Registracija
Kol
10

20. Međunarodni nogometni turnir Međimurec 2018

  • Turnir
  • Muški
  • Pioniri (U-13)
  • liga/natjecanje

Petak, 10.08.2018 15:00 Početak

Nedjelja, 12.08.2018 22:00 Završetak

Raspored turnira - Pioniri

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
10.08. 15:00 FK DAC Dunajska Streda NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec 4:1 Pretetinec Grupa A
10.08. 15:00 FK DAC Dunajska Streda NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec 4-1 Pretetinec Grupa 1
10.08. 15:50 Legia Warsaw NK Varaždin 5:1 Pretetinec Grupa B
10.08. 16:40 FK Sarajevo NK Međimurje Čakovec 2:3 Pretetinec Grupa C
10.08. 17:30 FK Vardar Skoplje FC Oxala Tokyo 5:1 Pretetinec Grupa D
10.08. 17:30 FK Vardar Skoplje FC Oxala Tokyo 5:1 Pretetinec Grupa 2
10.08. 18:20 Fita Select Tokyo NK Osijek 2:2 Pretetinec Grupa B
10.08. 19:10 HNK Hajduk Split FC MTK Budapest 4:1 Pretetinec Grupa D
11.08. 08:10 FC MTK Budapest FC Oxala Tokyo 7:0 Pretetinec Grupa D
11.08. 09:00 NK Maribor NK Međimurje Čakovec 2:3 Pretetinec Grupa C
11.08. 09:50 GNK Dinamo Zagreb NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec 7:0 Pretetinec Grupa A
11.08. 10:00 SK Sturm Graz FK DAC Dunajska Streda 5:0 Nedelišće Grupa A
11.08. 10:40 Fita Select Tokyo Legia Warsaw 0:2 Pretetinec Grupa B
11.08. 10:50 NK Osijek NK Varaždin 1:0 Nedelišće Grupa B
11.08. 10:50 NK Osijek NK Varaždin 1-0 Nedelišće Grupa 1
11.08. 11:30 FK Crvena Zvezda Beograd NK Međimurje Čakovec 2:0 Pretetinec Grupa C
11.08. 11:40 FK Sarajevo NK Maribor 5:2 Nedelišće Grupa C
11.08. 11:40 FK Sarajevo NK Maribor 5-2 Nedelišće Grupa 2
11.08. 12:20 FC MTK Budapest FK Vardar Skoplje 1:1 Pretetinec Grupa D
11.08. 12:30 HNK Hajduk Split FC Oxala Tokyo 6:1 Nedelišće Grupa D
11.08. 13:10 GNK Dinamo Zagreb FK DAC Dunajska Streda 3:0 Pretetinec Grupa A
11.08. 13:20 Fita Select Tokyo NK Varaždin 3:0 Nedelišće Grupa B
11.08. 14:00 FK Crvena Zvezda Beograd NK Maribor 2:0 Pretetinec Grupa C
11.08. 16:00 HNK Hajduk Split FK Vardar Skoplje 7:0 Pretetinec Grupa D
11.08. 16:50 SK Sturm Graz NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec 6:0 Pretetinec Grupa A
11.08. 17:40 FK Crvena Zvezda Beograd FK Sarajevo 2:1 Pretetinec Grupa C
11.08. 18:30 NK Osijek Legia Warsaw 0:2 Pretetinec Grupa B
11.08. 19:20 GNK Dinamo Zagreb SK Sturm Graz 0:0 Pretetinec Grupa A
12.08. 08:10 NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec NK Osijek 0:4 Pretetinec Grupa 1
12.08. 08:10 FK DAC Dunajska Streda NK Varaždin 5:2 Nedelišće Grupa 1
12.08. 09:00 SK Sturm Graz Fita Select Tokyo 5:1 Pretetinec 1/4 finale
12.08. 09:00 FK Sarajevo FK Vardar Skoplje 1:0 Nedelišće Grupa 2
12.08. 09:50 FK Crvena Zvezda Beograd FC MTK Budapest 1:0 Pretetinec 1/4 finale
12.08. 09:50 FC Oxala Tokyo NK Maribor 2:5 Nedelišće Grupa 2
12.08. 10:40 Legia Warsaw GNK Dinamo Zagreb 3:3 (4:2) Pretetinec 1/4 finale
12.08. 10:40 FK DAC Dunajska Streda NK Osijek 0:3 Nedelišće Grupa 1
12.08. 11:30 NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec NK Varaždin 1:0 Nedelišće Grupa 1
12.08. 11:30 HNK Hajduk Split NK Međimurje Čakovec 3:0 Pretetinec 1/4 finale
12.08. 12:20 FK Sarajevo FC Oxala Tokyo 7:0 Pretetinec Grupa 2
12.08. 12:20 NK Maribor FK Vardar Skoplje 3:1 Nedelišće Grupa 2
12.08. 13:20 Fita Select Tokyo FC MTK Budapest 2:1 Nedelišće
12.08. 14:00 NK Osijek FK Sarajevo 2:4 Pretetinec za 9. mjesto
12.08. 14:10 GNK Dinamo Zagreb NK Međimurje Čakovec 4:2 Nedelišće
12.08. 14:50 SK Sturm Graz FK Crvena Zvezda Beograd 0:1 Pretetinec 1/2 finale A
12.08. 15:40 Legia Warsaw HNK Hajduk Split 0:0 (4:2) Pretetinec 1/2 finale B
12.08. 16:30 FC MTK Budapest NK Međimurje Čakovec 2:4 Pretetinec za 7. mjesto
12.08. 17:20 GNK Dinamo Zagreb Fita Select Tokyo 7:1 Pretetinec za 5. mjesto
12.08. 18:10 SK Sturm Graz HNK Hajduk Split 0:0 (4:5) Pretetinec za 3. mjesto
12.08. 19:00 FK Crvena Zvezda Beograd Legia Warsaw 5-0 Pretetinec FINALE

Poredak - Pioniri

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 NK Osijek 3 3 0 0 8 0 8 9 P P P
2 FK DAC Dunajska Streda 3 2 0 1 9 6 3 6 P P I
3 NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec 3 1 0 2 2 8 -6 3 I I P
4 NK Varaždin 3 0 0 3 2 7 -5 0 I I I
1 FK Sarajevo 3 3 0 0 13 2 11 9 P P P
2 NK Maribor 3 2 0 1 10 8 2 6 I P P
3 FK Vardar Skoplje 3 1 0 2 6 5 1 3 P I I
4 FC Oxala Tokyo 3 0 0 3 3 17 -14 0 I I I
1 SK Sturm Graz 3 2 1 0 11 0 11 7 P P N
2 GNK Dinamo Zagreb 3 2 1 0 10 0 10 7 P P N
3 FK DAC Dunajska Streda 3 1 0 2 4 9 -5 3 P I I
4 NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec 3 0 0 3 1 17 -16 0 I I I
1 Legia Warsaw 3 3 0 0 9 1 8 9 P P P
2 Fita Select Tokyo 3 1 1 1 5 4 1 4 N I P
3 NK Osijek 3 1 1 1 3 4 -1 4 N P I
4 NK Varaždin 3 0 0 3 1 9 -8 0 I I I
1 FK Crvena Zvezda Beograd 3 3 0 0 6 1 5 9 P P P
2 NK Međimurje Čakovec 3 2 0 1 6 6 0 6 P P I
3 FK Sarajevo 3 1 0 2 8 7 1 3 I P I
4 NK Maribor 3 0 0 3 4 10 -6 0 I I I
1 HNK Hajduk Split 3 3 0 0 17 2 15 9 P P P
2 FC MTK Budapest 3 1 1 1 9 5 4 4 I P N
3 FK Vardar Skoplje 3 1 1 1 6 9 -3 4 P N I
4 FC Oxala Tokyo 3 0 0 3 2 18 -16 0 I I I

20. Međunarodni nogometni turnir Međimurec 2018


Konačni poredak:

1. Crvena Zvezda Beograd

2. Legia Warsaw

3. Hajduk Split


Pojedinačne nagrade:

Najbolji igrač: Petar Kraljević, Crvena Zvezda Beograd

Najbolji strijelac: Luka Đorđević, Crvena Zvezda Beograd

Najbolji vratar: Aleksander Mickielewicz


Klubovi sudionici:

Legia Warsaw - Poljska, FK Crvena Zvezda Beograd - Srbija, FK DAC Dunajska Streda - Slovačka, FK Vardar Skoplje - Makedonija, FC MTK Budapest - Mađarska, SK Sturm Graz - Austrija, FC Oxala Tokyo i Fita Select Tokyo - Japan,  NK Maribor - Slovenija, GNK Dinamo Zagreb, HNK Hajduk Split, NK Osijek, NK Varaždin, NK Međimurje Čakovec, NK Međimurec Dunjkovec- Pretetinec - svi Hrvatska.

Sljedeće najave