Registracija
Tra
09

17. OTVORENO PRVENSTVA KARLOVCA U SUPER MINI RUKOMETU ZA DJEVOJČICE ROĐENE 2006. GOD. I MLAĐE - GRUPE: F/G/H/I/J

SUPER MINI RUKOMET

SudioniciŽRK SESVETE 1
ŽRK BISTRA
ŽRK RUDAR LABINŽRK BJELOVAR
ŽRK UMAG
ŽRK KTC KRIŽEVCIŽRK OSIJEK
ŽRK MARINA KAŠTELA 2ŽRK TRNINA KRIŽŽRK MARINA KAŠTELA 1ŽRK LONIJA KUTINAŽRK LOKOMOTIVAŽRK NOVSKAŽRK SESVETE 2
ŽRK UDARNIKŽRK TRILJ PRŠUTANA VOŠTANE

Nedjelja, 09.04.2017 09:00 Početak

Nedjelja, 09.04.2017 19:00 Završetak

Raspored turnira - Super mini rukomet

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
09.04. 09:12 ŽRK SESVETE 1 ŽRK BISTRA 10-7 2 GRABRIK GRUPA G
09.04. 09:12 ŽRK RUDAR LABIN ŽRK BJELOVAR 7-5 3 DUBOVAC GRUPA H
09.04. 09:13 ŽRK UMAG ŽRK KTC KRIŽEVCI 13-6 3 GRABRIK GRUPA F
09.04. 09:24 ŽRK OSIJEK ŽRK MARINA KAŠTELA 2 15-3 1 DUBOVAC GRUPA I
09.04. 09:36 ŽRK TRNINA KRIŽ ŽRK MARINA KAŠTELA 1 9-6 3 DUBOVAC GRUPA G
09.04. 09:39 ŽRK LONIJA KUTINA ŽRK LOKOMOTIVA 4-14 3 GRABRIK GRUPA F
09.04. 09:48 ŽRK NOVSKA ŽRK SESVETE 2 0-5 1 DUBOVAC GRUPA H
09.04. 09:48 ŽRK UDARNIK ŽRK TRILJ PRŠUTANA VOŠTANE 6-9 2 DUBOVAC GRUPA I
09.04. 10:05 ŽRK LONIJA KUTINA ŽRK KTC KRIŽEVCI 7-9 3 GRABRIK GRUPA F
09.04. 10:12 ŽRK TRNINA KRIŽ ŽRK BISTRA 11-3 1 DUBOVAC GRUPA G
09.04. 10:12 ŽRK NOVSKA ŽRK BJELOVAR 0-5 2 DUBOVAC GRUPA H
09.04. 10:12 ŽRK UDARNIK ŽRK MARINA KAŠTELA 2 10-6 3 DUBOVAC GRUPA I
09.04. 10:31 ŽRK LOKOMOTIVA ŽRK UMAG 11-6 3 GRABRIK GRUPA F
09.04. 10:36 ŽRK MARINA KAŠTELA 1 ŽRK SESVETE 1 15-7 2 DUBOVAC GRUPA G
09.04. 10:36 ŽRK SESVETE 2 ŽRK RUDAR LABIN 4-4 3 DUBOVAC GRUPA H
09.04. 10:48 ŽRK TRILJ PRŠUTANA VOŠTANE ŽRK OSIJEK 5-9 1 DUBOVAC GRUPA I
09.04. 10:57 ŽRK LOKOMOTIVA ŽRK KTC KRIŽEVCI 7-7 3 GRABRIK GRUPA F
09.04. 11:00 ŽRK MARINA KAŠTELA 1 ŽRK BISTRA 12-8 3 DUBOVAC GRUPA G
09.04. 11:12 ŽRK TRILJ PRŠUTANA VOŠTANE ŽRK MARINA KAŠTELA 2 16-2 2 DUBOVAC GRUPA I
09.04. 11:12 ŽRK SESVETE 2 ŽRK BJELOVAR 13-9 1 DUBOVAC GRUPA H
09.04. 11:23 ŽRK UMAG ŽRK LONIJA KUTINA 12-4 3 GRABRIK GRUPA F
09.04. 11:36 ŽRK SESVETE 1 ŽRK TRNINA KRIŽ 7-14 1 DUBOVAC GRUPA G
09.04. 11:36 ŽRK RUDAR LABIN ŽRK NOVSKA 5-0 2 DUBOVAC GRUPA H
09.04. 11:36 ŽRK OSIJEK ŽRK UDARNIK 12-5 3 DUBOVAC GRUPA I

Poredak - Super mini rukomet

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 ŽRK LOKOMOTIVA 3 2 1 0 32 17 15 5 P P N
2 ŽRK UMAG 3 2 0 1 31 21 10 4 P I P
3 ŽRK KTC KRIŽEVCI 3 1 1 1 22 27 -5 3 I P N
4 ŽRK LONIJA KUTINA 3 0 0 3 15 35 -20 0 I I I
1 ŽRK TRNINA KRIŽ 3 3 0 0 34 16 18 6 P P P
2 ŽRK MARINA KAŠTELA 1 3 2 0 1 33 24 9 4 I P P
3 ŽRK SESVETE 1 3 1 0 2 24 36 -12 2 P I I
4 ŽRK BISTRA 3 0 0 3 18 33 -15 0 I I I
1 ŽRK SESVETE 2 3 2 1 0 22 13 9 5 P N P
2 ŽRK RUDAR LABIN 3 2 1 0 16 9 7 5 P N P
3 ŽRK BJELOVAR 3 1 0 2 19 20 -1 2 I P I
4 ŽRK NOVSKA 3 0 0 3 0 15 -15 0 I I I
1 ŽRK OSIJEK 3 3 0 0 36 13 23 6 P P P
2 ŽRK TRILJ PRŠUTANA VOŠTANE 3 2 0 1 30 17 13 4 P I P
3 ŽRK UDARNIK 3 1 0 2 21 27 -6 2 I P I
4 ŽRK MARINA KAŠTELA 2 3 0 0 3 11 41 -30 0 I I I

DJEVOJČICE rođene 2006. i mlađe:

GRUPNA FAZA NATJECANJA - GRUPE: A/B/C/D/E

GRUPNA FAZA NATJECANJA - GRUPE: F/G/H/I

POČETNA STRANICA TURNIRA SA SVIM LINKOVIMA

RAZIGRAVANJE - MALO FINALE

RAZIGRAVANJE - VELIKO FINALE


RASPORED EKIPA PO GRUPAMA - DJEVOJČICE rođene 2006. godine i mlađe:


A

RŠK KARLOVAC 1

ŠRK MOSLAVAC

ŽRK IVANIĆ

ŽRK SAMOBOR

B

RK DRENAK SLUNJ

RK LIBURNIJA MATULJI

ŽRK SESVETE 3

ŽRK DARDA

C

RK JAMNICA PISAROVINA

RŠ VUČIĆI

RK PETRINJA

RŠ BJELOVAR

D

RŠ MINI SUNCE BIOGRAD

ŽRK TVIN VIROVITICA

RŠK KARLOVAC 2

ŽRK SESVETE 4

E

ŽRK LIBURNIJA OPATIJA

ŽRK ORAHOVICA

ŽRK MAKARSKA

ŽRK SENIJA

F

ŽRK UMAG

ŽRK LOKOMOTIVA

ŽRK LONIJA KUTINA

ŽRK KTC KRIŽEVCI

G

ŽRK SESVETE 1

ŽRK MARINA KAŠTELA 1

ŽRK TRNINA KRIŽ

ŽRK BISTRA

H

ŽRK RUDAR LABIN

ŽRK SESVETE 2

ŽRK NOVSKA

ŽRK BJELOVAR

I

ŽRK OSIJEK

ŽRK TRILJ PRŠUT VOŠTANE

ŽRK UDARNIK

ŽRK MARINA KAŠTELA 2






Sljedeće najave