Registracija
Tra
02

17. OTVORENO PRVENSTVA KARLOVCA U SUPER MINI RUKOMETU ZA DJEČAKE ROĐENE 2007. GOD. I MLAĐE - GRUPE: G/H/I/J/K/L

SUPER MINI RUKOMET

SudioniciRK RUDAR 1RK VALPOVKA 2
RK JAMNICA
RK MARINA KAŠTELA 3RK VALPOVKARK PPD ZAGREB
RK GOSPIĆ
RK ČERNOMELJ (SLO)RK RUDAR 2
PŠR CRIKVENICA
MRK IVANIĆ
RŠ VUČIĆI 1RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2
RK OGULIN 2MRK BUJERK UMAG
MRK ČAKOVEC 1
RK POREČHRK GORICA
RK TROGIRRK NEXE NAŠICERK 28 APRILRK OSIJEK

Nedjelja, 02.04.2017 09:00 Početak

Nedjelja, 02.04.2017 19:00 Završetak

Raspored turnira - Super mini rukomet

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
02.04. 09:00 RK RUDAR 1 RK VALPOVKA 2 13-7 1 DUBOVAC GRUPA I
02.04. 09:00 RK JAMNICA RK MARINA KAŠTELA 3 17-2 2 DUBOVAC GRUPA J
02.04. 09:00 RK VALPOVKA RK PPD ZAGREB 5-0 3 DUBOVAC GRUPA K
02.04. 09:12 RK GOSPIĆ 12-3 1 DUBOVAC GRUPA L
02.04. 09:24 RK ČERNOMELJ (SLO) RK RUDAR 2 8-4 3 DUBOVAC GRUPA J
02.04. 09:24 PŠR CRIKVENICA MRK IVANIĆ 5-10 1 MLADOST GRUPA G
02.04. 09:24 RŠ VUČIĆI 1 RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2 14-7 2 MLADOST GRUPA H
02.04. 09:24 RK OGULIN 2 MRK BUJE 0-5 2 DUBOVAC GRUPA I
02.04. 09:36 RK UMAG MRK ČAKOVEC 1 7-13 1 DUBOVAC GRUPA K
02.04. 09:36 RK POREČ HRK GORICA 0-5 2 DUBOVAC GRUPA L
02.04. 09:48 RK TROGIR RK NEXE NAŠICE 7-6 3 MLADOST GRUPA G
02.04. 09:48 RK OGULIN 2 RK VALPOVKA 2 0-5 3 DUBOVAC GRUPA I
02.04. 10:00 RK 28 APRIL RK OSIJEK 2-15 1 MLADOST GRUPA H
02.04. 10:00 RK ČERNOMELJ (SLO) RK MARINA KAŠTELA 3 10-2 1 DUBOVAC GRUPA J
02.04. 10:00 RK UMAG RK PPD ZAGREB 5-0 2 DUBOVAC GRUPA K
02.04. 10:00 RK POREČ 0-5 3 DUBOVAC GRUPA L
02.04. 10:24 RK RUDAR 2 RK JAMNICA 4-12 2 DUBOVAC GRUPA J
02.04. 10:24 MRK ČAKOVEC 1 RK VALPOVKA 5-19 3 DUBOVAC GRUPA K
02.04. 10:24 RK TROGIR MRK IVANIĆ 7-12 2 MLADOST GRUPA G
02.04. 10:24 RK 28 APRIL RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2 4-9 3 MLADOST GRUPA H
02.04. 10:24 MRK BUJE RK RUDAR 1 11-12 1 DUBOVAC GRUPA I
02.04. 10:36 HRK GORICA RK GOSPIĆ 6-16 1 DUBOVAC GRUPA L
02.04. 10:48 MRK BUJE RK VALPOVKA 2 16-4 2 DUBOVAC GRUPA I
02.04. 10:48 RK RUDAR 2 RK MARINA KAŠTELA 3 9-4 3 DUBOVAC GRUPA J
02.04. 11:00 RK NEXE NAŠICE PŠR CRIKVENICA 6-13 1 MLADOST GRUPA G
02.04. 11:00 RK OSIJEK RŠ VUČIĆI 1 8-8 2 MLADOST GRUPA H
02.04. 11:00 MRK ČAKOVEC 1 RK PPD ZAGREB 5-0 1 DUBOVAC GRUPA K
02.04. 11:00 HRK GORICA 2-18 2 DUBOVAC GRUPA L
02.04. 11:12 RK RUDAR 1 RK OGULIN 2 5-0 3 DUBOVAC GRUPA I
02.04. 11:24 RK NEXE NAŠICE MRK IVANIĆ 1-10 3 MLADOST GRUPA G
02.04. 11:24 RK JAMNICA RK ČERNOMELJ (SLO) 14-8 1 DUBOVAC GRUPA J
02.04. 11:24 RK VALPOVKA RK UMAG 15-6 2 DUBOVAC GRUPA K
02.04. 11:24 RK GOSPIĆ RK POREČ 5-0 3 DUBOVAC GRUPA L
02.04. 11:36 RK OSIJEK RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2 15-3 1 MLADOST GRUPA H
02.04. 12:00 PŠR CRIKVENICA RK TROGIR 11-5 2 MLADOST GRUPA G
02.04. 12:00 RŠ VUČIĆI 1 RK 28 APRIL 14-3 3 MLADOST GRUPA H

Poredak - Super mini rukomet

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 MRK IVANIĆ 3 3 0 0 32 13 19 6 P P P
2 PŠR CRIKVENICA 3 2 0 1 29 21 8 4 I P P
3 RK TROGIR 3 1 0 2 19 29 -10 2 P I I
4 RK NEXE NAŠICE 3 0 0 3 13 30 -17 0 I I I
1 RK OSIJEK 3 2 1 0 38 13 25 5 P N P
2 RŠ VUČIĆI 1 3 2 1 0 36 18 18 5 P N P
3 RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2 3 1 0 2 19 33 -14 2 I P I
4 RK 28 APRIL 3 0 0 3 9 38 -29 0 I I I
1 RK RUDAR 1 3 3 0 0 30 18 12 6 P P P
2 MRK BUJE 3 2 0 1 32 16 16 4 P I P
3 RK VALPOVKA 2 3 1 0 2 16 29 -13 2 I P I
4 RK OGULIN 2 3 0 0 3 0 15 -15 0 I I I
1 RK JAMNICA 3 3 0 0 43 14 29 6 P P P
2 RK ČERNOMELJ (SLO) 3 2 0 1 26 20 6 4 P P I
3 RK RUDAR 2 3 1 0 2 17 24 -7 2 I I P
4 RK MARINA KAŠTELA 3 3 0 0 3 8 36 -28 0 I I I
1 RK VALPOVKA 3 3 0 0 39 11 28 6 P P P
2 MRK ČAKOVEC 1 3 2 0 1 23 26 -3 4 P I P
3 RK UMAG 3 1 0 2 18 28 -10 2 I P I
4 RK PPD ZAGREB 3 0 0 3 0 15 -15 0 I I I
1 RK GOSPIĆ 3 3 0 0 33 9 24 6 P P P
2 RK MAKSIMIR PASTELA 1 3 2 0 1 26 14 12 4 I P P
3 HRK GORICA 3 1 0 2 13 34 -21 2 P I I
4 RK POREČ 3 0 0 3 0 15 -15 0 I I I

DJEČACI rođeni 2007. i mlađi:

GRUPNA FAZA NATJECANJA - GRUPE: G/H/I/J/K/L

GRUPNA FAZA NATJECANJA - GRUPE: A/B/C/D/E/F

POČETNA STRANICA TURNIRA SA SVIM LINKOVIMA

RAZIGRAVANJE - MALO FINALE

RAZIGRAVANJE - VELIKO FINALE

RASPORED EKIPA PO GRUPAMA - DJEČACI rođeni 2007. godine i mlađi:

A

RŠK KARLOVAC1

RK OPATIJA

MRK ČAKOVEC 2

RK DINAMO 2

B

RK LIPA PAKRAC

RŠK KARLOVAC 2 

RK MARINA KAŠTELA 2

RK DINAMO 1

C

RK OGULIN 1

RK DUBRAVA

RK NOVIGRAD 1

MRK SESVETE 2

D

RK ČAZMA

RK HR.DRAGOVOLJAC 1

RŠK KARLOVAC 3

RK MLADI RUDAR

E

RK VIRO VIROVITICA

RK MARINA KAŠTELA 1

RK ZAGORICA

RK MAKSIMIR PASTELA 2

F

MRK SESVETE 1

RŠ VUČIĆI 2

RK NOVIGRAD 2

RK ČAVLI

G

PŠR CRIKVENICA

RK NEXE NAŠICE

RK TROGIR

MRK IVANIĆ

H

RŠ VUČIĆI 1

RK OSIJEK

RK 28 APRIL

RK HR. DRAGOVOLJAC 2

I

RK RUDAR RUDE 1

MRK BUJE

RK OGULIN 2

RŠK KARLOVAC 4

J

RK JAMNICA

RK RUDAR 2

RK ČRNOMELJ (SLO)

RK MARINA KAŠTELA 3

K

RK VALPOVKA

MRK ČAKOVEC 1


RK UMAG

RK PPD ZAGREB

L

RK GOSPIĆ

HRK GORICA

RK POREČ

RK MAKSIMIR PASTELA 1



Sljedeće najave