Registracija
Srp
23

14. PANONSKI MARATON TRIJU DRŽAVA

BICIKLIZAM

SudioniciBan Miroslav/Rajtar Branimir/Rajtar Irena/Dujmović Marko/Oštarčević Tajana/Boros Kornel / BK Samo SportNerer Ivica/Mesić Milan/ Bk StradaKolac Klara/ Bk Mura AvanturaHorvat Karlo/ Bk Mura AvanturaSever Mario/ Bk Mura AvanturaKolac Karlo/ Bk Mura AvanturaBilas Šimun/ Bk Mura AvanturaTrstenjak David/ Bk Mura AvanturaPapeš Štefica/Blagojević Ljiljana/Cipriš Ivan/Klobučar Zoran/Terzo Karlo/ Bk Mura AvanturaStrniščak Mario/Hrlec Bruno/ Bk Mura AvanturaKolac Dragutin/BK MuraavanturaTrstenjak Predrag/ Bk Mura AvanturaLučin Filip/ Bk PulsRodiger-Pomor Vanja/ Bk PulsJalžabetić Martin/ Bk SljemePrišlić Elvis/Rončević Zoran/Krobot Danijela/ Bk Mura AvanturaKrobot Mihael/ Bk Mura AvanturaBlašković Tin/Novak Hrvoje/ Bk PulsCvitković Mario/Planinšek Vedran/ Bk BikerHotko Robert/ Bk NašiceDŕžić Adriano/ Bbk T-rex KarlovacSekulić Davor/Buhić Branislav/ Bk Rotor KoprivnicaCiler Antonio/ Bk RotorŠtimac Ivan/Dusper Ivana/ Berečić Jelena/Ratković Aleksandar/Kos Bruno/ Mk Velika GoricaLončar Tomislav/ Bk Rotor KoprivnicaPosel Lovro/ Bk Mura AvanturaDuspara Mićo/Trstenjak Matija/ Bk Mura AvanturaPatafta EduardRuklić Krešimir/Jovanović Gordana/Vinko Marko/ Bk Mura AvanturaKocijan Dean/ Tk SwibirKristanović Krešimir/Ban Marko/ Bk ĐurđevacŠipek Kristijan/ Bk ĐurđevacŽunac Ivan/ Bk Osijek 2010Hladnik Mladen/Laganini PrelogIličić Goran/ Bk BjelovarKuveždić Hrvoje/Horvat Bruno/Pleh Ingrid/Grudiček Krunoslav/Pleh Darko/Štefičar Danijel/Štefičar Igor/Govorčin Damir Pavao/ Škola Biciklizma ZagrebBaranašić Mladen/Udruga LaganiniHabulan Miljenko/Babić Mladen/BK PulsVukšić Milan/BK PulsJurman Darko/Hlebec Željko/BK PulsSeidl Zoran/Grudiček Nikola/Hrupek Dražen/Hrupek Ivica/Čubrić Marin/Milosavljević Ozren/Kukovec Jurica/Kalšan Hrvoje/Kalšan Sanja/Peršak Mihael/ Bk Mura AvanturaRadović Nikola/Pandur Martina/Ferlin Simon/Kovačić Luka/Kancijan Dinko/Kancijan Tamara/Vrhovec Filip/BK Sokol 1887Bogdanić Robert/ Bk PulsVrbanec Miljenko/Horvat Bozica/Kliček Željko/TK Rudolf PerešinKokotec Matija/BK ĐurđevacTurk Željko/Gabrijel Radek/BK Mura AvanturaTkalčec Goran/Glavina Kristijan/Jurak Ivica/Hadeljan Aleksandar/Milaković Domagoj/ Bbk T-rexPomper Ariana/Pomper Alen/Hlišć Matija/Novak Anica/Mihoček Zlatko/Žižek Leon/Bogdan Tomica/Rožman Nikola/Buhanec Dejan/Vuković Darko/Androlić Krešimir/Sovar Armin/ Bk Puls ČakovecFurjan Marinela/Mihalic-Kozar Nikolina/Lajtman Dušan/Treska Renato/Dodlek Ivica/ Bk-pulsHorvat Tomislav/ Bk PulsKovač Dejan/ Bk PulsVarga Marijana/Rakić Saša/ Škola Zdravog Života PribislavecKutnjak Đanino/Bogdan Viktor/Mavrin Vladimir/Klobucaric Damir/ Bk Mura AvanturaKlobučarić Marijan/ Btc Cycling TeamŠkvorc Dario/Sokolović Alida/ Ok BjelovarSokolović Slobodan/ Ok BjelovarRilkovec Alan/Gal Goran/ Bk AsiKelemen Tomislav/ Bbk AsiKranjec Jana/ Moravske TopliceCrnčec Dražen/ Bk Mura AvanturaDikšić Danijel/ Bk Velika GoricaHiżar-Dikšić Kristina/Vađunec Renata/Matejić Nikica/Ljubić Alen/Ljubić Marina/Klamfar Marinko/Kisicek Sanja/ 3maxPosel Roko/Kisicek Ivan/ 3maxKišiček Djurdja/ 3maxKisicek Perica/Kisicek Luka Rafael/ 3maxKisicek Leon Gabriel/ 3max (triatlon)Tot Srećko/Trstenjak Tea/Belović Igor/Sršan Petar/ŠB ZAGREBHerman Siniša/ Bk RotorRadmilović Igor/ Bk Rotor KoprivnicaNovak Nenad/Vajdić Marko/ Bk Rotor KoprivnicaPodoreški Damir/ Bk Rotor KoprivnicaBezek Martina/ Bk PulsBaruškin Luka/ Bk BikerPavlic Petar/ Bk PulsMesarić TomislavMesarić SlađanaMatejak Nedeljko/Bjeliš MateHalas Denis/Levačić Lidija/Levačić Darko/Šubić Nevenka/Šubić Vladimir/Sobočan Lana/Sobočan Kristijan/Vinko Josip/Trupković Tihomir/Posavec Snježana/Potočnjak Andrija/Huis Marijan/Šagud Goran/ Rbk Ku-ku-ri-kuFodor DraženRauter Samo/ŠD MTB PRLEKIJAMagić MarijanPijanec Robert/Miletic Goran/ Tk SwibirBlažotić Danijel/Dušak Dominik/Žganec Nino/Gospić Tomislav/Brezovački David/Brezinščak LukaPapec Vanja Bartol (+Dijete)/Papec Krešo/Sabolović Renato/ Bbk KrpeljBračko Saša/Mikulić Tin/Trstenjak Ida/ Bk Mura AvanturaMikulić Laura/Šimić Vjeko/Šimić Mirjana/Kraljević Ivan/ Bbk KrpeljBlažinčić Ivan/ Bk Mura AvanturaNovak Mihael/ Bk Mura AvanturaMikulić Marin/Brnica Nenad/Fičko Ivana/Fabić Ilija/ Bk PulsFabić Tadej/ Bk PulsBunčić Marko/ Bk CiklusŽupanić Denis/Turk Dalibor/Fletko Manuel/ Bk Maraton KreidlerBoršćak Igor/Šestak Jurica/ Bk Maraton KreidlerVidović Robertino/Vidović Bruno/BK PulsMuratović Dina/Vadlja DragutinHorvat Ivana/ Bk ĐurđevacPetričević Nika/Petričević Kruno/Turnšek Valentin/Bračko Jože/KOSE RADENCISampt FrediŽilavec AndrejBauer Gorazd/Brda Adriana/Brda Stjepan/Bračko Vera/KOSE RADENCITrstenjak Branko/KOSE RADENCIKozar Gabrijela/KOSE RADENCIKozar Tone/KOSE RADENCIIvanek Helena/KOSE RADENCIIvanek Vinko/KOSE RADENCISalovec GoranKardinar Robert/ Ocean Orchids Cycling TeamAntolin Matej/ Ocean Orchids Cycling TeamKranjec Jana/Hozjan Franc/Nikoloski TrajčePlohl Bojan/ Moravske TopliceKuralt Ana/ Moravske TopliceKuralt Sašo/ Moravske TopliceRibič Meta/Pocajt Iztok/Lukežič Anže/Pocajt Gregor /Slak ŽigaSlak Leon/Hanžekovič Bojan/Lep Mišel/Videmšek IvanGazdag Andrej/Kostric Zlatko/Vampl Tomaž/ Šd PulzStojko Denis/Car Ljubo/Polak MarkoGanc MaticKrauthaker Jože /KK TondachNemec Radivoj /KK TondachKapun Iztok /KK TondachKolbl Tanja /KK TondachKolbl Anton /KK TondachŠelih Zlatko/CC GamsiJakelj Primoz/Erman Slavica/Pehan Alojz/Richter Katarina/Siloliber BrankoRichter Dušan/Mravlak Peter/ Ks Rošer Milan/Rošer Zvonka/ Gamsi CcZilavec Alen/Kemda Radivoj/Branimir Konjiček/ Drča RošeErich PrutschRos DenisKonjiček BranimirMakovec Slavko /KK TondachSabolek Vinko/Drča RušeKarba Iztok /KK TondachKarba Žan /KK TondachKarba Drago /KK TondachKokol Jernej /KK TondachSkuhaca Arnold/Drča RušeBeranić Maksi/Bike EK HalozeBračko AleksandarKomer Igor/Kd VuhredPočič Sašo/Gomboc Koloman/Germ Peter/Taras RajkoOjsteršek Alojz/Levstek Robert/Levstek Alen/Buzeti ŠtefanSmolko Franc /KK TondachHafner UrošMataž AlešBurja DamjanKramberger AndrejPetra Gijalomelli/Lebić Albert/Puhan Dejan/ Ocean OrhidisŽižek Damjan/ Ocean Orchids Cycling ClubKač Roman/Pučko Boris/Turbo team TropovciTorej Drago /KK TondachErtl Zvonko /KK TondachGotal Mladen/Krebs Angelca/Krebs Simon/Posel RobertŠpilak Mitja/ Ocean Orchids Cycling TeamRac Radovan/Opeka Jože/Jemec Opeka Romana/Laslo Tomi/ Ocean Orchids Cycling TeamMeglić RobertBogša Rado /KK TondachKremelj VladimirBerčon Irena/Berčon Pavle/Vrbnjak RobertŠnajcer Željko/ Šd Šmarje SapMagdics Erika/Szilard BacsiVida TamajKallai RolandDomokos Sandor/Kozma Piroska/ NincsLászló László/Niketas CsondorLászló Imre Sándor/ Egis KörmendMarkó Imréné/ Egis KörmendHuszár Éva/ Egis KörmendCsuk Bence/ Egis KörmendSuhajda László/ Gaja-völgy EgyesületVeress Ildikó/ Gaja-völgy EgyesületÁcs Emil/Ács Barnabás/Bíró Tamás/ Bakony Bike K.e.Nagy Anett Andea/ Bakony Bike K.e.Szakony IstvanNagy Annamaria/Nagy Ferenc/ ZkseBeke GaborFeher CsabaBende Péter/ ZkseJager Lajos/Bringeklub ZalaegersegSzajdán Zsolt/ Femat ZksePek Miklos/ Lang WernerToth JozsefNagy LazsloValko Adam Laszlo Fabian/Márkus András/Mike FriderikaMárkus Balázs/Márkus Fülöp/Márkusné Helyei Nóra/Papp Adgnes/Kovacs EndreFarkas GaborAttila Kovács/Bertalan Kovács/Moor EszterMoor AndrasKovács Máté/ Teker EgyesületMihalicz Csongor/Illes KrisztianLadiszlai KrisztianSzekeres-kovacs István/Istvan Gudics/Balazy Gudics/Mentes Attila/Varga Sabina/László Mentes/Nagy Andras/Ileskeny Andrea/Ónodi József/ Gamper ZkseToth Zsolt/Szilvia Fülöp/Herget Kinga/Takacs AdamTakács Károly/Honinger Barna/Honinger janosHoninger Csaszar Monika/Bradák Péter/Vladár Ferenc/ Sztk RidersGombas MiklosCsaszti juliaKocsis András/Szabo TundeKalaszi GergelyAndor Attila/Karakai Zsolt/Köves Péter/ Csili TeamBradak JozsefBradaik Jozsef/Pulai Dorottya/ Csili TeamPal Kozma Sipos Gyula/Szekeres LaszloVarjas Veronika/Pulai GaborBéres Zsolt/Hoboros Peto Kataun/TEKER EgyesületBéres Márton/Dobos Marianda/TEKER EgyesületBéres Edit/Hosszu DanijelPógyor Sándor/ Bringaklub ZalaegerszegDr. Borda László/Láng Balázs/ Sólyom TeamGyenese István/Gyenese Lajos/Novák Gábor/Kobán Bálint/FÁBIÁNNÉ KASZA Klára/MocorgokKOVÁCS Erik/MocorgokFÁBIÁN Sándor/MocorgokKALAMÁR Anna/MocorgokDRÁVECZ Gyula/MocorgokDick MaxxBangó Balázs/ Egerszegi BringaklubPapp László/Rengeo AleksanderKonya Miklos/Gasparne Takacs Orsolja/Szokoli Rita/Ferincz Ágnes/Bodnár Zsolt/Fakó Albert/Mihalcz Anna/Bodnár Bence/Bodnár Gergő/Koplányiné Klesitz Magdolna/Tizedes Tibor/Horváth Zoltán/Dunaj Jožef/Lipičar Franko/KOSE RADENCIVrbek Branko /KK TondachVrabič Matjaž /KK TondachPongračič Slavica /KK TondachKoželj Andrej/Škafar Ciril/PREKMURJE BELTINCIMlinarić August/PREKMURJE BELTINCIŽinko Andreja /KK TondachLenart Barat /KK TondachDjordjevič Milan/Simonič Katja/Senekovic Niko/ Sd PulzDejan PajFlisar Aleš/Zupanec Jože /KK TondachSočič Marjan /KK TondachHočevar Irena/ Šd PulzZakal Pavel/Juršnik Ivan/Kranjc Majda /KK TondachHozjan Tomaš/PROPAD ENGINERINGIvančič Mitija /KK TondachPevec Vitomir/ Gamsi – Cinkarna CeljeToplak Miran/Žitek Boris /KK TondachMatija Gašperšić/Šušar Kristijan/Rupar JožeBezjak Ivan/Sočić Saška/Kumer JožePavliček Zvonko/Pavliček Darja/Brecelj Vita/Jus Matej/Šubic MarkoŠarlija TomažMandele Darko/šašek Alojz/Stradovnik Edvard/Mohar Tomaž/Krampač Rudolf/Prelec Egon/Rengeo Robi/Muhvič Srečko/Špes Monika/Korošec Matjaž/Biro Matjaž/Stanič Sebastjan/ Cinkarna Celje D.d. – GamsiStradovnik Robert/Trdina Tatjana/Trdina Boris/Belec Marjeta/Franko Lipičar/Dolinšek Stane/ BambiLeben Aljaž/Kocijančič Sandra/Jovanić Krešimir

Nedjelja, 23.07.2017 07:00 Početak

Nedjelja, 23.07.2017 20:00 Završetak

Startna lista -

Startni broj Ekipa / natjecatelj Poredak Teren Faza natjecanja
1 Ban Miroslav/ . Veliki Grupa A (96 km)
3 Rajtar Branimir/ . Veliki Grupa A (96 km)
4 Rajtar Irena/ . Obiteljski Grupa D (13 km)
5 Dujmović Marko/ . Srednji Grupa B (56 km)
7 Oštarčević Tajana/ . Obiteljski Grupa D (13 km)
8 Boros Kornel / BK Samo Sport . Veliki Grupa A (96 km)
9 Nerer Ivica/ . Veliki Grupa A (96 km)
10 Mesić Milan/ Bk Strada . Veliki Grupa A (96 km)
11 Kolac Klara/ Bk Mura Avantura . Obiteljski Grupa D (13 km)
12 Horvat Karlo/ Bk Mura Avantura . Srednji Grupa B (56 km)
13 Sever Mario/ Bk Mura Avantura . Obiteljski Grupa D (13 km)
14 Kolac Karlo/ Bk Mura Avantura . Srednji Grupa B (56 km)
15 Bilas Šimun/ Bk Mura Avantura . MTB Grupa C (40 km)
16 Trstenjak David/ Bk Mura Avantura . MTB Grupa C (40 km)
17 Papeš Štefica/ . MTB Grupa C (40 km)
18 Blagojević Ljiljana/ . MTB Grupa C (40 km)
19 Cipriš Ivan/ . Srednji Grupa B (56 km)
20 Klobučar Zoran/ . Srednji Grupa B (56 km)
21 Terzo Karlo/ Bk Mura Avantura . Veliki Grupa A (96 km)
22 Strniščak Mario/ . Srednji Grupa B (56 km)
23 Hrlec Bruno/ Bk Mura Avantura . MTB Grupa C (40 km)
24 Kolac Dragutin/BK Muraavantura . Obiteljski Grupa E (nepoznato)
25 Trstenjak Predrag/ Bk Mura Avantura . Srednji Grupa B (56 km)
26 Lučin Filip/ Bk Puls . Veliki Grupa A (96 km)
27 Rodiger-Pomor Vanja/ Bk Puls . Srednji Grupa B (56 km)
28 Jalžabetić Martin/ Bk Sljeme . Srednji Grupa B (56 km)
29 Prišlić Elvis/ . Srednji Grupa B (56 km)
30 Rončević Zoran/ . Veliki Grupa A (96 km)
31 Krobot Danijela/ Bk Mura Avantura . Srednji Grupa B (56 km)
32 Krobot Mihael/ Bk Mura Avantura . MTB Grupa C (40 km)
33 Blašković Tin/ . Veliki Grupa A (96 km)
34 Novak Hrvoje/ Bk Puls . Veliki Grupa A (96 km)
35 Cvitković Mario/ . Veliki Grupa A (96 km)
36 Planinšek Vedran/ Bk Biker . Veliki Grupa A (96 km)
37 Hotko Robert/ Bk Našice . Veliki Grupa A (96 km)
38 Dŕžić Adriano/ Bbk T-rex Karlovac . MTB Grupa C (40 km)
39 Sekulić Davor/ . Veliki Grupa A (96 km)
40 Buhić Branislav/ Bk Rotor Koprivnica . Veliki Grupa A (96 km)
41 Ciler Antonio/ Bk Rotor . Veliki Grupa A (96 km)
42 Štimac Ivan/ . Veliki Grupa A (96 km)
43 Dusper Ivana/ . Veliki Grupa A (96 km)
44 Berečić Jelena/ . Srednji Grupa B (56 km)
45 Ratković Aleksandar/ . Veliki Grupa A (96 km)
46 Kos Bruno/ Mk Velika Gorica . MTB Grupa C (40 km)
47 Lončar Tomislav/ Bk Rotor Koprivnica . Veliki Grupa A (96 km)
48 Posel Lovro/ Bk Mura Avantura . MTB Grupa C (40 km)
49 Duspara Mićo/ . Veliki Grupa A (96 km)
50 Trstenjak Matija/ Bk Mura Avantura . MTB Grupa C (40 km)
51 Patafta Eduard . Grupa E (nepoznato)
52 Ruklić Krešimir/ . Obiteljski Grupa D (13 km)
53 Jovanović Gordana/ . Obiteljski Grupa D (13 km)
54 Vinko Marko/ Bk Mura Avantura . MTB Grupa C (40 km)
55 Kocijan Dean/ Tk Swibir . Veliki Grupa A (96 km)
56 Kristanović Krešimir/ . Veliki Grupa A (96 km)
57 Ban Marko/ Bk Đurđevac . MTB Grupa C (40 km)
58 Šipek Kristijan/ Bk Đurđevac . MTB Grupa C (40 km)
59 Žunac Ivan/ Bk Osijek 2010 . Veliki Grupa A (96 km)
60 Hladnik Mladen/Laganini Prelog . Veliki Grupa A (96 km)
61 Iličić Goran/ Bk Bjelovar . MTB Grupa C (40 km)
62 Kuveždić Hrvoje/ . Veliki Grupa A (96 km)
63 Horvat Bruno/ . Veliki Grupa A (96 km)
64 Pleh Ingrid/ . Srednji Grupa B (56 km)
65 Grudiček Krunoslav/ . MTB Grupa C (40 km)
65 Pleh Darko/ . Srednji Grupa B (56 km)
66 Štefičar Danijel/ . Srednji Grupa B (56 km)
67 Štefičar Igor/ . Srednji Grupa B (56 km)
68 Grudiček Krunoslav/ . MTB Grupa C (40 km)
69 Govorčin Damir Pavao/ Škola Biciklizma Zagreb . Veliki Grupa A (96 km)
70 Baranašić Mladen/Udruga Laganini . Veliki Grupa A (96 km)
72 Habulan Miljenko/ . Veliki Grupa A (96 km)
73 Babić Mladen/BK Puls . Veliki Grupa A (96 km)
74 Vukšić Milan/BK Puls . Veliki Grupa A (96 km)
75 Jurman Darko/ . Veliki Grupa A (96 km)
76 Hlebec Željko/BK Puls . Veliki Grupa A (96 km)
77 Seidl Zoran/ . MTB Grupa C (40 km)
78 Grudiček Nikola/ . MTB Grupa C (40 km)
79 Hrupek Dražen/ . MTB Grupa C (40 km)
80 Hrupek Ivica/ . MTB Grupa C (40 km)
81 Čubrić Marin/ . MTB Grupa C (40 km)
82 Milosavljević Ozren/ . Srednji Grupa B (56 km)
83 Kukovec Jurica/ . Srednji Grupa B (56 km)
84 Kalšan Hrvoje/ . MTB Grupa C (40 km)
85 Kalšan Sanja/ . Obiteljski Grupa D (13 km)
86 Peršak Mihael/ Bk Mura Avantura . MTB Grupa C (40 km)
87 Radović Nikola/ . Srednji Grupa B (56 km)
88 Pandur Martina/ . Srednji Grupa B (56 km)
89 Ferlin Simon/ . MTB Grupa C (40 km)
90 Kovačić Luka/ . MTB Grupa C (40 km)
91 Kancijan Dinko/ . Veliki Grupa A (96 km)
92 Kancijan Tamara/ . Veliki Grupa A (96 km)
93 Vrhovec Filip/BK Sokol 1887 . Veliki Grupa A (96 km)
94 Bogdanić Robert/ Bk Puls . Veliki Grupa A (96 km)
95 Vrbanec Miljenko/ . Srednji Grupa B (56 km)
96 Horvat Bozica/ . MTB Grupa C (40 km)
97 Kliček Željko/TK Rudolf Perešin . Veliki Grupa A (96 km)
98 Kokotec Matija/BK Đurđevac . Srednji Grupa B (56 km)
99 Turk Željko/ . Veliki Grupa A (96 km)
100 Gabrijel Radek/BK Mura Avantura . Obiteljski Grupa D (13 km)
101 Tkalčec Goran/ . Srednji Grupa B (56 km)
102 Glavina Kristijan/ . Veliki Grupa A (96 km)
103 Jurak Ivica/ . Veliki Grupa A (96 km)
104 Hadeljan Aleksandar/ . Grupa E (nepoznato)
105 Milaković Domagoj/ Bbk T-rex . Veliki Grupa A (96 km)
106 Pomper Ariana/ . Srednji Grupa B (56 km)
107 Pomper Alen/ . Srednji Grupa B (56 km)
108 Hlišć Matija/ . Srednji Grupa B (56 km)
109 Novak Anica/ . Srednji Grupa B (56 km)
110 Mihoček Zlatko/ . Grupa E (nepoznato)
111 Žižek Leon/ . Srednji Grupa B (56 km)
112 Bogdan Tomica/ . Srednji Grupa B (56 km)
113 Rožman Nikola/ . Srednji Grupa B (56 km)
114 Buhanec Dejan/ . Srednji Grupa B (56 km)
115 Vuković Darko/ . Srednji Grupa B (56 km)
116 Androlić Krešimir/ . Grupa E (nepoznato)
117 Sovar Armin/ Bk Puls Čakovec . Veliki Grupa A (96 km)
118 Furjan Marinela/ . Veliki Grupa A (96 km)
119 Mihalic-Kozar Nikolina/ . Veliki Grupa A (96 km)
120 Lajtman Dušan/ . Srednji Grupa B (56 km)
121 Treska Renato/ . Veliki Grupa A (96 km)
122 Dodlek Ivica/ Bk-puls . Veliki Grupa A (96 km)
123 Horvat Tomislav/ Bk Puls . Veliki Grupa A (96 km)
124 Kovač Dejan/ Bk Puls . MTB Grupa C (40 km)
125 Varga Marijana/ . MTB Grupa C (40 km)
126 Rakić Saša/ Škola Zdravog Života Pribislavec . Veliki Grupa A (96 km)
127 Kutnjak Đanino/ . Srednji Grupa B (56 km)
128 Bogdan Viktor/ . Srednji Grupa B (56 km)
129 Mavrin Vladimir/ . Grupa E (nepoznato)
130 Klobucaric Damir/ Bk Mura Avantura . Veliki Grupa A (96 km)
131 Klobučarić Marijan/ Btc Cycling Team . Veliki Grupa A (96 km)
132 Škvorc Dario/ . MTB Grupa C (40 km)
133 Sokolović Alida/ Ok Bjelovar . Srednji Grupa B (56 km)
134 Sokolović Slobodan/ Ok Bjelovar . Srednji Grupa B (56 km)
135 Rilkovec Alan/ . Grupa E (nepoznato)
136 Gal Goran/ Bk Asi . Veliki Grupa A (96 km)
137 Kelemen Tomislav/ Bbk Asi . Veliki Grupa A (96 km)
138 Kranjec Jana/ Moravske Toplice . Srednji Grupa B (56 km)
139 Crnčec Dražen/ Bk Mura Avantura . MTB Grupa C (40 km)
140 Dikšić Danijel/ Bk Velika Gorica . Veliki Grupa A (96 km)
141 Hiżar-Dikšić Kristina/ . Srednji Grupa B (56 km)
142 Vađunec Renata/ . Srednji Grupa B (56 km)
143 Matejić Nikica/ . Veliki Grupa A (96 km)
144 Ljubić Alen/ . Srednji Grupa B (56 km)
145 Ljubić Marina/ . Obiteljski Grupa D (13 km)
146 Klamfar Marinko/ . Veliki Grupa A (96 km)
147 Kisicek Sanja/ 3max . Obiteljski Grupa D (13 km)
148 Posel Roko/ . MTB Grupa C (40 km)
149 Kisicek Ivan/ 3max . Obiteljski Grupa D (13 km)
150 Kišiček Djurdja/ 3max . Obiteljski Grupa D (13 km)
151 Kisicek Perica/ . MTB Grupa C (40 km)
152 Kisicek Luka Rafael/ 3max . Obiteljski Grupa D (13 km)
153 Kisicek Leon Gabriel/ 3max (triatlon) . Obiteljski Grupa D (13 km)
154 Tot Srećko/ . Srednji Grupa B (56 km)
155 Trstenjak Tea/ . Srednji Grupa B (56 km)
156 Belović Igor/ . Srednji Grupa B (56 km)
157 Sršan Petar/ŠB ZAGREB . Srednji Grupa B (56 km)
158 Herman Siniša/ Bk Rotor . Veliki Grupa A (96 km)
159 Radmilović Igor/ Bk Rotor Koprivnica . Veliki Grupa A (96 km)
160 Novak Nenad/ . Veliki Grupa A (96 km)
161 Vajdić Marko/ Bk Rotor Koprivnica . Veliki Grupa A (96 km)
162 Podoreški Damir/ Bk Rotor Koprivnica . Veliki Grupa A (96 km)
163 Bezek Martina/ Bk Puls . Veliki Grupa A (96 km)
164 Baruškin Luka/ Bk Biker . MTB Grupa C (40 km)
165 Pavlic Petar/ Bk Puls . Veliki Grupa A (96 km)
166 Mesarić Tomislav . Grupa E (nepoznato)
167 Mesarić Slađana . Grupa E (nepoznato)
168 Matejak Nedeljko/ . Veliki Grupa A (96 km)
169 Bjeliš Mate . Grupa E (nepoznato)
171 Halas Denis/ . Srednji Grupa B (56 km)
172 Levačić Lidija/ . Veliki Grupa A (96 km)
173 Levačić Darko/ . Veliki Grupa A (96 km)
174 Šubić Nevenka/ . Srednji Grupa B (56 km)
175 Šubić Vladimir/ . Srednji Grupa B (56 km)
176 Sobočan Lana/ . Srednji Grupa B (56 km)
177 Sobočan Kristijan/ . Srednji Grupa B (56 km)
178 Vinko Josip/ . Veliki Grupa A (96 km)
179 Trupković Tihomir/ . Veliki Grupa A (96 km)
180 Posavec Snježana/ . Srednji Grupa B (56 km)
181 Potočnjak Andrija/ . Srednji Grupa B (56 km)
182 Huis Marijan/ . Veliki Grupa A (96 km)
183 Šagud Goran/ Rbk Ku-ku-ri-ku . Veliki Grupa A (96 km)
184 Fodor Dražen . Grupa E (nepoznato)
185 Rauter Samo/ŠD MTB PRLEKIJA . MTB Grupa C (40 km)
186 Magić Marijan . Grupa E (nepoznato)
187 Pijanec Robert/ . Veliki Grupa A (96 km)
188 Miletic Goran/ Tk Swibir . Veliki Grupa A (96 km)
189 Blažotić Danijel/ . Srednji Grupa B (56 km)
190 Dušak Dominik/ . Srednji Grupa B (56 km)
191 Žganec Nino/ . Srednji Grupa B (56 km)
192 Gospić Tomislav/ . Veliki Grupa A (96 km)
193 Brezovački David/ . Srednji Grupa B (56 km)
194 Brezinščak Luka . Grupa E (nepoznato)
195 Papec Vanja Bartol (+Dijete)/ . Obiteljski Grupa D (13 km)
196 Papec Krešo/ . Obiteljski Grupa D (13 km)
197 Sabolović Renato/ Bbk Krpelj . MTB Grupa C (40 km)
198 Bračko Saša/ . Veliki Grupa A (96 km)
199 Mikulić Tin/ . Srednji Grupa B (56 km)
200 Trstenjak Ida/ Bk Mura Avantura . Srednji Grupa B (56 km)
201 Mikulić Laura/ . Obiteljski Grupa D (13 km)
202 Šimić Vjeko/ . Srednji Grupa B (56 km)
203 Šimić Mirjana/ . Srednji Grupa B (56 km)
204 Kraljević Ivan/ Bbk Krpelj . MTB Grupa C (40 km)
205 Blažinčić Ivan/ Bk Mura Avantura . Srednji Grupa B (56 km)
206 Novak Mihael/ Bk Mura Avantura . Srednji Grupa B (56 km)
207 Mikulić Marin/ . Obiteljski Grupa D (13 km)
208 Brnica Nenad/ . Srednji Grupa B (56 km)
209 Fičko Ivana/ . Srednji Grupa B (56 km)
210 Fabić Ilija/ Bk Puls . MTB Grupa C (40 km)
211 Fabić Tadej/ Bk Puls . MTB Grupa C (40 km)
212 Bunčić Marko/ Bk Ciklus . Veliki Grupa A (96 km)
213 Županić Denis/ . Veliki Grupa A (96 km)
214 Turk Dalibor/ . Srednji Grupa B (56 km)
215 Fletko Manuel/ Bk Maraton Kreidler . MTB Grupa C (40 km)
216 Boršćak Igor/ . Veliki Grupa A (96 km)
217 Šestak Jurica/ Bk Maraton Kreidler . MTB Grupa C (40 km)
218 Vidović Robertino/ . Srednji Grupa B (56 km)
219 Vidović Bruno/BK Puls . Obiteljski Grupa D (13 km)
220 Muratović Dina/ . Veliki Grupa A (96 km)
221 Vadlja Dragutin . Grupa E (nepoznato)
222 Horvat Ivana/ Bk Đurđevac . Veliki Grupa A (96 km)
224 Petričević Nika/ . Obiteljski Grupa D (13 km)
225 Petričević Kruno/ . Obiteljski Grupa D (13 km)
238 Turnšek Valentin/ . Srednji Grupa B (56 km)
239 Bračko Jože/KOSE RADENCI . Srednji Grupa B (56 km)
240 Sampt Fredi . Grupa E (nepoznato)
241 Žilavec Andrej . Grupa E (nepoznato)
242 Bauer Gorazd/ . Srednji Grupa B (56 km)
243 Brda Adriana/ . Srednji Grupa B (56 km)
244 Brda Stjepan/ . Srednji Grupa B (56 km)
245 Bračko Vera/KOSE RADENCI . Srednji Grupa B (56 km)
246 Trstenjak Branko/KOSE RADENCI . Srednji Grupa B (56 km)
247 Kozar Gabrijela/KOSE RADENCI . Srednji Grupa B (56 km)
248 Kozar Tone/KOSE RADENCI . Srednji Grupa B (56 km)
249 Ivanek Helena/KOSE RADENCI . Srednji Grupa B (56 km)
250 Ivanek Vinko/KOSE RADENCI . Srednji Grupa B (56 km)
251 Salovec Goran . Grupa E (nepoznato)
252 Kardinar Robert/ Ocean Orchids Cycling Team . Veliki Grupa A (96 km)
253 Antolin Matej/ Ocean Orchids Cycling Team . Veliki Grupa A (96 km)
254 Kranjec Jana/ . Grupa E (nepoznato)
255 Hozjan Franc/ . Srednji Grupa B (56 km)
256 Nikoloski Trajče . Grupa E (nepoznato)
257 Plohl Bojan/ Moravske Toplice . Srednji Grupa B (56 km)
258 Kuralt Ana/ Moravske Toplice . Srednji Grupa B (56 km)
259 Kuralt Sašo/ Moravske Toplice . Srednji Grupa B (56 km)
260 Ribič Meta/ . Srednji Grupa B (56 km)
261 Pocajt Iztok/ . Srednji Grupa B (56 km)
262 Lukežič Anže/ . Srednji Grupa B (56 km)
263 Pocajt Gregor / . Srednji Grupa B (56 km)
264 Slak Žiga . Grupa E (nepoznato)
265 Slak Leon/ . Srednji Grupa B (56 km)
266 Hanžekovič Bojan/ . Veliki Grupa A (96 km)
267 Lep Mišel/ . Veliki Grupa A (96 km)
268 Videmšek Ivan . Grupa E (nepoznato)
269 Gazdag Andrej/ . Veliki Grupa A (96 km)
270 Kostric Zlatko/ . Veliki Grupa A (96 km)
271 Vampl Tomaž/ Šd Pulz . Veliki Grupa A (96 km)
272 Stojko Denis/ . Srednji Grupa B (56 km)
273 Car Ljubo/ . Veliki Grupa A (96 km)
274 Polak Marko . Grupa E (nepoznato)
275 Ganc Matic . Grupa E (nepoznato)
276 Krauthaker Jože /KK Tondach . Grupa E (nepoznato)
277 Nemec Radivoj /KK Tondach . Grupa E (nepoznato)
278 Kapun Iztok /KK Tondach . Grupa E (nepoznato)
279 Kolbl Tanja /KK Tondach . Grupa E (nepoznato)
280 Kolbl Anton /KK Tondach . Grupa E (nepoznato)
281 Šelih Zlatko/CC Gamsi . MTB Grupa C (40 km)
282 Jakelj Primoz/ . Veliki Grupa A (96 km)
283 Erman Slavica/ . Srednji Grupa B (56 km)
284 Pehan Alojz/ . Srednji Grupa B (56 km)
285 Richter Katarina/ . Srednji Grupa B (56 km)
286 Siloliber Branko . Grupa E (nepoznato)
287 Richter Dušan/ . Srednji Grupa B (56 km)
288 Mravlak Peter/ Ks . MTB Grupa C (40 km)
290 Rošer Milan/ . Srednji Grupa B (56 km)
291 Rošer Zvonka/ Gamsi Cc . Srednji Grupa B (56 km)
292 Zilavec Alen/ . Srednji Grupa B (56 km)
293 Kemda Radivoj/ . Srednji Grupa B (56 km)
294 Branimir Konjiček/ Drča Roše . Grupa E (nepoznato)
295 Erich Prutsch . Veliki Grupa A (96 km)
296 Ros Denis . Grupa E (nepoznato)
297 Konjiček Branimir . Grupa E (nepoznato)
298 Makovec Slavko /KK Tondach . Grupa E (nepoznato)
299 Sabolek Vinko/Drča Ruše . Srednji Grupa B (56 km)
300 Karba Iztok /KK Tondach . Grupa E (nepoznato)
301 Karba Žan /KK Tondach . Grupa E (nepoznato)
302 Karba Drago /KK Tondach . Grupa E (nepoznato)
303 Kokol Jernej /KK Tondach . Grupa E (nepoznato)
304 Skuhaca Arnold/Drča Ruše . Srednji Grupa B (56 km)
305 Beranić Maksi/Bike EK Haloze . Srednji Grupa B (56 km)
306 Bračko Aleksandar . Grupa E (nepoznato)
307 Komer Igor/Kd Vuhred . Srednji Grupa B (56 km)
308 Počič Sašo/ . Srednji Grupa B (56 km)
309 Gomboc Koloman/ . Srednji Grupa B (56 km)
310 Germ Peter/ . Srednji Grupa B (56 km)
311 Taras Rajko . Grupa E (nepoznato)
312 Ojsteršek Alojz/ . Srednji Grupa B (56 km)
313 Levstek Robert/ . Veliki Grupa A (96 km)
314 Levstek Alen/ . Veliki Grupa A (96 km)
315 Buzeti Štefan . Grupa E (nepoznato)
316 Smolko Franc /KK Tondach . Grupa E (nepoznato)
317 Hafner Uroš . Grupa E (nepoznato)
318 Mataž Aleš . Grupa E (nepoznato)
319 Burja Damjan . Grupa E (nepoznato)
320 Kramberger Andrej . Grupa E (nepoznato)
321 Petra Gijalomelli/ . Grupa E (nepoznato)
322 Lebić Albert/ . Grupa E (nepoznato)
323 Puhan Dejan/ Ocean Orhidis . Srednji Grupa B (56 km)
324 Žižek Damjan/ Ocean Orchids Cycling Club . Srednji Grupa B (56 km)
340 Kač Roman/ . Srednji Grupa B (56 km)
341 Pučko Boris/Turbo team Tropovci . Srednji Grupa B (56 km)
342 Torej Drago /KK Tondach . Grupa E (nepoznato)
343 Ertl Zvonko /KK Tondach . Grupa E (nepoznato)
344 Gotal Mladen/ . Veliki Grupa A (96 km)
345 Krebs Angelca/ . Obiteljski Grupa D (13 km)
346 Krebs Simon/ . Srednji Grupa B (56 km)
347 Posel Robert . Grupa E (nepoznato)
348 Špilak Mitja/ Ocean Orchids Cycling Team . Veliki Grupa A (96 km)
349 Rac Radovan/ . Veliki Grupa A (96 km)
350 Opeka Jože/ . Obiteljski Grupa D (13 km)
351 Jemec Opeka Romana/ . Veliki Grupa A (96 km)
352 Laslo Tomi/ Ocean Orchids Cycling Team . Veliki Grupa A (96 km)
353 Meglić Robert . Grupa E (nepoznato)
354 Bogša Rado /KK Tondach . Grupa E (nepoznato)
355 Kremelj Vladimir . Grupa E (nepoznato)
356 Berčon Irena/ . Srednji Grupa B (56 km)
357 Berčon Pavle/ . Srednji Grupa B (56 km)
358 Vrbnjak Robert . Grupa E (nepoznato)
359 Šnajcer Željko/ Šd Šmarje Sap . Srednji Grupa B (56 km)
360 Magdics Erika/ . Veliki Grupa A (96 km)
361 Szilard Bacsi . Grupa E (nepoznato)
362 Vida Tamaj . Grupa E (nepoznato)
363 Kallai Roland . Grupa E (nepoznato)
364 Domokos Sandor/ . Srednji Grupa B (56 km)
365 Kozma Piroska/ Nincs . Veliki Grupa A (96 km)
366 László László/ . Veliki Grupa A (96 km)
367 Niketas Csondor . Grupa E (nepoznato)
368 László Imre Sándor/ Egis Körmend . Srednji Grupa B (56 km)
369 Markó Imréné/ Egis Körmend . Srednji Grupa B (56 km)
370 Huszár Éva/ Egis Körmend . Srednji Grupa B (56 km)
371 Csuk Bence/ Egis Körmend . Srednji Grupa B (56 km)
372 Suhajda László/ Gaja-völgy Egyesület . Veliki Grupa A (96 km)
373 Veress Ildikó/ Gaja-völgy Egyesület . Srednji Grupa B (56 km)
374 Ács Emil/ . Veliki Grupa A (96 km)
375 Ács Barnabás/ . Veliki Grupa A (96 km)
376 Bíró Tamás/ Bakony Bike K.e. . Veliki Grupa A (96 km)
377 Nagy Anett Andea/ Bakony Bike K.e. . Srednji Grupa B (56 km)
378 Szakony Istvan . Grupa E (nepoznato)
379 Nagy Annamaria/ . Srednji Grupa B (56 km)
380 Nagy Ferenc/ Zkse . Veliki Grupa A (96 km)
381 Beke Gabor . Grupa E (nepoznato)
382 Feher Csaba . Grupa E (nepoznato)
383 Bende Péter/ Zkse . Veliki Grupa A (96 km)
384 Jager Lajos/Bringeklub Zalaegerseg . Srednji Grupa B (56 km)
385 Szajdán Zsolt/ Femat Zkse . Veliki Grupa A (96 km)
386 Pek Miklos/ . Veliki Grupa A (96 km)
387 Lang Werner . Grupa E (nepoznato)
388 Toth Jozsef . Grupa E (nepoznato)
389 Nagy Lazslo . Grupa E (nepoznato)
390 Valko Adam . Grupa E (nepoznato)
391 Laszlo Fabian/ . Srednji Grupa B (56 km)
392 Márkus András/ . Srednji Grupa B (56 km)
393 Mike Friderika . Grupa E (nepoznato)
394 Márkus Balázs/ . Veliki Grupa A (96 km)
395 Márkus Fülöp/ . Srednji Grupa B (56 km)
396 Márkusné Helyei Nóra/ . Srednji Grupa B (56 km)
397 Papp Adgnes/ . Srednji Grupa B (56 km)
398 Kovacs Endre . Grupa E (nepoznato)
399 Farkas Gabor . Grupa E (nepoznato)
400 Attila Kovács/ . Veliki Grupa A (96 km)
401 Bertalan Kovács/ . Veliki Grupa A (96 km)
402 Moor Eszter . Grupa E (nepoznato)
403 Moor Andras . Grupa E (nepoznato)
404 Kovács Máté/ Teker Egyesület . Veliki Grupa A (96 km)
405 Mihalicz Csongor/ . Veliki Grupa A (96 km)
406 Illes Krisztian . Grupa E (nepoznato)
407 Ladiszlai Krisztian . Grupa E (nepoznato)
408 Szekeres-kovacs István/ . Veliki Grupa A (96 km)
409 Istvan Gudics/ . Srednji Grupa B (56 km)
410 Balazy Gudics/ . Srednji Grupa B (56 km)
411 Mentes Attila/ . Veliki Grupa A (96 km)
412 Varga Sabina/ . Srednji Grupa B (56 km)
413 László Mentes/ . Veliki Grupa A (96 km)
414 Nagy Andras/ . Srednji Grupa B (56 km)
415 Ileskeny Andrea/ . Srednji Grupa B (56 km)
416 Ónodi József/ Gamper Zkse . Veliki Grupa A (96 km)
417 Toth Zsolt/ . Srednji Grupa B (56 km)
418 Szilvia Fülöp/ . Veliki Grupa A (96 km)
419 Herget Kinga/ . Veliki Grupa A (96 km)
420 Takacs Adam . Grupa E (nepoznato)
421 Takács Károly/ . Veliki Grupa A (96 km)
422 Honinger Barna/ . Srednji Grupa B (56 km)
423 Honinger janos . Grupa E (nepoznato)
424 Honinger Csaszar Monika/ . Srednji Grupa B (56 km)
425 Bradák Péter/ . Veliki Grupa A (96 km)
426 Vladár Ferenc/ Sztk Riders . Veliki Grupa A (96 km)
427 Gombas Miklos . Grupa E (nepoznato)
428 Csaszti julia . Grupa E (nepoznato)
429 Kocsis András/ . Veliki Grupa A (96 km)
430 Szabo Tunde . Grupa E (nepoznato)
431 Kalaszi Gergely . Grupa E (nepoznato)
432 Andor Attila/ . Srednji Grupa B (56 km)
433 Karakai Zsolt/ . Srednji Grupa B (56 km)
434 Köves Péter/ Csili Team . Veliki Grupa A (96 km)
435 Bradak Jozsef . Grupa E (nepoznato)
436 Bradaik Jozsef/ . Srednji Grupa B (56 km)
437 Pulai Dorottya/ Csili Team . Veliki Grupa A (96 km)
438 Pal Kozma . Grupa E (nepoznato)
439 Sipos Gyula/ . Srednji Grupa B (56 km)
440 Szekeres Laszlo . Grupa E (nepoznato)
441 Varjas Veronika/ . Srednji Grupa B (56 km)
442 Pulai Gabor . Grupa E (nepoznato)
443 Béres Zsolt/ . Obiteljski Grupa D (13 km)
444 Hoboros Peto Kataun/TEKER Egyesület . Srednji Grupa B (56 km)
445 Béres Márton/ . Obiteljski Grupa D (13 km)
446 Dobos Marianda/TEKER Egyesület . Srednji Grupa B (56 km)
447 Béres Edit/ . Obiteljski Grupa D (13 km)
448 Hosszu Danijel . Grupa E (nepoznato)
449 Pógyor Sándor/ Bringaklub Zalaegerszeg . Srednji Grupa B (56 km)
450 Dr. Borda László/ . Srednji Grupa B (56 km)
451 Láng Balázs/ Sólyom Team . Veliki Grupa A (96 km)
452 Gyenese István/ . Veliki Grupa A (96 km)
453 Gyenese Lajos/ . Srednji Grupa B (56 km)
454 Novák Gábor/ . Veliki Grupa A (96 km)
455 Kobán Bálint/ . Srednji Grupa B (56 km)
456 FÁBIÁNNÉ KASZA Klára/Mocorgok . Srednji Grupa B (56 km)
457 KOVÁCS Erik/Mocorgok . Veliki Grupa A (96 km)
458 FÁBIÁN Sándor/Mocorgok . Srednji Grupa B (56 km)
459 KALAMÁR Anna/Mocorgok . Srednji Grupa B (56 km)
460 DRÁVECZ Gyula/Mocorgok . Srednji Grupa B (56 km)
461 Dick Maxx . Grupa E (nepoznato)
462 Bangó Balázs/ Egerszegi Bringaklub . Srednji Grupa B (56 km)
463 Papp László/ . Srednji Grupa B (56 km)
464 Rengeo Aleksander . Grupa E (nepoznato)
465 Konya Miklos/ . Srednji Grupa B (56 km)
466 Gasparne Takacs Orsolja/ . Srednji Grupa B (56 km)
467 Szokoli Rita/ . Srednji Grupa B (56 km)
468 Ferincz Ágnes/ . Srednji Grupa B (56 km)
469 Bodnár Zsolt/ . Srednji Grupa B (56 km)
470 Fakó Albert/ . Srednji Grupa B (56 km)
471 Mihalcz Anna/ . Srednji Grupa B (56 km)
472 Bodnár Bence/ . Srednji Grupa B (56 km)
473 Bodnár Gergő/ . Srednji Grupa B (56 km)
474 Koplányiné Klesitz Magdolna/ . Srednji Grupa B (56 km)
475 Tizedes Tibor/ . Veliki Grupa A (96 km)
476 Horváth Zoltán/ . Veliki Grupa A (96 km)
500 Dunaj Jožef/ . MTB Grupa C (40 km)
501 Lipičar Franko/KOSE RADENCI . Srednji Grupa B (56 km)
502 Vrbek Branko /KK Tondach . Grupa E (nepoznato)
503 Vrabič Matjaž /KK Tondach . Grupa E (nepoznato)
504 Pongračič Slavica /KK Tondach . Grupa E (nepoznato)
505 Koželj Andrej/ . Srednji Grupa B (56 km)
506 Škafar Ciril/PREKMURJE BELTINCI . Srednji Grupa B (56 km)
507 Mlinarić August/PREKMURJE BELTINCI . Srednji Grupa B (56 km)
508 Žinko Andreja /KK Tondach . Grupa E (nepoznato)
509 Lenart Barat /KK Tondach . Grupa E (nepoznato)
510 Djordjevič Milan/ . Srednji Grupa B (56 km)
511 Simonič Katja/ . Srednji Grupa B (56 km)
512 Senekovic Niko/ Sd Pulz . Veliki Grupa A (96 km)
513 Dejan Paj . Grupa E (nepoznato)
514 Flisar Aleš/ . Srednji Grupa B (56 km)
515 Zupanec Jože /KK Tondach . Grupa E (nepoznato)
516 Sočič Marjan /KK Tondach . Grupa E (nepoznato)
517 Hočevar Irena/ Šd Pulz . Srednji Grupa B (56 km)
518 Zakal Pavel/ . Srednji Grupa B (56 km)
519 Juršnik Ivan/ . Srednji Grupa B (56 km)
520 Kranjc Majda /KK Tondach . Grupa E (nepoznato)
521 Hozjan Tomaš/PROPAD ENGINERING . Srednji Grupa B (56 km)
522 Ivančič Mitija /KK Tondach . Grupa E (nepoznato)
523 Pevec Vitomir/ Gamsi – Cinkarna Celje . Srednji Grupa B (56 km)
524 Toplak Miran/ . Srednji Grupa B (56 km)
525 Žitek Boris /KK Tondach . Grupa E (nepoznato)
526 Matija Gašperšić/ . Grupa E (nepoznato)
527 Šušar Kristijan/ . Grupa E (nepoznato)
528 Rupar Jože . Grupa E (nepoznato)
529 Bezjak Ivan/ . Grupa E (nepoznato)
530 Sočić Saška/ . Srednji Grupa B (56 km)
531 Kumer Jože . Grupa E (nepoznato)
532 Pavliček Zvonko/ . Srednji Grupa B (56 km)
533 Pavliček Darja/ . Srednji Grupa B (56 km)
534 Brecelj Vita/ . Obiteljski Grupa D (13 km)
535 Jus Matej/ . Srednji Grupa B (56 km)
536 Šubic Marko . Grupa E (nepoznato)
537 Šarlija Tomaž . Grupa E (nepoznato)
538 Mandele Darko/ . Grupa E (nepoznato)
539 šašek Alojz/ . Grupa E (nepoznato)
540 Stradovnik Edvard/ . Srednji Grupa B (56 km)
541 Mohar Tomaž/ . Grupa E (nepoznato)
542 Krampač Rudolf/ . MTB Grupa C (40 km)
543 Prelec Egon/ . Grupa E (nepoznato)
544 Rengeo Robi/ . Grupa E (nepoznato)
545 Muhvič Srečko/ . Srednji Grupa B (56 km)
546 Špes Monika/ . Srednji Grupa B (56 km)
547 Korošec Matjaž/ . Srednji Grupa B (56 km)
548 Biro Matjaž/ . Grupa E (nepoznato)
549 Stanič Sebastjan/ Cinkarna Celje D.d. – Gamsi . Srednji Grupa B (56 km)
550 Stradovnik Robert/ . Srednji Grupa B (56 km)
551 Trdina Tatjana/ . Srednji Grupa B (56 km)
552 Trdina Boris/ . Srednji Grupa B (56 km)
554 Belec Marjeta/ . Obiteljski Grupa D (13 km)
555 Franko Lipičar/ . Grupa E (nepoznato)
556 Dolinšek Stane/ Bambi . Veliki Grupa A (96 km)
557 Leben Aljaž/ . Veliki Grupa A (96 km)
558 Kocijančič Sandra/ . Srednji Grupa B (56 km)
559 Jovanić Krešimir . Grupa E (nepoznato)

Poredak -

# Ekipa Bodovi
1 Ban Miroslav/ 0
2 Rajtar Branimir/ 0
3 Boros Kornel / BK Samo Sport 0
4 Nerer Ivica/ 0
5 Mesić Milan/ Bk Strada 0
6 Terzo Karlo/ Bk Mura Avantura 0
7 Lučin Filip/ Bk Puls 0
8 Rončević Zoran/ 0
9 Blašković Tin/ 0
10 Novak Hrvoje/ Bk Puls 0
11 Cvitković Mario/ 0
12 Planinšek Vedran/ Bk Biker 0
13 Hotko Robert/ Bk Našice 0
14 Sekulić Davor/ 0
15 Buhić Branislav/ Bk Rotor Koprivnica 0
16 Ciler Antonio/ Bk Rotor 0
17 Štimac Ivan/ 0
18 Dusper Ivana/ 0
19 Ratković Aleksandar/ 0
20 Lončar Tomislav/ Bk Rotor Koprivnica 0
21 Duspara Mićo/ 0
22 Kocijan Dean/ Tk Swibir 0
23 Kristanović Krešimir/ 0
24 Žunac Ivan/ Bk Osijek 2010 0
25 Hladnik Mladen/Laganini Prelog 0
26 Kuveždić Hrvoje/ 0
27 Horvat Bruno/ 0
28 Govorčin Damir Pavao/ Škola Biciklizma Zagreb 0
29 Baranašić Mladen/Udruga Laganini 0
30 Habulan Miljenko/ 0
31 Babić Mladen/BK Puls 0
32 Vukšić Milan/BK Puls 0
33 Jurman Darko/ 0
34 Hlebec Željko/BK Puls 0
35 Kancijan Dinko/ 0
36 Kancijan Tamara/ 0
37 Vrhovec Filip/BK Sokol 1887 0
38 Bogdanić Robert/ Bk Puls 0
39 Kliček Željko/TK Rudolf Perešin 0
40 Turk Željko/ 0
41 Glavina Kristijan/ 0
42 Jurak Ivica/ 0
43 Milaković Domagoj/ Bbk T-rex 0
44 Sovar Armin/ Bk Puls Čakovec 0
45 Furjan Marinela/ 0
46 Mihalic-Kozar Nikolina/ 0
47 Treska Renato/ 0
48 Dodlek Ivica/ Bk-puls 0
49 Horvat Tomislav/ Bk Puls 0
50 Rakić Saša/ Škola Zdravog Života Pribislavec 0
51 Klobucaric Damir/ Bk Mura Avantura 0
52 Klobučarić Marijan/ Btc Cycling Team 0
53 Gal Goran/ Bk Asi 0
54 Kelemen Tomislav/ Bbk Asi 0
55 Dikšić Danijel/ Bk Velika Gorica 0
56 Matejić Nikica/ 0
57 Klamfar Marinko/ 0
58 Herman Siniša/ Bk Rotor 0
59 Radmilović Igor/ Bk Rotor Koprivnica 0
60 Novak Nenad/ 0
61 Vajdić Marko/ Bk Rotor Koprivnica 0
62 Podoreški Damir/ Bk Rotor Koprivnica 0
63 Bezek Martina/ Bk Puls 0
64 Pavlic Petar/ Bk Puls 0
65 Matejak Nedeljko/ 0
66 Levačić Lidija/ 0
67 Levačić Darko/ 0
68 Vinko Josip/ 0
69 Trupković Tihomir/ 0
70 Huis Marijan/ 0
71 Šagud Goran/ Rbk Ku-ku-ri-ku 0
72 Pijanec Robert/ 0
73 Miletic Goran/ Tk Swibir 0
74 Gospić Tomislav/ 0
75 Bračko Saša/ 0
76 Bunčić Marko/ Bk Ciklus 0
77 Županić Denis/ 0
78 Boršćak Igor/ 0
79 Muratović Dina/ 0
80 Horvat Ivana/ Bk Đurđevac 0
81 Kardinar Robert/ Ocean Orchids Cycling Team 0
82 Antolin Matej/ Ocean Orchids Cycling Team 0
83 Hanžekovič Bojan/ 0
84 Lep Mišel/ 0
85 Gazdag Andrej/ 0
86 Kostric Zlatko/ 0
87 Vampl Tomaž/ Šd Pulz 0
88 Car Ljubo/ 0
89 Jakelj Primoz/ 0
90 Erich Prutsch 0
91 Levstek Robert/ 0
92 Levstek Alen/ 0
93 Gotal Mladen/ 0
94 Špilak Mitja/ Ocean Orchids Cycling Team 0
95 Rac Radovan/ 0
96 Jemec Opeka Romana/ 0
97 Laslo Tomi/ Ocean Orchids Cycling Team 0
98 Magdics Erika/ 0
99 Kozma Piroska/ Nincs 0
100 László László/ 0
101 Suhajda László/ Gaja-völgy Egyesület 0
102 Ács Emil/ 0
103 Ács Barnabás/ 0
104 Bíró Tamás/ Bakony Bike K.e. 0
105 Nagy Ferenc/ Zkse 0
106 Bende Péter/ Zkse 0
107 Szajdán Zsolt/ Femat Zkse 0
108 Pek Miklos/ 0
109 Márkus Balázs/ 0
110 Attila Kovács/ 0
111 Bertalan Kovács/ 0
112 Kovács Máté/ Teker Egyesület 0
113 Mihalicz Csongor/ 0
114 Szekeres-kovacs István/ 0
115 Mentes Attila/ 0
116 László Mentes/ 0
117 Ónodi József/ Gamper Zkse 0
118 Szilvia Fülöp/ 0
119 Herget Kinga/ 0
120 Takács Károly/ 0
121 Bradák Péter/ 0
122 Vladár Ferenc/ Sztk Riders 0
123 Kocsis András/ 0
124 Köves Péter/ Csili Team 0
125 Pulai Dorottya/ Csili Team 0
126 Láng Balázs/ Sólyom Team 0
127 Gyenese István/ 0
128 Novák Gábor/ 0
129 KOVÁCS Erik/Mocorgok 0
130 Tizedes Tibor/ 0
131 Horváth Zoltán/ 0
132 Senekovic Niko/ Sd Pulz 0
133 Dolinšek Stane/ Bambi 0
134 Leben Aljaž/ 0
1 Sobočan Lana/ 0
2 Sobočan Kristijan/ 0
3 Posavec Snježana/ 0
4 Potočnjak Andrija/ 0
5 Blažotić Danijel/ 0
6 Dušak Dominik/ 0
7 Žganec Nino/ 0
8 Brezovački David/ 0
9 Mikulić Tin/ 0
10 Trstenjak Ida/ Bk Mura Avantura 0
11 Šimić Vjeko/ 0
12 Šimić Mirjana/ 0
13 Blažinčić Ivan/ Bk Mura Avantura 0
14 Novak Mihael/ Bk Mura Avantura 0
15 Brnica Nenad/ 0
16 Fičko Ivana/ 0
17 Turk Dalibor/ 0
18 Vidović Robertino/ 0
19 Turnšek Valentin/ 0
20 Bračko Jože/KOSE RADENCI 0
21 Bauer Gorazd/ 0
22 Brda Adriana/ 0
23 Brda Stjepan/ 0
24 Bračko Vera/KOSE RADENCI 0
25 Trstenjak Branko/KOSE RADENCI 0
26 Kozar Gabrijela/KOSE RADENCI 0
27 Kozar Tone/KOSE RADENCI 0
28 Ivanek Helena/KOSE RADENCI 0
29 Ivanek Vinko/KOSE RADENCI 0
30 Hozjan Franc/ 0
31 Plohl Bojan/ Moravske Toplice 0
32 Kuralt Ana/ Moravske Toplice 0
33 Kuralt Sašo/ Moravske Toplice 0
34 Ribič Meta/ 0
35 Pocajt Iztok/ 0
36 Lukežič Anže/ 0
37 Pocajt Gregor / 0
38 Slak Leon/ 0
39 Stojko Denis/ 0
40 Erman Slavica/ 0
41 Pehan Alojz/ 0
42 Richter Katarina/ 0
43 Richter Dušan/ 0
44 Rošer Milan/ 0
45 Rošer Zvonka/ Gamsi Cc 0
46 Zilavec Alen/ 0
47 Kemda Radivoj/ 0
48 Sabolek Vinko/Drča Ruše 0
49 Skuhaca Arnold/Drča Ruše 0
50 Beranić Maksi/Bike EK Haloze 0
51 Komer Igor/Kd Vuhred 0
52 Počič Sašo/ 0
53 Gomboc Koloman/ 0
54 Germ Peter/ 0
55 Ojsteršek Alojz/ 0
56 Puhan Dejan/ Ocean Orhidis 0
57 Žižek Damjan/ Ocean Orchids Cycling Club 0
58 Kač Roman/ 0
59 Pučko Boris/Turbo team Tropovci 0
60 Krebs Simon/ 0
61 Berčon Irena/ 0
62 Berčon Pavle/ 0
63 Šnajcer Željko/ Šd Šmarje Sap 0
64 Domokos Sandor/ 0
65 László Imre Sándor/ Egis Körmend 0
66 Markó Imréné/ Egis Körmend 0
67 Huszár Éva/ Egis Körmend 0
68 Csuk Bence/ Egis Körmend 0
69 Veress Ildikó/ Gaja-völgy Egyesület 0
70 Nagy Anett Andea/ Bakony Bike K.e. 0
71 Nagy Annamaria/ 0
72 Jager Lajos/Bringeklub Zalaegerseg 0
73 Laszlo Fabian/ 0
74 Márkus András/ 0
75 Márkus Fülöp/ 0
76 Márkusné Helyei Nóra/ 0
77 Papp Adgnes/ 0
78 Istvan Gudics/ 0
79 Balazy Gudics/ 0
80 Varga Sabina/ 0
81 Nagy Andras/ 0
82 Ileskeny Andrea/ 0
83 Toth Zsolt/ 0
84 Honinger Barna/ 0
85 Honinger Csaszar Monika/ 0
86 Andor Attila/ 0
87 Karakai Zsolt/ 0
88 Bradaik Jozsef/ 0
89 Sipos Gyula/ 0
90 Varjas Veronika/ 0
91 Hoboros Peto Kataun/TEKER Egyesület 0
92 Dobos Marianda/TEKER Egyesület 0
93 Pógyor Sándor/ Bringaklub Zalaegerszeg 0
94 Dr. Borda László/ 0
95 Gyenese Lajos/ 0
96 Kobán Bálint/ 0
97 FÁBIÁNNÉ KASZA Klára/Mocorgok 0
98 FÁBIÁN Sándor/Mocorgok 0
99 KALAMÁR Anna/Mocorgok 0
100 DRÁVECZ Gyula/Mocorgok 0
101 Bangó Balázs/ Egerszegi Bringaklub 0
102 Papp László/ 0
103 Konya Miklos/ 0
104 Gasparne Takacs Orsolja/ 0
105 Szokoli Rita/ 0
106 Ferincz Ágnes/ 0
107 Bodnár Zsolt/ 0
108 Fakó Albert/ 0
109 Mihalcz Anna/ 0
110 Bodnár Bence/ 0
111 Bodnár Gergő/ 0
112 Koplányiné Klesitz Magdolna/ 0
113 Lipičar Franko/KOSE RADENCI 0
114 Koželj Andrej/ 0
115 Škafar Ciril/PREKMURJE BELTINCI 0
116 Mlinarić August/PREKMURJE BELTINCI 0
117 Djordjevič Milan/ 0
118 Simonič Katja/ 0
119 Flisar Aleš/ 0
120 Hočevar Irena/ Šd Pulz 0
121 Zakal Pavel/ 0
122 Juršnik Ivan/ 0
123 Hozjan Tomaš/PROPAD ENGINERING 0
124 Pevec Vitomir/ Gamsi – Cinkarna Celje 0
125 Toplak Miran/ 0
126 Sočić Saška/ 0
127 Pavliček Zvonko/ 0
128 Pavliček Darja/ 0
129 Jus Matej/ 0
130 Stradovnik Edvard/ 0
131 Muhvič Srečko/ 0
132 Špes Monika/ 0
133 Korošec Matjaž/ 0
134 Stanič Sebastjan/ Cinkarna Celje D.d. – Gamsi 0
135 Stradovnik Robert/ 0
136 Trdina Tatjana/ 0
137 Trdina Boris/ 0
138 Kocijančič Sandra/ 0
139 Dujmović Marko/ 0
140 Horvat Karlo/ Bk Mura Avantura 0
141 Kolac Karlo/ Bk Mura Avantura 0
142 Cipriš Ivan/ 0
143 Klobučar Zoran/ 0
144 Strniščak Mario/ 0
145 Trstenjak Predrag/ Bk Mura Avantura 0
146 Rodiger-Pomor Vanja/ Bk Puls 0
147 Jalžabetić Martin/ Bk Sljeme 0
148 Prišlić Elvis/ 0
149 Krobot Danijela/ Bk Mura Avantura 0
150 Berečić Jelena/ 0
151 Pleh Ingrid/ 0
152 Pleh Darko/ 0
153 Štefičar Danijel/ 0
154 Štefičar Igor/ 0
155 Milosavljević Ozren/ 0
156 Kukovec Jurica/ 0
157 Radović Nikola/ 0
158 Pandur Martina/ 0
159 Vrbanec Miljenko/ 0
160 Kokotec Matija/BK Đurđevac 0
161 Tkalčec Goran/ 0
162 Pomper Ariana/ 0
163 Pomper Alen/ 0
164 Hlišć Matija/ 0
165 Novak Anica/ 0
166 Žižek Leon/ 0
167 Bogdan Tomica/ 0
168 Rožman Nikola/ 0
169 Buhanec Dejan/ 0
170 Vuković Darko/ 0
171 Lajtman Dušan/ 0
172 Kutnjak Đanino/ 0
173 Bogdan Viktor/ 0
174 Sokolović Alida/ Ok Bjelovar 0
175 Sokolović Slobodan/ Ok Bjelovar 0
176 Kranjec Jana/ Moravske Toplice 0
177 Hiżar-Dikšić Kristina/ 0
178 Vađunec Renata/ 0
179 Ljubić Alen/ 0
180 Tot Srećko/ 0
181 Trstenjak Tea/ 0
182 Belović Igor/ 0
183 Sršan Petar/ŠB ZAGREB 0
184 Halas Denis/ 0
185 Šubić Nevenka/ 0
186 Šubić Vladimir/ 0
1 Bilas Šimun/ Bk Mura Avantura 0
2 Trstenjak David/ Bk Mura Avantura 0
3 Papeš Štefica/ 0
4 Blagojević Ljiljana/ 0
5 Hrlec Bruno/ Bk Mura Avantura 0
6 Krobot Mihael/ Bk Mura Avantura 0
7 Dŕžić Adriano/ Bbk T-rex Karlovac 0
8 Kos Bruno/ Mk Velika Gorica 0
9 Posel Lovro/ Bk Mura Avantura 0
10 Trstenjak Matija/ Bk Mura Avantura 0
11 Vinko Marko/ Bk Mura Avantura 0
12 Ban Marko/ Bk Đurđevac 0
13 Šipek Kristijan/ Bk Đurđevac 0
14 Iličić Goran/ Bk Bjelovar 0
15 Grudiček Krunoslav/ 0
16 Seidl Zoran/ 0
17 Grudiček Nikola/ 0
18 Hrupek Dražen/ 0
19 Hrupek Ivica/ 0
20 Čubrić Marin/ 0
21 Kalšan Hrvoje/ 0
22 Peršak Mihael/ Bk Mura Avantura 0
23 Ferlin Simon/ 0
24 Kovačić Luka/ 0
25 Horvat Bozica/ 0
26 Kovač Dejan/ Bk Puls 0
27 Varga Marijana/ 0
28 Škvorc Dario/ 0
29 Crnčec Dražen/ Bk Mura Avantura 0
30 Posel Roko/ 0
31 Kisicek Perica/ 0
32 Baruškin Luka/ Bk Biker 0
33 Rauter Samo/ŠD MTB PRLEKIJA 0
34 Sabolović Renato/ Bbk Krpelj 0
35 Kraljević Ivan/ Bbk Krpelj 0
36 Fabić Ilija/ Bk Puls 0
37 Fabić Tadej/ Bk Puls 0
38 Fletko Manuel/ Bk Maraton Kreidler 0
39 Šestak Jurica/ Bk Maraton Kreidler 0
40 Šelih Zlatko/CC Gamsi 0
41 Mravlak Peter/ Ks 0
42 Dunaj Jožef/ 0
43 Krampač Rudolf/ 0
1 Rajtar Irena/ 0
2 Oštarčević Tajana/ 0
3 Kolac Klara/ Bk Mura Avantura 0
4 Sever Mario/ Bk Mura Avantura 0
5 Ruklić Krešimir/ 0
6 Jovanović Gordana/ 0
7 Kalšan Sanja/ 0
8 Gabrijel Radek/BK Mura Avantura 0
9 Ljubić Marina/ 0
10 Kisicek Sanja/ 3max 0
11 Kisicek Ivan/ 3max 0
12 Kišiček Djurdja/ 3max 0
13 Kisicek Luka Rafael/ 3max 0
14 Kisicek Leon Gabriel/ 3max (triatlon) 0
15 Papec Vanja Bartol (+Dijete)/ 0
16 Papec Krešo/ 0
17 Mikulić Laura/ 0
18 Mikulić Marin/ 0
19 Vidović Bruno/BK Puls 0
20 Petričević Nika/ 0
21 Petričević Kruno/ 0
22 Krebs Angelca/ 0
23 Opeka Jože/ 0
24 Béres Zsolt/ 0
25 Béres Márton/ 0
26 Béres Edit/ 0
27 Brecelj Vita/ 0
28 Belec Marjeta/ 0
1 Csaszti julia 0
2 Szabo Tunde 0
3 Kalaszi Gergely 0
4 Bradak Jozsef 0
5 Pal Kozma 0
6 Szekeres Laszlo 0
7 Pulai Gabor 0
8 Hosszu Danijel 0
9 Dick Maxx 0
10 Rengeo Aleksander 0
11 Vrbek Branko /KK Tondach 0
12 Vrabič Matjaž /KK Tondach 0
13 Pongračič Slavica /KK Tondach 0
14 Žinko Andreja /KK Tondach 0
15 Lenart Barat /KK Tondach 0
16 Dejan Paj 0
17 Zupanec Jože /KK Tondach 0
18 Sočič Marjan /KK Tondach 0
19 Kranjc Majda /KK Tondach 0
20 Ivančič Mitija /KK Tondach 0
21 Žitek Boris /KK Tondach 0
22 Matija Gašperšić/ 0
23 Šušar Kristijan/ 0
24 Rupar Jože 0
25 Bezjak Ivan/ 0
26 Kumer Jože 0
27 Šubic Marko 0
28 Šarlija Tomaž 0
29 Mandele Darko/ 0
30 šašek Alojz/ 0
31 Mohar Tomaž/ 0
32 Prelec Egon/ 0
33 Rengeo Robi/ 0
34 Biro Matjaž/ 0
35 Franko Lipičar/ 0
36 Jovanić Krešimir 0
37 Kolac Dragutin/BK Muraavantura 0
38 Patafta Eduard 0
39 Hadeljan Aleksandar/ 0
40 Mihoček Zlatko/ 0
41 Androlić Krešimir/ 0
42 Mavrin Vladimir/ 0
43 Rilkovec Alan/ 0
44 Mesarić Tomislav 0
45 Mesarić Slađana 0
46 Bjeliš Mate 0
47 Fodor Dražen 0
48 Magić Marijan 0
49 Brezinščak Luka 0
50 Vadlja Dragutin 0
51 Sampt Fredi 0
52 Žilavec Andrej 0
53 Salovec Goran 0
54 Kranjec Jana/ 0
55 Nikoloski Trajče 0
56 Slak Žiga 0
57 Videmšek Ivan 0
58 Polak Marko 0
59 Ganc Matic 0
60 Krauthaker Jože /KK Tondach 0
61 Nemec Radivoj /KK Tondach 0
62 Kapun Iztok /KK Tondach 0
63 Kolbl Tanja /KK Tondach 0
64 Kolbl Anton /KK Tondach 0
65 Siloliber Branko 0
66 Branimir Konjiček/ Drča Roše 0
67 Ros Denis 0
68 Konjiček Branimir 0
69 Makovec Slavko /KK Tondach 0
70 Karba Iztok /KK Tondach 0
71 Karba Žan /KK Tondach 0
72 Karba Drago /KK Tondach 0
73 Kokol Jernej /KK Tondach 0
74 Bračko Aleksandar 0
75 Taras Rajko 0
76 Buzeti Štefan 0
77 Smolko Franc /KK Tondach 0
78 Hafner Uroš 0
79 Mataž Aleš 0
80 Burja Damjan 0
81 Kramberger Andrej 0
82 Petra Gijalomelli/ 0
83 Lebić Albert/ 0
84 Torej Drago /KK Tondach 0
85 Ertl Zvonko /KK Tondach 0
86 Posel Robert 0
87 Meglić Robert 0
88 Bogša Rado /KK Tondach 0
89 Kremelj Vladimir 0
90 Vrbnjak Robert 0
91 Szilard Bacsi 0
92 Vida Tamaj 0
93 Kallai Roland 0
94 Niketas Csondor 0
95 Szakony Istvan 0
96 Beke Gabor 0
97 Feher Csaba 0
98 Lang Werner 0
99 Toth Jozsef 0
100 Nagy Lazslo 0
101 Valko Adam 0
102 Mike Friderika 0
103 Kovacs Endre 0
104 Farkas Gabor 0
105 Moor Eszter 0
106 Moor Andras 0
107 Illes Krisztian 0
108 Ladiszlai Krisztian 0
109 Takacs Adam 0
110 Honinger janos 0
111 Gombas Miklos 0


SVEUKUPNO: 502 sudionika (neslužbeni podaci):


Veliki maraton (105 km): 134 sudionika

Srednji maraton (60 km): 186 sudionika

MTB Halicanum maraton (40 km): 43 sudionika

Mali/obiteljski maraton (13 km): 28 sudionika

Nepoznato: 111 sudionika



Najmlađi sudionik: Luka Kišiček (2010.)

Najstariji sudionik: Jože Kumer (1940.)


Najbrojnija ekipa/grupa: KK TONDACH (Slo) 24 sudionika



Svaki sudionik dobio je  na cilju finišersku medalju, obrok i kupanje u LifeClass Termama Sveti Martin!


Svi sudionici s uplaćenim startninama sudjelovali su u izvlačenju tombole za vrijedne nagrade



Uz sponzora i nagradu navedeni su startni brojevi sudionika:



DUKAT - poklon paket (startni brojevi): 24, 521, 514, 116, 530;


COCA COLA - poklon paket: 305, 416, 101, 25, 65, 431, 32, 154, 165, 81;


CAFFE BAR JAMA - poklon bon: 13, 440, 9, 57, 3, 553;


PIVOVARA MEĐIMURSKI LEPI DEČKI - Sixpack: 300, 326;


STARI HRAST ČAKOVEC - kupon Jambo pizza: 550, 281;


CHRONOMETRUM - biciklistički dres: 96, 382, 420;


LUMBALIS - bon 500 kn: 136, 98;


LIFECLASS TERME SVETI MARTIN - pizza+pivo (PUB Potkova): 347, 205, 333, 10, 83;


LIFECLASS TERME SVETI MARTIN - poklon bon (klasična masaža 40 min): 438, 64;


LIFECLASS TERME SVETI MARTIN - vikend za 2 osobe Hotel Spa Golfer: 30, 174:


CHAKY d.o.o./PANEX DINAMIC d.o.o. - bicikl: 194.

Nagrade koje nisu preuzete možete preuzeti u roku od 30 dana (do 23.8. 2017.) uz predočenje startnog broja i osobnog dokumenta te uz dogovor s organizatorom putem mail adrese: muraavantura@gmail.com

Organizator: BK Muraavantura, Sveti Martin na Muri (HR)
Suorganizatori: Kolesarski Klub Lendava (SLO) i Mocorgok Lenti. (HUN)


INFORMACIJE


Posebna zahvala:

DVD Sveti Martin na Muri

DVD Železna Gora

DVD Mursko Središće

 

I naravno suorganizatorima:

Kolesarskom klubu Lendava iz Lendave

Sportskom društvu Mocorgok iz Lenti


TRASE MARATONA:









Foto galerija

Sljedeće najave