Registracija
Svi
19

1. sportske igre studenata sjeverozapadne Hrvatske - STOLNI TENIS

  • Turnir
  • Muško / Ženski
  • Studenti/Studenti
  • liga/natjecanje

STOLNI TENIS

Učiteljski fakultet Čakovec, Međimursko veleučilište u Čakovcu i Studentski centar Organizator

SudioniciPatrik SlamićAntonio SitekKrunoslav ŠimecToni DujoIvan KlanacLuka HulecMilan TeodorovićAndrej TucakovićAntonio JozićDario JankovićMatija HorvatićMihael MarkovićLeo HriberšekStjepan HulecBruno PrelecMarcel MurtezaniKarlo SakačGoran BošnjakMarin ČerkezDino FoderAna FaltakMateja PavličekLuka Hulez

Petak, 19.05.2017 10:30 Početak

Petak, 19.05.2017 15:30 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
19.05. 10:30 Patrik Slamić Antonio Sitek 3-0 Grupa A
19.05. 10:30 Krunoslav Šimec Toni Dujo 3-0 Grupa B
19.05. 10:30 Ivan Klanac Luka Hulec 0-3 Grupa C
19.05. 11:00 Milan Teodorović Andrej Tucaković 3-1 Grupa D
19.05. 11:00 Antonio Jozić Dario Janković 3-0 Grupa E
19.05. 11:00 Matija Horvatić Mihael Marković 3-0 Grupa F
19.05. 12:00 Leo Hriberšek Patrik Slamić 3-2 Grupa A
19.05. 12:00 Toni Dujo Stjepan Hulec 0-3 Grupa B
19.05. 12:30 Andrej Tucaković Bruno Prelec 3-0 Grupa D
19.05. 12:30 Marcel Murtezani Karlo Sakač 0-3 Grupa E
19.05. 12:30 Luka Hulec Goran Bošnjak 3-0 Grupa C
19.05. 13:00 Marin Čerkez Dino Foder 0-3 Grupa F
19.05. 13:00 Antonio Sitek Leo Hriberšek 0-3 Grupa A
19.05. 13:30 Stjepan Hulec Krunoslav Šimec 3-1 Grupa B
19.05. 13:30 Goran Bošnjak Ivan Klanac 0-3 Grupa C
19.05. 13:30 Bruno Prelec Milan Teodorović 0-3 Grupa D
19.05. 14:00 Karlo Sakač Dario Janković 3-1 Grupa E
19.05. 14:00 Dino Foder Mihael Marković 3-0 Grupa F
19.05. 14:00 Antonio Jozić Marcel Murtezani 3-0 Grupa E
19.05. 14:30 Matija Horvatić Marin Čerkez 3-0 Grupa F
19.05. 15:00 Ana Faltak Mateja Pavliček 3-1 Finale Ž
19.05. 15:30 Leo Hriberšek A1 Dino Foder F2 3-1 1/4 finale A
19.05. 15:30 Stjepan Hulec B1 Karlo Sakač E2 3-2 1/4 finale B
19.05. 15:30 Luka Hulez C1 Milan Teodorović D1 0-3 1/4 finale C
19.05. 16:00 Matija Horvatić F1 Antonio Jozić E1 1-3 1/4 finale D
19.05. 16:00 Leo Hriberšek Pob A Stjepan Hulec Pob B 0-3 1/2 finale
19.05. 16:00 Milan Teodorović Pob C Antonio Jozić Pob D 1-3 1/2 finale
19.05. 16:30 Milan Teodorović Leo Hriberšek 3-0 Ut za 3. mj
19.05. 16:30 Antonio Jozić Stjepan Hulec 3-0 Finale

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 Leo Hriberšek 2 2 0 0 6 2 4 4 P P
2 Patrik Slamić 2 1 0 1 5 3 2 3 P I
3 Antonio Sitek 2 0 0 2 0 6 -6 2 I I
1 Stjepan Hulec 2 2 0 0 6 1 5 4 P P
2 Krunoslav Šimec 2 1 0 1 4 3 1 3 P I
3 Toni Dujo 2 0 0 2 0 6 -6 2 I I
1 Luka Hulec 2 2 0 0 6 0 6 4 P P
2 Ivan Klanac 2 1 0 1 3 3 0 3 I P
3 Goran Bošnjak 2 0 0 2 0 6 -6 2 I I
1 Milan Teodorović 2 2 0 0 6 1 5 4 P P
2 Andrej Tucaković 2 1 0 1 4 3 1 3 I P
3 Bruno Prelec 2 0 0 2 0 6 -6 2 I I
1 Antonio Jozić 2 2 0 0 6 0 6 4 P P
2 Karlo Sakač 2 2 0 0 6 1 5 4 P P
3 Dario Janković 2 0 0 2 1 6 -5 2 I I
4 Marcel Murtezani 2 0 0 2 0 6 -6 2 I I
1 Matija Horvatić 2 2 0 0 6 0 6 4 P P
2 Dino Foder 2 2 0 0 6 0 6 4 P P
3 Mihael Marković 2 0 0 2 0 6 -6 2 I I
4 Marin Čerkez 2 0 0 2 0 6 -6 2 I I

Konačan poredak - studenti:

1. Antonio Jozić - Fakultet organizacije i informatike Varaždin

2. Stjepan Hulec - Visoko gospodarsko učilište Križevci 

3. Milan Teodorović - Fakultet organizacije i informatike Varaždin


Konačan poredak - studentice:

1. Ana Faltak - Geotehnički fakultet Varaždin

2. Mateja Pavliček - Međimursko veleučilište u Čakovcu

STOLNI TENIS

Igra se samo pojedinačno, posebno cure i posebno dečki. Pobjednik je onaj koji prvi osvoji tri seta. Set dobiva igrač koji prvi osvoji 11 poena, osim u slučaju da oba igrača osvoje po 10 poena, kada set dobiva onaj igrač koji prvi nakon toga osvoji dva poena više. Svaki meč i rezultat evidentira zapisničar, a nakon grupnog natjecanja igra se po kup sistemu.


U 1/4 finale plasiraju se pobjednici grupa i drugoplasirani iz grupa E i F.

Foto galerija

Sljedeće najave