Registracija
Lis
05

1. Hrvatska kadetska rukometna liga 19/20

Subota, 05.10.2019 00:00 Početak

Nedjelja, 26.04.2020 00:00 Završetak

Raspored turnira - Kadeti

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
25.09. 20:30 RK Varaždin RK Ludbreg 27-24 Varaždin Grupa 2002.
28.09. 10:00 RK Osijek RK Đakovo 21-32 Osijek Grupa 2002.
29.09. 16:00 RK VIRO Virovitica RK Bjelovar 15-30 Virovitica Grupa 2002.
30.09. 20:30 RK Metković-Mehanika RK Ribola Kaštela 20-22 Metković Grupa 2002.
01.10. 19:00 RK Sisak RK Moslavina Kutina 32-28 Sisak Grupa 2002.
05.10. 10:00 RK Đakovo GRK Varaždin 1930 26-17 Varaždin Grupa 2002.
05.10. 11:10 RK Osijek MRK Kozala Rijeka 18-28 Varaždin Grupa 2002.
05.10. 12:20 GRK Varaždin 1930 RK Osijek 36-17 Varaždin Grupa 2002.
05.10. 12:20 RK Spačva Vinkovci RK Varaždin 15-33 Ludbreg Grupa 2002.
05.10. 13:30 MRK Kozala Rijeka RK Đakovo 28-32 Varaždin Grupa 2002.
05.10. 13:40 RK Županja RK Ludbreg 18-29 Ludbreg Grupa 2002.
05.10. 15:00 RK Ludbreg RK Spačva Vinkovci 28-18 Ludbreg Grupa 2002.
05.10. 16:20 RK Varaždin RK Županja 36-25 Ludbreg Grupa 2002.
06.10. 10:00 RK Zamet Rijeka RK Metković-Mehanika 29-24 Rijeka Grupa 2002.
06.10. 10:30 RK Balić&Metličić Split MRK Dugo Selo 23-31 Dugo Selo Grupa 2002.
06.10. 11:15 RK Trsat Rijeka RK Ribola Kaštela 26-21 Rijeka Grupa 2002.
06.10. 11:45 MRK Trogir RK Maksimir Pastela 25-22 Dugo Selo Grupa 2002.
06.10. 12:00 RK VIRO Virovitica RK Dubrava 17-33 Bjelovar Grupa 2002.
06.10. 12:30 RK Ribola Kaštela RK Zamet Rijeka 29-24 Rijeka Grupa 2002.
06.10. 13:00 RK Rudar Rude RK Sisak 25-28 Sisak Grupa 2002.
06.10. 13:00 RK Maksimir Pastela RK Balić&Metličić Split 25-24 Dugo Selo Grupa 2002.
06.10. 13:15 RK Bjelovar RK PPD Zagreb 22-28 Bjelovar Grupa 2002.
06.10. 13:45 RK Metković-Mehanika RK Trsat Rijeka 23-22 Rijeka Grupa 2002.
06.10. 14:15 HRK Karlovac RK Moslavina Kutina 24-23 Sisak Grupa 2002.
06.10. 14:15 MRK Dugo Selo MRK Trogir 29-17 Dugo Selo Grupa 2002.
06.10. 14:30 RK PPD Zagreb RK VIRO Virovitica 19-14 Bjelovar Grupa 2002.
06.10. 15:30 RK Moslavina Kutina RK Rudar Rude 24-35 Sisak Grupa 2002.
06.10. 15:45 RK Dubrava RK Bjelovar 24-19 Bjelovar Grupa 2002.
06.10. 16:45 RK Sisak HRK Karlovac 32-28 Sisak Grupa 2002.
09.10. 21:30 RK Zamet Rijeka RK Trsat Rijeka 23-15 Rijeka Grupa 2002.
12.10. 13:30 RK Spačva Vinkovci RK Županja 25-30 Vinkovci Grupa 2002.
13.10. 14:30 RK Balić&Metličić Split MRK Trogir 31-21 Split Grupa 2002.
16.10. 19:45 MRK Dugo Selo RK Maksimir Pastela 28-23 Dugo Selo Grupa 2002.
16.10. 21:00 RK Rudar Rude HRK Karlovac 27-27 Rude Grupa 2002.
19.10. 10:00 RK Trsat Rijeka RK Ludbreg 28-24 Rijeka Grupa 2002.
19.10. 11:15 RK Zamet Rijeka RK Varaždin 29-27 Rijeka Grupa 2002.
19.10. 12:30 RK Ludbreg RK Zamet Rijeka 22-21 Rijeka Grupa 2002.
19.10. 13:45 RK Varaždin RK Trsat Rijeka 23-31 Rijeka Grupa 2002.
20.10. 10:00 RK Bjelovar RK Moslavina Kutina 34-22 Virovitica Grupa 2002.
20.10. 10:00 HRK Karlovac RK Ribola Kaštela 14-24 Rude Grupa 2002.
20.10. 11:15 RK VIRO Virovitica RK Sisak 25-25 Virovitica Grupa 2002.
20.10. 11:15 RK Rudar Rude RK Metković-Mehanika 32-24 Rude Grupa 2002.
20.10. 11:15 RK Županja GRK Varaždin 1930 13-20 Županja Grupa 2002.
20.10. 12:30 RK Moslavina Kutina RK VIRO Virovitica 28-24 Virovitica Grupa 2002.
20.10. 12:30 RK Ribola Kaštela RK Rudar Rude 25-18 Rude Grupa 2002.
20.10. 12:30 RK Spačva Vinkovci MRK Kozala Rijeka 20-32 Županja Grupa 2002.
20.10. 13:30 MRK Trogir RK PPD Zagreb 23-28 Trogir Grupa 2002.
20.10. 13:45 RK Sisak RK Bjelovar 22-27 Virovitica Grupa 2002.
20.10. 13:45 RK Metković-Mehanika HRK Karlovac 23-23 Rude Grupa 2002.
20.10. 13:45 GRK Varaždin 1930 RK Spačva Vinkovci 38-19 Županja Grupa 2002.
20.10. 14:00 RK Osijek RK Maksimir Pastela 17-28 Đakovo Grupa 2002.
20.10. 14:45 RK Balić&Metličić Split RK Dubrava 28-18 Trogir Grupa 2002.
20.10. 15:00 MRK Kozala Rijeka RK Županja 22-23 Županja Grupa 2002.
20.10. 15:15 RK Đakovo MRK Dugo Selo 13-31 Đakovo Grupa 2002.
20.10. 15:45 MRK Dugo Selo RK Osijek 32-22 Đakovo Grupa 2002.
20.10. 16:00 RK PPD Zagreb RK Balić&Metličić Split 21-22 Trogir Grupa 2002.
20.10. 16:30 RK Maksimir Pastela RK Đakovo 31-19 Đakovo Grupa 2002.
20.10. 17:15 RK Dubrava MRK Trogir 25-27 Trogir Grupa 2002.
09.11. 10:15 RK Osijek RK PPD Zagreb 20-35 Zagreb Grupa 2002.
09.11. 10:30 RK Balić&Metličić Split RK Moslavina Kutina 21-20 Split Grupa 2002.
09.11. 11:00 RK Zamet Rijeka MRK Kozala Rijeka 25-22 Rijeka Grupa 2002.
09.11. 11:30 RK Đakovo RK Dubrava 25-23 Zagreb Grupa 2002.
09.11. 11:45 MRK Trogir RK Sisak 22-23 Split Grupa 2002.
09.11. 12:15 RK Trsat Rijeka GRK Varaždin 1930 22-21 Rijeka Grupa 2002.
09.11. 12:45 RK Dubrava RK Osijek 37-24 Zagreb Grupa 2002.
09.11. 13:00 RK Sisak RK Balić&Metličić Split 13-29 Split Grupa 2002.
09.11. 13:30 GRK Varaždin 1930 RK Zamet Rijeka 14-23 Rijeka Grupa 2002.
09.11. 14:00 RK PPD Zagreb RK Đakovo 25-25 Zagreb Grupa 2002.
09.11. 14:15 RK Moslavina Kutina MRK Trogir 24-26 Split Grupa 2002.
09.11. 14:45 MRK Kozala Rijeka RK Trsat Rijeka 27-27 Rijeka Grupa 2002.
09.11. 15:30 RK Spačva Vinkovci RK Maksimir Pastela 18-34 Zagreb Grupa 2002.
09.11. 16:00 MRK Kozala Rijeka GRK Varaždin 1930 25-32 Rijeka Grupa 2002.
09.11. 16:45 RK Županja MRK Dugo Selo 24-29 Zagreb Grupa 2002.
09.11. 18:00 MRK Dugo Selo RK Spačva Vinkovci 40-13 Zagreb Grupa 2002.
09.11. 19:15 RK Maksimir Pastela RK Županja 36-28 Zagreb Grupa 2002.
10.11. 10:00 RK Rudar Rude RK Ludbreg 19-25 Karlovac Grupa 2002.
10.11. 11:15 HRK Karlovac RK Varaždin 29-26 Karlovac Grupa 2002.
10.11. 12:30 RK VIRO Virovitica RK Ribola Kaštela 16-28 Kaštel Gomilica Grupa 2002.
10.11. 12:30 RK Varaždin RK Rudar Rude 23-31 Karlovac Grupa 2002.
10.11. 13:45 RK Bjelovar RK Metković-Mehanika 29-29 Kaštel Gomilica Grupa 2002.
10.11. 13:45 RK Ludbreg HRK Karlovac 24-29 Karlovac Grupa 2002.
10.11. 15:00 RK Metković-Mehanika RK VIRO Virovitica 27-21 Kaštel Gomilica Grupa 2002.
10.11. 16:15 RK Ribola Kaštela RK Bjelovar 22-20 Kaštel Gomilica Grupa 2002.
20.11. 21:45 RK Dubrava RK PPD Zagreb 21-24 Zagreb Grupa 2002.
23.11. 12:00 RK VIRO Virovitica RK Varaždin 23-40 Varaždin Grupa 2002.
23.11. 13:15 RK Bjelovar RK Ludbreg 19-20 Varaždin Grupa 2002.
23.11. 14:30 RK Varaždin RK Bjelovar 28-26 Varaždin Grupa 2002.
23.11. 15:45 RK Ludbreg RK VIRO Virovitica 28-22 Varaždin Grupa 2002.
24.11. 10:00 RK Rudar Rude RK Spačva Vinkovci 30-17 Vinkovci Grupa 2002.
24.11. 10:00 RK Zamet Rijeka RK Dubrava 30-32 Rijeka Grupa 2002.
24.11. 10:00 RK Trsat Rijeka RK PPD Zagreb 19-29 Rijeka Grupa 2002.
24.11. 10:00 MRK Dugo Selo GRK Varaždin 1930 26-18 Dugo Selo Grupa 2002.
24.11. 11:15 HRK Karlovac RK Županja 34-18 Vinkovci Grupa 2002.
24.11. 11:15 RK Maksimir Pastela MRK Kozala Rijeka 33-21 Dugo Selo Grupa 2002.
24.11. 11:30 RK Balić&Metličić Split RK Metković-Mehanika 23-16 Kaštel Sućurac Grupa 2002.
24.11. 11:40 RK PPD Zagreb RK Zamet Rijeka 33-21 Rijeka Grupa 2002.
24.11. 11:40 RK Dubrava RK Trsat Rijeka 33-27 Rijeka Grupa 2002.
24.11. 12:30 RK Županja RK Rudar Rude 18-28 Vinkovci Grupa 2002.
24.11. 12:30 MRK Kozala Rijeka MRK Dugo Selo 27-40 Dugo Selo Grupa 2002.
24.11. 12:45 MRK Trogir RK Ribola Kaštela 23-14 Kaštel Sućurac Grupa 2002.
24.11. 13:45 RK Spačva Vinkovci HRK Karlovac 13-30 Vinkovci Grupa 2002.
24.11. 13:45 GRK Varaždin 1930 RK Maksimir Pastela 22-34 Dugo Selo Grupa 2002.
24.11. 14:00 RK Metković-Mehanika MRK Trogir 22-23 Kaštel Sućurac Grupa 2002.
24.11. 14:30 RK Osijek RK Sisak 21-29 Đakovo Grupa 2002.
24.11. 15:15 RK Ribola Kaštela RK Balić&Metličić Split 20-26 Kaštel Sućurac Grupa 2002.
24.11. 15:45 RK Đakovo RK Moslavina Kutina 23-15 Đakovo Grupa 2002.
24.11. 17:00 RK Moslavina Kutina RK Osijek 28-24 Đakovo Grupa 2002.
24.11. 18:15 RK Sisak RK Đakovo 20-18 Đakovo Grupa 2002.
07.12. 13:30 RK Rudar Rude RK Maksimir Pastela 28-23 Rude Grupa 2002.
07.12. 14:45 HRK Karlovac MRK Dugo Selo 24-26 Rude Grupa 2002.
07.12. 16:00 RK Maksimir Pastela HRK Karlovac 30-17 Rude Grupa 2002.
07.12. 17:15 MRK Dugo Selo RK Rudar Rude 24-24 Rude Grupa 2002.
08.12. 10:00 RK Trsat Rijeka RK Moslavina Kutina 29-23 Kutina Grupa 2002.
08.12. 10:30 MRK Trogir RK Ludbreg 20-18 Trogir Grupa 2002.
08.12. 11:15 RK Zamet Rijeka RK Sisak 23-26 Kutina Grupa 2002.
08.12. 11:45 RK Balić&Metličić Split RK Varaždin 26-25 Trogir Grupa 2002.
08.12. 12:00 RK Bjelovar RK Županja 32-18 Virovitica Grupa 2002.
08.12. 12:30 RK Moslavina Kutina RK Zamet Rijeka 24-31 Kutina Grupa 2002.
08.12. 13:00 RK Ludbreg RK Balić&Metličić Split 21-22 Trogir Grupa 2002.
08.12. 13:15 RK VIRO Virovitica RK Spačva Vinkovci 32-19 Virovitica Grupa 2002.
08.12. 13:45 RK Sisak RK Trsat Rijeka 28-26 Kutina Grupa 2002.
08.12. 14:15 RK Varaždin MRK Trogir 25-27 Trogir Grupa 2002.
08.12. 14:30 RK Županja RK VIRO Virovitica 23-28 Virovitica Grupa 2002.
08.12. 15:15 RK PPD Zagreb MRK Kozala Rijeka 32-20 Podsused Grupa 2002.
08.12. 15:45 RK Spačva Vinkovci RK Bjelovar 18-28 Virovitica Grupa 2002.
08.12. 16:30 RK Dubrava GRK Varaždin 1930 28-20 Podsused Grupa 2002.
08.12. 17:45 MRK Kozala Rijeka RK Dubrava 13-27 Podsused Grupa 2002.
08.12. 19:00 GRK Varaždin 1930 RK PPD Zagreb 21-30 Podsused Grupa 2002.
26.01. 10:00 RK Đakovo RK Ribola Kaštela 19-25 Metković Grupa 2002.
26.01. 10:00 RK Dubrava MRK Dugo Selo 22-25 Dugo Selo Grupa 2002.
26.01. 11:15 RK Osijek RK Metković-Mehanika 0-10 Metković Grupa 2002.
26.01. 11:15 RK PPD Zagreb RK Maksimir Pastela 24-25 Dugo Selo Grupa 2002.
26.01. 12:30 RK Ribola Kaštela RK Osijek 10-0 Metković Grupa 2002.
26.01. 12:30 RK Maksimir Pastela RK Dubrava 29-32 Dugo Selo Grupa 2002.
26.01. 13:45 RK Metković-Mehanika RK Đakovo 28-13 Metković Grupa 2002.
26.01. 13:45 MRK Dugo Selo RK PPD Zagreb 19-22 Dugo Selo Grupa 2002.
01.02. 10:00 RK Bjelovar RK Trsat Rijeka 25-23 Bjelovar Grupa 2002.
01.02. 10:00 HRK Karlovac GRK Varaždin 1930 22-22 Karlovac Grupa 2002.
01.02. 11:15 RK VIRO Virovitica RK Zamet Rijeka 23-30 Bjelovar Grupa 2002.
01.02. 11:15 RK Rudar Rude MRK Kozala Rijeka 29-21 Karlovac Grupa 2002.
01.02. 12:30 RK Zamet Rijeka RK Bjelovar 24-28 Bjelovar Grupa 2002.
01.02. 12:30 GRK Varaždin 1930 RK Rudar Rude 21-28 Karlovac Grupa 2002.
01.02. 13:45 RK Trsat Rijeka RK VIRO Virovitica 33-29 Bjelovar Grupa 2002.
01.02. 13:45 MRK Kozala Rijeka HRK Karlovac 22-27 Karlovac Grupa 2002.
02.02. 10:00 RK Osijek RK Varaždin 22-34 Osijek Grupa 2002.
02.02. 10:00 RK Balić&Metličić Split RK Spačva Vinkovci 26-14 Vinkovci Grupa 2002.
02.02. 10:00 RK Metković-Mehanika RK Moslavina Kutina 19-15 Kutina Grupa 2002.
02.02. 11:15 RK Varaždin RK Đakovo 35-21 Osijek Grupa 2002.
02.02. 11:15 MRK Trogir RK Županja 28-18 Vinkovci Grupa 2002.
02.02. 11:15 RK Ribola Kaštela RK Sisak 16-25 Kutina Grupa 2002.
02.02. 12:30 RK Županja RK Balić&Metličić Split 15-23 Vinkovci Grupa 2002.
02.02. 12:30 RK Moslavina Kutina RK Ribola Kaštela 25-23 Kutina Grupa 2002.
02.02. 13:45 RK Spačva Vinkovci MRK Trogir 16-27 Vinkovci Grupa 2002.
02.02. 13:45 RK Sisak RK Metković-Mehanika 25-24 Kutina Grupa 2002.

Poredak - Kadeti

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 MRK Dugo Selo 13 11 1 1 380 272 108 23 P P P P P
2 RK Balić&Metličić Split 13 11 0 2 324 260 64 22 I I P P P
3 RK PPD Zagreb 13 10 1 2 350 272 78 21 P P P I P
4 RK Sisak 13 10 1 2 328 312 16 21 P P P N I
5 RK Maksimir Pastela 13 9 0 4 373 303 70 18 I P I P P
6 MRK Trogir 13 9 0 4 309 295 14 18 P I I I P
7 RK Rudar Rude 13 8 2 3 354 300 54 18 I P N P I
8 RK Dubrava 13 8 0 5 355 308 47 16 P P I I I
9 RK Ribola Kaštela 13 8 0 5 279 256 23 16 P I P P P
10 RK Bjelovar 13 7 1 5 339 293 46 15 P I I P P
11 HRK Karlovac 13 6 3 4 328 310 18 15 P I N I N
12 RK Varaždin 13 7 0 6 382 329 53 14 P P P I I
13 RK Zamet Rijeka 13 7 0 6 333 319 14 14 P I P P I
14 RK Trsat Rijeka 13 6 1 6 328 329 -1 13 P I I P P
15 RK Ludbreg 11 6 0 5 263 243 20 12 I P P I P
16 RK Metković-Mehanika 13 5 2 6 289 277 12 12 I I P I N
17 RK Đakovo 12 5 1 6 266 299 -33 11 P P P I I
18 GRK Varaždin 1930 13 4 1 8 302 313 -11 9 I P P P I
19 RK Moslavina Kutina 13 3 0 10 299 345 -46 6 I I I I P
20 MRK Kozala Rijeka 13 2 1 10 308 365 -57 5 P I P I I
21 RK VIRO Virovitica 13 2 1 10 289 363 -74 5 I I I N I
22 RK Županja 13 2 0 11 271 370 -99 4 I I P I P
23 RK Osijek 12 0 0 12 206 339 -133 0 I I I I I
24 RK Spačva Vinkovci 13 0 0 13 225 408 -183 0 I I I I I
5. krug skupina «A» - Zbog nedolaska RK Osijek na utakmice 5. kruga natjecanja skupina A, koje su zakazane u Metkoviću dana 26.01.2020. s početkom u 11,15, odnosno 12,30 sati, registriram utakmice 5. kruga skupine A broj 110 (RK Osijek - RK Metković Mehanika) rezultatom 0:10 u korist RK Metković Mehanika, te utakmicu broj 111 (RK Ribola Kaštela – RK Osijek) rezultatom 10:0 u korist RK Ribola Kaštela. - RK Osijek kažnjava se oduzimanjem 2 (dva) boda. 
Sljedeće najave