Registracija
Tra
02

17. OTVORENO PRVENSTVA KARLOVCA U SUPER MINI RUKOMETU ZA DJEVOJČICE ROĐENE 2007. GOD. I MLAĐE - GRUPE: F/G/H/I/J

SUPER MINI RUKOMET

SudioniciŽRK VINODOL
ŽRK MARINA KAŠTELA
RŠK KARLOVAC 2
ŽRK DRENAK 2ŽRK IVANIĆ 1
ŽRK DRENAK 1ŽRK TVIN VIROVITICA
ŽRK IVANČICEŽRK OSIJEK
ŽRK LIPA PAKRACRK DINAMOŽRK SESVETE 3ŽRK SAMOBOR
ŽRK IVANIĆ 2
ŽRK ČAZMAŽRK TROGIRKA 1ŽRK ORKAN
ŽRK SESVETE 1
ŽRK VRBOVSKOŽRK UDARNIK

Nedjelja, 02.04.2017 09:00 Početak

Nedjelja, 02.04.2017 19:00 Završetak

Raspored turnira - Super mini rukomet

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
02.04. 09:12 ŽRK VINODOL ŽRK MARINA KAŠTELA 5-0 3 GRABRIK GRUPA F
02.04. 09:12 RŠK KARLOVAC 2 ŽRK DRENAK 2 7-2 2 DUBOVAC GRUPA H
02.04. 09:12 ŽRK IVANIĆ 1 ŽRK DRENAK 1 8-10 3 DUBOVAC GRUPA I
02.04. 09:24 ŽRK TVIN VIROVITICA ŽRK IVANČICE 0-5 1 GRABRIK GRUPA G
02.04. 09:24 ŽRK OSIJEK ŽRK LIPA PAKRAC 6-6 1 DUBOVAC GRUPA J
02.04. 09:36 RK DINAMO ŽRK SESVETE 3 0-15 3 DUBOVAC GRUPA H
02.04. 09:48 ŽRK SAMOBOR ŽRK IVANIĆ 2 12-2 1 GRABRIK GRUPA F
02.04. 09:48 ŽRK ČAZMA ŽRK TROGIRKA 1 2-6 2 GRABRIK GRUPA G
02.04. 09:48 ŽRK ORKAN ŽRK SESVETE 1 1-3 1 DUBOVAC GRUPA I
02.04. 09:48 ŽRK VRBOVSKO ŽRK UDARNIK 3-10 2 DUBOVAC GRUPA J
02.04. 10:12 ŽRK ORKAN ŽRK DRENAK 1 2-11 2 DUBOVAC GRUPA I
02.04. 10:12 ŽRK VRBOVSKO ŽRK LIPA PAKRAC 1-5 3 DUBOVAC GRUPA J
02.04. 10:12 ŽRK SAMOBOR ŽRK MARINA KAŠTELA 5-0 2 GRABRIK GRUPA F
02.04. 10:12 ŽRK ČAZMA ŽRK IVANČICE 2-7 3 GRABRIK GRUPA G
02.04. 10:12 RK DINAMO ŽRK DRENAK 2 1-4 1 DUBOVAC GRUPA H
02.04. 10:36 ŽRK IVANIĆ 2 ŽRK VINODOL 3-11 3 GRABRIK GRUPA F
02.04. 10:36 ŽRK SESVETE 3 RŠK KARLOVAC 2 9-4 2 DUBOVAC GRUPA H
02.04. 10:36 ŽRK SESVETE 1 ŽRK IVANIĆ 1 3-7 3 DUBOVAC GRUPA I
02.04. 10:48 ŽRK TROGIRKA 1 ŽRK TVIN VIROVITICA 5-0 1 GRABRIK GRUPA G
02.04. 10:48 ŽRK UDARNIK ŽRK OSIJEK 9-1 1 DUBOVAC GRUPA J
02.04. 11:00 ŽRK SESVETE 3 ŽRK DRENAK 2 10-1 3 DUBOVAC GRUPA H
02.04. 11:12 ŽRK IVANIĆ 2 ŽRK MARINA KAŠTELA 5-0 1 GRABRIK GRUPA F
02.04. 11:12 ŽRK TROGIRKA 1 ŽRK IVANČICE 6-5 2 GRABRIK GRUPA G
02.04. 11:12 ŽRK SESVETE 1 ŽRK DRENAK 1 3-14 1 DUBOVAC GRUPA I
02.04. 11:12 ŽRK UDARNIK ŽRK LIPA PAKRAC 7-2 2 DUBOVAC GRUPA J
02.04. 11:36 ŽRK OSIJEK ŽRK VRBOVSKO 4-2 3 DUBOVAC GRUPA J
02.04. 11:36 ŽRK VINODOL ŽRK SAMOBOR 5-9 2 GRABRIK GRUPA F
02.04. 11:36 ŽRK TVIN VIROVITICA ŽRK ČAZMA 0-5 3 GRABRIK GRUPA G
02.04. 11:36 RŠK KARLOVAC 2 RK DINAMO 4-10 1 DUBOVAC GRUPA H
02.04. 11:36 ŽRK IVANIĆ 1 ŽRK ORKAN 6-1 2 DUBOVAC GRUPA I

Poredak - Super mini rukomet

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 ŽRK SAMOBOR 3 3 0 0 26 7 19 6 P P P
2 ŽRK VINODOL 3 2 0 1 21 12 9 4 P P I
3 ŽRK IVANIĆ 2 3 1 0 2 10 23 -13 2 I I P
4 ŽRK MARINA KAŠTELA 3 0 0 3 0 15 -15 0 I I I
1 ŽRK TROGIRKA 1 3 3 0 0 17 7 10 6 P P P
2 ŽRK IVANČICE 3 2 0 1 17 8 9 4 P P I
3 ŽRK ČAZMA 3 1 0 2 9 13 -4 2 I I P
4 ŽRK TVIN VIROVITICA 3 0 0 3 0 15 -15 0 I I I
1 ŽRK SESVETE 3 3 3 0 0 34 5 29 6 P P P
2 ŽRK DRENAK 2 3 1 0 2 7 18 -11 2 I P I
3 RŠK KARLOVAC 2 3 1 0 2 15 21 -6 2 P I I
4 RK DINAMO 3 1 0 2 11 23 -12 2 I I P
1 ŽRK DRENAK 1 3 3 0 0 35 13 22 6 P P P
2 ŽRK IVANIĆ 1 3 2 0 1 21 14 7 4 I P P
3 ŽRK SESVETE 1 3 1 0 2 9 22 -13 2 P I I
4 ŽRK ORKAN 3 0 0 3 4 20 -16 0 I I I
1 ŽRK UDARNIK 3 3 0 0 26 6 20 6 P P P
2 ŽRK LIPA PAKRAC 3 1 1 1 13 14 -1 3 N P I
3 ŽRK OSIJEK 3 1 1 1 11 17 -6 3 N I P
4 ŽRK VRBOVSKO 3 0 0 3 6 19 -13 0 I I I

DJEVOJČICE rođene 2007. i mlađe:

GRUPNA FAZA NATJECANJA - GRUPE: A/B/C/D/E

GRUPNA FAZA NATJECANJA - GRUPE: F/G/H/I/J

POČETNA STRANICA TURNIRA SA SVIM LINKOVIMA

RAZIGRAVANJE - MALO FINALE

RAZIGRAVANJE - VELIKO FINALE


RASPORED EKIPA PO GRUPAMA - DJEVOJČICE rođene 2007. godine i mlađe:


A

RŠK KARLOVAC 1

ŽRK COLAPIS OZALJ

ŽRK TRNINA KRIŽ

ŽRK BISTRA

B

ŽRK OGULIN 1

ŽRK ZRINSKI ČAKOVEC

ŽRK MALI LOŠINJ

RK KVARNER KOSTRENA

C

RK JAMNICA PISAROVINA

RŠD BJELOVAR

ŽRK BUJE

ŽRK KORČULA

D

ŽRK LOKOMOTIVA

ŽRK SESVETE 2

ŽRK TROGIRKA 2

ŽRK RUDAR LABIN

E

ŽRK UMAG

ŽRK RUGVICA

RŠK KARLOVAC 3

ŽRK NOVSKA

F

ŽRK VINODOL

ŽRK IVANIĆ 2

ŽRK SAMOBOR

ŽRK MARINA KAŠTELA

G

ŽRK TVIN VIROVITICA

ŽRK TROGIRKA 1

ŽRK OGULIN 2

ŽRK IVANČICE

H

RŠK KARLOVAC 2

ŽRK SESVETE 3

RK DINAMO

ŽRK DRENAK 2

I

ŽRK IVANIĆ 1

ŽRK SESVETE 1

ŽRK ORKAN

ŽRK DRENAK 1

J

ŽRK OSIJEK

ŽRK UDARNIK

ŽRK VRBOVSKO

ŽRK LIPA PAKRAC


Sljedeće najave