Registracija
Lip
16

16. Tradicionalni malonogometni turnir Dvorščekov most Goričan

  • Turnir
  • Muško / Ženski
  • dobna skupina
  • liga/natjecanje

Četvrtak, 16.06.2022 10:00 Početak

Nedjelja, 19.06.2022 21:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
16.06. 10:00 Sparta Goričan MNK Benfica 4 : 0 Grupa A
16.06. 10:40 Kukuriku City Žota Hiža 3 : 1 Grupa B
16.06. 11:20 Kukuriku City juniori NK HODOŠAN 0 : 11 Grupa A
16.06. 12:00 SRU Prijatelji Goričan Bitange 2 : 4 Grupa B
16.06. 12:40 Petlovec Dvorščekov Most 1 : 1 (p) Grupa A
16.06. 13:20 Črne vrane Kukuriku City 2 : 1 Grupa B
16.06. 14:00 Sparta Goričan Kukuriku City juniori 6 : 2 Grupa A
16.06. 14:40 Žota Hiža SRU Prijatelji Goričan 3 : 0 Grupa B
16.06. 15:20 MNK Benfica NK HODOŠAN 2 : 7 Grupa A
16.06. 16:00 Bitange Črne vrane 0 : 4 Grupa B
16.06. 16:40 Petlovec Sparta Goričan 3 : 0 Grupa A
16.06. 17:20 MNK Benfica Dvorščekov Most 1 : 6 Grupa A
16.06. 18:00 Kukuriku City SRU Prijatelji Goričan 7 : 2 Grupa B
16.06. 18:40 NK HODOŠAN Dvorščekov Most 0 : 2 Grupa A
16.06. 19:20 Črne vrane SRU Prijatelji Goričan 4 : 1 Grupa B
16.06. 20:00 Petlovec Kukuriku City juniori 9 : 4 Grupa A
17.06. 15:00 Sparta Goričan NK HODOŠAN 5 : 4 Grupa A
17.06. 15:40 Petlovec MNK Benfica 3 : 0 Grupa A
17.06. 16:20 Dvorščekov Most Kukuriku City juniori 10 : 4 Grupa A
17.06. 17:00 Kukuriku City Bitange 4 : 1 Grupa B
17.06. 17:40 NK HODOŠAN Petlovec 0 : 7 Grupa A
17.06. 18:20 Žota Hiža Črne vrane 3 : 2 Grupa B
17.06. 19:00 MNK Benfica Kukuriku City juniori 0 : 3 Grupa A
17.06. 19:40 Bitange Žota Hiža 1 : 4 Grupa B
17.06. 20:20 Sparta Goričan Dvorščekov Most 3 : 0 Grupa A
19.06. 13:00 A1 B4 Četvrtfinale
19.06. 13:40 A2 B3 Četvrtfinale
19.06. 14:20 A3 B2 Četvrtfinale
19.06. 15:00 A4 B1 Četvrtfinale
19.06. 15:40 Polufinale
19.06. 16:20 Polufinale
19.06. 17:40 Za 3. mjesto
19.06. 18:20 Finale

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 Petlovec 5 4 1 0 23 5 18 13 N P P P P
2 Sparta Goričan 5 4 0 1 18 9 9 12 P P I P P
3 Dvorščekov Most 5 3 1 1 19 9 10 10 N P P P I
4 NK HODOŠAN 5 2 0 3 22 16 6 6 P P I I I
5 Kukuriku City - juniori 5 1 0 4 13 36 -23 3 I I I I P
6 MNK Benfica 5 0 0 5 3 23 -20 0 I I I I I
1 Kukuriku City 4 3 0 1 15 6 9 9 P I P P
2 Črne vrane 4 3 0 1 12 5 7 9 P P P I
3 Žota Hiža 4 3 0 1 11 6 5 9 I P P P
4 Bitange 4 1 0 3 6 14 -8 3 P I I I
5 SRU Prijatelji Goričan 4 0 0 4 5 18 -13 0 I I I I
Sljedeće najave