Registracija
Ruj
09

13. Ždralov kup u mini rukometu

  • Turnir
  • Muško / Ženski
  • mini rukomet - Dječaci i djevojčice/mini rukomet - Dječaci i djevojčice (2008)
  • liga/natjecanje

MINI RUKOMET

RK DARUVAR Organizator

SudioniciŽRK SLAVONKA Nova GradiškaRK LIPAŽRK KNEŽOPOLJKA 2 K.DubicaŽRK TVIN TRGOCENTAR 2RŠD SLATINAŽRK ĐURĐEVAC 1
RK DARUVAR (vk)ŽRK NOVSKA 2RK ŠR KARLOVAC 1RK GAREŠNICARK ŠR KARLOVAC 2ŽRK ĐURĐEVAC 2
RK DARUVAR 1
RK RUDAR RUDE 2
RK BJELOVAR 3RK BJELOVAR 2RK DARUVAR 2
RK KOZARA 1RK RUDAR RUDE 1RK BJELOVAR 1ŽRK TVIN TRGOCENTAR 1ŽRK KNEŽOPOLJKA 1 K.DubicaŠR BL BANJA LUKAGRK VARAŽDIN 1930
RK KOZARA 2RK VALPOVKAŽRK LAURUS Velika LudinaRŠD BJELOVARŽRK NOVSKA 1ĐURĐEVAC 2RK SLAVONKAŽRK LAURUSKARLOVAC 2RUDAR 2
KARLOVAC 1BJELOVAR 2KOZARA 2DARUVAR 1LAURUSSLAVONKALIPAKOZARA 1BJELOVAR 3RUDAR 1DARUVAR 2GAREŠNICANOVSKA 1SLATINAKNEŽOPOLJKA 1ĐURĐEVAC 1VALPOVKATVIN 1BL BANJA LUKABJELOVAR 1¸RUDAR 1

Nedjelja, 09.09.2018 09:30 Početak

Nedjelja, 09.09.2018 17:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
09.09. 09:30 ŽRK SLAVONKA Nova Gradiška RK LIPA 7:10 3 Grupa C (ž)
09.09. 09:30 ŽRK KNEŽOPOLJKA 2 K.Dubica ŽRK TVIN TRGOCENTAR 2 7:6 1 Grupa D (ž)
09.09. 09:30 RŠD SLATINA ŽRK ĐURĐEVAC 1 5:8 2 Grupa B (ž)
09.09. 09:43 RK DARUVAR (vk) ŽRK NOVSKA 2 0:5 1 Grupa D (ž)
09.09. 09:43 RK ŠR KARLOVAC 1 RK GAREŠNICA 14:2 2 Grupa B (ž)
09.09. 09:43 RK ŠR KARLOVAC 2 ŽRK ĐURĐEVAC 2 8:6 3 Grupa D (ž)
09.09. 09:56 RK DARUVAR 1 RK RUDAR RUDE 2 16:8 1 Grupa A (m)
09.09. 09:56 RK BJELOVAR 3 RK LIPA 4:7 2 Grupa A (m)
09.09. 09:56 RK ŠR KARLOVAC 1 RK BJELOVAR 2 7:8 3 Grupa B (m)
09.09. 10:09 RK DARUVAR 2 RK KOZARA 1 3:24 1 Grupa B (m)
09.09. 10:09 RK ŠR KARLOVAC 2 RK GAREŠNICA 3:8 2 Grupa C (m)
09.09. 10:09 RK RUDAR RUDE 1 RK BJELOVAR 1 12:13 3 Grupa C (m)
09.09. 10:22 ŽRK TVIN TRGOCENTAR 2 ŽRK ĐURĐEVAC 2 4:13 1 Grupa D (ž)
09.09. 10:22 ŽRK KNEŽOPOLJKA 2 K.Dubica ŽRK NOVSKA 2 2:5 2 Grupa D (ž)
09.09. 10:22 ŽRK TVIN TRGOCENTAR 1 ŽRK KNEŽOPOLJKA 1 K.Dubica 3:11 3 Grupa C (ž)
09.09. 10:35 ŠR BL BANJA LUKA RK KOZARA 1 11:6 3 Grupa B (m)
09.09. 10:35 RK DARUVAR (vk) RK ŠR KARLOVAC 2 0:5 1 Grupa D (ž)
09.09. 10:35 GRK VARAŽDIN 1930 RK LIPA 16:2 2 Grupa A (m)
09.09. 10:48 RK KOZARA 2 RK GAREŠNICA 4:12 1 Grupa C (m)
09.09. 10:48 ŽRK ĐURĐEVAC 1 RK GAREŠNICA 10:2 2 Grupa B (ž)
09.09. 10:48 RŠD SLATINA RK ŠR KARLOVAC 1 9:8 3 Grupa B (ž)
09.09. 11:25 RK VALPOVKA ŽRK LAURUS Velika Ludina 8:3 2 Grupa A (ž)
09.09. 11:25 ŽRK KNEŽOPOLJKA 1 K.Dubica ŽRK SLAVONKA Nova Gradiška 10:3 3 Grupa C (ž)
09.09. 11:25 RŠD BJELOVAR ŽRK NOVSKA 1 1:11 1 Grupa A (ž)
09.09. 11:38 RK DARUVAR 1 GRK VARAŽDIN 1930 4:13 3 Grupa A (m)
09.09. 11:38 ŽRK TVIN TRGOCENTAR 1 RK LIPA 11:5 1 Grupa C (ž)
09.09. 11:38 RK RUDAR RUDE 2 RK BJELOVAR 3 14:1 2 Grupa A (m)
09.09. 11:51 RK BJELOVAR 1 RK ŠR KARLOVAC 2 20:3 3 Grupa C (m)
09.09. 11:51 RK BJELOVAR 2 RK DARUVAR 2 11:6 1 Grupa B (m)
09.09. 11:51 RK ŠR KARLOVAC 1 ŠR BL BANJA LUKA 2:8 2 Grupa B (m)
09.09. 12:04 RK RUDAR RUDE 1 RK KOZARA 2 13:3 1 Grupa C (m)
09.09. 12:04 ŽRK ĐURĐEVAC 2 ŽRK KNEŽOPOLJKA 2 K.Dubica 5:0 2 Grupa D (ž)
09.09. 12:04 RK ŠR KARLOVAC 2 ŽRK NOVSKA 2 8:3 3 Grupa D (ž)
09.09. 12:17 RK LIPA RK DARUVAR 1 2:18 2 Grupa A (m)
09.09. 12:17 RK KOZARA 1 RK ŠR KARLOVAC 1 11:5 3 Grupa B (m)
09.09. 12:17 RK DARUVAR (vk) ŽRK TVIN TRGOCENTAR 2 0:5 1 Grupa D (ž)
09.09. 12:30 RK GAREŠNICA RK RUDAR RUDE 1 5:15 1 Grupa C (m)
09.09. 12:30 RK GAREŠNICA RŠD SLATINA 4:6 2 Grupa B (ž)
09.09. 12:30 RK ŠR KARLOVAC 1 ŽRK ĐURĐEVAC 1 8:6 3 Grupa B (ž)
09.09. 12:43 RŠD BJELOVAR RK VALPOVKA 3:5 2 Grupa A (ž)
09.09. 12:43 ŽRK KNEŽOPOLJKA 1 K.Dubica RK LIPA 6:6 3 Grupa C (ž)
09.09. 12:43 ŽRK NOVSKA 1 ŽRK LAURUS Velika Ludina 5:1 1 Grupa A (ž)
09.09. 12:56 ŽRK SLAVONKA Nova Gradiška ŽRK TVIN TRGOCENTAR 1 3:7 1 Grupa C (ž)
09.09. 12:56 GRK VARAŽDIN 1930 RK BJELOVAR 3 13:2 2 Grupa A (m)
09.09. 12:56 RK LIPA RK RUDAR RUDE 2 4:11 3 Grupa A (m)
09.09. 13:09 ŠR BL BANJA LUKA RK DARUVAR 2 22:3 1 Grupa B (m)
09.09. 13:09 RK KOZARA 1 RK BJELOVAR 2 12:6 2 Grupa B (m)
09.09. 13:09 RK KOZARA 2 RK ŠR KARLOVAC 2 8:5 3 Grupa C (m)
09.09. 13:22 ŽRK TVIN TRGOCENTAR 2 RK ŠR KARLOVAC 2 4:13 2 Grupa D (ž)
09.09. 13:22 ŽRK KNEŽOPOLJKA 2 K.Dubica RK DARUVAR (vk) 5:0 3 Grupa D (ž)
09.09. 13:22 RK GAREŠNICA RK BJELOVAR 1 8:16 1 Grupa C (m)
09.09. 13:35 ŽRK LAURUS Velika Ludina RŠD BJELOVAR 10:7 3 Grupa A (ž)
09.09. 13:35 ŽRK NOVSKA 2 ŽRK ĐURĐEVAC 2 5:11 1 Grupa D (ž)
09.09. 13:35 RK VALPOVKA ŽRK NOVSKA 1 4:6 2 Grupa A (ž)
09.09. 13:48 RK RUDAR RUDE 2 GRK VARAŽDIN 1930 7:15 1 Grupa A (m)
09.09. 13:48 RK BJELOVAR 3 RK DARUVAR 1 2:13 2 Grupa A (m)
09.09. 13:48 RK BJELOVAR 2 ŠR BL BANJA LUKA 10:17 3 Grupa B (m)
09.09. 14:01 RK DARUVAR 2 RK ŠR KARLOVAC 1 2:15 1 Grupa B (m)
09.09. 14:01 RK BJELOVAR 1 RK KOZARA 2 10:3 2 Grupa C (m)
09.09. 14:01 RK ŠR KARLOVAC 2 RK RUDAR RUDE 1 3:14 3 Grupa C (m)
09.09. 14:14 ŽRK NOVSKA 2 ŽRK TVIN TRGOCENTAR 2 2:4 2 Grupa D (ž)
09.09. 14:14 ŽRK ĐURĐEVAC 2 RK DARUVAR (vk) 5:0 3 Grupa D (ž)
09.09. 14:14 ŽRK KNEŽOPOLJKA 2 K.Dubica RK ŠR KARLOVAC 2 3:11 1 Grupa D (ž)
09.09. 14:27 RŠD SLATINA ĐURĐEVAC 2 12:7 2 R 1//4 F (ž)
09.09. 14:27 RK GAREŠNICA RK SLAVONKA 10:11 3 R 1//4 F (ž)
09.09. 14:27 ŽRK LAURUS KARLOVAC 2 9:8 1 R 1//4 F (ž)
09.09. 14:40 RK LIPA RŠD BJELOVAR 7:3 1 R 1//4 F (ž)
09.09. 14:40 RUDAR 2 KARLOVAC 1 6:7 2 R 1//4 F (m)
09.09. 14:40 BJELOVAR 2 KOZARA 2 12:3 3 R 1//4 F (m)
09.09. 14:53 DARUVAR 1 KARLOVAC 2 18:4 3 R 1//4 F (m)
09.09. 14:53 LAURUS SLAVONKA 8:11 1 R 1//4 F (ž)
09.09. 14:53 RŠD SLATINA LIPA 13:4 2 R 1//4 F (ž)
09.09. 15:06 KOZARA 1 BJELOVAR 3 16:1 1 R 1//4 F (m)
09.09. 15:06 RUDAR 1 DARUVAR 2 11:4 2 R 1//4 F (m)
09.09. 15:06 GAREŠNICA LIPA 9:7 3 R 1//4 F (m)
09.09. 15:19 KARLOVAC 1 SLAVONKA 17:1 3 1/4 F (ž)
09.09. 15:19 KARLOVAC 1 BJELOVAR 2 9:8 1 R 1//4 F (m)
09.09. 15:19 NOVSKA 1 SLATINA 7:6 2 1/4 F (ž)
09.09. 15:32 KNEŽOPOLJKA 1 ĐURĐEVAC 1 8:7 1 1/4 F (ž)
09.09. 15:32 VALPOVKA TVIN 1 10:6 2 1/4 F (ž)
09.09. 15:32 GRK VARAŽDIN 1930 RUDAR 1 6:8 3 1//4 F (m)
09.09. 15:45 BL BANJA LUKA GAREŠNICA 14:2 1 1//4 F (m)
09.09. 15:45 BJELOVAR 1 KARLOVAC 1 10:5 2 1//4 F (m)
09.09. 15:45 KOZARA 1 DARUVAR 1 17:9 3 1//4 F (m)
09.09. 15:58 KARLOVAC 1 VALPOVKA 13:3 2 1/2 F (ž)
09.09. 15:58 RUDAR 1 BJELOVAR 1 18:15 3 1/2 F (m)
09.09. 15:58 NOVSKA 1 KNEŽOPOLJKA 1 8:6 1 1/2 F (ž)
09.09. 16:11 NOVSKA 1 KARLOVAC 1 7:10 3 FINALE (ž)
09.09. 16:11 BL BANJA LUKA KOZARA 1 16:10 1 1/2 F (m)
09.09. 16:11 KNEŽOPOLJKA 1 VALPOVKA 12:4 2 3. mjesto (ž)
09.09. 16:24 ¸RUDAR 1 BL BANJA LUKA 10:9 3 FINALE (m)
09.09. 16:24 BJELOVAR 1 KOZARA 1 7:9 1 3. mjesto (m)

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 GRK VARAŽDIN 1930 4 4 0 0 57 15 42 8 P P P P
2 RK DARUVAR 1 4 3 0 1 51 25 26 6 P I P P
3 RK RUDAR RUDE 2 4 2 0 2 40 36 4 4 I P P I
4 RK LIPA 4 1 0 3 15 49 -34 2 P I I I
5 RK BJELOVAR 3 4 0 0 4 9 47 -38 0 I I I I
1 ŽRK NOVSKA 1 3 3 0 0 22 6 16 6 P P P
2 RK VALPOVKA 3 2 0 1 17 12 5 4 P P I
3 ŽRK LAURUS Velika Ludina 3 1 0 2 14 20 -6 2 I I P
4 RŠD BJELOVAR 3 0 0 3 11 26 -15 0 I I I
1 ŠR BL BANJA LUKA 4 4 0 0 58 21 37 8 P P P P
2 RK KOZARA 1 4 3 0 1 53 25 28 6 P I P P
3 RK BJELOVAR 2 4 2 0 2 35 42 -7 4 P P I I
4 RK ŠR KARLOVAC 1 4 1 0 3 29 29 0 2 I I I P
5 RK DARUVAR 2 4 0 0 4 14 72 -58 0 I I I I
1 RK ŠR KARLOVAC 1 3 2 0 1 30 17 13 4 P I P
2 ŽRK ĐURĐEVAC 1 3 2 0 1 24 15 9 4 P P I
3 RŠD SLATINA 3 2 0 1 20 20 0 4 I P P
4 RK GAREŠNICA 3 0 0 3 8 30 -22 0 I I I
1 RK BJELOVAR 1 4 4 0 0 59 26 33 8 P P P P
2 RK RUDAR RUDE 1 4 3 0 1 54 24 30 6 I P P P
3 RK GAREŠNICA 4 2 0 2 33 38 -5 4 P P I I
4 RK KOZARA 2 4 1 0 3 18 40 -22 2 I I P I
5 RK ŠR KARLOVAC 2 4 0 0 4 14 50 -36 0 I I I I
1 ŽRK KNEŽOPOLJKA 1 K.Dubica 3 2 1 0 27 12 15 5 P P N
2 ŽRK TVIN TRGOCENTAR 1 3 2 0 1 21 19 2 4 I P P
3 RK LIPA 3 1 1 1 21 24 -3 3 P I N
4 ŽRK SLAVONKA Nova Gradiška 3 0 0 3 13 27 -14 0 I I I
1 RK ŠR KARLOVAC 2 5 5 0 0 45 16 29 10 P P P P P
2 ŽRK ĐURĐEVAC 2 5 4 0 1 40 17 23 8 I P P P P
3 ŽRK NOVSKA 2 5 2 0 3 20 25 -5 4 P P I I I
4 ŽRK KNEŽOPOLJKA 2 K.Dubica 5 2 0 3 17 27 -10 4 P I I P I
5 ŽRK TVIN TRGOCENTAR 2 5 2 0 3 23 35 -12 4 I I P I P
6 RK DARUVAR (vk) 5 0 0 5 0 25 -25 0 I I I I I
Sljedeće najave