Registracija
Lip
26

20. Međunarodni rukometni turnir Makarska 2017. 2000. DJEVOJKE/GIRLS

  • Turnir
  • Ženski
  • Juniorke
  • liga/natjecanje

RUKOMET

SudioniciŠDRŠ VrhnikaKFUM Stavanger 2Zelene doline ŽalecMKS KarczewAFSK 2KFUM Stavanger 1OlimpijaUKS Pantery DopiewoOIF Arendal 1RD IzolaAFSK 1Hypo NOKrimTrninaOIF Arendal 2DalmatinkaBajnok DSEBækkelagetRøyken OG Hurum 2Røyken OG Hurum 1Haslum IL

Ponedjeljak, 26.06.2017 09:40 Početak

Petak, 30.06.2017 19:10 Završetak

Raspored turnira - Juniorke

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
26.06. 09:40 ŠDRŠ Vrhnika KFUM Stavanger 2 28-6 I-02 / W-005 Grupa A
26.06. 10:20 Zelene doline Žalec MKS Karczew 23-6 I-04 / W-010 Grupa B
26.06. 10:20 AFSK 2 KFUM Stavanger 1 7-25 I-05 / W-011 Grupa C
26.06. 10:20 Olimpija UKS Pantery Dopiewo 24-8 I-03 / W-009 Grupa C
26.06. 10:30 OIF Arendal 1 RD Izola 11-15 I-02 / W-012 Grupa A
26.06. 11:10 AFSK 1 Hypo NO 14-20 I-04 / W-015 Grupa D
26.06. 11:10 Krim Trnina 17-11 I-05 / W-016 Grupa D
26.06. 11:10 OIF Arendal 2 Dalmatinka 9-24 I-03 / W-014 Grupa B
26.06. 11:20 Bajnok DSE Bækkelaget 20-17 I-02 / W-018 Grupa A
27.06. 08:30 Røyken OG Hurum 2 AFSK 1 5-14 I-05 / W-028 Grupa D
27.06. 08:30 KFUM Stavanger 1 Olimpija 15-24 I-02 / W-025 Grupa C
27.06. 08:30 Røyken OG Hurum 1 AFSK 2 15-13 I-03 / W-026 Grupa C
27.06. 08:30 Hypo NO Krim 20-22 I-04 / W-027 Grupa D
27.06. 09:00 Bækkelaget KFUM Stavanger 2 20-12 I-01 / W-029 Grupa A
27.06. 09:50 RD Izola ŠDRŠ Vrhnika 15-12 I-01 / W-033 Grupa A
27.06. 10:40 Bajnok DSE OIF Arendal 1 24-18 I-01 / W-034 Grupa A
27.06. 11:30 Dalmatinka Zelene doline Žalec 17-22 I-01 / W-038 Grupa B
27.06. 12:20 Haslum IL OIF Arendal 2 12-13 I-01 / W-040 Grupa B
27.06. 15:00 UKS Pantery Dopiewo KFUM Stavanger 1 21-25 I-01 / W-041 Grupa C
27.06. 15:50 Olimpija Røyken OG Hurum 1 30-16 I-01 / W-049 Grupa C
27.06. 16:40 Krim Røyken OG Hurum 2 25-14 I-01 / W-052 Grupa D
27.06. 17:30 Trnina Hypo NO 18-28 I-01 / W-054 Grupa D
27.06. 18:20 ŠDRŠ Vrhnika Bajnok DSE 19-20 I-03 / W-055 Grupa A
27.06. 18:30 KFUM Stavanger 2 RD Izola 9-14 I-04 / W-056 Grupa A
27.06. 19:10 OIF Arendal 1 Bækkelaget 15-8 I-02 / W-057 Grupa A
27.06. 19:10 MKS Karczew Dalmatinka 14-20 I-03 / W-058 Grupa B
27.06. 20:00 Zelene doline Žalec Haslum IL 19-10 I-02 / W-059 Grupa B
28.06. 10:30 OIF Arendal 1 ŠDRŠ Vrhnika 13-14 I-04 / W-067 Grupa A
28.06. 10:40 Bajnok DSE KFUM Stavanger 2 27-12 I-03 / W-070 Grupa A
28.06. 10:40 Bækkelaget RD Izola 8-15 I-02 / W-069 Grupa A
28.06. 11:20 Røyken OG Hurum 1 UKS Pantery Dopiewo 18-14 I-04 / W-073 Grupa C
28.06. 11:30 OIF Arendal 2 Zelene doline Žalec 10-17 I-03 / W-075 Grupa B
28.06. 11:30 Haslum IL MKS Karczew 14-17 I-02 / W-074 Grupa B
28.06. 12:10 AFSK 1 Krim 7-15 I-04 / W-077 Grupa D
28.06. 12:20 AFSK 2 Olimpija 8-23 I-02 / W-078 Grupa C
28.06. 12:20 Røyken OG Hurum 2 Trnina 16-17 I-03 / W-079 Grupa D
28.06. 17:20 ŠDRŠ Vrhnika Bækkelaget 17-10 I-02 / W-090 Grupa A
28.06. 17:20 KFUM Stavanger 2 OIF Arendal 1 9-21 I-03 / W-091 Grupa A
28.06. 17:30 RD Izola Bajnok DSE 15-14 I-04 / W-092 Grupa A
28.06. 18:10 MKS Karczew OIF Arendal 2 21-15 I-02 / W-094 Grupa B
28.06. 18:10 Dalmatinka Haslum IL 9-4 I-03 / W-095 Grupa B
28.06. 18:20 UKS Pantery Dopiewo AFSK 2 8-10 I-04 / W-096 Grupa C
28.06. 19:00 KFUM Stavanger 1 Røyken OG Hurum 1 18-13 I-02 / W-097 Grupa C
28.06. 19:00 Trnina AFSK 1 8-11 I-03 / W-098 Grupa D
28.06. 19:10 Hypo NO Røyken OG Hurum 2 10-0 I-04 / W-099 Grupa D
29.06. 09:20 Bækkelaget /5.A Haslum IL /5.B 4-9 I-04 / W-106 Grupa 17.-21.
29.06. 09:20 KFUM Stavanger 2 /6.A UKS Pantery Dopiewo /5.C 10-19 I-05 / W-107 Grupa 17.-21.
29.06. 12:50 Bækkelaget /5.A Røyken OG Hurum 2 /5.D 10-0 I-02 / W-119 Grupa 17.-21.
29.06. 16:00 Zelene doline Žalec /1.B KFUM Stavanger 1 /2.C 22-11 I-03 / W-122 01.-08.
29.06. 16:00 Olimpija /1.C Dalmatinka /2.B 15-16 I-01 / W-123 01.-08.
29.06. 16:10 Krim /1.D Bajnok DSE /2.A 19-22 I-04 / W-127 01.-08.
29.06. 16:30 RD Izola /1.A Hypo NO /2.D 11-14 I-02 / W-121 01.-08.
29.06. 16:50 OIF Arendal 1 /4.A Trnina /4.D 17-14 I-03 / W-125 13.-16.
29.06. 17:00 OIF Arendal 2 /4.B AFSK 2 /4.C 13-7 I-04 / W-124 13.-16.
29.06. 17:20 Haslum IL /5.B KFUM Stavanger 2 /6.A 21-7 I-05 / W-126 Grupa 17.-21.
29.06. 17:30 ŠDRŠ Vrhnika /3.A AFSK 1 /3.D 20-12 I-01 / W-120 09.-12.
29.06. 18:00 MKS Karczew /3.B Røyken OG Hurum 1 /3.C 20-12 I-02 / W-128 09.-12.
29.06. 18:30 UKS Pantery Dopiewo /5.C Røyken OG Hurum 2 /5.D 10-0 I-04 / W-129 Grupa 17.-21.
29.06. 19:30 RD Izola /LW-121 KFUM Stavanger 1 /LW-122 13-12 I-05 / W-164 05.-08.
29.06. 19:40 Olimpija /LW-123 Krim /LW-127 16-14 I-03 / W-165 05.-08.
29.06. 20:00 Hypo NO /WW-121 Zelene doline Žalec /WW-122 17-18 (14-14) I-04 / W-166 01.-04.
29.06. 20:20 Dalmatinka /WW-123 Bajnok DSE /WW-127 19-18 I-02 / W-167 01.-04.
30.06. 08:40 KFUM Stavanger 2 /6.A Bækkelaget /5.A 3-15 I-05 / W-151 Grupa 17.-21.
30.06. 09:30 Røyken OG Hurum 2 /5.D Haslum IL /5.B 0-10 I-05 / W-152 Grupa 17.-21.
30.06. 11:30 Haslum IL /5.B UKS Pantery Dopiewo /5.C 15-15 I-02 / W-153 Grupa 17.-21.
30.06. 12:00 Hypo NO /LW-166 Bajnok DSE /LW-167 19-17 I-01 / W-162 03.-04.
30.06. 14:40 ŠDRŠ Vrhnika /WW-120 MKS Karczew /WW-128 19-12 I-02 / W-159 09.-10.
30.06. 14:40 AFSK 2 /LW-124 Trnina /LW-125 0-10 I-05 / W-156 15.-16.
30.06. 14:40 OIF Arendal 2 /WW-124 OIF Arendal 1 /WW-125 19-20 (16-16) I-04 / W-157 13.-14.
30.06. 14:40 AFSK 1 /LW-120 Røyken OG Hurum 1 /LW-128 10-9 I-03 / W-158 11.-12.
30.06. 15:30 KFUM Stavanger 1 /LW-164 Krim /LW-165 10-19 I-03 / W-160 07.-08.
30.06. 16:10 RD Izola /WW-164 Olimpija /WW-165 13-18 I-02 / W-161 05.-06.
30.06. 16:10 UKS Pantery Dopiewo /5.C Bækkelaget /5.A 0-0 I-05 / W-155 Grupa 17.-21.
30.06. 16:20 Røyken OG Hurum 2 /5.D KFUM Stavanger 2 /6.A 0-10 I-04 / W-154 Grupa 17.-21.
30.06. 18:30 Zelene doline Žalec /WW-166 Dalmatinka /WW-167 29-11 I-01 / W-163 01.-02.

Poredak - Juniorke

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 Haslum IL - /5.B 4 3 1 0 55 26 29 7 P P P N
2 UKS Pantery Dopiewo - /5.C 4 2 2 0 44 25 19 6 P P N N
3 Bækkelaget - /5.A 4 2 1 1 29 12 17 5 I P P N
4 KFUM Stavanger 2 - /6.A 4 1 0 3 30 55 -25 2 I I I P
5 Røyken OG Hurum 2 - /5.D 4 0 0 4 0 40 -40 0 I I I I
1 RD Izola 5 5 0 0 74 54 20 10 P P P P P
2 Bajnok DSE 5 4 0 1 105 81 24 8 P P P P I
3 ŠDRŠ Vrhnika 5 3 0 2 90 64 26 6 P I I P P
4 OIF Arendal 1 5 2 0 3 78 70 8 4 I I P I P
5 Bækkelaget 5 1 0 4 63 79 -16 2 I P I I I
6 KFUM Stavanger 2 5 0 0 5 48 110 -62 0 I I I I I
1 Zelene doline Žalec 4 4 0 0 81 43 38 8 P P P P
2 Dalmatinka 4 3 0 1 70 49 21 6 P I P P
3 MKS Karczew 4 2 0 2 58 72 -14 4 I I P P
4 OIF Arendal 2 4 1 0 3 47 74 -27 2 I P I I
5 Haslum IL 4 0 0 4 40 58 -18 0 I I I I
1 Olimpija 4 4 0 0 101 47 54 8 P P P P
2 KFUM Stavanger 1 4 3 0 1 83 65 18 6 P I P P
3 Røyken OG Hurum 1 4 2 0 2 62 75 -13 4 P I P I
4 AFSK 2 4 1 0 3 38 71 -33 2 I I I P
5 UKS Pantery Dopiewo 4 0 0 4 51 77 -26 0 I I I I
1 Krim 4 4 0 0 79 52 27 8 P P P P
2 Hypo NO 4 3 0 1 78 54 24 6 P I P P
3 AFSK 1 4 2 0 2 46 48 -2 4 I P I P
4 Trnina 4 1 0 3 54 72 -18 2 I I P I
5 Røyken OG Hurum 2 4 0 0 4 35 66 -31 0 I I I I

 


NAJBOLJA IGRAČICA / BEST PLAYER: Nadja Jelšnik, Zelene doline Žalec (SLOVENIA)

NAJBOLJA VRATARKA / BEST GOALKEEPER: Larisa Grebovšek, Zelene doline Žalec (SLOVENIA)

NAJBOLJA STRIJELKINJA / TOP SCORER: Saša Golavšek, Zelene doline Žalec (SLOVENIA)


KONAČNI POREDAK / FINAL STANDINGS:

1. Zelene doline Žalec (SLOVENIA)

2. Dalmatinka (CROATIA)

3. Hypo NO (AUSTRIA)

4. Bajnok DSE (HUNGARY)

5. Olimpija (SLOVENIA)

6. RD Izola (SLOVENIA)

7. Krim (SLOVENIA)

8. KFUM Stavanger 1 (NORWAY)

9. ŠDRŠ Vrhnika (SLOVENIA)

10. MKS Karczew (POLAND)

11. AFSK 1 (NORWAY)

12. Røyken OG Hurum 1 (NORWAY)

13. OIF Arendal 1 (NORWAY)

14. OIF Arendal 2 (NORWAY)

15. Trnina (CROATIA)

16. AFSK 2 (NORWAY)

17. Haslum IL (NORWAY)

18.  UKS Pantery Dopiewo (POLAND)

19. Bækkelaget (NORWAY)

20. KFUM Stavanger 2 (NORWAY)

21. Røyken OG Hurum 2 (NORWAY)


Foto galerija

Sljedeće najave