Registracija
Lip
14

COCA COLA CUP - DRŽAVNA ZAVRŠNICA

Srijeda, 14.06.2017 18:00 Početak

Srijeda, 14.06.2017 18:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
15.06. 08:30 LEGEND Karlovac MI DOŠLI Požega 1-3 (0-1) Teren 2 2002. (2-3)
15.06. 08:30 NK IMOTSKI LIVADA ŽELJEZNIČAR S. Brod 3-2 (2-2) Teren 1 1999. (2-3)
15.06. 09:15 TAJFUN Bedekovčina VINODOL N. Vinodolski 3-1 ( 1-1) Teren 1 1999. (7-8)
15.06. 09:15 VIRO BOYS Virovitica DREAM TEAM G. Rijeka - Križevci 6-4 ( 1-0, 3-3, 3-1 ) Teren 2 2002. (4-5)
15.06. 10:00 ŠN 1. GOL Rijeka PIZZERIA TENEN Knin 0-9 ( 0-5 ) Teren 2 2002. 7-8)
15.06. 10:00 DOMINO Benkovac BOTAFOGO Pula 1-2 ( 1-1 ) Teren 1 1999. (4-5)
15.06. 10:45 MLADE NADE Daruvar NULA PROMILA Ivanec 1-2 (1-0 ) Teren 1 1999. (9-10)
15.06. 10:45 SB-2002-PERCOM S. Brod SOKIJEVI POKEMONI Feričanci 5-0 (3-0 ) Teren 2 2002. (9-10)
15.06. 11:30 EXTREME Gospić RUMPUPLIRANERUMPUPLICE Knin 2-7 (1-4) Teren 1 1999. (12-13)
15.06. 11:30 AREA 51 CUBANO Sisak MI DOŠLI Požega 6-0 (1-0) Teren 2 2002. (1-2/3)
15.06. 12:15 UDRUGA MLADIH LUG Osijek GRASSHOPPER CLUB V. Gorica 1-0 (0-0) Teren 1 1999. (14-15)
15.06. 12:15 BB TEAM Bjelovar GRBCI 2000 Rijeka 7-6 (2-1, 3-3, 3-2) Teren 2 2002. (12-13)
15.06. 13:00 MNK NOVSKA SANDWICH BAR DENIS Virovitica 4-2 (1-0, 1-1, 3-1) Teren 1 1999. (17-18)
15.06. 13:00 SKB & EMEDJIMURJE Čakovec GALACTICOSI Metković 4-1 (3-1) Teren 2 2002. (14-15)
15.06. 15:30 LEVEL 10 Križevci BORASKINO BAR Vukovar 2-4 (0-0, 1-1, 1-3) Teren 1 1999. (19-20)
15.06. 15:30 AURELIA FUTSAL Vinkovci APOLLON Pregrada 1-0 (1-0) Teren 2 2002. (16-17)
15.06. 16:15 NEWCASTLE Požega NK IMOTSKI 3-2 (2-1) Teren 1 1999. (1-2/3)
15.06. 16:15 KANFANAR MNK EL CLASICO Sv. Nedjelja 0-6 (0-4) Teren 2 2002. (18-19)
15.06. 17:00 BLUE BOYS Zagreb BB TEAM Bjelovar 3-7 (1-4) Teren 2 2002. (11-12/13)
15.06. 17:00 BRKATI SLONOVI Zagreb TAJFUN Bedekovčina 2-0 (0-0) Teren 1 1999. (6-7/8)
15.06. 17:45 AREA 51 CUBANO Sisak VIRO BOYS Virovitica 2-1 (2-1) Teren 2 2002. 1/4 F A
15.06. 17:45 ZAJCI Prelog MNK NOVSKA 1-5 (1-2) Teren 1 1999. (16-17/18)
15.06. 18:30 DIMENZIJA Metković BORASKINO BAR Vinkovci 6-1 (4-1) Teren 1 1999. (1-19/20)
15.06. 18:30 AURELIA FUTSAL Vinkovci MNK EL CLASICO Sv. Nedjelja 0-7 (0-3) Teren 2 2002. 1/4 F D
15.06. 19:15 MNK VARAŽDIN PIZZERIA TENEN Knin 2-0 (0-0) Teren 1 2002. (6-7/8)
16.06. 08:30 SKB & EMEDJIMURJE Čakovec BB TEAM Bjelovar 2-1 (0-1) Teren 2 2002. 1/4 F C
16.06. 08:30 NEWCASTLE Požega BOTAFOGO Pula 6-0 (1-0) Teren 1 1999. 1/4 F A
16.06. 09:15 BRKATI SLONOVI Zagreb NULA PROMILA Ivanec 4-5 (1-0, 1-1, 3-4 Teren 1 1999. 1/4 F B
16.06. 09:15 MNK VARAŽDIN SB-2002-PERCOM S. Brod 4-5 (1-0, 1-1, 3-4) Teren 2 2002. 1/4 F B
16.06. 10:00 MNK NOVSKA DIMENZIJA Metković 2-3 (0-0, 0-0, 2-3) Teren 2 1999. 1/4 F D
16.06. 10:00 RUMPUPLIRANERUMPUPLICE Knin UDRUGA MLADIH LUG Osijek 6-0 (2-0) Teren 1 1999. 1/4 F C
16.06. 18:00 NEWCASTLE Požega NULA PROMILA Ivanec 3-2 (1-1, 1-1, 2-1) Teren 1 1/ 2 F 1999.
16.06. 18:00 AREA 51 CUBANO Sisak SB-2002-PERCOM S. Brod 1-2 (0-1) Teren 2 1/ 2 F 2002.
16.06. 18:45 RUMPUPLIRANERUMPUPLICE Knin DIMENZIJA Metković 4-3 (1-1, 0-0, 3-2) Teren 1 1/ 2 F 1999.
16.06. 18:45 SKB & EMEDJIMURJE Čakovec MNK EL CLASICO Sv. Nedjelja 2-7 (1-2) Teren 2 1/ 2 F 2002.
16.06. 20:00 NULA PROMILA Ivanec DIMENZIJA Metković 2-1 (2-0) Teren 1 Za 3. mj. 1999.
16.06. 20:00 AREA 51 CUBANO Sisak SKB & EMEDJIMURJE Čakovec 4-3 (2-2) Teren 2 Za 3. mj. 2002.
16.06. 20:45 SB-2002-PERCOM S. Brod MNK EL CLASICO Sv. Nedjelja 1-2 (0-1) Teren 1 Finale 2002.
16.06. 21:30 NEWCASTLE Požega RUMPUPLIRANERUMPUPLICE Knin 14-13 (2-2, 0-1, 12-11 ) Teren 1 Finale 1999.

Konačan poredak 1999. godište:


1. NEWCASTLE Požega

2. RUMPUPLIRANERUMPUPLICE Knin

3. NULA PROMILA Ivanec

Konačan poredak 2002. godište:


1. MNK EL CLASICO Sv. Nedjelja

2. SB-2002-PERCOM S. Brod

3. AREA 51 CUBANO Sisak


Pojedinačne nagrade najboljim pojedincima 1999. godište:


Najbolji igrač: Dino Bognar / NEWCASTLE Požega

Najbolji strijelac: Bruno Bitunjac / RUMPUPLIRANERUMPUPLICE Knin (8 golova)

Najbolji vratar: Ivan Žuljević / NEWCASTLE Požega

 

Pojedinačne nagrade najboljim pojedincima 2002. godište:

 

Najbolji igrač: Luka Grofelnik / MNK EL CLASICO Sv. Nedjelja

Najbolji strijelac: Leonard Vrančić / MNK EL CLASICO Sv. Nedjelja (8 golova)

Najbolji vratar: Stjepan Zeba / SB-2002-PERCOM S. Brod


SPORTSKE IGRE MLADIH


Foto galerija

Sponzori

Sljedeće najave