Registracija
Tra
02

17. OTVORENO PRVENSTVA KARLOVCA U SUPER MINI RUKOMETU ZA DJEVOJČICE ROĐENE 2007. GOD. I MLAĐE - GRUPE: A/B/C/D/E

SUPER MINI RUKOMET

SudioniciRŠK KARLOVAC 1
ŽRK BISTRA
ŽRK OGULIN 1RK KVARNER KOSTRENARK JAMNICA PISAROVINAŽRK KORČULAŽRK LOKOMOTIVAŽRK RUDAR LABINŽRK UMAG
ŽRK NOVSKAŽRK TRNINA KRIŽŽRK KOLAPIS OZALJŽRK MALI LOŠINJŽRK ZRINSKI ČAKOVECŽRK BUJE
RŠD BJELOVARŽRK TROGIRKA 2ŽRK SESVETE 2
RK MLADOST KAŠTELIRŽRK RUGVICA

Nedjelja, 02.04.2017 09:00 Početak

Nedjelja, 02.04.2017 19:00 Završetak

Raspored turnira - Super mini rukomet

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
02.04. 09:00 RŠK KARLOVAC 1 ŽRK BISTRA 7-8 1 GRABRIK GRUPA A
02.04. 09:00 ŽRK OGULIN 1 RK KVARNER KOSTRENA 11-4 2 GRABRIK GRUPA B
02.04. 09:00 RK JAMNICA PISAROVINA ŽRK KORČULA 3-20 3 GRABRIK GRUPA C
02.04. 09:12 ŽRK LOKOMOTIVA ŽRK RUDAR LABIN 9-2 1 GRABRIK GRUPA D
02.04. 09:12 ŽRK UMAG ŽRK NOVSKA 5-5 2 GRABRIK GRUPA E
02.04. 09:24 ŽRK TRNINA KRIŽ ŽRK KOLAPIS OZALJ 10-6 2 GRABRIK GRUPA A
02.04. 09:24 ŽRK MALI LOŠINJ ŽRK ZRINSKI ČAKOVEC 7-6 3 GRABRIK GRUPA B
02.04. 09:36 ŽRK BUJE RŠD BJELOVAR 6-10 1 GRABRIK GRUPA C
02.04. 09:36 ŽRK TROGIRKA 2 ŽRK SESVETE 2 1-5 2 GRABRIK GRUPA D
02.04. 09:36 RK MLADOST KAŠTELIR ŽRK RUGVICA 5-0 3 GRABRIK GRUPA E
02.04. 09:48 ŽRK TRNINA KRIŽ ŽRK BISTRA 11-6 3 GRABRIK GRUPA A
02.04. 10:00 ŽRK MALI LOŠINJ RK KVARNER KOSTRENA 9-6 1 GRABRIK GRUPA B
02.04. 10:00 ŽRK BUJE ŽRK KORČULA 6-11 2 GRABRIK GRUPA C
02.04. 10:00 ŽRK TROGIRKA 2 ŽRK RUDAR LABIN 1-12 3 GRABRIK GRUPA D
02.04. 10:12 RK MLADOST KAŠTELIR ŽRK NOVSKA 11-1 1 GRABRIK GRUPA E
02.04. 10:24 ŽRK KOLAPIS OZALJ RŠK KARLOVAC 1 10-1 1 GRABRIK GRUPA A
02.04. 10:24 ŽRK ZRINSKI ČAKOVEC ŽRK OGULIN 1 10-9 2 GRABRIK GRUPA B
02.04. 10:24 RŠD BJELOVAR RK JAMNICA PISAROVINA 9-11 3 GRABRIK GRUPA C
02.04. 10:36 ŽRK SESVETE 2 ŽRK LOKOMOTIVA 4-8 1 GRABRIK GRUPA D
02.04. 10:36 ŽRK RUGVICA ŽRK UMAG 0-5 2 GRABRIK GRUPA E
02.04. 10:48 ŽRK KOLAPIS OZALJ ŽRK BISTRA 12-12 2 GRABRIK GRUPA A
02.04. 10:48 ŽRK ZRINSKI ČAKOVEC RK KVARNER KOSTRENA 14-4 3 GRABRIK GRUPA B
02.04. 11:00 ŽRK SESVETE 2 ŽRK RUDAR LABIN 2-9 3 GRABRIK GRUPA D
02.04. 11:00 ŽRK RUGVICA ŽRK NOVSKA 0-5 2 GRABRIK GRUPA E
02.04. 11:00 RŠD BJELOVAR ŽRK KORČULA 6-12 1 GRABRIK GRUPA C
02.04. 11:12 RŠK KARLOVAC 1 ŽRK TRNINA KRIŽ 7-12 3 GRABRIK GRUPA A
02.04. 11:24 ŽRK OGULIN 1 ŽRK MALI LOŠINJ 9-8 1 GRABRIK GRUPA B
02.04. 11:24 RK JAMNICA PISAROVINA ŽRK BUJE 7-10 2 GRABRIK GRUPA C
02.04. 11:24 ŽRK LOKOMOTIVA ŽRK TROGIRKA 2 6-0 3 GRABRIK GRUPA D
02.04. 11:36 ŽRK UMAG RK MLADOST KAŠTELIR 2-10 1 GRABRIK GRUPA E

Poredak - Super mini rukomet

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 ŽRK TRNINA KRIŽ 3 3 0 0 33 19 14 6 P P P
2 ŽRK KOLAPIS OZALJ 3 1 1 1 28 23 5 3 I P N
3 ŽRK BISTRA 3 1 1 1 26 30 -4 3 P I N
4 RŠK KARLOVAC 1 3 0 0 3 15 30 -15 0 I I I
1 ŽRK ZRINSKI ČAKOVEC 3 2 0 1 30 20 10 4 I P P
2 ŽRK OGULIN 1 3 2 0 1 29 22 7 4 P I P
3 ŽRK MALI LOŠINJ 3 2 0 1 24 21 3 4 P P I
4 RK KVARNER KOSTRENA 3 0 0 3 14 34 -20 0 I I I
1 ŽRK KORČULA 3 3 0 0 43 15 28 6 P P P
2 RŠD BJELOVAR 3 1 0 2 25 29 -4 2 P I I
3 ŽRK BUJE 3 1 0 2 22 28 -6 2 I I P
4 RK JAMNICA PISAROVINA 3 1 0 2 21 39 -18 2 I P I
1 ŽRK LOKOMOTIVA 3 3 0 0 23 6 17 6 P P P
2 ŽRK RUDAR LABIN 3 2 0 1 23 12 11 4 I P P
3 ŽRK SESVETE 2 3 1 0 2 11 18 -7 2 P I I
4 ŽRK TROGIRKA 2 3 0 0 3 2 23 -21 0 I I I
1 RK MLADOST KAŠTELIR 3 3 0 0 26 3 23 6 P P P
2 ŽRK UMAG 3 1 1 1 12 15 -3 3 N P I
3 ŽRK NOVSKA 3 1 1 1 11 16 -5 3 N I P
4 ŽRK RUGVICA 3 0 0 3 0 15 -15 0 I I I

DJEVOJČICE rođene 2007. i mlađe:

GRUPNA FAZA NATJECANJA - GRUPE: A/B/C/D/E

GRUPNA FAZA NATJECANJA - GRUPE: F/G/H/I/J

POČETNA STRANICA TURNIRA SA SVIM LINKOVIMA

RAZIGRAVANJE - MALO FINALE

RAZIGRAVANJE - VELIKO FINALE

RASPORED EKIPA PO GRUPAMA - DJEVOJČICE rođene 2007. godine i mlađe:

A

RŠK KARLOVAC 1

ŽRK COLAPIS OZALJ

ŽRK TRNINA KRIŽ

ŽRK BISTRA

B

ŽRK OGULIN 1

ŽRK ZRINSKI ČAKOVEC

ŽRK MALI LOŠINJ

RK KVARNER KOSTRENA

C

RK JAMNICA PISAROVINA

RŠD BJELOVAR

ŽRK BUJE

ŽRK KORČULA

D

ŽRK LOKOMOTIVA

ŽRK SESVETE 2

ŽRK TROGIRKA 2

ŽRK RUDAR LABIN

E

ŽRK UMAG

ŽRK RUGVICA

RŠK KARLOVAC 3

ŽRK NOVSKA

F

ŽRK VINODOL

ŽRK IVANIĆ 2

ŽRK SAMOBOR

ŽRK MARINA KAŠTELA

G

ŽRK TVIN VIROVITICA

ŽRK TROGIRKA 1

ŽRK OGULIN 2

ŽRK IVANČICE

H

RŠK KARLOVAC 2

ŽRK SESVETE 3

RK DINAMO

ŽRK DRENAK 2

I

ŽRK IVANIĆ 1

ŽRK SESVETE 1

ŽRK ORKAN

ŽRK DRENAK 1

J

ŽRK OSIJEK

ŽRK UDARNIK

ŽRK VRBOVSKO

ŽRK LIPA PAKRAC

Sljedeće najave