Registracija
Lip
15

14. Rukometni turnir Maksimir 2019.

  • Turnir
  • Muško / Ženski
  • SVI/SVI (U-12/14/16)
  • liga/natjecanje

RUKOMET

SudioniciRK Dubrava Zagreb 2004. - Maksimir 2019.
HC ASE Doukas 2004/1 - Maksimir 2019.
RK Maksimir Pastela 2006/2 - Maksimir 2019.
RK Rugvica 2006. - Maksimir 2019.
RK Rudar Rude 2006. – Maksimir 2019.
RK PPD Zagreb 2006. - Maksimir 2019.
RK Maksimir Pastela 2004. - Maksimir 2019.
HC ASE Doukas 2004/2 - Maksimir 2019.
RK Trešnjevka 2004/1 – Maksimir 2019.
ŽRK Samobor 2004. – Maksimir 2019.
RK PPD Zagreb 2004. - Maksimir 2019.
RK Trešnjevka 2004/2 – Maksimir 2019.
ŽRK Ivanić 2004. – Maksimir 2019.
MRK Dugo Selo 2008. – Maksimir 2019.
RK Maksimir Pastela 2008/2 – Maksimir 2019.
RK Maksimir Pastela 2006/1 - Maksimir 2019.
MRK Dugo Selo 2006. - Maksimir 2019.
RK PPD Zagreb 2008. – Maksimir 2019.
RK Rudar Rude 2008. – Maksimir 2019.
MRK Dugo Selo 2004. - Maksimir 2019.
RK Dubrava Zagreb 2008. – Maksimir 2019.
RK Maksimir Pastela 2008/1 – Maksimir 2019.
RK Olimpija Vodice 2006. – Maksimir 2019.
HRK Izviđač CO Ljubuški 2004. - Maksimir 2019.
RK Mladenovac 2004. - Maksimir 2019.
RK Multinorm Cerna 2004. – Maksimir 2019.
HRK Izviđač CO Ljubuški 2008. – Maksimir 2019.
RK Dubrava Zagreb 2006. - Maksimir 2019.
Telekom Veszprém 2004. - Maksimir 2019.
HRK Izviđač CO Ljubuški 2006. - Maksimir 2019.
Telekom Veszprém 2008. – Maksimir 2019.
RK Olimpija Vodice 2008. – Maksimir 2019.
MRK Vidovec 2004. - Maksimir 2019.
A5 / HRK Izviđač CO LjubuškiB5 / MRK VidovecA1 / RK Dubrava ZagrebB2/ MRK Dugo SeloA4 / HC ASE Doukas 1B4 /HC ASE Doukas 2A2 / RK PPD ZagrebB1/ RK Maksimir PastelaA3 / RK MladenovacB3/ Telekom VeszprémA1 / MRK Dugo SeloB2 /RK Rudar RudeA4 /RK Maksimir Pastela 1B4 /RK Maksimir Pastela 2A2 /HRK Izviđač CO LjubuškiB1 / RK PPD ZagrebA3 /RK Dubrava ZagrebB3 / RK Olimpija VodiceA1 /Telekom VeszprémB2 / MRK Dugo SeloA4 / RK Dubrava ZagrebB4 / RK Rudar RudeA2 / RK Maksimir Pastela 1A3 / RK Olimpija VodiceB3 / HRK Izviđač CO LjubuškiRK Dubrava ZagrebRK Maksimir Pastela

Subota, 15.06.2019 09:30 Početak

Ponedjeljak, 17.06.2019 17:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
15.06. 09:30 RK Dubrava Zagreb HC ASE Doukas 1 19-15 MIOC Grupa M04 A
15.06. 09:30 RK Maksimir Pastela 2 RK Rugvica 20-16 Trešnjevka Grupa M06 B
15.06. 10:05 RK Rudar Rude RK PPD Zagreb 16-20 Trešnjevka Grupa M06 B
15.06. 10:15 RK Maksimir Pastela HC ASE Doukas 2 20-19 MIOC Grupa M04 B
15.06. 10:40 RK Trešnjevka 1 ŽRK Samobor 15-12 Trešnjevka Grupa Ž04 A
15.06. 11:00 RK Dubrava Zagreb RK PPD Zagreb 20-19 MIOC Grupa M04 A
15.06. 11:25 RK Trešnjevka 2 ŽRK Ivanić 24-12 Trešnjevka Grupa Ž04 A
15.06. 11:45 MRK Dugo Selo RK Maksimir Pastela 2 8-9 MIOC Grupa M08 B
15.06. 12:10 RK Maksimir Pastela 1 MRK Dugo Selo 16-18 Trešnjevka Grupa M06 A
15.06. 12:15 RK PPD Zagreb RK Rudar Rude 21-9 MIOC Grupa M08 B
15.06. 12:45 MRK Dugo Selo RK Maksimir Pastela 17-25 MIOC Grupa M04 B
15.06. 12:45 RK Dubrava Zagreb RK Maksimir Pastela 1 3-19 Trešnjevka Grupa M08 A
15.06. 13:15 RK Rugvica RK Rudar Rude 14-24 Trešnjevka Grupa M06 B
15.06. 13:30 HC ASE Doukas 1 RK PPD Zagreb 22-33 MIOC Grupa M04 A
15.06. 13:50 RK Olimpija Vodice RK Maksimir Pastela 2 17-13 Trešnjevka Grupa M06 B
15.06. 14:15 HRK Izviđač CO Ljubuški RK Mladenovac 19-27 MIOC Grupa M04 A
15.06. 14:25 ŽRK Samobor ŽRK Ivanić 14-17 Trešnjevka Grupa Ž04 A
15.06. 15:00 RK Maksimir Pastela 2 RK PPD Zagreb 7-13 MIOC Grupa M08 B
15.06. 15:10 RK Multinorm Cerna RK Trešnjevka 1 18-15 Trešnjevka Grupa Ž04 A
15.06. 15:30 HRK Izviđač CO Ljubuški MRK Dugo Selo 10-12 MIOC Grupa M08 B
15.06. 15:55 RK Maksimir Pastela 1 RK Dubrava Zagreb 15-19 Trešnjevka Grupa M06 A
15.06. 16:00 Telekom Veszprém MRK Dugo Selo 24-25 MIOC Grupa M04 B
15.06. 16:30 MRK Dugo Selo HRK Izviđač CO Ljubuški 18-15 Trešnjevka Grupa M06 A
15.06. 16:45 RK PPD Zagreb HRK Izviđač CO Ljubuški 12-8 MIOC Grupa M08 B
15.06. 17:05 Telekom Veszprém RK Dubrava Zagreb 22-1 Trešnjevka Grupa M08 A
15.06. 17:15 RK Rudar Rude RK Maksimir Pastela 2 11-8 MIOC Grupa M08 B
15.06. 17:35 RK Maksimir Pastela 1 RK Olimpija Vodice 16-6 Trešnjevka Grupa M08 A
15.06. 17:45 RK Maksimir Pastela Telekom Veszprém 26-26 MIOC Grupa M04 B
15.06. 18:05 RK Trešnjevka 2 RK Multinorm Cerna 21-23 Trešnjevka Grupa Ž04 A
15.06. 18:30 RK PPD Zagreb HRK Izviđač CO Ljubuški 22-25 MIOC Grupa M04 A
15.06. 18:50 RK Olimpija Vodice RK PPD Zagreb 14-21 Trešnjevka Grupa M06 B
15.06. 19:15 RK Mladenovac RK Dubrava Zagreb 18-21 MIOC Grupa M04 A
16.06. 08:30 RK Dubrava Zagreb HRK Izviđač CO Ljubuški 14-14 Trešnjevka Grupa M06 A
16.06. 08:30 MRK Vidovec RK Maksimir Pastela 14-28 MIOC Grupa M04 B
16.06. 09:05 Telekom Veszprém RK Olimpija Vodice 14-8 Trešnjevka Grupa M08 A
16.06. 09:15 HC ASE Doukas 2 MRK Dugo Selo 20-25 MIOC Grupa M04 B
16.06. 09:35 RK Rudar Rude RK Olimpija Vodice 24-7 Trešnjevka Grupa M06 B
16.06. 10:00 HC ASE Doukas 1 RK Mladenovac 18-21 MIOC Grupa M04 A
16.06. 10:10 RK PPD Zagreb RK Rugvica 29-15 Trešnjevka Grupa M06 B
16.06. 10:45 ŽRK Samobor RK Multinorm Cerna 9-15 Trešnjevka Grupa Ž04 A
16.06. 10:45 MRK Dugo Selo MRK Vidovec 37-23 MIOC Grupa M04 B
16.06. 11:30 RK Trešnjevka 1 RK Trešnjevka 2 17-19 Trešnjevka Grupa Ž04 A
16.06. 11:30 HRK Izviđač CO Ljubuški RK Rudar Rude 7-7 MIOC Grupa M08 B
16.06. 12:00 MRK Dugo Selo RK PPD Zagreb 7-10 MIOC Grupa M08 B
16.06. 12:15 RK Dubrava Zagreb MRK Dugo Selo 20-22 Trešnjevka Grupa M06 A
16.06. 12:30 MRK Vidovec Telekom Veszprém 11-33 MIOC Grupa M04 B
16.06. 12:50 HRK Izviđač CO Ljubuški RK Maksimir Pastela 1 22-14 Trešnjevka Grupa M06 A
16.06. 13:15 HRK Izviđač CO Ljubuški RK Dubrava Zagreb 23-24 MIOC Grupa M04 A
16.06. 13:25 RK PPD Zagreb RK Maksimir Pastela 2 34-6 Trešnjevka Grupa M06 B
16.06. 14:00 RK Rudar Rude MRK Dugo Selo 10-13 MIOC Grupa M08 B
16.06. 14:00 RK Olimpija Vodice RK Dubrava Zagreb 12-8 Trešnjevka Grupa M08 A
16.06. 14:30 RK Maksimir Pastela 1 Telekom Veszprém 8-9 Trešnjevka Grupa M08 A
16.06. 14:30 RK Maksimir Pastela 2 HRK Izviđač CO Ljubuški 6-10 MIOC Grupa M08 B
16.06. 15:00 Telekom Veszprém HC ASE Doukas 2 21-19 MIOC Grupa M04 B
16.06. 15:00 RK Multinorm Cerna ŽRK Ivanić 25-17 Trešnjevka Grupa Ž04 A
16.06. 15:45 RK Maksimir Pastela 2 RK Rudar Rude 12-24 Trešnjevka Grupa M06 B
16.06. 15:45 HC ASE Doukas 2 MRK Vidovec 29-17 MIOC Grupa M04 B
16.06. 16:20 RK Rugvica RK Olimpija Vodice 26-27 Trešnjevka Grupa M06 B
16.06. 16:30 RK Mladenovac RK PPD Zagreb 26-28 MIOC Grupa M04 A
16.06. 16:55 ŽRK Ivanić RK Trešnjevka 1 11-23 Trešnjevka Grupa Ž04 A
16.06. 17:15 HC ASE Doukas 1 HRK Izviđač CO Ljubuški 24-19 MIOC Grupa M04 A
16.06. 17:40 RK Trešnjevka 2 ŽRK Samobor 11-24 Trešnjevka Grupa Ž04 A
17.06. 08:00 A5 / HRK Izviđač CO Ljubuški B5 / MRK Vidovec 10-0 BB MIOC M04 za 9. mj.
17.06. 08:30 A1 / RK Dubrava Zagreb B2/ MRK Dugo Selo 21-27 Trešnjevka M04 1/2 finale
17.06. 08:45 A4 / HC ASE Doukas 1 B4 /HC ASE Doukas 2 10-0 BB MIOC M04 za 7. mj.
17.06. 09:15 A2 / RK PPD Zagreb B1/ RK Maksimir Pastela 16-17 Trešnjevka M04 1/2 finale
17.06. 09:30 A3 / RK Mladenovac B3/ Telekom Veszprém 21-11 MIOC M04 za 5. mj.
17.06. 10:00 A1 / MRK Dugo Selo B2 /RK Rudar Rude 11-29 Trešnjevka M06 1/2 finale
17.06. 10:15 A4 /RK Maksimir Pastela 1 B4 /RK Maksimir Pastela 2 18-12 MIOC M06 za 7. mj.
17.06. 10:35 A2 /HRK Izviđač CO Ljubuški B1 / RK PPD Zagreb 10-28 Trešnjevka M06 1/2 finale
17.06. 11:00 A3 /RK Dubrava Zagreb B3 / RK Olimpija Vodice 15-18 MIOC M06 za 5. mj.
17.06. 11:10 A1 /Telekom Veszprém B2 / MRK Dugo Selo 19-9 Trešnjevka M08 1/2 finale
17.06. 11:35 A4 / RK Dubrava Zagreb B4 / RK Rudar Rude 10-0 BB MIOC M08 za 7. mj.
17.06. 11:40 A2 / RK Maksimir Pastela 1 B1 / RK PPD Zagreb 11-12 Trešnjevka M08 1/2 finale
17.06. 12:05 A3 / RK Olimpija Vodice B3 / HRK Izviđač CO Ljubuški 5-8 MIOC M08 za 5. mj.
17.06. 12:10 RK Dubrava Zagreb RK PPD Zagreb 20-25 Trešnjevka M04 za 3. mj.
17.06. 12:55 MRK Dugo Selo RK Maksimir Pastela 28-17 Trešnjevka M04 FINALE
17.06. 13:40 MRK Dugo Selo HRK Izviđač CO Ljubuški 24-17 Trešnjevka M06 za 3. mj.
17.06. 14:15 RK Rudar Rude RK PPD Zagreb 18-21 Trešnjevka M06 FINALE
17.06. 14:50 MRK Dugo Selo RK Maksimir Pastela 1 9-10 Trešnjevka M08 za 3. mj.
17.06. 15:20 Telekom Veszprém RK PPD Zagreb 16-13 Trešnjevka M08 FINALE

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK Dubrava Zagreb 4 4 0 0 84 75 9 8 P P P P
2 RK PPD Zagreb 4 2 0 2 102 93 9 4 I P I P
3 RK Mladenovac 4 2 0 2 92 86 6 4 P I P I
4 HRK Izviđač CO Ljubuški 4 1 0 3 86 97 -11 2 I P I I
5 HC ASE Doukas 1 4 1 0 3 79 92 -13 2 I I I P
1 RK Maksimir Pastela 4 3 1 0 99 76 23 7 P P N P
2 MRK Dugo Selo 4 3 0 1 104 92 12 6 I P P P
3 Telekom Veszprém 4 2 1 1 104 81 23 5 I N P P
4 HC ASE Doukas 2 4 1 0 3 87 83 4 2 I I I P
5 MRK Vidovec 4 0 0 4 65 127 -62 0 I I I I
1 MRK Dugo Selo 3 3 0 0 58 51 7 6 P P P
2 HRK Izviđač CO Ljubuški 3 1 1 1 51 46 5 3 I N P
3 RK Dubrava Zagreb 3 1 1 1 53 51 2 3 P N I
4 RK Maksimir Pastela 1 3 0 0 3 45 59 -14 0 I I I
1 RK PPD Zagreb 4 4 0 0 104 51 53 8 P P P P
2 RK Rudar Rude 4 3 0 1 88 53 35 6 I P P P
3 RK Olimpija Vodice 4 2 0 2 65 84 -19 4 P I I P
4 RK Maksimir Pastela 2 4 1 0 3 51 91 -40 2 P I I I
5 RK Rugvica 4 0 0 4 71 100 -29 0 I I I I
1 Telekom Veszprém 3 3 0 0 45 17 28 6 P P P
2 RK Maksimir Pastela 1 3 2 0 1 43 18 25 4 P P I
3 RK Olimpija Vodice 3 1 0 2 26 38 -12 2 I I P
4 RK Dubrava Zagreb 3 0 0 3 12 53 -41 0 I I I
1 RK PPD Zagreb 4 4 0 0 56 31 25 8 P P P P
2 MRK Dugo Selo 4 2 0 2 40 39 1 4 I P I P
3 HRK Izviđač CO Ljubuški 4 1 1 2 35 37 -2 3 I I N P
4 RK Rudar Rude 4 1 1 2 37 49 -12 3 I P N I
5 RK Maksimir Pastela 2 4 1 0 3 30 42 -12 2 P I I I
1 RK Multinorm Cerna 4 4 0 0 81 62 19 8 P P P P
2 RK Trešnjevka 1 4 2 0 2 70 60 10 4 P I I P
3 RK Trešnjevka 2 4 2 0 2 75 76 -1 4 P I P I
4 ŽRK Samobor 4 1 0 3 59 58 1 2 I I I P
5 ŽRK Ivanić 4 1 0 3 57 86 -29 2 I P I I

14. Rukometni turnir Maksimir 2019.

Raspored i satnicu turnira, te propozicije možete preuzeti sa desne strane među dokumentima.

Konačni poredak grupe A dječaci 2004

1. RK Dubrava Zagreb

2. RK PPD Zagreb

3. RK Mladenovac

4.  HC ASE Doukas 1

5. HRK Izviđač CO Ljubuški


Sponzori

Sljedeće najave