Webshop Registracija
Pro
08

12. Međunarodni rukometni spomen turnir Metković 2017.

  • Turnir
  • Ženski
  • Seniorke
  • liga/natjecanje

Petak, 08.12.2017 15:00 Početak

Nedjelja, 10.12.2017 16:30 Završetak

Raspored turnira - Seniorke

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
08.12. 15:00 RK Dalmatinka Ploče ŽRK Metković 22:14 Grupa A 2000.
08.12. 15:50 HC Vardar Skoplje HRK Katarina Mostar 21:22 Grupa A 2000.
08.12. 16:30 ŽRK Budućnost Podgorica ŽRK Metković 14-10 Grupa A 2004.
08.12. 17:10 HRK Katarina Mostar RK Dalmatinka Ploče 16-22 Grupa A 2000.
08.12. 18:00 HC Vardar Skoplje RK Petason Vranjic 13-13 Grupa A 2004.
08.12. 18:40 ŽRK Budućnost Podgorica HŽRK Zrinjski Mostar 20-3 Grupa A 2004.
08.12. 19:20 ŽRK Metković HC Vardar Skoplje 20-22 Grupa A 2000.
08.12. 20:10 ŽRK Metković RK Petason Vranjic 10-8 Grupa A 2004.
09.12. 08:40 ŽARK Split HRK Katarina Mostar 17-22 Grupa A 2000.
09.12. 09:30 HC Vardar Skoplje RK Dalmatinka Ploče 14-17 Grupa A 2000.
09.12. 10:20 RK Petason Vranjic HŽRK Zrinjski Mostar 12-8 Grupa A 2004.
09.12. 11:40 HRK Katarina Mostar ŽRK Metković 22-23 Grupa A 2000.
09.12. 12:30 ŽRK Metković HC Vardar Skoplje 12-8 Grupa A 2004.
09.12. 14:40 RK Dalmatinka Ploče ŽARK Split 23-14 Grupa A 2000.
09.12. 15:30 ŽRK Budućnost Podgorica RK Petason Vranjic 10-6 Grupa A 2004.
09.12. 16:50 HŽRK Zrinjski Mostar HC Vardar Skoplje 11-18 Grupa A 2004.
09.12. 17:30 ŽRK Metković ŽARK Split 21-12 Grupa A 2000.
09.12. 18:20 HC Vardar Skoplje ŽRK Budućnost Podgorica 11-11 Grupa A 2004.
09.12. 19:00 ŽRK Metković HŽRK Zrinjski Mostar 12-5 Grupa A 2004.
09.12. 20:20 ŽARK Split HC Vardar Skoplje 11-28 Grupa A 2000.
10.12. 09:00 Ženski rukometni klub Budućnost Podgorica / A1 RK Petason Vranjic / A4 9-12 1/2 2004.
10.12. 09:45 ŽRK Metković / A2 HC Vardar Skoplje / A3 11-6 1/2 2004.
10.12. 10:30 / A5 / A6 za 5. mj. 2004.
10.12. 11:15 RK Dalmatinka Ploče / B1 HRK Katarina Mostar / B4 17-9 1/2 2000.
10.12. 12:10 HC Vardar Skoplje / B2 ŽRK Metković / B3 18-20 1/2 2000.
10.12. 13:05 Ženski rukometni klub Budućnost Podgorica HC Vardar Skoplje 13-12 za 3. mj. 2004.
10.12. 13:50 HC Vardar Skoplje HRK Katarina Mostar 24-19 za 3. mj. 2000.
10.12. 14:45 RK Petason Vranjic ŽRK Metković 12-13 Finale 2004.
10.12. 15:30 ŽRK METKOVIĆ RK Dalmatinka Ploče 4-14 Finale 2000.

Poredak - Seniorke

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK Dalmatinka Ploče 4 4 0 0 84 58 26 8 P P P P
2 HC Vardar Skoplje 4 2 0 2 85 70 15 4 I P I P
3 ŽRK Metković 4 2 0 2 78 78 0 4 I I P P
4 HRK Katarina Mostar 4 2 0 2 82 83 -1 4 P I P I
5 ŽARK Split 4 0 0 4 54 94 -40 0 I I I I
1 ŽRK Budućnost Podgorica 4 3 1 0 55 30 25 7 P P P N
2 ŽRK Metković 4 3 0 1 44 35 9 6 I P P P
3 HC Vardar Skoplje 4 1 2 1 50 47 3 4 N I P N
4 RK Petason Vranjic 4 1 1 2 39 41 -2 3 N I P I
5 HŽRK Zrinjski Mostar 4 0 0 4 27 62 -35 0 I I I I
12. MEĐUNARODNI RUKOMETNI  SPOMEN TURNIR METKOVIĆ 2017.
Sljedeće najave