMETNI KLUB DRAVA PTUJ (SLO) NK VARTEKS 2 3:0 GRUPA C
17.12. 13:45 NK MLADOST KOMET NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 3 1:0 GRUPA C
17.12. 14:00 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 2 ŠN PETICA 0:1 GRUPA D
17.12. 14:15 ŠKOLA NOGOMETA OMLADINAC NSR/SLOBODA (M) NK SLAVEN BELUPO 0:3 GRUPA D
17.12. 14:45 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 1 ŠKOLA NOGOMETA FOR 5:0 GRUPA A
17.12. 15:00 NK VARTEKS 1 NOGOMETNI KLUB SLOBODA - ŠKOLA NOGOMETA 2:0 GRUPA A
17.12. 15:15 SK Sturm Graz ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA (S) 1:0 GRUPA B
17.12. 15:30 ŠN SVETI MARTIN NK RUDAR 3:1 GRUPA B
17.12. 15:45 NOGOMETNI KLUB DRAVA PTUJ (SLO) NK MLADOST KOMET 3:1 GRUPA C
17.12. 16:00 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 3 NK VARTEKS 2 2:0 GRUPA C
17.12. 16:15 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 2 ŠKOLA NOGOMETA OMLADINAC NSR/SLOBODA (M) 0:0 GRUPA D
17.12. 16:30 NK SLAVEN BELUPO ŠN PETICA 2:0 GRUPA D
17.12. 16:45 NK VARTEKS 1 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 1 1:2 GRUPA A
17.12. 17:00 NOGOMETNI KLUB SLOBODA - ŠKOLA NOGOMETA ŠKOLA NOGOMETA FOR 0:2 GRUPA A
17.12. 17:15 ŠN SVETI MARTIN SK Sturm Graz 0:4 GRUPA B
17.12. 17:30 NK RUDAR ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA (S) 0:2 GRUPA B
17.12. 17:45 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 3 NOGOMETNI KLUB DRAVA PTUJ (SLO) 1:3 GRUPA C
17.12. 18:00 NK VARTEKS 2 NK MLADOST KOMET 0:3 GRUPA C
17.12. 18:15 NK SLAVEN BELUPO NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 2 1:1 GRUPA D
17.12. 18:30 ŠN PETICA ŠKOLA NOGOMETA OMLADINAC NSR/SLOBODA (M) 0:0 GRUPA D
17.12. 18:50 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 1 ŠN SVETI MARTIN 4:0 ČETVRTFINALE
17.12. 19:05 NOGOMETNI KLUB DRAVA PTUJ (SLO) ŠN PETICA 3:2 ČETVRTFINALE
17.12. 19:20 SK Sturm Graz NK VARTEKS 1 3:1 ČETVRTFINALE
17.12. 19:35 NK SLAVEN BELUPO NK MLADOST KOMET 2:0 ČETVRTFINALE
17.12. 19:50 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 1 NOGOMETNI KLUB DRAVA PTUJ (SLO) 1:3 POLUFINALE
17.12. 20:05 SK Sturm Graz NK SLAVEN BELUPO 0:2 POLUFINALE
17.12. 20:20 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC SK Sturm Graz 0:2 3. MJESTO
17.12. 20:35 NOGOMETNI KLUB DRAVA PTUJ (SLO) NK SLAVEN BELUPO 0:1 FINALE

Poredak - Limači

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC - 1 3 3 0 0 8 1 7 9 P P P
2 NK VARTEKS - 1 3 2 0 1 5 2 3 6 P P I
3 ŠKOLA NOGOMETA FOR 3 1 0 2 2 7 -5 3 I I P
4 NOGOMETNI KLUB SLOBODA - ŠKOLA NOGOMETA 3 0 0 3 0 5 -5 0 I I I
1 SK STURM GRAZ 3 3 0 0 10 0 10 9 P P P
2 ŠN SVETI MARTIN 3 2 0 1 5 6 -1 6 P P I
3 ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA (S) 3 1 0 2 3 3 0 3 I I P
4 NK RUDAR 3 0 0 3 1 10 -9 0 I I I
1 NOGOMETNI KLUB DRAVA PTUJ (SLO) 3 3 0 0 9 2 7 9 P P P
2 NK MLADOST KOMET 3 2 0 1 5 3 2 6 P I P
3 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC - 3 3 1 0 2 3 4 -1 3 I P I
4 NK VARTEKS - 2 3 0 0 3 0 8 -8 0 I I I
1 NK SLAVEN BELUPO 3 2 1 0 6 1 5 7 P P N
2 ŠN PETICA 3 1 1 1 1 2 -1 4 P I N
3 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC - 2 3 0 2 1 1 2 -1 2 I N N
4 ŠKOLA NOGOMETA OMLADINAC NSR/SLOBODA (M) 3 0 2 1 0 3 -3 2 I N N
Sljedeće najave