Registracija
Lis
05

1. Hrvatska kadetska rukometna liga 19/20

Subota, 05.10.2019 00:00 Početak

Nedjelja, 26.04.2020 00:00 Završetak

Raspored turnira - Kadeti

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
25.09. 20:30 RK Varaždin RK Ludbreg 27-24 Varaždin Grupa 2002.
28.09. 10:00 RK Osijek RK Đakovo 21-32 Osijek Grupa 2002.
29.09. 16:00 RK VIRO Virovitica RK Bjelovar 15-30 Virovitica Grupa 2002.
30.09. 20:30 RK Metković-Mehanika RK Ribola Kaštela 20-22 Metković Grupa 2002.
01.10. 19:00 RK Sisak RK Moslavina Kutina 32-28 Sisak Grupa 2002.
05.10. 10:00 RK Đakovo GRK Varaždin 1930 26-17 Varaždin Grupa 2002.
05.10. 11:10 RK Osijek MRK Kozala Rijeka 18-28 Varaždin Grupa 2002.
05.10. 12:20 GRK Varaždin 1930 RK Osijek 36-17 Varaždin Grupa 2002.
05.10. 12:20 RK Spačva Vinkovci RK Varaždin 15-33 Ludbreg Grupa 2002.
05.10. 13:30 MRK Kozala Rijeka RK Đakovo 28-32 Varaždin Grupa 2002.
05.10. 13:40 RK Županja RK Ludbreg 18-29 Ludbreg Grupa 2002.
05.10. 15:00 RK Ludbreg RK Spačva Vinkovci 28-18 Ludbreg Grupa 2002.
05.10. 16:20 RK Varaždin RK Županja 36-25 Ludbreg Grupa 2002.
06.10. 10:00 RK Zamet Rijeka RK Metković-Mehanika 29-24 Rijeka Grupa 2002.
06.10. 10:30 RK Balić&Metličić Split MRK Dugo Selo 23-31 Dugo Selo Grupa 2002.
06.10. 11:15 RK Trsat Rijeka RK Ribola Kaštela 26-21 Rijeka Grupa 2002.
06.10. 11:45 MRK Trogir RK Maksimir Pastela 25-22 Dugo Selo Grupa 2002.
06.10. 12:00 RK VIRO Virovitica RK Dubrava 17-33 Bjelovar Grupa 2002.
06.10. 12:30 RK Ribola Kaštela RK Zamet Rijeka 29-24 Rijeka Grupa 2002.
06.10. 13:00 RK Maksimir Pastela RK Balić&Metličić Split 25-24 Dugo Selo Grupa 2002.
06.10. 13:00 RK Rudar Rude RK Sisak 25-28 Sisak Grupa 2002.
06.10. 13:15 RK Bjelovar RK PPD Zagreb 22-28 Bjelovar Grupa 2002.
06.10. 13:45 RK Metković-Mehanika RK Trsat Rijeka 23-22 Rijeka Grupa 2002.
06.10. 14:15 HRK Karlovac RK Moslavina Kutina 24-23 Sisak Grupa 2002.
06.10. 14:15 MRK Dugo Selo MRK Trogir 29-17 Dugo Selo Grupa 2002.
06.10. 14:30 RK PPD Zagreb RK VIRO Virovitica 19-14 Bjelovar Grupa 2002.
06.10. 15:30 RK Moslavina Kutina RK Rudar Rude 24-35 Sisak Grupa 2002.
06.10. 15:45 RK Dubrava RK Bjelovar 24-19 Bjelovar Grupa 2002.
06.10. 16:45 RK Sisak HRK Karlovac 32-28 Sisak Grupa 2002.
09.10. 21:30 RK Zamet Rijeka RK Trsat Rijeka 23-15 Rijeka Grupa 2002.
12.10. 13:30 RK Spačva Vinkovci RK Županja 25-30 Vinkovci Grupa 2002.
13.10. 14:30 RK Balić&Metličić Split MRK Trogir 31-21 Split Grupa 2002.
16.10. 19:45 MRK Dugo Selo RK Maksimir Pastela 28-23 Dugo Selo Grupa 2002.
16.10. 21:00 RK Rudar Rude HRK Karlovac 27-27 Rude Grupa 2002.
19.10. 10:00 RK Trsat Rijeka RK Ludbreg 28-24 Rijeka Grupa 2002.
19.10. 11:15 RK Zamet Rijeka RK Varaždin 29-27 Rijeka Grupa 2002.
19.10. 12:30 RK Ludbreg RK Zamet Rijeka 22-21 Rijeka Grupa 2002.
19.10. 13:45 RK Varaždin RK Trsat Rijeka 23-31 Rijeka Grupa 2002.
20.10. 10:00 RK Bjelovar RK Moslavina Kutina 34-22 Virovitica Grupa 2002.
20.10. 10:00 HRK Karlovac RK Ribola Kaštela 14-24 Rude Grupa 2002.
20.10. 11:15 RK VIRO Virovitica RK Sisak 25-25 Virovitica Grupa 2002.
20.10. 11:15 RK Rudar Rude RK Metković-Mehanika 32-24 Rude Grupa 2002.
20.10. 11:15 RK Županja GRK Varaždin 1930 13-20 Županja Grupa 2002.
20.10. 12:30 RK Moslavina Kutina RK VIRO Virovitica 28-24 Virovitica Grupa 2002.
20.10. 12:30 RK Ribola Kaštela RK Rudar Rude 25-18 Rude Grupa 2002.
20.10. 12:30 RK Spačva Vinkovci MRK Kozala Rijeka 20-32 Županja Grupa 2002.
20.10. 13:30 MRK Trogir RK PPD Zagreb 23-28 Trogir Grupa 2002.
20.10. 13:45 RK Sisak RK Bjelovar 22-27 Virovitica Grupa 2002.
20.10. 13:45 RK Metković-Mehanika HRK Karlovac 23-23 Rude Grupa 2002.
20.10. 13:45 GRK Varaždin 1930 RK Spačva Vinkovci 38-19 Županja Grupa 2002.
20.10. 14:00 RK Osijek RK Maksimir Pastela 17-28 Đakovo Grupa 2002.
20.10. 14:45 RK Balić&Metličić Split RK Dubrava 28-18 Trogir Grupa 2002.
20.10. 15:00 MRK Kozala Rijeka RK Županja 22-23 Županja Grupa 2002.
20.10. 15:15 RK Đakovo MRK Dugo Selo 13-31 Đakovo Grupa 2002.
20.10. 15:45 MRK Dugo Selo RK Osijek 32-22 Đakovo Grupa 2002.
20.10. 16:00 RK PPD Zagreb RK Balić&Metličić Split 21-22 Trogir Grupa 2002.
20.10. 16:30 RK Maksimir Pastela RK Đakovo 31-19 Đakovo Grupa 2002.
20.10. 17:15 RK Dubrava MRK Trogir 25-27 Trogir Grupa 2002.
09.11. 10:15 RK Osijek RK PPD Zagreb 20-35 Zagreb Grupa 2002.
09.11. 10:30 RK Balić&Metličić Split RK Moslavina Kutina 21-20 Split Grupa 2002.
09.11. 11:00 RK Zamet Rijeka MRK Kozala Rijeka 25-22 Rijeka Grupa 2002.
09.11. 11:30 RK Đakovo RK Dubrava 25-23 Zagreb Grupa 2002.
09.11. 11:45 MRK Trogir RK Sisak 22-23 Split Grupa 2002.
09.11. 12:15 RK Trsat Rijeka GRK Varaždin 1930 22-21 Rijeka Grupa 2002.
09.11. 12:45 RK Dubrava RK Osijek 37-24 Zagreb Grupa 2002.
09.11. 13:00 RK Sisak RK Balić&Metličić Split 13-29 Split Grupa 2002.
09.11. 13:30 GRK Varaždin 1930 RK Zamet Rijeka 14-23 Rijeka Grupa 2002.
09.11. 14:00 RK PPD Zagreb RK Đakovo 25-25 Zagreb Grupa 2002.
09.11. 14:15 RK Moslavina Kutina MRK Trogir 24-26 Split Grupa 2002.
09.11. 14:45 MRK Kozala Rijeka RK Trsat Rijeka 27-27 Rijeka Grupa 2002.
09.11. 15:30 RK Spačva Vinkovci RK Maksimir Pastela 18-34 Zagreb Grupa 2002.
09.11. 16:00 MRK Kozala Rijeka GRK Varaždin 1930 25-32 Rijeka Grupa 2002.
09.11. 16:45 RK Županja MRK Dugo Selo 24-29 Zagreb Grupa 2002.
09.11. 18:00 MRK Dugo Selo RK Spačva Vinkovci 40-13 Zagreb Grupa 2002.
09.11. 19:15 RK Maksimir Pastela RK Županja 36-28 Zagreb Grupa 2002.
10.11. 10:00 RK Rudar Rude RK Ludbreg 19-25 Karlovac Grupa 2002.
10.11. 11:15 HRK Karlovac RK Varaždin 29-26 Karlovac Grupa 2002.
10.11. 12:30 RK VIRO Virovitica RK Ribola Kaštela 16-28 Kaštel Gomilica Grupa 2002.
10.11. 12:30 RK Varaždin RK Rudar Rude 23-31 Karlovac Grupa 2002.
10.11. 13:45 RK Bjelovar RK Metković-Mehanika 29-29 Kaštel Gomilica Grupa 2002.
10.11. 13:45 RK Ludbreg HRK Karlovac 24-29 Karlovac Grupa 2002.
10.11. 15:00 RK Metković-Mehanika RK VIRO Virovitica 27-21 Kaštel Gomilica Grupa 2002.
10.11. 16:15 RK Ribola Kaštela RK Bjelovar 22-20 Kaštel Gomilica Grupa 2002.
20.11. 21:45 RK Dubrava RK PPD Zagreb 21-24 Zagreb Grupa 2002.
23.11. 12:00 RK VIRO Virovitica RK Varaždin 23-40 Varaždin Grupa 2002.
23.11. 13:15 RK Bjelovar RK Ludbreg 19-20 Varaždin Grupa 2002.
23.11. 14:30 RK Varaždin RK Bjelovar 28-26 Varaždin Grupa 2002.
23.11. 15:45 RK Ludbreg RK VIRO Virovitica 28-22 Varaždin Grupa 2002.
24.11. 10:00 RK Rudar Rude RK Spačva Vinkovci 30-17 Vinkovci Grupa 2002.
24.11. 10:00 RK Zamet Rijeka RK Dubrava 30-32 Rijeka Grupa 2002.
24.11. 10:00 RK Trsat Rijeka RK PPD Zagreb 19-29 Rijeka Grupa 2002.
24.11. 10:00 MRK Dugo Selo GRK Varaždin 1930 26-18 Dugo Selo Grupa 2002.
24.11. 11:15 HRK Karlovac RK Županja 34-18 Vinkovci Grupa 2002.
24.11. 11:15 RK Maksimir Pastela MRK Kozala Rijeka 33-21 Dugo Selo Grupa 2002.
24.11. 11:30 RK Balić&Metličić Split RK Metković-Mehanika 23-16 Kaštel Sućurac Grupa 2002.
24.11. 11:40 RK Dubrava RK Trsat Rijeka 33-27 Rijeka Grupa 2002.
24.11. 11:40 RK PPD Zagreb RK Zamet Rijeka 33-21 Rijeka Grupa 2002.
24.11. 12:30 RK Županja RK Rudar Rude 18-28 Vinkovci Grupa 2002.
24.11. 12:30 MRK Kozala Rijeka MRK Dugo Selo 27-40 Dugo Selo Grupa 2002.
24.11. 12:45 MRK Trogir RK Ribola Kaštela 23-14 Kaštel Sućurac Grupa 2002.
24.11. 13:45 RK Spačva Vinkovci HRK Karlovac 13-30 Vinkovci Grupa 2002.
24.11. 13:45 GRK Varaždin 1930 RK Maksimir Pastela 22-34 Dugo Selo Grupa 2002.
24.11. 14:00 RK Metković-Mehanika MRK Trogir 22-23 Kaštel Sućurac Grupa 2002.
24.11. 14:30 RK Osijek RK Sisak 21-29 Đakovo Grupa 2002.
24.11. 15:15 RK Ribola Kaštela RK Balić&Metličić Split 20-26 Kaštel Sućurac Grupa 2002.
24.11. 15:45 RK Đakovo RK Moslavina Kutina 23-15 Đakovo Grupa 2002.
24.11. 17:00 RK Moslavina Kutina RK Osijek 28-24 Đakovo Grupa 2002.
24.11. 18:15 RK Sisak RK Đakovo 20-18 Đakovo Grupa 2002.

Poredak - Kadeti

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 MRK Dugo Selo 9 9 0 0 286 180 106 18 P P P P P
2 RK PPD Zagreb 9 7 1 1 242 187 55 15 P P P I P
3 RK Maksimir Pastela 9 7 0 2 266 202 64 14 I P I P P
4 RK Balić&Metličić Split 9 7 0 2 227 185 42 14 I I P P P
5 RK Sisak 9 6 1 2 224 223 1 13 P P P N I
6 RK Ludbreg 9 6 0 3 224 201 23 12 I P P I P
7 RK Ribola Kaštela 9 6 0 3 205 187 18 12 P I P P P
8 HRK Karlovac 9 5 2 2 238 210 28 12 P I N I N
9 RK Rudar Rude 9 5 1 3 245 211 34 11 I P N P I
10 RK Đakovo 9 5 1 3 213 211 2 11 P P P I I
11 RK Varaždin 9 5 0 4 263 233 30 10 P P P I I
12 RK Dubrava 9 5 0 4 246 221 25 10 P P I I I
13 RK Zamet Rijeka 9 5 0 4 225 218 7 10 P I P P I
14 MRK Trogir 9 5 0 4 207 218 -11 10 P I I I P
15 RK Trsat Rijeka 9 4 1 4 217 224 -7 9 P I I P P
16 GRK Varaždin 1930 9 4 0 5 218 205 13 8 I P P P I
17 RK Bjelovar 9 3 1 5 226 210 16 7 P I I P P
18 RK Metković-Mehanika 9 2 2 5 208 224 -16 6 I I P I N
19 MRK Kozala Rijeka 9 2 1 6 232 250 -18 5 P I P I I
20 RK Moslavina Kutina 9 2 0 7 212 243 -31 4 I I I I P
21 RK Županja 9 2 0 7 197 259 -62 4 I I P I P
22 RK VIRO Virovitica 9 0 1 8 177 258 -81 1 I I I N I
23 RK Osijek 9 0 0 9 184 285 -101 0 I I I I I
24 RK Spačva Vinkovci 9 0 0 9 158 295 -137 0 I I I I I
Sljedeće najave