Registracija
Pro
18

3. BOŽIĆNI KUP 2016. U-10

  • Turnir
  • Muški
  • Limači U-10 (U-10)
  • liga/natjecanje

Nedjelja, 18.12.2016 12:30 Početak

Nedjelja, 18.12.2016 20:40 Završetak

Raspored turnira - Limači U-10

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
18.12. 12:30 NK Međimurje Čakovec U-10 ŠN PETICA U-10 4:0 1 Grupa A
18.12. 12:45 NK OMLADINAC U-10 NK MLADOST KOMET U-10 0:0 1 Grupa A
18.12. 13:00 NOGOMETNA AKADEMIJA NO LIMIT U-10 NOGOMETNI KLUB ZAVRČ U-10 3:3 1 Grupa B
18.12. 13:15 NK VARTEKS U-10 NOGOMETNA ŠKOLA OPĆINE MALA SUBOTICA U-10 1:0 1 Grupa B
18.12. 13:30 NK RUDAR U-10 NŠ SVETI JURAJ NA BREGU U-10 4:0 1 Grupa C
18.12. 13:45 NK POLET U-10 ŠN ZELENKO/DINAMO U-10 1:0 1 Grupa C
18.12. 14:00 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC U-10 NK Varaždin U-10 0:1 1 Grupa D
18.12. 14:15 NK VARTEKS U-10 ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA (S) U-10 2:0 1 Grupa D
18.12. 14:40 ŠN PETICA U-10 NK MLADOST KOMET U-10 0:1 1 Grupa A
18.12. 14:55 NK Međimurje Čakovec U-10 NK OMLADINAC U-10 6:0 1 Grupa A
18.12. 15:10 NOGOMETNI KLUB ZAVRČ U-10 NOGOMETNA ŠKOLA OPĆINE MALA SUBOTICA U-10 0:3 1 Grupa B
18.12. 15:25 NOGOMETNA AKADEMIJA NO LIMIT U-10 NK VARTEKS U-10 4:0 1 Grupa B
18.12. 15:40 NŠ SVETI JURAJ NA BREGU U-10 ŠN ZELENKO/DINAMO U-10 0:3 1 Grupa C
18.12. 15:55 NK RUDAR U-10 NK POLET U-10 0:0 1 Grupa C
18.12. 16:10 NK Varaždin U-10 ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA (S) U-10 3:1 1 Grupa D
18.12. 16:25 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC U-10 NK VARTEKS U-10 0:2 1 Grupa D
18.12. 16:40 NK OMLADINAC U-10 ŠN PETICA U-10 2:1 1 Grupa A
18.12. 16:55 NK MLADOST KOMET U-10 NK Međimurje Čakovec U-10 1:0 1 Grupa A
18.12. 17:10 NK VARTEKS U-10 NOGOMETNI KLUB ZAVRČ U-10 2:0 1 Grupa B
18.12. 17:25 NOGOMETNA ŠKOLA OPĆINE MALA SUBOTICA U-10 NOGOMETNA AKADEMIJA NO LIMIT U-10 0:1 1 Grupa B
18.12. 17:40 NK POLET U-10 NŠ SVETI JURAJ NA BREGU U-10 2:0 1 Grupa C
18.12. 17:55 ŠN ZELENKO/DINAMO U-10 NK RUDAR U-10 1:2 1 Grupa C
18.12. 18:10 NK VARTEKS U-10 NK Varaždin U-10 2:0 1 Grupa D
18.12. 18:25 ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA (S) U-10 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC U-10 0:0 1 Grupa D
18.12. 18:40 NOGOMETNA ŠKOLA MLADOST KOMET PRELOG U-10 NK VARTEKS U-10 3:0 1 Četvrtfinale
18.12. 18:55 NK RUDAR U-10 NK Varaždin U-10 3:2 1 Četvrtfinale
18.12. 19:10 NOGOMETNA AKADEMIJA NO LIMIT U-10 NK Međimurje Čakovec U-10 1:2 1 Četvrtfinale
18.12. 19:25 NK VARTEKS U-10 NK POLET U-10 3:1 1 Četvrtfinale
18.12. 19:40 NOGOMETNA ŠKOLA MLADOST KOMET PRELOG U-10 NK RUDAR U-10 0:1 1 Polufinale
18.12. 19:55 NK Međimurje Čakovec U-10 NK VARTEKS U-10 2:1 1 Polufinale
18.12. 20:10 NOGOMETNA ŠKOLA MLADOST KOMET PRELOG U-10 NK VARTEKS U-10 1:2 1 Za treće mjesto
18.12. 20:25 NK RUDAR U-10 NK Međimurje Čakovec U-10 0:1 1 Finale

Poredak - Limači U-10

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 NK MLADOST KOMET - U-10 3 2 1 0 2 0 2 7 N P P
2 NK MEĐIMURJE - U-10 3 2 0 1 10 1 9 6 P P I
3 NK OMLADINAC - U-10 3 1 1 1 2 7 -5 4 N I P
4 ŠN PETICA - U-10 3 0 0 3 1 7 -6 0 I I I
1 NOGOMETNA AKADEMIJA NO LIMIT - U-10 3 2 1 0 8 3 5 7 N P P
2 NK VARTEKS - U-10 3 2 0 1 3 4 -1 6 P I P
3 NOGOMETNA ŠKOLA OPĆINE MALA SUBOTICA - U-10 3 1 0 2 3 2 1 3 I P I
4 NOGOMETNI KLUB ZAVRČ - U-10 3 0 1 2 3 8 -5 1 N I I
1 NK RUDAR - U-10 3 2 1 0 6 1 5 7 P N P
2 NK POLET - U-10 3 2 1 0 3 0 3 7 P N P
3 ŠN ZELENKO/DINAMO - U-10 3 1 0 2 4 3 1 3 I P I
4 NŠ SVETI JURAJ NA BREGU - U-10 3 0 0 3 0 9 -9 0 I I I
1 NK VARTEKS - U-10 3 3 0 0 6 0 6 9 P P P
2 NK Varaždin - U-10 3 2 0 1 4 3 1 6 P P I
3 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC - U-10 3 0 1 2 0 3 -3 1 I I N
4 ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA (S) - U-10 3 0 1 2 1 5 -4 1 I I N
Sljedeće najave