Registracija
Tra
09

17. OTVORENO PRVENSTVA KARLOVCA U SUPER MINI RUKOMETU ZA DJEČAKE ROĐENE 2006. GOD. I MLAĐE - GRUPE: A/B/C/D/E/F

MINI RUKOMET

SudioniciPŠR CRIKVENICA
RK LIBRA TEHNIČARRŠK KARLOVAC 1
RK OGULINRK MOSLAVAC POPOVAČARK CRIKVENICARK ČAVLIRŠK KARLOVAC 4RK POLETRK VRBOVSKO
RK NEXE NAŠICERK POREČ 3RK ZAGORICARK DINAMO 2RŠK KARLOVAC 3
RK DINAMO 1RŠK KARLOVAC 2
HRK GORICA
RK ZABOKRK JAMNICA PISAROVINARŠK KARLOVAC 5RK MARINA KAŠTELA 2RK BENKOVAC
RK MARINA KAŠTELA 1

Nedjelja, 09.04.2017 09:00 Početak

Nedjelja, 09.04.2017 19:00 Završetak

Raspored turnira - Mini rukomet

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
09.04. 09:00 PŠR CRIKVENICA RK LIBRA TEHNIČAR 9-10 3 MLADOST GRUPA C
09.04. 09:00 RŠK KARLOVAC 1 RK OGULIN 21-2 1 MLADOST GRUPA A
09.04. 09:00 RK MOSLAVAC POPOVAČA RK CRIKVENICA 8-13 2 MLADOST GRUPA B
09.04. 09:12 RK ČAVLI RŠK KARLOVAC 4 10-8 1 MLADOST GRUPA D
09.04. 09:12 RK POLET RK VRBOVSKO 9-6 2 MLADOST GRUPA E
09.04. 09:12 RK NEXE NAŠICE RK POREČ 3 7-10 3 MLADOST GRUPA F
09.04. 09:24 RK ZAGORICA RK DINAMO 2 7-7 3 MLADOST GRUPA A
09.04. 09:36 RŠK KARLOVAC 3 RK DINAMO 1 10-3 1 MLADOST GRUPA B
09.04. 09:36 RŠK KARLOVAC 2 HRK GORICA 14-11 2 MLADOST GRUPA C
09.04. 09:36 RK ZABOK RK JAMNICA PISAROVINA 13-14 3 MLADOST GRUPA D
09.04. 09:48 RŠK KARLOVAC 5 RK MARINA KAŠTELA 2 3-10 1 MLADOST GRUPA E
09.04. 09:48 RK BENKOVAC RK MARINA KAŠTELA 1 8-1 2 MLADOST GRUPA F
09.04. 10:00 RK ZAGORICA RK OGULIN 10-9 2 MLADOST GRUPA A
09.04. 10:00 RŠK KARLOVAC 3 RK CRIKVENICA 15-11 3 MLADOST GRUPA B
09.04. 10:12 RŠK KARLOVAC 5 RK VRBOVSKO 5-10 3 MLADOST GRUPA E
09.04. 10:12 RŠK KARLOVAC 2 RK LIBRA TEHNIČAR 11-6 1 MLADOST GRUPA C
09.04. 10:12 RK ZABOK RŠK KARLOVAC 4 6-9 2 MLADOST GRUPA D
09.04. 10:24 RK BENKOVAC RK POREČ 3 9-6 1 MLADOST GRUPA F
09.04. 10:36 RK DINAMO 2 RŠK KARLOVAC 1 3-20 1 MLADOST GRUPA A
09.04. 10:36 RK DINAMO 1 RK MOSLAVAC POPOVAČA 6-9 2 MLADOST GRUPA B
09.04. 10:36 HRK GORICA PŠR CRIKVENICA 7-15 3 MLADOST GRUPA C
09.04. 10:48 RK JAMNICA PISAROVINA RK ČAVLI 16-12 1 MLADOST GRUPA D
09.04. 10:48 RK MARINA KAŠTELA 2 RK POLET 4-16 2 MLADOST GRUPA E
09.04. 10:48 RK MARINA KAŠTELA 1 RK NEXE NAŠICE 16-4 3 MLADOST GRUPA F
09.04. 11:00 RK DINAMO 2 RK OGULIN 4-6 3 MLADOST GRUPA A
09.04. 11:12 HRK GORICA RK LIBRA TEHNIČAR 4-7 2 MLADOST GRUPA C
09.04. 11:12 RK JAMNICA PISAROVINA RŠK KARLOVAC 4 15-14 3 MLADOST GRUPA D
09.04. 11:12 RK DINAMO 1 RK CRIKVENICA 5-11 1 MLADOST GRUPA B
09.04. 11:24 RK MARINA KAŠTELA 2 RK VRBOVSKO 6-4 1 MLADOST GRUPA E
09.04. 11:24 RK MARINA KAŠTELA 1 RK POREČ 3 13-3 2 MLADOST GRUPA F
09.04. 11:36 RŠK KARLOVAC 1 RK ZAGORICA 21-12 2 MLADOST GRUPA A
09.04. 11:36 RK MOSLAVAC POPOVAČA RŠK KARLOVAC 3 7-4 3 MLADOST GRUPA B
09.04. 11:48 PŠR CRIKVENICA RŠK KARLOVAC 2 10-14 2 MLADOST GRUPA C
09.04. 11:48 RK ČAVLI RK ZABOK 7-11 3 MLADOST GRUPA D
09.04. 11:48 RK POLET RŠK KARLOVAC 5 20-1 1 MLADOST GRUPA E
09.04. 12:00 RK NEXE NAŠICE RK BENKOVAC 10-14 1 MLADOST GRUPA F

Poredak - Mini rukomet

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RŠK KARLOVAC 1 3 3 0 0 62 17 45 6 P P P
2 RK ZAGORICA 3 1 1 1 29 37 -8 3 N P I
3 RK OGULIN 3 1 0 2 17 35 -18 2 I I P
4 RK DINAMO 2 3 0 1 2 14 33 -19 1 N I I
1 RŠK KARLOVAC 3 3 2 0 1 29 21 8 4 P P I
2 RK CRIKVENICA 3 2 0 1 35 28 7 4 P I P
3 RK MOSLAVAC POPOVAČA 3 2 0 1 24 23 1 4 I P P
4 RK DINAMO 1 3 0 0 3 14 30 -16 0 I I I
1 RŠK KARLOVAC 2 3 3 0 0 39 27 12 6 P P P
2 RK LIBRA TEHNIČAR 3 2 0 1 23 24 -1 4 P I P
3 PŠR CRIKVENICA 3 1 0 2 34 31 3 2 I P I
4 HRK GORICA 3 0 0 3 22 36 -14 0 I I I
1 RK JAMNICA PISAROVINA 3 3 0 0 45 39 6 6 P P P
2 RŠK KARLOVAC 4 3 1 0 2 31 31 0 2 I P I
3 RK ZABOK 3 1 0 2 30 30 0 2 I I P
4 RK ČAVLI 3 1 0 2 29 35 -6 2 P I I
1 RK POLET 3 3 0 0 45 11 34 6 P P P
2 RK MARINA KAŠTELA 2 3 2 0 1 20 23 -3 4 P I P
3 RK VRBOVSKO 3 1 0 2 20 20 0 2 I P I
4 RŠK KARLOVAC 5 3 0 0 3 9 40 -31 0 I I I
1 RK BENKOVAC 3 3 0 0 31 17 14 6 P P P
2 RK MARINA KAŠTELA 1 3 2 0 1 30 15 15 4 I P P
3 RK POREČ 3 3 1 0 2 19 29 -10 2 P I I
4 RK NEXE NAŠICE 3 0 0 3 21 40 -19 0 I I I

DJEČACI rođeni 2006. i mlađi:

GRUPNA FAZA NATJECANJA - GRUPE: A/B/C/D/E/F

GRUPNA FAZA NATJECANJA - GRUPE: G/H/I/J/K/L

POČETNA STRANICA TURNIRA SA SVIM LINKOVIMA

RAZIGRAVANJE - MALO FINALE

RAZIGRAVANJE - VELIKO FINALE


RASPORED EKIPA PO GRUPAMA - DJEČACI rođeni 2006. godine i mlađi:

A

RŠK KARLOVAC 1

RK DINAMO 2

RK ZAGORICA

RK OGULIN

B

RK MOSLAVAC POPOVAČA

RK DINAMO 1

RŠK KARLOVAC 3

RK CRIKVENICA

C

PŠR CRIKVENICA

HRK GORICA

RŠK KARLOVAC 2

RK LIBRA TEHNIČAR

D

RK ČAVLI

RK JAMNICA PISAROVINA

RK ZABOK

RŠK KARLOVAC 4

E

RK POLAT

RK MARINA KAŠTELA 2

RŠK KARLOVAC 5

RK VRBOVSKO

F

RK NEXE NAŠICE

RK MARINA KAŠTELA 1

RK BENKOVAC

RK POREČ 3

G

RK MLADI RUDAR

RK OSIJEK 2

RK HVAR

RK TROGIR 2

H

RK OSIJEK 1

RK TROGIR 1

RK RUDAR 3

RK DUBRAVA VRBOVEČKA

I

RK BUJE 53

RK VIRO VIROVITCA 1

RK RUDAR 2

SC FERLAH (A)

J

RK OPATIJA

RK UMAG

MRK ČAKOVEC

RŠ BROD

K

RK RUDAR 1

RK TRILJ PRŠUTANA VOŠTANE

RK VIRO VIROVITCA 2

RK POREČ 2

L

RK RUGVICA

RK POREČ 1

RK LOKOMOTIVA (BIH)

RK MINI SUNCE BIOGRAD






Sljedeće najave