Registracija
Lip
16

13. Rukometni turnir Maksimir 2018.

  • Turnir
  • Muško / Ženski
  • dobna skupina (M i Ž 2002/04/06)
  • liga/natjecanje

Subota, 16.06.2018 09:00 Početak

Ponedjeljak, 18.06.2018 17:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
16.06. 09:00 RK Maksimir Pastela MRK Ivanić Grad 12-8 MIOC Grupa M02
16.06. 09:33 RK Dubrava RK Bedekovčina 23-13 MIOC Grupa M02
16.06. 10:06 RK Medveščak Zagreb MRK Ivanić Grad 12-25 MIOC Grupa B M04
16.06. 10:34 RK Dinamo Zagreb RK Maksimir Pastela /plavi 7-9 MIOC Grupa A M06
16.06. 11:02 RK Dubrava RK Maksimir Pastela /žuti 9-13 MIOC Grupa B M06
16.06. 11:30 RK Medveščak Zagreb MRK Ivanić Grad 18-18 MIOC Grupa M02
16.06. 12:03 MRK Ivanić Grad RK Dinamo Zagreb 21-13 MIOC Grupa B M04
16.06. 12:31 MRK Dugo Selo RK Rugvica 15-22 MIOC Grupa B M06
16.06. 12:59 RK Maksimir Pastela RK Dubrava 15-18 MIOC Grupa M02
16.06. 13:32 MRK Ivanić Grad RK Maksimir Pastela /žuti 18-14 MIOC Grupa B M04
16.06. 13:50 MRK Dugo Selo RK Dubrava 12-17 MIOC Grupa B M06
16.06. 14:18 RK Bedekovčina MRK Ivanić Grad 16-15 MIOC Grupa M02
16.06. 14:51 RK Rugvica RK Maksimir Pastela /žuti 21-13 MIOC Grupa B M06
16.06. 15:19 RK Solin MRK Ivanić Grad 15-18 MIOC Grupa B M04
16.06. 15:47 RK Maksimir Pastela /plavi RK Umag 7-16 MIOC Grupa A M06
16.06. 16:15 HRK Izviđač CO Ljubuški RK Dubrava 15-23 MIOC Grupa A M04
16.06. 17:05 RK Maksimir Pastela /žuti RK Solin 10-14 MIOC Grupa B M04
16.06. 17:30 HRK Izviđač CO Ljubuški RK Dinamo Zagreb 15-8 MIOC Grupa A M06
16.06. 17:55 Zagreb Partille CUP 2018 HRK Izviđač CO Ljubuški 17-10 MIOC Grupa A M04
16.06. 18:20 RK Umag HRK Izviđač CO Ljubuški 9-10 MIOC Grupa A M06
17.06. 08:00 RK Bedekovčina RK Maksimir Pastela 14-17 MIOC Grupa M02
17.06. 08:33 RK Dubrava RK Medveščak Zagreb 16-10 MIOC Grupa M02
17.06. 09:06 HRK Izviđač CO Ljubuški RK Maksimir Pastela /plavi 12-19 MIOC Grupa A M04
17.06. 09:34 RK Dinamo Zagreb RK Umag 13-14 MIOC Grupa A M06
17.06. 10:02 RK Dubrava MRK Krka Novo Mesto /1 20-14 MIOC Grupa B M06
17.06. 10:30 RK Medveščak Zagreb RK Bedekovčina 22-13 MIOC Grupa M02
17.06. 11:06 MRK Krka Novo Mesto RK Dubrava 17-19 MIOC Grupa M02
17.06. 11:39 RK Dubrava Zagreb Partille CUP 2018 10-12 MIOC Grupa A M04
17.06. 12:00 RK Lokomotiva Zagreb ŽRK Ivanić Ivanić Grad 0-10 JAZBINA Grupa Ž02
17.06. 12:07 MRK Krka Novo Mesto /2 RK Dinamo Zagreb 14-8 MIOC Grupa A M06
17.06. 12:33 RK Sesvete Agroproteinka RK Trešnjevka Zagreb 27-15 JAZBINA Grupa Ž02
17.06. 12:35 HRK Izviđač CO Ljubuški RK Maksimir Pastela /plavi 12-10 MIOC Grupa A M06
17.06. 13:03 MRK Krka Novo Mesto /1 MRK Dugo Selo 19-24 MIOC Grupa B M06
17.06. 13:06 RK Solin RK Medveščak Zagreb 17-15 JAZBINA Grupa B M04
17.06. 13:31 RK Rugvica RK Dubrava 10-9 MIOC Grupa B M06
17.06. 13:34 RK Dinamo Zagreb RK Medveščak Zagreb 13-16 JAZBINA Grupa B M04
17.06. 13:59 RK Bedekovčina MRK Krka Novo Mesto 13-17 MIOC Grupa M02
17.06. 14:02 ŽRK Ivanić Ivanić Grad RK Trešnjevka Zagreb 23-19 JAZBINA Grupa Ž02
17.06. 14:32 RK Maksimir Pastela /plavi RK Dubrava 18-12 MIOC Grupa A M04
17.06. 14:35 RK Lokomotiva Zagreb RK Sesvete Agroproteinka 0-10 JAZBINA Grupa Ž02
17.06. 15:00 MRK Krka Novo Mesto /2 HRK Izviđač CO Ljubuški 7-13 MIOC Grupa A M06
17.06. 15:08 RK Medveščak Zagreb RK Maksimir Pastela /žuti 11-22 JAZBINA Grupa B M04
17.06. 15:28 MRK Krka Novo Mesto /1 RK Rugvica 15-20 MIOC Grupa B M06
17.06. 15:36 RK Dinamo Zagreb RK Solin 4-15 JAZBINA Grupa B M04
17.06. 15:56 RK Medveščak Zagreb MRK Krka Novo Mesto 13-18 MIOC Grupa M02
17.06. 16:04 RK Sesvete Agroproteinka ŽRK Ivanić Ivanić Grad 30-19 JAZBINA Grupa Ž02
17.06. 16:29 Zagreb Partille CUP 2018 RK Maksimir Pastela /plavi 14-17 MIOC Grupa A M04
17.06. 16:37 RK Trešnjevka Zagreb RK Lokomotiva Zagreb 10-0 JAZBINA Grupa Ž02
17.06. 16:55 RK Umag MRK Krka Novo Mesto /2 22-9 MIOC Grupa A M06
17.06. 17:10 RK Maksimir Pastela /žuti RK Dinamo Zagreb 20-11 JAZBINA Grupa B M04
17.06. 17:23 RK Maksimir Pastela /žuti MRK Dugo Selo 15-13 MIOC Grupa B M06
17.06. 17:51 MRK Krka Novo Mesto RK Maksimir Pastela 19-5 MIOC Grupa M02
17.06. 18:24 RK Maksimir Pastela RK Medveščak Zagreb 19-15 MIOC Grupa M02
17.06. 18:57 RK Maksimir Pastela /plavi MRK Krka Novo Mesto /2 14-7 MIOC Grupa A M06
17.06. 19:25 RK Maksimir Pastela /žuti MRK Krka Novo Mesto /1 21-15 MIOC Grupa B M06
18.06. 08:00 RK Dinamo Zagreb MRK Krka Novo Mesto /1 0-10 MIOC M06 za 9. mj.
18.06. 08:28 MRK Krka Novo Mesto /2 MRK Dugo Selo 16-17 MIOC M06 za 7. mj.
18.06. 08:56 RK Izviđač Ljubuški RK Medveščak Zagreb 25-19 MIOC M04 za 7. mj.
18.06. 09:24 MRK Ivanić Grad RK Dubrava 15-21 MIOC Grupa M02
18.06. 09:57 RK Dubrava RK Maksimir Pastela /žuti 16-20 MIOC M04 za 5. mj.
18.06. 10:25 RK Maksimir Pastela /plavi RK Dubrava 13-11 MIOC M06 za 5. mj.
18.06. 10:53 MRK Ivanić Grad MRK Krka Novo Mesto 10-18 MIOC Grupa M02
18.06. 11:26 RK Maksimir Pastela /plavi RK Solin 16-17 MIOC M04 1/2 finale 1
18.06. 11:59 MRK Ivanić Grad Zagreb Partille CUP 2018 11-18 MIOC M04 1/2 finale 2
18.06. 12:32 RK Izviđač Ljubuški RK Maksimir Pastela /žuti 9-14 MIOC M06 1/2 finale 1
18.06. 13:00 RK Rugvica RK Umag 22-11 MIOC M06 1/2 finale 2
18.06. 13:28 RK Maksimir Pastela /plavi MRK Ivanić Grad 14-17 MIOC M04 za 3.mj
18.06. 13:56 RK Izviđač Ljubuški RK Umag 7-19 MIOC M06 za 3.mj
18.06. 14:24 RK Solin Zagreb Partille CUP 2018 18-15 MIOC M04 FINALE
18.06. 14:57 RK Maksimir Pastela /žuti RK Rugvica 17-20 MIOC M06 FINALE

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK Maksimir Pastela - /plavi 3 3 0 0 54 38 16 6 P P P
2 Zagreb Partille CUP 2018 3 2 0 1 43 37 6 4 P P I
3 RK Dubrava 3 1 0 2 45 45 0 2 P I I
4 RK Izviđač Ljubuški 3 0 0 3 37 59 -22 0 I I I
1 RK Izviđač Ljubuški 4 4 0 0 50 34 16 8 P P P P
2 RK Umag 4 3 0 1 61 39 22 6 P I P P
3 RK Maksimir Pastela - /plavi 4 2 0 2 40 42 -2 4 P I I P
4 MRK Krka Novo Mesto - /2 4 1 0 3 37 57 -20 2 P I I I
5 RK Dinamo Zagreb 4 0 0 4 36 52 -16 0 I I I I
1 MRK Ivanić Grad 4 4 0 0 82 54 28 8 P P P P
2 RK Solin 4 3 0 1 61 47 14 6 I P P P
3 RK Maksimir Pastela - /žuti 4 2 0 2 66 54 12 4 I I P P
4 RK Medveščak Zagreb 4 1 0 3 54 77 -23 2 I I P I
5 RK Dinamo Zagreb 4 0 0 4 41 72 -31 0 I I I I
1 RK Rugvica 4 4 0 0 73 52 21 8 P P P P
2 RK Maksimir Pastela - /žuti 4 3 0 1 62 58 4 6 P I P P
3 RK Dubrava 4 2 0 2 55 49 6 4 I P P I
4 MRK Dugo Selo 4 1 0 3 64 73 -9 2 I I P I
5 MRK Krka Novo Mesto - /1 4 0 0 4 63 85 -22 0 I I I I
1 RK Dubrava 5 5 0 0 97 70 27 10 P P P P P
2 MRK Krka Novo Mesto 5 4 0 1 89 60 29 8 I P P P P
3 RK Maksimir Pastela 5 3 0 2 68 74 -6 6 P I P I P
4 RK Medveščak Zagreb 5 1 1 3 78 84 -6 3 N I P I I
5 RK Bedekovčina 5 1 0 4 69 94 -25 2 I P I I I
6 MRK Ivanić Grad 5 0 1 4 66 85 -19 1 I N I I I
1 RK Sesvete Agroproteinka 3 3 0 0 67 34 33 6 P P P
2 ŽRK Ivanić Ivanić Grad 3 2 0 1 52 49 3 4 P P I
3 RK Trešnjevka Zagreb 3 1 0 2 44 50 -6 2 I I P
4 RK Lokomotiva Zagreb 3 0 0 3 0 30 -30 0 I I I

Konačni poredak po kategorijama i najbolji pojedinci/pojedinke: 


Poredak/kategorija

    Ž 2002

      M 2002

     M 2004

    M 2006

1.mjesto

RK Sesvete Agroproteinka

RK Dubrava Zagreb

RK Solin

RK Rugvica

2.mjesto

ŽRK klub Ivanić Grad

MRK Krka Novo Mesto

Zagreb Partille CUP 2018

RK Maksimir Pastela /žuti 

3.mjesto

RK Trešnjevka Zagreb

RK Maksimir Pastela Zagreb

MRK Ivanić

RK Umag

Najbolji igrač

LUCIJA CVITANOVIĆ RK SESVETE

TOMO DRAŽENOVIĆ – MAKSIMIR PASTELA

IVAN NINČEVIĆ RK SOLIN

ROKO GUINA – MAKSIMIR PASTELA ŽUTI

Najbolji vratar

ANITA KOCET RK TREŠNJEVKA

FILIP POTLAČEK – RK Dubrava, 22 gola

MARKO PRPIĆ – MAKSIMIR PASTELA PLAVI

MIHAEL BARTOLIĆ – RK RUGVICA

Najbolji strijelac

ANA PEHAR RK SESVETE, 13 GOLOVA

 MARKO PERIĆ – RK Maksimir Pastele

PETAR LAUŠ – MRK IVANIĆ 49 GOLOVA

IVAN GALOVIĆ – RK UMAG, 36 GOLOVA

Najbolji trener

 

DAVOR ROKAVEC – RK DUBRAVA

DRAGO FANTIĆ – RK SOLIN

.HRVOJE DŽIGUNOVIĆ – RK RUGVICA





















Ukupan poredak svih ekipa po kategorijama:

Ž02:

1. RK Sesvete Agroproteinka

2. ŽRK klub Ivanić Grad

3. RK Trešnjevka Zagreb


MO2:

1. RK Dubrava Zagreb

2. MRK Krka Novo Mesto

3. RK Maksimir Pastela Zagreb

4. RK Medveščak Zagreb

5. RK Bedekovčina

6. MRK Ivanić Ivanić Grad



MO4:

1. RK Solin

2. Zagreb Partille CUP 2018

3. MRK Ivanić Grad

4. RK Maksimir Pastela /plavi

5. RK Maksimir Pastela  /žuti

6. RK Dubrava Zagreb

7. RK Izviđač Ljubuški

8. RK Medveščak Zagreb

9. RK Dinamo Zagreb


MO6:

1. RK Rugvica

2.  RK Maksimir Pastela /žuti

3. RK Umag

4. RK Izviđač Ljubuški

5. RK Maksimir Pastela 

6RK Dubrava Zagreb

7. MRK Dugo Selo

8. MRK Krka Novo Mesto - /2

9. MRK Krka Novo Mesto - /1

10. RK Dinamo Zagreb


BILTENI su  dostupnI za preuzimanje (dokumenti s desne strane web stranice turnira)!


Informacije i organizacija:

 

HRVOJE STIPANOVIĆ  097 713 3336 – voditelj turnira (zapisnički stol)

JIRA IVAN  0918986-056,  098235-488 - koordinator na turniru

MARIO ULAMEC 0915168051 - glavni koordinator turnira

TOMISLAV PETANEK  098 8800-602 - zapisnik

ZDRAVKO MARKOVIĆ 095 919 3390 - suci


SANIMIR RADEK  www.sportilus.com / info@sportilus.com

FILIP IVANDIĆ 095 8266 684 - rezultati UŽIVO

Foto galerija

Sponzori

Sljedeće najave