Registracija
Lip
16

1. VOLIM NOGOMET 2018. WU-15

  • Turnir
  • Ženski
  • Starije pionirke (WU-15)
  • liga/natjecanje

NOGOMET

SudioniciŽNK OSIJEKŽNK KOPRIVNICAŽNK OLIMPIJA LJUBLJANANŠ MEĐIMURJE-ČAKOVECŽNK DONATŽNK VARAŽDINFC SPARTAK TRNAVAŽNK OSIJEK IIŽNK RIJEKAŽNK PREGRADAŽNK POMURJEZTE ZALAEGERSZEGY

Subota, 16.06.2018 10:00 Početak

Subota, 16.06.2018 16:30 Završetak

Raspored turnira - Starije pionirke

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
16.06. 10:00 ŽNK OSIJEK ŽNK KOPRIVNICA 5:0 TEREN 1 GRUPA B
16.06. 10:00 ŽNK OLIMPIJA LJUBLJANA NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC TEREN 2 GRUPA B
16.06. 10:25 ŽNK DONAT ŽNK VARAŽDIN 1:0 TEREN 1 GRUPA C
16.06. 10:25 FC SPARTAK TRNAVA ŽNK OSIJEK II 2:0 TEREN 2 GRUPA C
16.06. 10:50 ŽNK RIJEKA ŽNK PREGRADA 4:1 TEREN 1 GRUPA A
16.06. 10:50 ŽNK POMURJE ZTE ZALAEGERSZEGY 0:0 TEREN 2 GRUPA A
16.06. 11:40 ŽNK OSIJEK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC TEREN 1 GRUPA B
16.06. 11:40 ŽNK OLIMPIJA LJUBLJANA ŽNK KOPRIVNICA TEREN 2 GRUPA B
16.06. 12:05 ŽNK DONAT ŽNK OSIJEK II TEREN 1 GRUPA C
16.06. 12:05 FC SPARTAK TRNAVA ŽNK VARAŽDIN TEREN 2 GRUPA C
16.06. 12:30 ŽNK RIJEKA ZTE ZALAEGERSZEGY TEREN 1 GRUPA A
16.06. 12:30 ŽNK POMURJE ŽNK PREGRADA TEREN 2 GRUPA A
16.06. 12:55 ŽNK OSIJEK ŽNK OLIMPIJA LJUBLJANA TEREN 1 GRUPA B
16.06. 12:55 NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC ŽNK KOPRIVNICA TEREN 2 GRUPA B
16.06. 13:20 ŽNK DONAT FC SPARTAK TRNAVA TEREN 1 GRUPA C
16.06. 13:20 ŽNK OSIJEK II ŽNK VARAŽDIN TEREN 2 GRUPA C
16.06. 13:45 ŽNK RIJEKA ŽNK POMURJE TEREN 1 GRUPA A
16.06. 13:45 ZTE ZALAEGERSZEGY ŽNK PREGRADA TEREN 2 GRUPA A
16.06. 14:10 TEREN 1 Četvrtfinale
16.06. 14:10 TEREN 2 Četvrtfinale
16.06. 14:10 TEREN 3 Četvrtfinale
16.06. 14:10 TEREN 4 Četvrtfinale
16.06. 15:00 TEREN 1 Polufinale
16.06. 15:00 TEREN 2 Polufinale
16.06. 15:25 TEREN 1 Za treće mjesto
16.06. 15:50 TEREN 1 Finale

Poredak - Starije pionirke

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 ŽNK RIJEKA 1 1 0 0 4 1 3 3 P
2 ŽNK POMURJE 1 0 1 0 0 0 0 1 N
3 ZTE ZALAEGERSZEGY 1 0 1 0 0 0 0 1 N
4 ŽNK PREGRADA 1 0 0 1 1 4 -3 0 I
1 ŽNK OSIJEK 1 1 0 0 5 0 5 3 P
2 ŽNK OLIMPIJA LJUBLJANA 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ŽNK KOPRIVNICA 1 0 0 1 0 5 -5 0 I
1 FC SPARTAK TRNAVA 1 1 0 0 2 0 2 3 P
2 ŽNK DONAT 1 1 0 0 1 0 1 3 P
3 ŽNK VARAŽDIN 1 0 0 1 0 1 -1 0 I
4 ŽNK OSIJEK II 1 0 0 1 0 2 -2 0 I
Sljedeće najave