Registracija
Tra
02

17. OTVORENO PRVENSTVA KARLOVCA U SUPER MINI RUKOMETU ZA DJEČAKE ROĐENE 2007. GOD. I MLAĐE - GRUPE: A/B/C/D/E/F

SUPER MINI RUKOMET

SudioniciRŠK KARLOVAC 1
RK DINAMO 2RK LIPA PAKRACRK DINAMO 1RK OGULIN 1RŠ KARLOVAC 4RK ČAZMA
RK MLADI RUDAR
RK Viro Virovitica 1

MRK SESVETE 1RK ČAVLIMRK ČAKOVEC 2
RK MLADI RUDAR 2MARINA KAŠTELA 2RŠK KARLOVAC 2
RK NOVIGRAD 1RK DUBRAVA
RŠK KARLOVAC 3
RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 1
RK NOVIGRAD 2RŠ VUČIĆI 2RK ZAGORICARK MARINA KAŠTELA 1

Nedjelja, 02.04.2017 09:00 Početak

Nedjelja, 02.04.2017 19:00 Završetak

Raspored turnira - Super mini rukomet

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
02.04. 09:00 RŠK KARLOVAC 1 RK DINAMO 2 18-1 1 MLADOST GRUPA A
02.04. 09:00 RK LIPA PAKRAC RK DINAMO 1 7-4 2 MLADOST GRUPA B
02.04. 09:00 RK OGULIN 1 RŠ KARLOVAC 4 7-8 3 MLADOST GRUPA C
02.04. 09:12 RK ČAZMA RK MLADI RUDAR 7-12 1 MLADOST GRUPA D
02.04. 09:12 RK Viro Virovitica 1 16-2 2 MLADOST GRUPA E
02.04. 09:12 MRK SESVETE 1 RK ČAVLI 0-5 3 MLADOST GRUPA F
02.04. 09:24 MRK ČAKOVEC 2 RK MLADI RUDAR 2 3-11 3 MLADOST GRUPA A
02.04. 09:36 MARINA KAŠTELA 2 RŠK KARLOVAC 2 1-12 1 MLADOST GRUPA B
02.04. 09:36 RK NOVIGRAD 1 RK DUBRAVA 3-4 2 MLADOST GRUPA C
02.04. 09:36 RŠK KARLOVAC 3 RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 1 2-13 3 MLADOST GRUPA D
02.04. 09:48 RK NOVIGRAD 2 RŠ VUČIĆI 2 2-2 2 MLADOST GRUPA F
02.04. 09:48 RK ZAGORICA RK MARINA KAŠTELA 1 0-5 1 MLADOST GRUPA E
02.04. 10:00 MRK ČAKOVEC 2 RK DINAMO 2 8-5 2 MLADOST GRUPA A
02.04. 10:00 MARINA KAŠTELA 2 RK DINAMO 1 0-5 3 MLADOST GRUPA B
02.04. 10:12 RŠK KARLOVAC 3 RK MLADI RUDAR 1-23 2 MLADOST GRUPA D
02.04. 10:12 RK ZAGORICA 0-5 3 MLADOST GRUPA E
02.04. 10:12 RK NOVIGRAD 1 RŠ KARLOVAC 4 3-9 1 MLADOST GRUPA C
02.04. 10:24 RK NOVIGRAD 2 RK ČAVLI 5-11 1 MLADOST GRUPA F
02.04. 10:36 RK MLADI RUDAR 2 RŠK KARLOVAC 1 5-13 1 MLADOST GRUPA A
02.04. 10:36 RŠK KARLOVAC 2 RK LIPA PAKRAC 17-4 2 MLADOST GRUPA B
02.04. 10:36 RK DUBRAVA RK OGULIN 1 9-11 3 MLADOST GRUPA C
02.04. 10:48 RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 1 RK ČAZMA 3-9 1 MLADOST GRUPA D
02.04. 10:48 RK MARINA KAŠTELA 1 RK Viro Virovitica 1 5-19 2 MLADOST GRUPA E
02.04. 10:48 RŠ VUČIĆI 2 MRK SESVETE 1 5-0 3 MLADOST GRUPA F
02.04. 11:00 RK MLADI RUDAR 2 RK DINAMO 2 6-2 3 MLADOST GRUPA A
02.04. 11:12 RŠK KARLOVAC 2 RK DINAMO 1 10-1 1 MLADOST GRUPA B
02.04. 11:12 RK DUBRAVA RŠ KARLOVAC 4 6-4 2 MLADOST GRUPA C
02.04. 11:12 RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 1 RK MLADI RUDAR 6-11 3 MLADOST GRUPA D
02.04. 11:24 RK MARINA KAŠTELA 1 4-10 1 MLADOST GRUPA E
02.04. 11:24 RŠ VUČIĆI 2 RK ČAVLI 6-9 2 MLADOST GRUPA F
02.04. 11:36 RŠK KARLOVAC 1 MRK ČAKOVEC 2 16-2 2 MLADOST GRUPA A
02.04. 11:36 RK LIPA PAKRAC MARINA KAŠTELA 2 9-3 3 MLADOST GRUPA B
02.04. 11:48 RK OGULIN 1 RK NOVIGRAD 1 8-4 1 MLADOST GRUPA C
02.04. 11:48 RK ČAZMA RŠK KARLOVAC 3 12-2 2 MLADOST GRUPA D
02.04. 11:48 RK Viro Virovitica 1 RK ZAGORICA 5-0 3 MLADOST GRUPA E
02.04. 12:00 MRK SESVETE 1 RK NOVIGRAD 2 0-5 1 MLADOST GRUPA F

Poredak - Super mini rukomet

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RŠK KARLOVAC 1 3 3 0 0 47 8 39 6 P P P
2 RK MLADI RUDAR 2 3 2 0 1 22 18 4 4 P I P
3 MRK ČAKOVEC 2 3 1 0 2 13 32 -19 2 I P I
4 RK DINAMO 2 3 0 0 3 8 32 -24 0 I I I
1 RŠK KARLOVAC 2 3 3 0 0 39 6 33 6 P P P
2 RK LIPA PAKRAC 3 2 0 1 20 24 -4 4 P I P
3 RK DINAMO 1 3 1 0 2 10 17 -7 2 I P I
4 MARINA KAŠTELA 2 3 0 0 3 4 26 -22 0 I I I
1 RK OGULIN 1 3 2 0 1 26 21 5 4 I P P
2 RŠ KARLOVAC 4 3 2 0 1 21 16 5 4 P P I
3 RK DUBRAVA 3 2 0 1 19 18 1 4 P I P
4 RK NOVIGRAD 1 3 0 0 3 10 21 -11 0 I I I
1 RK MLADI RUDAR 3 3 0 0 46 14 32 6 P P P
2 RK ČAZMA 3 2 0 1 28 17 11 4 I P P
3 RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 1 3 1 0 2 22 22 0 2 P I I
4 RŠK KARLOVAC 3 3 0 0 3 5 48 -43 0 I I I
1 RK VIRO VIROVITICA 3 3 0 0 40 7 33 6 P P P
2 RK MAKSIMIR PASTELA 2 3 2 0 1 17 20 -3 4 I P P
3 RK MARINA KAŠTELA 1 3 1 0 2 14 29 -15 2 P I I
4 RK ZAGORICA 3 0 0 3 0 15 -15 0 I I I
1 RK ČAVLI 3 3 0 0 25 11 14 6 P P P
2 RŠ VUČIĆI 2 3 1 1 1 13 11 2 3 N P I
3 RK NOVIGRAD 2 3 1 1 1 12 13 -1 3 N I P
4 MRK SESVETE 1 3 0 0 3 0 15 -15 0 I I I

DJEČACI rođeni 2007. i mlađi:

GRUPNA FAZA NATJECANJA - GRUPE: A/B/C/D/E/F

GRUPNA FAZA NATJECANJA - GRUPE: G/H/I/J/K/L

POČETNA STRANICA TURNIRA SA SVIM LINKOVIMA

RAZIGRAVANJE - MALO FINALE

RAZIGRAVANJE - VELIKO FINALE

RASPORED EKIPA PO GRUPAMA - DJEČACI rođeni 2007. godine i mlađi:

A

RŠK KARLOVAC1

RK OPATIJA

MRK ČAKOVEC 2

RK DINAMO 2

B

RK LIPA PAKRAC

RŠK KARLOVAC 2 

RK MARINA KAŠTELA 2

RK DINAMO 1

C

RK OGULIN 1

RK DUBRAVA

RK NOVIGRAD 1

MRK SESVETE 2

D

RK ČAZMA

RK HR.DRAGOVOLJAC 1

RŠK KARLOVAC 3

RK MLADI RUDAR

E

RK VIRO VIROVITICA

RK MARINA KAŠTELA 1

RK ZAGORICA

RK MAKSIMIR PASTELA 2

F

MRK SESVETE 1

RŠ VUČIĆI 2

RK NOVIGRAD 2

RK ČAVLI

G

PŠR CRIKVENICA

RK NEXE NAŠICE

RK TROGIR

MRK IVANIĆ

H

RŠ VUČIĆI 1

RK OSIJEK

RK 28 APRIL

RK HR. DRAGOVOLJAC 2

I

RK RUDAR RUDE 1

MRK BUJE

RK OGULIN 2

RŠK KARLOVAC 4

J

RK JAMNICA

RK RUDAR 2

RK ČRNOMELJ (SLO)

RK MARINA KAŠTELA 3

K

RK VALPOVKA

MRK ČAKOVEC 1


RK UMAG

RK PPD ZAGREB

L

RK GOSPIĆ

HRK GORICA

RK POREČ

RK MAKSIMIR PASTELA 1

Sljedeće najave