Registracija
Lip
26

20. Međunarodni rukometni turnir Makarska 2017. 2005. DJEVOJČICE/GIRLS

  • Turnir
  • Ženski
  • Djevojčice A
  • liga/natjecanje

RUKOMET

SudioniciOlimpijaBajnok DSEHypo NOHoteli MakarskaIzviđačVranjic Petason

Ponedjeljak, 26.06.2017 09:00 Početak

Petak, 30.06.2017 15:00 Završetak

Raspored turnira - Djevojčice A

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
26.06. 10:40 Olimpija Bajnok DSE 5-9 I-O1 / W013 Grupa A
26.06. 11:20 Hypo NO Hoteli Makarska 13-11 I-O1 / W017 Grupa A
27.06. 09:20 Bajnok DSE Izviđač 10-0 I-O2 / W030 Grupa A
27.06. 10:40 Hoteli Makarska Vranjic Petason 7-9 I-O5 / W036 Grupa A
27.06. 11:20 Olimpija Hypo NO 13-10 I-O4 / W039 Grupa A
27.06. 20:00 Hypo NO Vranjic Petason 12-8 I-O3 / W060 Grupa A
27.06. 20:10 Olimpija Izviđač 10-0 I-O4 / W061 Grupa A
27.06. 20:10 Bajnok DSE Hoteli Makarska 11-4 I-O5 / W062 Grupa A
28.06. 10:30 Vranjic Petason Izviđač 10-0 I-O5 / W068 Grupa A
28.06. 14:40 Izviđač Hoteli Makarska 0-10 I-O5 / W089 Grupa A
28.06. 16:10 Hypo NO Bajnok DSE 12-9 I-O5 / W087 Grupa A
28.06. 16:50 Vranjic Petason Olimpija 15-7 I-O4 / W088 Grupa A
29.06. 11:20 Izviđač Hypo NO 0-10 I-O2 / W100 Grupa A
29.06. 11:30 Vranjic Petason Bajnok DSE 10-11 I-O5 / W101 Grupa A
29.06. 15:30 Hoteli Makarska Olimpija 12-8 I-O4 / W102 Grupa A
30.06. 08:00 Vranjic Petason /3.A Hoteli Makarska /4.A 13-5 I-O1 / W134 03.-04.
30.06. 12:20 Olimpija /5.A Izviđač /6.A 10-0 I-O5 / W135 05.-06.
30.06. 14:00 Hypo NO /1.A Bajnok DSE /2.A 10-11 I-O1 / W136 01.-02.

Poredak - Djevojčice A

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 Bajnok DSE 5 4 0 1 50 31 19 8 P P P I P
2 Hypo NO 5 4 0 1 57 41 16 8 P I P P P
3 Vranjic Petason 5 3 0 2 52 37 15 6 P I P P I
4 Hoteli Makarska 5 2 0 3 44 41 3 4 I I I P P
5 Olimpija 5 2 0 3 43 46 -3 4 I P P I I
6 Izviđač 5 0 0 5 0 50 -50 0 I I I I I

NAJBOLJA IGRAČICA / BEST PLAYER: Helka Badics, 1. Bajnok DSE (HUNGARY)

NAJBOLJA VRATARKA / BEST GOALKEEPER: Lea Hren, Hypo NO (AUSTRIA)

NAJBOLJA STRIJELKINJA / TOP SCORER: Karmen Maloča,  Vranjic Petason (CROATIA) / 28 golova


KONAČNI POREDAK / FINAL STANDINGS:

1. Bajnok DSE (HUNGARY)

2. Hypo NO (AUSTRIA)

3. Vranjic Petason (CROATIA)

4. Hoteli Makarska  (CROATIA)

5. Olimpija (SLOVENIA)

6. Izviđač (BIH)


Foto galerija

Sljedeće najave