Registracija
Ruj
16

17 . PRVENSTVO VETERANA HNS - a

  • Turnir
  • Muški
  • Veterani
  • liga/natjecanje

Petak, 16.09.2016 16:00 Početak

Nedjelja, 18.09.2016 14:00 Završetak

Raspored turnira - Veterani

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
16.09. 16:00 VETERANSKI NOGOMETNI KLUB AUTOKLUB SIGET - HRVATSKI DRAGOVOLJAC NOGOMETNI KLUB SLUNJ 2 Grupa A
16.09. 16:00 NOGOMETNI KLUB JADRAN POREČ NOGOMETNI KLUB LOKOMOTIVA - VETERANI 3 Grupa B
16.09. 16:00 NOGOMETNI KLUB JARUN NOGOMETNI KLUB GARIĆ GAREŠNICA RS Grupa G
16.09. 17:15 HNŠK MOSLAVINA KUTINA NOGOMETNI KLUB HALUBJAN 2 Grupa D
16.09. 17:15 NOGOMETNI KLUB PAZIN VETERANI NOGOMETNI KLUB VRBOVEC-VETERANI 3 Grupa F
16.09. 17:15 NK ZAGOREC NK OMLADINAC RS Grupa C
16.09. 18:30 NK TRNAVA NOGOMETNI KLUB DUGOPOLJE 2 Grupa E2
16.09. 18:30 NOGOMETNI KLUB ZRINSKI OZALJ NOGOMETNI KLUB RADNIK JOSIPOVAC 3 Grupa E1
16.09. 18:30 TOPOLOVAČKI ŠPORTSKI KLUB-1932 NOGOMETNI KLUB LEPOGLAVA RS Grupa H
16.09. 19:45 VETERANSKI NOGOMETNI KLUB MLADOST OBREZINA NOGOMETNI KLUB JARUN 2 Grupa G
16.09. 19:45 NOGOMETNI KLUB ZAPREŠIĆ VETERANSKI NOGOMETNI KLUB AUTOKLUB SIGET - HRVATSKI DRAGOVOLJAC 3 Grupa A
16.09. 19:45 NK PITOMAČA NOGOMETNI KLUB JADRAN POREČ RS Grupa B
16.09. 21:00 NK GRANIČAR NK ZAGOREC 2 Grupa C
16.09. 21:00 NOGOMETNI KLUB ARBANASI HNŠK MOSLAVINA KUTINA 3 Grupa D
16.09. 21:00 NOGOMETNI KLUB RUDAR DUBRAVA NOGOMETNI KLUB PAZIN VETERANI RS Grupa F
16.09. 22:15 NOGOMETNI KLUB MLADOST MILJEVCI TOPOLOVAČKI ŠPORTSKI KLUB-1932 3 Grupa H
17.09. 09:00 NK OMLADINAC NK GRANIČAR 2 Grupa C
17.09. 09:00 VETERANSKI NOGOMETNI KLUB MLADOST OBREZINA NOGOMETNI KLUB GARIĆ GAREŠNICA 3 Grupa G
17.09. 09:00 NOGOMETNI KLUB HALUBJAN NOGOMETNI KLUB ARBANASI RS Grupa D
17.09. 10:15 NOGOMETNI KLUB LOKOMOTIVA - VETERANI NK PITOMAČA 2 Grupa B
17.09. 10:15 NOGOMETNI KLUB DUGOPOLJE NK TRNAVA 3 Grupa E2
17.09. 10:15 NOGOMETNI KLUB RADNIK JOSIPOVAC NOGOMETNI KLUB ZRINSKI OZALJ RS Grupa E1
17.09. 11:30 NOGOMETNI KLUB VRBOVEC-VETERANI NOGOMETNI KLUB RUDAR DUBRAVA 2 Grupa F
17.09. 11:30 NOGOMETNI KLUB LEPOGLAVA NOGOMETNI KLUB MLADOST MILJEVCI 3 Grupa H
17.09. 11:30 NOGOMETNI KLUB SLUNJ NOGOMETNI KLUB ZAPREŠIĆ RS Grupa A
17.09. 16:00 G2 H1 2 RAZIGRAVANJE 1/8
17.09. 16:00 C2 D1 3 RAZIGRAVANJE 1/8
17.09. 16:00 A1 B2 RS 1/8 FINALA
17.09. 17:15 1. E1 F2 2 RAZIGRAVANJE 1/8
17.09. 17:15 1.E2 F1 3 RAZIGRAVANJE 1/8
17.09. 17:15 G1 H2 RS 1/8 FINALA
17.09. 18:30 C1 D2 3 1/8 FINALA
17.09. 18:30 B1 A2 RS 1/8 FINALA
17.09. 20:00 POB A1/B2 POB C2/D1 (1) 2 1/4 FINALA
17.09. 20:00 POB 1.E2/F1 POB G2/H1 (2) 3 1/4 FINALA
17.09. 21:15 POB 1.E1/F2 POB G1/H2 (3) 2 1/4 FINALA
17.09. 21:15 POB B1/A2 POB C1/D2 (4) 3 1/4 FINALA
18.09. 10:00 POBJEDNIK 2 4 2 POLUFINALE
18.09. 10:00 POBJEDNIK 1 3 3 POLUFINALE
18.09. 11:30 3 3. MJESTO
18.09. 11:45 3 FINALE

Poredak - Veterani

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 VETERANSKI NOGOMETNI KLUB AUTOKLUB SIGET - HRVATSKI DRAGOVOLJAC 0 0 0 0 0 0 0 0
2 NOGOMETNI KLUB SLUNJ 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NOGOMETNI KLUB ZAPREŠIĆ 0 0 0 0 0 0 0 0
1 NOGOMETNI KLUB JADRAN POREČ 0 0 0 0 0 0 0 0
2 NOGOMETNI KLUB LOKOMOTIVA - VETERANI 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NOGOMETNI KLUB PITOMAČA 0 0 0 0 0 0 0 0
1 ZAGOREC NOGOMETNI KLUB 0 0 0 0 0 0 0 0
2 NK OMLADINAC 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NK GRANIČAR 0 0 0 0 0 0 0 0
1 HNŠK MOSLAVINA KUTINA 0 0 0 0 0 0 0 0
2 NOGOMETNI KLUB HALUBJAN 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NOGOMETNI KLUB ARBANASI 0 0 0 0 0 0 0 0
1 NOGOMETNI KLUB ZRINSKI OZALJ 0 0 0 0 0 0 0 0
2 NOGOMETNI KLUB RADNIK JOSIPOVAC 0 0 0 0 0 0 0 0
1 NK TRNAVA 0 0 0 0 0 0 0 0
2 NOGOMETNI KLUB DUGOPOLJE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 NOGOMETNI KLUB PAZIN VETERANI 0 0 0 0 0 0 0 0
2 NOGOMETNI KLUB VRBOVEC-VETERANI 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NOGOMETNI KLUB RUDAR DUBRAVA 0 0 0 0 0 0 0 0
1 NOGOMETNI KLUB JARUN 0 0 0 0 0 0 0 0
2 NOGOMETNI KLUB GARIĆ GAREŠNICA 0 0 0 0 0 0 0 0
3 VETERANSKI NOGOMETNI KLUB MLADOST OBREZINA 0 0 0 0 0 0 0 0
1 TOPOLOVAČKI ŠPORTSKI KLUB-1932 0 0 0 0 0 0 0 0
2 NOGOMETNI KLUB LEPOGLAVA 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NOGOMETNI KLUB MLADOST MILJEVCI 0 0 0 0 0 0 0 0

Rovinj će od 16. do 18. rujna 2016. biti domaćin 17. prvenstva veterana Hrvatskog nogometnog saveza, a ove godine prijavljeno je 25 momčadi.

Teren RS - Rovinjsko selo prirodna trava

Sljedeće najave