Registracija
Lip
26

23. međunarodni rukometni turnir Makarska 2021.

  • Turnir
  • Muško / Ženski
  • SVI/SVI (U-18/16/14/12)
  • liga/natjecanje

RUKOMET

SudioniciRK Rudar Rude M 09/10 - Makarska 2021
RK Hrvatski Dragovoljac Dugi Rat M 09/10 - Makarska 2021
ŽRK Hoteli Makarska Ž 03/04 - Makarska 2021
RK Imota Imotski Ž 03/04 - Makarska 2021
ŽRK Samobor Ž 07/08 - Makarska 2021
RK Opuzen Ž 07/08 - Makarska 2021
RK Multinorm Cerna Ž 03/04 - Makarska 2021
Hajdúböszörmény Torna Egylet (HU) Ž 03/04 - Makarska 2021
Hajdúböszörmény Torna Egylet (HU) M 07/08 - Makarska 2021
RK Opuzen (VK) M 07/08 - Makarska 2021
ŽRK Hoteli Makarska Ž 07/08 - Makarska 2021
ŽRK Cetina Sinj Ž 07/08 - Makarska 2021
RK Opuzen M 07/08 - Makarska 2021
RK Hrvatski Dragovoljac Dugi Rat M 07/08 - Makarska 2021
RK Dalmatinka Ploče Ž 05/06 - Makarska 2021
ŠDRŠ Vrhnika Ž 05/06 - Makarska 2021
ŽRK Udarnik Kurilovec Ž 07/08 - Makarska 2021
Hajdúböszörmény Torna Egylet (HU) Ž 07/08 - Makarska 2021
RK Korčula M 09/10 - Makarska 2021
RA Jerkovac Metković M 09/10 - Makarska 2021
ŽRK Udarnik Kurilovec Ž 05/06 - Makarska 2021
ŽRK Metković Ž 05/06 - Makarska 2021
RK Jerkovac Metković Ž 05/06 - Makarska 2021
RK Kingtrade Makarska M 07/08 - Makarska 2021
RK Sevnica M 07/08 - Makarska 2021
ŽRK Metković Ž 07/08 - Makarska 2021
RK Jerkovac Ž 07/08 - Makarska 2021
RK Orkan Dugi Rat Ž 07/08 - Makarska 2021
RK Orkan Dugi Rat Ž 09/10 - Makarska 2021
ŽRK Cetina Sinj Ž 09/10 - Makarska 2021
ŽRK Samobor Ž 05/06 - Makarska 2021
ŽRK Biograd Ž 05/06 - Makarska 2021
ŽRK Hoteli Makarska Ž 05/06 - Makarska 2021
ŽRK Sinj Ž 07/08 - Makarska 2021
ŠDRŠ Vrhnika Ž 09/10 - Makarska 2021
ŽRK Udarnik Kurilovec Ž 09/10 - Makarska 2021
ŽRK Split 2010 Ž 05/06 - Makarska 2021

Subota, 26.06.2021 10:00 Početak

Utorak, 29.06.2021 21:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
26.06. 09:00 RK Rudar M 09/10 RK Hrvatski Dragovoljac M 09/10 16-5 2 Grupa A M/09
26.06. 09:00 ŽRK Hoteli Makarska Ž 03/04 RK Imota Ž 03/04 28-13 1 Grupa A Ž/03
26.06. 09:50 ŽRK Samobor Ž 07/08 RK Opuzen Ž 07/08 14-6 2 Grupa A Ž/07
26.06. 10:00 RK Multinorm Cerna Ž 03/04 HTE (HU) Ž 03/04 22-16 1 Grupa A Ž/03
26.06. 10:40 HTE (HU) M 07/08 RK Opuzen (VK) M 07/08 (8-12) 2 Grupa A M/07
26.06. 11:00 ŽRK Hoteli Makarska Ž 07/08 ŽRK Cetina Ž 07/08 5-13 1 Grupa A Ž/07
26.06. 11:30 RK Opuzen M 07/08 RK Hrvatski Dragovoljac M 07/08 13-15 2 Grupa A M/07
26.06. 12:00 RK Dalmatinka Ž 05/06 ŠDRŠ Vrhnika Ž 05/0 16-15 1 Grupa A Ž/05
26.06. 12:20 ŽRK Udarnik Ž 07/08 HTE (HU) Ž 07/08 11-7 2 Grupa B Ž/07
26.06. 13:00 RK Korčula M 09/10 RA Jerkovac M 09/10 16-10 1 Grupa A M/09
26.06. 16:00 ŽRK Udarnik Ž 05/06 ŽRK Metković Ž 05/06 17-15 1 Grupa A Ž/05
26.06. 17:00 RK Jerkovac Ž 05/06 ŠDRŠ Vrhnika Ž 05/0 0-10 1 Grupa A Ž/05
26.06. 17:00 RK Opuzen M 07/08 HTE (HU) M 07/08 17-20 2 Grupa A M/07
26.06. 17:00 RK Kingtrade M 07/08 RK Opuzen (VK) M 07/08 (0-10) 3 Grupa A M/07
26.06. 17:50 RK Hrvatski Dragovoljac M 07/08 RK Sevnica M 07/08 4-13 2 Grupa A M/07
26.06. 17:50 ŽRK Samobor Ž 07/08 ŽRK Hoteli Makarska Ž 07/08 22-5 3 Grupa A Ž/07
26.06. 18:00 ŽRK Metković Ž 07/08 RK Jerkovac Ž 07/08 9-14 1 Grupa B Ž/07
26.06. 18:40 ŽRK Cetina Ž 07/08 RK Orkan Ž 07/08 5-9 2 Grupa A Ž/07
26.06. 18:40 HTE (HU) Ž 07/08 ŽRK Metković Ž 07/08 9-17 3 Grupa B Ž/07
26.06. 19:00 RK Orkan Ž 09/10 ŽRK Cetina Ž 09/10 16-13 1 Grupa A Ž/09
26.06. 19:00 ŽRK Samobor Ž 05/06 ŽRK Biograd Ž 05/06 16-16 2 Grupa B Ž/05
26.06. 19:30 ŽRK Hoteli Makarska Ž 05/06 ŽRK Biograd Ž 05/06 0-10 2 Grupa B Ž/05
26.06. 19:30 ŽRK Sinj Ž 07/08 ŽRK Udarnik Ž 07/08 17-7 3 Grupa B Ž/07
26.06. 20:00 ŠDRŠ Vrhnika Ž 09/10 ŽRK Udarnik Ž 09/10 10-13 1 Grupa A Ž/09
27.06. 09:00 RK Opuzen M 07/08 RK Opuzen (VK) M 07/08 (22-23) 1 Grupa A M/07
27.06. 09:00 ŽRK Hoteli Makarska Ž 07/08 RK Opuzen Ž 07/08 5-9 2 Grupa A Ž/07
27.06. 09:50 RK Jerkovac Ž 05/06 ŽRK Udarnik Ž 05/06 0-10 3 Grupa A Ž/05
27.06. 09:50 ŽRK Metković Ž 05/06 RK Dalmatinka Ž 05/06 8-10 2 Grupa A Ž/05
27.06. 10:00 RK Hrvatski Dragovoljac M 09/10 RK Korčula M 09/10 10-17 1 Grupa A M/09
27.06. 10:40 RK Orkan Ž 07/08 ŽRK Samobor Ž 07/08 7-13 2 Grupa A Ž/07
27.06. 10:40 ŽRK Hoteli Makarska Ž 05/06 ŽRK Samobor Ž 05/06 0-10 2 Grupa B Ž/05
27.06. 11:00 RA Jerkovac M 09/10 RK Rudar M 09/10 8-18 1 Grupa A M/09
27.06. 11:30 RK Jerkovac Ž 07/08 HTE (HU) Ž 07/08 10-7 2 Grupa B Ž/07
27.06. 12:00 ŽRK Udarnik Ž 09/10 ŽRK Cetina Ž 09/10 8-9 1 Grupa A Ž/09
27.06. 12:00 RK Kingtrade M 07/08 RK Hrvatski Dragovoljac M 07/08 0-10 1 Grupa A M/07
27.06. 12:20 ŽRK Biograd Ž 05/06 ŽRK Split 2010 Ž 05/06 8-19 2 Grupa B Ž/05
27.06. 13:00 RK Opuzen (VK) M 07/08 RK Sevnica M 07/08 (12-18) 1 Grupa A M/07
27.06. 16:00 ŠDRŠ Vrhnika Ž 09/10 RK Orkan Ž 09/10 6-16 1 Grupa A Ž/09
27.06. 16:30 ŽRK Metković Ž 07/08 ŽRK Sinj Ž 07/08 3-25 3 Grupa B Ž/07
27.06. 17:00 ŽRK Hoteli Makarska Ž 03/04 HTE (HU) Ž 03/04 21-19 1 Grupa A Ž/03
27.06. 17:20 ŽRK Samobor Ž 05/06 ŽRK Split 2010 Ž 05/06 12-20 3 Grupa B Ž/05
27.06. 17:20 RK Opuzen Ž 07/08 ŽRK Cetina Ž 07/08 8-12 2 Grupa A Ž/07
27.06. 18:00 RK Imota Ž 03/04 RK Multinorm Cerna Ž 03/04 5-26 1 Grupa A Ž/03
27.06. 18:10 ŽRK Udarnik Ž 07/08 ŽRK Metković Ž 07/08 10-11 2 Grupa B Ž/07
27.06. 18:10 ŽRK Sinj Ž 07/08 RK Jerkovac Ž 07/08 19-6 3 Grupa B Ž/07
27.06. 19:00 RK Hrvatski Dragovoljac M 07/08 HTE (HU) M 07/08 14-14 1 Grupa A M/07
27.06. 19:00 ŠDRŠ Vrhnika Ž 05/0 ŽRK Udarnik Ž 05/06 9-11 2 Grupa A Ž/05
27.06. 19:00 ŽRK Hoteli Makarska Ž 07/08 RK Orkan Ž 07/08 4-18 3 Grupa A Ž/07
27.06. 20:00 RK Sevnica M 07/08 RK Kingtrade M 07/08 10-0 1 Grupa A M/07
28.06. 09:00 RK Orkan Ž 07/08 RK Opuzen Ž 07/08 12-4 1 Grupa A Ž/07
28.06. 09:00 RK Dalmatinka Ž 05/06 RK Jerkovac Ž 05/06 10-0 3 Grupa A Ž/05
28.06. 09:50 ŽRK Split 2010 Ž 05/06 ŽRK Hoteli Makarska Ž 05/06 10-0 3 Grupa B Ž/05
28.06. 09:50 RK Hrvatski Dragovoljac M 09/10 RA Jerkovac M 09/10 12-12 2 Grupa A M/09
28.06. 10:00 ŽRK Cetina Ž 07/08 ŽRK Samobor Ž 07/08 5-15 1 Grupa A Ž/07
28.06. 10:40 ŠDRŠ Vrhnika Ž 05/0 ŽRK Metković Ž 05/06 15-12 3 Grupa A Ž/05
28.06. 10:40 RK Opuzen M 07/08 RK Kingtrade M 07/08 10-0 2 Grupa A M/07
28.06. 11:00 HTE (HU) M 07/08 RK Sevnica M 07/08 11-13 1 Grupa A M/07
28.06. 11:30 ŽRK Udarnik Ž 05/06 RK Dalmatinka Ž 05/06 14-17 3 Grupa A Ž/05
28.06. 11:30 RK Jerkovac Ž 07/08 ŽRK Udarnik Ž 07/08 13-5 2 Grupa B Ž/07
28.06. 12:00 RK Hrvatski Dragovoljac M 07/08 RK Opuzen (VK) M 07/08 (12-20) 1 Grupa A M/07
28.06. 12:00 ŽRK Metković Ž 05/06 RK Jerkovac Ž 05/06 10-0 2 Grupa A Ž/05
28.06. 12:00 RK Sevnica M 07/08 RK Opuzen M 07/08 10-0 3 Grupa A M/07
28.06. 12:00 RK Kingtrade M 07/08 HTE (HU) M 07/08 0-10 2 Grupa A M/07
28.06. 12:20 ŽRK Cetina Ž 09/10 ŠDRŠ Vrhnika Ž 09/10 14-11 3 Grupa A Ž/09
28.06. 12:20 RK Orkan Ž 09/10 ŽRK Udarnik Ž 09/10 12-6 2 Grupa A Ž/09
28.06. 13:00 HTE (HU) Ž 07/08 ŽRK Sinj Ž 07/08 12-18 1 Grupa B Ž/07
28.06. 17:00 ŽRK Samobor Ž 07/08 RK Jerkovac Ž 07/08 17-12 1 Ž/07 1/2 finale I
28.06. 17:20 RK Korčula M 09/10 RK Rudar M 09/10 8-16 2 Grupa A M/09
28.06. 18:00 ŽRK Sinj Ž 07/08 RK Orkan Ž 07/08 20-7 1 Ž/07 1/2 finale II
28.06. 18:10 HTE (HU) Ž 03/04 RK Imota Ž 03/04 20-7 2 Grupa A Ž/03
28.06. 18:10 RK Multinorm Cerna Ž 03/04 ŽRK Hoteli Makarska Ž 03/04 21-11 3 Grupa A Ž/03
28.06. 19:00 RK Dalmatinka Ž 05/06 ŽRK Samobor Ž 05/06 20-21 1 Ž/05 1/2 finale I
28.06. 20:00 ŽRK Split 2010 Ž 05/06 ŽRK Udarnik Ž 05/06 22-17 1 Ž/05 1/2 finale II
29.06. 09:00 ŽRK Udarnik Ž 09/10 ŠDRŠ Vrhnika Ž 09/10 11-7 3 Ž/09 za 3. mj.
29.06. 09:00 ŽRK Metković Ž 05/06 ŽRK Hoteli Makarska Ž 05/06 10-0 3 Ž/05 za 7. mj.
29.06. 09:00 ŽRK Hoteli Makarska Ž 07/08 HTE (HU) Ž 07/08 9-8 2 Ž/07 za 9. mj.
29.06. 09:00 RK Jerkovac Ž 07/08 RK Orkan Ž 07/08 12-10 1 Ž/07 za 3. mj.
29.06. 09:50 RK Opuzen Ž 07/08 ŽRK Udarnik Ž 07/08 4-14 2 Ž/07 za 7. mj.
29.06. 09:50 ŠDRŠ Vrhnika Ž 05/0 ŽRK Biograd Ž 05/06 19-12 3 Ž/05 za 5. mj.
29.06. 10:00 RK Dalmatinka Ž 05/06 ŽRK Udarnik Ž 05/06 12-19 1 Ž/05 za 3. mj.
29.06. 10:40 RA Jerkovac M 09/10 RK Hrvatski Dragovoljac M 09/10 10-13 3 M/09 za 3. mj.
29.06. 10:40 ŽRK Cetina Ž 07/08 ŽRK Metković Ž 07/08 4-9 2 Ž/07 za 5. mj.
29.06. 11:00 HTE (HU) Ž 03/04 RK Imota Ž 03/04 28-11 1 Ž/03 za 3. mj
29.06. 11:30 RK Hrvatski Dragovoljac M 07/08 RK Opuzen M 07/08 18-11 3 M/07 za 3. mj.
29.06. 15:00 RK Orkan Ž 09/10 ŽRK Cetina Ž 09/10 15-9 1 Ž/09 FINALE
29.06. 16:00 RK Rudar M 09/10 RK Korčula M 09/10 16-12 1 M/09 FINALE
29.06. 17:00 RK Sevnica M 07/08 HTE (HU) M 07/08 14-9 1 M/07 FINALE
29.06. 18:00 ŽRK Samobor Ž 07/08 ŽRK Sinj Ž 07/08 10-0 1 Ž/07 FINALE
29.06. 19:00 ŽRK Samobor Ž 05/06 ŽRK Split 2010 Ž 05/06 17-18 1 Ž/05 FINALE
29.06. 20:00 RK Multinorm Cerna Ž 03/04 ŽRK Hoteli Makarska Ž 03/04 20-27 1 Ž/03 FINALE

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK Sevnica M 07/08 4 4 0 0 46 15 31 8 P P P P
2 HTE (HU) M 07/08 4 2 1 1 55 44 11 5 P N I P
3 RK Hrvatski Dragovoljac M 07/08 4 2 1 1 43 40 3 5 P I P N
4 RK Opuzen M 07/08 4 1 0 3 40 45 -5 2 I I P I
5 RK Opuzen (VK) M 07/08 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RK Kingtrade M 07/08 4 0 0 4 0 40 -40 0 I I I I
1 RK Rudar M 09/10 3 3 0 0 50 21 29 6 P P P
2 RK Korčula M 09/10 3 2 0 1 41 36 5 4 P P I
3 RA Jerkovac M 09/10 3 0 1 2 30 46 -16 1 I I N
4 RK Hrvatski Dragovoljac M 09/10 3 0 1 2 27 45 -18 1 I I N
1 RK Multinorm Cerna Ž 03/04 3 3 0 0 69 32 37 6 P P P
2 ŽRK Hoteli Makarska Ž 03/04 3 2 0 1 60 53 7 4 P P I
3 HTE (HU) Ž 03/04 3 1 0 2 55 50 5 2 I I P
4 RK Imota Ž 03/04 3 0 0 3 25 74 -49 0 I I I
1 RK Dalmatinka Ž 05/06 4 4 0 0 53 37 16 8 P P P P
2 ŽRK Udarnik Ž 05/06 4 3 0 1 52 41 11 6 P P P I
3 ŠDRŠ Vrhnika Ž 05/0 4 2 0 2 49 39 10 4 I P I P
4 ŽRK Metković Ž 05/06 4 1 0 3 45 42 3 2 I I I P
5 RK Jerkovac Ž 05/06 4 0 0 4 0 40 -40 0 I I I I
1 ŽRK Samobor Ž 07/08 4 4 0 0 64 23 41 8 P P P P
2 RK Orkan Ž 07/08 4 3 0 1 46 26 20 6 P I P P
3 ŽRK Cetina Ž 07/08 4 2 0 2 35 37 -2 4 P I P I
4 RK Opuzen Ž 07/08 4 1 0 3 27 43 -16 2 I P I I
5 ŽRK Hoteli Makarska Ž 07/08 4 0 0 4 19 62 -43 0 I I I I
1 RK Orkan Ž 09/10 3 3 0 0 44 25 19 6 P P P
2 ŽRK Cetina Ž 09/10 3 2 0 1 36 35 1 4 I P P
3 ŽRK Udarnik Ž 09/10 3 1 0 2 27 31 -4 2 P I I
4 ŠDRŠ Vrhnika Ž 09/10 3 0 0 3 27 43 -16 0 I I I
1 ŽRK Split 2010 Ž 05/06 3 3 0 0 49 20 29 6 P P P
2 ŽRK Samobor Ž 05/06 3 1 1 1 38 36 2 3 N P I
3 ŽRK Biograd Ž 05/06 3 1 1 1 34 35 -1 3 N P I
4 ŽRK Hoteli Makarska Ž 05/06 3 0 0 3 0 30 -30 0 I I I
1 ŽRK Sinj Ž 07/08 4 4 0 0 79 28 51 8 P P P P
2 RK Jerkovac Ž 07/08 4 3 0 1 43 40 3 6 P P I P
3 ŽRK Metković Ž 07/08 4 2 0 2 40 58 -18 4 I P I P
4 ŽRK Udarnik Ž 07/08 4 1 0 3 33 48 -15 2 P I I I
5 HTE (HU) Ž 07/08 4 0 0 4 35 56 -21 0 I I I I

"Idemo u Makarsku, igrajmo se rukometa"

23. Međunarodni rukometni turnir Makarska 2021.


Konačni plasman:


KategorijaŽ 03/04Ž 05/06Ž 07/08Ž 09/10M 07/08M 09/10
1. mjestoŽRK Hoteli MakarskaŽRK Split 2010ŽRK SamoborRK Orkan RK Sevnica
RK Rudar
2. mjestoRK Multinom CernaŽRK SamoborŽRK SinjŽRK CetinaHTE (HU)RK Korčula
3. mjestoHTE (HU)
ŽRK UdarnikRK Jerkovac
ŽRK UdarnikRK OpuzenRK Hrvatski dragovoljac
Najbolji igrač/igračica

Viktorija Vranješ

ŽRK Hoteli Makarska

Ana Fradelić

ŽRK Split 2010

Mia Sekutor 

ŽRK Samobor


Djula Šandor 

HTE (HU)

Vito Kadsić

RK Rudar

Najbolji vratar/vratarka

Mira Brkić

RK Multinom Cerna

Nika Škarpa

ŽRK Udarnik

Elena Beljo 

ŽRK Sinj


Šalamon Hribar

 RK Sevnica

Viktor Čomić

RK Rudar

Najbolji strijelac/strijelkinja

Viktorija Vranješ

ŽRK Hoteli Makarska

Marija Bunoza

RK Dalmatinka Ploče

Anja Mandac

ŽRK Cetina Sinj


Csabo Gergo

HTE (HU)

Toni Bonifačić

RK Korčula


Sveukupni pobjednik „TROFEJ MAKARSKO SUNCE“ je sastav Udarnika iz Velike Gorice



Sljedeće najave