Registracija
Stu
25

2. Mini rukometni turnir BHA CUP 2017.

  • Turnir
  • Muško / Ženski
  • Mini rukomet/Mini rukomet (M - 2007/08/09; Ž - 2006.)
  • liga/natjecanje

Subota, 25.11.2017 10:00 Početak

Subota, 25.11.2017 17:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
25.11. 10:00 RK Bijeljina RŠ Vučići Zagreb 9:11 1 Grupa M2008
25.11. 10:00 RK Korčula RK Gospić 4:13 2 Grupa M2009
25.11. 10:15 RK Metković ŠR BHA ŠR Visoko 8:9 2 Grupa M2007
25.11. 10:15 RK Korčula HŽRK Kiseljak 18:5 1 Grupa Ž2006
25.11. 10:30 RK Jerkovac Metković RA Čapljina 2 10:9 1 Grupa M2008
25.11. 10:30 RK Metković ŠR BHA ŠR Visoko 9:4 2 Grupa M2009
25.11. 10:45 RK Zeta Golubovci RK Jerkovac Metković 7:7 1 Grupa Ž2006
25.11. 10:45 RK Gospić RŠ Vučići Zagreb 0:5 2 Grupa M2007
25.11. 11:00 RK Bijeljina RŠ Vučići Zagreb 5:1 2 Grupa M2009
25.11. 11:00 1 BHA ŠR Visoko 10:14 1 Grupa M2008
25.11. 11:15 RK Bijeljina RK Jerkovac Metković 11:1 1 Grupa M2008
25.11. 11:15 RK Gospić RK Metković ŠR 6:6 2 Grupa M2009
25.11. 11:30 ŽRK Metković RK Jerkovac Metković 3:9 1 Grupa Ž2006
25.11. 11:30 RK Bijeljina RŠ Vučići Zagreb 5:12 2 Grupa M2007
25.11. 11:45 RŠ Vučići Zagreb BHA ŠR Visoko 14:9 1 Grupa M2008
25.11. 11:45 RK Bijeljina RK Korčula 11:5 2 Grupa M2009
25.11. 12:00 RA Čapljina 2 1 8:13 1 Grupa M2008
25.11. 12:00 RŠ Vučići Zagreb BHA ŠR Visoko 3:8 2 Grupa M2009
25.11. 12:15 HŽRK Kiseljak RK Zeta Golubovci 3:15 1 Grupa Ž2006
25.11. 12:15 BHA ŠR Visoko RK Gospić 5:0 2 Grupa M2007
25.11. 13:30 RK Jerkovac Metković RŠ Vučići Zagreb 3:13 1 Grupa M2008
25.11. 13:30 RK Metković ŠR RK Bijeljina 11:4 2 Grupa M2009
25.11. 13:45 1 RK Bijeljina 13:12 1 Grupa M2008
25.11. 13:45 RK Korčula RŠ Vučići Zagreb 4:4 2 Grupa M2009
25.11. 14:00 RK Korčula ŽRK Metković 13:3 1 Grupa Ž2006
25.11. 14:00 RK Metković ŠR RK Bijeljina 11:12 2 Grupa M2007
25.11. 14:15 RŠ Vučići Zagreb RK Gospić 1:12 2 Grupa M2009
25.11. 14:15 BHA ŠR Visoko RA Čapljina 2 24:1 1 Grupa M2008
25.11. 14:30 RK Bijeljina BHA ŠR Visoko 3:15 1 Grupa M2008
25.11. 14:30 RK Korčula RK Metković ŠR 5:15 2 Grupa M2009
25.11. 14:45 RK Jerkovac Metković HŽRK Kiseljak 11:4 1 Grupa Ž2006
25.11. 14:45 RŠ Vučići Zagreb BHA ŠR Visoko 11:5 2 Grupa M2007
25.11. 15:00 RŠ Vučići Zagreb RA Čapljina 2 18:5 1 Grupa M2008
25.11. 15:00 BHA ŠR Visoko RK Gospić 9:13 2 Grupa M2009
25.11. 15:15 RK Jerkovac Metković 1 2:17 1 Grupa M2008
25.11. 15:15 RK Metković ŠR RŠ Vučići Zagreb 11:2 2 Grupa M2009
25.11. 15:30 RK Bijeljina BHA ŠR Visoko 3:12 2 Grupa M2007
25.11. 15:30 ŽRK Metković HŽRK Kiseljak 7:5 1 Grupa Ž2006
25.11. 15:45 1 RŠ Vučići Zagreb 5:14 1 Grupa M2008
25.11. 15:45 RK Bijeljina BHA ŠR Visoko 11:9 2 Grupa M2009
25.11. 16:00 RK Korčula RK Zeta Golubovci 11:11 1 Grupa Ž2006
25.11. 16:00 RK Metković ŠR RK Gospić 5:0 2 Grupa M2007
25.11. 16:15 BHA ŠR Visoko RK Jerkovac Metković 24:1 1 Grupa M2008
25.11. 16:15 RK Gospić RK Bijeljina 12:7 2 Grupa M2009
25.11. 16:30 RK Zeta Golubovci ŽRK Metković 3:2 1 Grupa Ž2006
25.11. 16:30 RK Gospić RK Bijeljina 0:5 2 Grupa M2007
25.11. 16:45 BHA ŠR Visoko RK Korčula 9:3 2 Grupa M2009
25.11. 16:45 RA Čapljina 2 RK Bijeljina 10:12 1 Grupa M2008
25.11. 17:00 RK Jerkovac Metković RK Korčula 6:9 1 Grupa Ž2006
25.11. 17:00 RŠ Vučići Zagreb RK Metković ŠR 15:6 2 Grupa M2007

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RŠ Vučići Zagreb 4 4 0 0 43 16 27 8 P P P P
2 BHA ŠR Visoko 4 3 0 1 31 22 9 6 P P I P
3 RK Bijeljina 4 2 0 2 25 35 -10 4 I P I P
4 RK Metković ŠR 4 1 0 3 30 36 -6 2 I I P I
5 RK Gospić 4 0 0 4 0 20 -20 0 I I I I
1 RŠ Vučići Zagreb 5 5 0 0 70 31 39 10 P P P P P
2 BHA ŠR Visoko 5 4 0 1 86 29 57 8 P I P P P
3 RA Čapljina - 1 5 3 0 2 58 50 8 6 I P P P I
4 RK Bijeljina 5 2 0 3 47 50 -3 4 I P I I P
5 RK Jerkovac Metković 5 1 0 4 17 74 -57 2 P I I I I
6 RA Čapljina 2 5 0 0 5 33 77 -44 0 I I I I I
1 RK Metković ŠR 5 4 1 0 52 21 31 9 P N P P P
2 RK Gospić 5 4 1 0 56 27 29 9 P N P P P
3 RK Bijeljina 5 3 0 2 38 38 0 6 P P I P I
4 BHA ŠR Visoko 5 2 0 3 39 39 0 4 I P I I P
5 RŠ Vučići Zagreb 5 0 1 4 11 40 -29 1 I I N I I
6 RK Korčula 5 0 1 4 21 52 -31 1 I I N I I
1 RK Korčula 4 3 1 0 51 25 26 7 P P N P
2 RK Zeta Golubovci 4 2 2 0 36 23 13 6 N P N P
3 RK Jerkovac Metković 4 2 1 1 33 23 10 5 N P P I
4 ŽRK Metković 4 1 0 3 15 30 -15 2 I I P I
5 HŽRK Kiseljak 4 0 0 4 17 51 -34 0 I I I I

Raspored:

10.00 - 12.30 utakmice

12.30  - svečano otvaranje turnira uz nastup djevojčica ritmičke gimnastike

13.30 - 14.30 ručak

14.00 - 17.30 turnir

17.30 - proglašenje najboljih i podjela medalja i pehara


Informacije: 

bha.skolarukometa@gmail.com

Foto galerija

Sljedeće najave