Registracija
Tra
09

17. OTVORENO PRVENSTVA KARLOVCA U SUPER MINI RUKOMETU ZA DJEVOJČICE ROĐENE 2006. GOD. I MLAĐE - GRUPE: A/B/C/D/E

SUPER MINI RUKOMET

SudioniciRŠK KARLOVAC 1
ŽRK SAMOBOR
RK DRENAK SLUNJŽRK DARDA
RK JAMNICA PISAROVINA RŠ BJELOVARRŠ MINI SUNCE BIOGRADŽRK SESVETE 4ŽRK LIBURNIJA OPATIJAŽRK SENIAŽRK IVANIĆ
ŠRK MOSLAVAC
ŽRK SESVETE 3RK LIBURNIJA MATULJIRK PETRINJA
RŠ VUČIĆI
RŠK KARLOVAC 2
ŽRK TVIN VIROVITICA
ŽRK MAKARSKAŽRK ORAHOVICA

Nedjelja, 09.04.2017 09:00 Početak

Nedjelja, 09.04.2017 19:00 Završetak

Raspored turnira - Mini rukomet

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
09.04. 09:00 RŠK KARLOVAC 1 ŽRK SAMOBOR 1-6 1 GRABRIK GRUPA A
09.04. 09:00 RK DRENAK SLUNJ ŽRK DARDA 3-8 2 GRABRIK GRUPA B
09.04. 09:00 RK JAMNICA PISAROVINA RŠ BJELOVAR 10-8 3 GRABRIK GRUPA C
09.04. 09:13 RŠ MINI SUNCE BIOGRAD ŽRK SESVETE 4 4-11 1 GRABRIK GRUPA D
09.04. 09:13 ŽRK LIBURNIJA OPATIJA ŽRK SENIA 8-7 2 GRABRIK GRUPA E
09.04. 09:26 ŽRK IVANIĆ ŠRK MOSLAVAC 8-4 1 GRABRIK GRUPA A
09.04. 09:26 ŽRK SESVETE 3 RK LIBURNIJA MATULJI 4-7 2 GRABRIK GRUPA B
09.04. 09:26 RK PETRINJA RŠ VUČIĆI 2-8 3 GRABRIK GRUPA C
09.04. 09:39 RŠK KARLOVAC 2 ŽRK TVIN VIROVITICA 5-0 1 GRABRIK GRUPA D
09.04. 09:39 ŽRK MAKARSKA ŽRK ORAHOVICA 9-6 2 GRABRIK GRUPA E
09.04. 09:52 ŽRK IVANIĆ ŽRK SAMOBOR 3-12 1 GRABRIK GRUPA A
09.04. 09:52 ŽRK SESVETE 3 ŽRK DARDA 6-5 2 GRABRIK GRUPA B
09.04. 09:52 RK PETRINJA RŠ BJELOVAR 5-3 3 GRABRIK GRUPA C
09.04. 10:05 RŠK KARLOVAC 2 ŽRK SESVETE 4 4-17 1 GRABRIK GRUPA D
09.04. 10:05 ŽRK MAKARSKA ŽRK SENIA 8-5 2 GRABRIK GRUPA E
09.04. 10:18 ŠRK MOSLAVAC RŠK KARLOVAC 1 3-8 1 GRABRIK GRUPA A
09.04. 10:18 RK LIBURNIJA MATULJI RK DRENAK SLUNJ 12-4 2 GRABRIK GRUPA B
09.04. 10:18 RŠ VUČIĆI RK JAMNICA PISAROVINA 7-6 3 GRABRIK GRUPA C
09.04. 10:31 ŽRK TVIN VIROVITICA RŠ MINI SUNCE BIOGRAD 0-5 1 GRABRIK GRUPA D
09.04. 10:31 ŽRK ORAHOVICA ŽRK LIBURNIJA OPATIJA 9-6 2 GRABRIK GRUPA E
09.04. 10:44 ŠRK MOSLAVAC ŽRK SAMOBOR 1-9 1 GRABRIK GRUPA A
09.04. 10:44 RK LIBURNIJA MATULJI ŽRK DARDA 5-11 2 GRABRIK GRUPA B
09.04. 10:44 RŠ VUČIĆI RŠ BJELOVAR 14-10 3 GRABRIK GRUPA C
09.04. 10:57 ŽRK TVIN VIROVITICA ŽRK SESVETE 4 0-5 1 GRABRIK GRUPA D
09.04. 10:57 ŽRK ORAHOVICA ŽRK SENIA 7-3 2 GRABRIK GRUPA E
09.04. 11:10 RK DRENAK SLUNJ ŽRK SESVETE 3 3-4 2 GRABRIK GRUPA B
09.04. 11:10 RK JAMNICA PISAROVINA RK PETRINJA 10-7 3 GRABRIK GRUPA C
09.04. 11:10 RŠK KARLOVAC 1 ŽRK IVANIĆ 4-10 1 GRABRIK GRUPA A
09.04. 11:23 RŠ MINI SUNCE BIOGRAD RŠK KARLOVAC 2 12-8 1 GRABRIK GRUPA D
09.04. 11:23 ŽRK LIBURNIJA OPATIJA ŽRK MAKARSKA 8-15 2 GRABRIK GRUPA E

Poredak - Mini rukomet

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 ŽRK SAMOBOR 3 3 0 0 27 5 22 6 P P P
2 ŽRK IVANIĆ 3 2 0 1 21 20 1 4 P I P
3 RŠK KARLOVAC 1 3 1 0 2 13 19 -6 2 I P I
4 ŠRK MOSLAVAC 3 0 0 3 8 25 -17 0 I I I
1 ŽRK DARDA 3 2 0 1 24 14 10 4 P I P
2 RK LIBURNIJA MATULJI 3 2 0 1 24 19 5 4 P P I
3 ŽRK SESVETE 3 3 2 0 1 14 15 -1 4 I P P
4 RK DRENAK SLUNJ 3 0 0 3 10 24 -14 0 I I I
1 RŠ VUČIĆI 3 3 0 0 29 18 11 6 P P P
2 RK JAMNICA PISAROVINA 3 2 0 1 26 22 4 4 P I P
3 RK PETRINJA 3 1 0 2 14 21 -7 2 I P I
4 RŠ BJELOVAR 3 0 0 3 21 29 -8 0 I I I
1 ŽRK SESVETE 4 3 3 0 0 33 8 25 6 P P P
2 RŠ MINI SUNCE BIOGRAD 3 2 0 1 21 19 2 4 I P P
3 RŠK KARLOVAC 2 3 1 0 2 17 29 -12 2 P I I
4 ŽRK TVIN VIROVITICA 3 0 0 3 0 15 -15 0 I I I
1 ŽRK MAKARSKA 3 3 0 0 32 19 13 6 P P P
2 ŽRK ORAHOVICA 3 2 0 1 22 18 4 4 I P P
3 ŽRK LIBURNIJA OPATIJA 3 1 0 2 22 31 -9 2 P I I
4 ŽRK SENIA 3 0 0 3 15 23 -8 0 I I I

DJEVOJČICE rođene 2006. i mlađe:

GRUPNA FAZA NATJECANJA - GRUPE: A/B/C/D/E

GRUPNA FAZA NATJECANJA - GRUPE: F/G/H/I

POČETNA STRANICA TURNIRA SA SVIM LINKOVIMA

RAZIGRAVANJE - MALO FINALE

RAZIGRAVANJE - VELIKO FINALE


RASPORED EKIPA PO GRUPAMA - DJEVOJČICE rođene 2006. godine i mlađe:


A

RŠK KARLOVAC 1

ŠRK MOSLAVAC

ŽRK IVANIĆ

ŽRK SAMOBOR

B

RK DRENAK SLUNJ

RK LIBURNIJA MATULJI

ŽRK SESVETE 3

ŽRK DARDA

C

RK JAMNICA PISAROVINA

RŠ VUČIĆI

RK PETRINJA

RŠ BJELOVAR

D

RŠ MINI SUNCE BIOGRAD

ŽRK TVIN VIROVITICA

RŠK KARLOVAC 2

ŽRK SESVETE 4

E

ŽRK LIBURNIJA OPATIJA

ŽRK ORAHOVICA

ŽRK MAKARSKA

ŽRK SENIJA

F

ŽRK UMAG

ŽRK LOKOMOTIVA

ŽRK LONIJA KUTINA

ŽRK KTC KRIŽEVCI

G

ŽRK SESVETE 1

ŽRK MARINA KAŠTELA 1

ŽRK TRNINA KRIŽ

ŽRK BISTRA

H

ŽRK RUDAR LABIN

ŽRK SESVETE 2

ŽRK NOVSKA

ŽRK BJELOVAR

I

ŽRK OSIJEK

ŽRK TRILJ PRŠUT VOŠTANE

ŽRK UDARNIK

ŽRK MARINA KAŠTELA 2



Sljedeće najave