Registracija
Tra
09

17. OTVORENO PRVENSTVA KARLOVCA U SUPER MINI RUKOMETU ZA DJEČAKE ROĐENE 2006. GOD. I MLAĐE - GRUPE: G/H/I/J/K/L

SUPER MINI RUKOMET

SudioniciRK OPATIJA
RŠ BRODRK RUDAR 1RK POREČ 2
RK BUJE 53SC FERLAH (A)RK RUGVICA
RK MINI SUNCE BIOGRADRK MLADI RUDAR
RK TROGIR 2
RK OSIJEK 1RK DUBRAVA VRBOVEČKARK RUDAR 2
RK VIRO VIROVITICA 1MRK ČAKOVECRK UMAG
RK VIRO VIROVITICA 2
RK TRILJ PRŠUTANA VOŠTANERK LOKOMOTIVA (BIH)RK POREČ 1
RK HVARRK OSIJEK 2RK RUDAR 3RK TROGIR 1

Nedjelja, 09.04.2017 09:00 Početak

Nedjelja, 09.04.2017 19:00 Završetak

Raspored turnira - Super mini rukomet

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
09.04. 09:00 RK OPATIJA RŠ BROD 5-0 2 DUBOVAC GRUPA J
09.04. 09:00 RK RUDAR 1 RK POREČ 2 17-2 3 DUBOVAC GRUPA K
09.04. 09:00 RK BUJE 53 SC FERLAH (A) 16-5 1 DUBOVAC GRUPA I
09.04. 09:12 RK RUGVICA RK MINI SUNCE BIOGRAD 15-6 1 DUBOVAC GRUPA L
09.04. 09:24 RK MLADI RUDAR RK TROGIR 2 8-10 1 MLADOST GRUPA G
09.04. 09:24 RK OSIJEK 1 RK DUBRAVA VRBOVEČKA 11-6 2 MLADOST GRUPA H
09.04. 09:24 RK RUDAR 2 RK VIRO VIROVITICA 1 17-10 2 DUBOVAC GRUPA I
09.04. 09:24 MRK ČAKOVEC RK UMAG 13-13 3 DUBOVAC GRUPA J
09.04. 09:36 RK VIRO VIROVITICA 2 RK TRILJ PRŠUTANA VOŠTANE 5-6 1 DUBOVAC GRUPA K
09.04. 09:36 RK LOKOMOTIVA (BIH) RK POREČ 1 0-5 2 DUBOVAC GRUPA L
09.04. 09:48 RK HVAR RK OSIJEK 2 12-7 3 MLADOST GRUPA G
09.04. 09:48 RK RUDAR 2 SC FERLAH (A) 17-4 3 DUBOVAC GRUPA I
09.04. 10:00 RK RUDAR 3 RK TROGIR 1 6-9 1 MLADOST GRUPA H
09.04. 10:00 MRK ČAKOVEC RŠ BROD 5-0 1 DUBOVAC GRUPA J
09.04. 10:00 RK VIRO VIROVITICA 2 RK POREČ 2 6-9 2 DUBOVAC GRUPA K
09.04. 10:00 RK LOKOMOTIVA (BIH) RK MINI SUNCE BIOGRAD 0-5 3 DUBOVAC GRUPA L
09.04. 10:24 RK HVAR RK TROGIR 2 7-9 2 MLADOST GRUPA G
09.04. 10:24 RK RUDAR 3 RK DUBRAVA VRBOVEČKA 7-13 3 MLADOST GRUPA H
09.04. 10:24 RK VIRO VIROVITICA 1 RK BUJE 53 6-12 1 DUBOVAC GRUPA I
09.04. 10:24 RK UMAG RK OPATIJA 8-9 2 DUBOVAC GRUPA J
09.04. 10:24 RK TRILJ PRŠUTANA VOŠTANE RK RUDAR 1 2-15 3 DUBOVAC GRUPA K
09.04. 10:36 RK POREČ 1 RK RUGVICA 8-9 1 DUBOVAC GRUPA L
09.04. 10:48 RK VIRO VIROVITICA 1 SC FERLAH (A) 7-11 2 DUBOVAC GRUPA I
09.04. 10:48 RK UMAG RŠ BROD 5-0 3 DUBOVAC GRUPA J
09.04. 11:00 RK OSIJEK 2 RK MLADI RUDAR 5-12 1 MLADOST GRUPA G
09.04. 11:00 RK TROGIR 1 RK OSIJEK 1 3-10 2 MLADOST GRUPA H
09.04. 11:00 RK TRILJ PRŠUTANA VOŠTANE RK POREČ 2 11-7 1 DUBOVAC GRUPA K
09.04. 11:00 RK POREČ 1 RK MINI SUNCE BIOGRAD 13-10 2 DUBOVAC GRUPA L
09.04. 11:12 RK BUJE 53 RK RUDAR 2 13-11 3 DUBOVAC GRUPA I
09.04. 11:24 RK OSIJEK 2 RK TROGIR 2 6-10 3 MLADOST GRUPA G
09.04. 11:24 RK OPATIJA MRK ČAKOVEC 8-8 1 DUBOVAC GRUPA J
09.04. 11:24 RK RUDAR 1 RK VIRO VIROVITICA 2 23-1 2 DUBOVAC GRUPA K
09.04. 11:24 RK RUGVICA RK LOKOMOTIVA (BIH) 5-0 3 DUBOVAC GRUPA L
09.04. 11:36 RK TROGIR 1 RK DUBRAVA VRBOVEČKA 10-8 1 MLADOST GRUPA H
09.04. 12:00 RK MLADI RUDAR RK HVAR 9-8 2 MLADOST GRUPA G
09.04. 12:00 RK OSIJEK 1 RK RUDAR 3 13-4 3 MLADOST GRUPA H

Poredak - Super mini rukomet

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK TROGIR 2 3 3 0 0 29 21 8 6 P P P
2 RK MLADI RUDAR 3 2 0 1 29 23 6 4 I P P
3 RK HVAR 3 1 0 2 27 25 2 2 P I I
4 RK OSIJEK 2 3 0 0 3 18 34 -16 0 I I I
1 RK OSIJEK 1 3 3 0 0 34 13 21 6 P P P
2 RK TROGIR 1 3 2 0 1 22 24 -2 4 P I P
3 RK DUBRAVA VRBOVEČKA 3 1 0 2 27 28 -1 2 I P I
4 RK RUDAR 3 3 0 0 3 17 35 -18 0 I I I
1 RK BUJE 53 3 3 0 0 41 22 19 6 P P P
2 RK RUDAR 2 3 2 0 1 45 27 18 4 P P I
3 SC FERLAH (A) 3 1 0 2 20 40 -20 2 I I P
4 RK VIRO VIROVITICA 1 3 0 0 3 23 40 -17 0 I I I
1 RK OPATIJA 3 2 1 0 22 16 6 5 P P N
2 MRK ČAKOVEC 3 1 2 0 26 21 5 4 N P N
3 RK UMAG 3 1 1 1 26 22 4 3 N I P
4 RŠ BROD 3 0 0 3 0 15 -15 0 I I I
1 RK RUDAR 1 3 3 0 0 55 5 50 6 P P P
2 RK TRILJ PRŠUTANA VOŠTANE 3 2 0 1 19 27 -8 4 P I P
3 RK POREČ 2 3 1 0 2 18 34 -16 2 I P I
4 RK VIRO VIROVITICA 2 3 0 0 3 12 38 -26 0 I I I
1 RK RUGVICA 3 3 0 0 29 14 15 6 P P P
2 RK POREČ 1 3 2 0 1 26 19 7 4 P I P
3 RK MINI SUNCE BIOGRAD 3 1 0 2 21 28 -7 2 I P I
4 RK LOKOMOTIVA (BIH) 3 0 0 3 0 15 -15 0 I I I

DJEČACI rođeni 2006. i mlađi:

GRUPNA FAZA NATJECANJA - GRUPE: G/H/I/J/K/L

GRUPNA FAZA NATJECANJA - GRUPE: A/B/C/D/E/F

POČETNA STRANICA TURNIRA SA SVIM LINKOVIMA

RAZIGRAVANJE - MALO FINALE

RAZIGRAVANJE - VELIKO FINALE


RASPORED EKIPA PO GRUPAMA - DJEČACI rođeni 2006. godine i mlađi:

A

RŠK KARLOVAC 1

RK DINAMO 2

RK ZAGORICA

RK OGULIN

B

RK MOSLAVAC POPOVAČA

RK DINAMO 1

RŠK KARLOVAC 3

RK CRIKVENICA

C

PŠR CRIKVENICA

HRK GORICA

RŠK KARLOVAC 2

RK LIBRA TEHNIČAR

D

RK ČAVLI

RK JAMNICA PISAROVINA

RK ZABOK

RŠK KARLOVAC 4

E

RK POLAT

RK MARINA KAŠTELA 2

RŠK KARLOVAC 5

RK VRBOVSKO

F

RK NEXE NAŠICE

RK MARINA KAŠTELA 1

RK BENKOVAC

RK POREČ 3

G

RK MLADI RUDAR

RK OSIJEK 2

RK HVAR

RK TROGIR 2

H

RK OSIJEK 1

RK TROGIR 1

RK RUDAR 3

RK DUBRAVA VRBOVEČKA

I

RK BUJE 53

RK VIRO VIROVITCA 1

RK RUDAR 2

SC FERLAH (A)

J

RK OPATIJA

RK UMAG

MRK ČAKOVEC

RŠ BROD

K

RK RUDAR 1

RK TRILJ PRŠUTANA VOŠTANE

RK VIRO VIROVITCA 2

RK POREČ 2

L

RK RUGVICA

RK POREČ 1

RK LOKOMOTIVA (BIH)

RK MINI SUNCE BIOGRAD




Sljedeće najave