Registracija
Lip
26

20. Međunarodni rukometni turnir Makarska 2017. 2002. DJEVOJKE/GIRLS

  • Turnir
  • Ženski
  • Kadetkinje
  • liga/natjecanje

RUKOMET

SudioniciUKS Pantery DopiewoNjårdDebreceni SC-SIOppsal IFZelene doline ŽalecSamoborOlimpijaBajnok DSEBSF BjørkelangenRuch ChorzówŠDRŠ VrhnikaHercules HandballHoteli MakarskaAlytus SRCKrimUdarnik1.A2.D1.B2.C3.A3.D3.B3.C2.A1.D2.B1.C4.A4.D4.B4.CLW.109LW-110LW-117LW-118WW-109WW-110WW-117WW-118LW-111LW-112WW-104WW-105LW-132LW-133WW-111WW-112LW-104LW-105LW-130LW-131WW-130WW-131WW-132WW-133

Ponedjeljak, 26.06.2017 09:00 Početak

Petak, 30.06.2017 17:40 Završetak

Raspored turnira - Kadetkinje

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
26.06. 09:00 UKS Pantery Dopiewo Njård I-02 / W-001 Grupa B
26.06. 09:00 Debreceni SC-SI Oppsal IF I-03 / W-002 Grupa A
26.06. 09:00 Zelene doline Žalec Samobor I-04 / W-003 Grupa B
26.06. 09:00 Olimpija Bajnok DSE I-05 / W-004 Grupa D
26.06. 09:40 BSF Bjørkelangen Ruch Chorzów I-04 / W-008 Grupa D
26.06. 09:40 ŠDRŠ Vrhnika Hercules Handball I-05 / W-006 Grupa C
26.06. 09:40 Hoteli Makarska Alytus SRC I-03 / W-007 Grupa C
26.06. 15:00 Krim Udarnik I-05 / W-022 Grupa A
27.06. 15:00 Krim Debreceni SC-SI I-03 / W-042 Grupa A
27.06. 15:00 Samobor Njård I-04 / W-043 Grupa B
27.06. 15:40 Udarnik Oppsal IF I-02 / W-045 Grupa A
27.06. 15:40 Hercules Handball Alytus SRC I-03 / W-046 Grupa C
27.06. 15:40 ŠDRŠ Vrhnika Hoteli Makarska I-04 / W-047 Grupa C
27.06. 16:20 Zelene doline Žalec UKS Pantery Dopiewo I-02 / W-050 Grupa B
27.06. 16:20 Olimpija BSF Bjørkelangen I-03 / W-051 Grupa D
27.06. 17:00 Bajnok DSE Ruch Chorzów I-02 / W-053 Grupa D
28.06. 08:00 Debreceni SC-SI Udarnik I-01 / W-063 Grupa A
28.06. 08:40 Njård Zelene doline Žalec I-01 / W-064 Grupa B
28.06. 09:20 BSF Bjørkelangen Bajnok DSE I-01 / W-065 Grupa D
28.06. 10:00 Oppsal IF Krim I-01 / W-066 Grupa A
28.06. 10:40 Hoteli Makarska Hercules Handball I-01 / W-071 Grupa C
28.06. 11:20 Ruch Chorzów Olimpija I-01 / W-072 Grupa D
28.06. 12:00 UKS Pantery Dopiewo Samobor I-01 / W-076 Grupa B
28.06. 14:00 Alytus SRC ŠDRŠ Vrhnika I-01 / W-078 Grupa C
29.06. 08:00 1.A 2.D I-05 / W-117 01.-08.
29.06. 08:40 1.B 2.C I-05 / W-118 01.-08.
29.06. 09:20 3.A 3.D I-04 / W-104 09.-12.
29.06. 09:20 3.B 3.C I-03 / W-105 09.-12.
29.06. 10:00 2.A 1.D I-02 / W-109 01.-08.
29.06. 10:00 2.B 1.C I-01 / W-110 01.-08.
29.06. 10:10 4.A 4.D I-01 / W-111 13.-16.
29.06. 10:10 4.B 4.C I-02 / W-112 13.-16.
29.06. 14:00 LW.109 LW-110 I-03 / W-130 05.-08.
29.06. 14:40 LW-117 LW-118 I-02 / W-131 05.-08.
29.06. 15:20 WW-109 WW-110 I-03 / W-132 01.-04.
29.06. 16:00 WW-117 WW-118 I-04 / W-133 01.-04.
30.06. 10:10 LW-111 LW-112 I-04 / W-143 15.-16.
30.06. 10:10 WW-104 WW-105 I-03 / W-146 09.-10.
30.06. 10:40 LW-132 LW-133 I-01 / W-149 03.-04.
30.06. 10:50 WW-111 WW-112 I-02 / W-144 13.-14.
30.06. 10:50 LW-104 LW-105 I-04 / W-145 11.-12.
30.06. 11:00 LW-130 LW-131 I-05 / W-147 07.-08.
30.06. 14:00 WW-130 WW-131 I-02 / W-148 05.-06.
30.06. 16:40 WW-132 WW-133 I-01 / W-150 01.-02.

Poredak - Kadetkinje

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 Njård 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Zelene doline Žalec 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Samobor 0 0 0 0 0 0 0 0
4 UKS Pantery Dopiewo 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Debreceni SC-SI 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oppsal IF 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Krim 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Udarnik 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Olimpija 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bajnok DSE 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BSF Bjørkelangen 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ruch Chorzów 0 0 0 0 0 0 0 0
1 ŠDRŠ Vrhnika 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hercules Handball 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoteli Makarska 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Alytus SRC 0 0 0 0 0 0 0 0

Krim, Zelene doline Žalec, ŠDRŠ Vrhnika, Olimpija (SLOVENIA),

Debreceni SC-SI, Bajnok DSE (HUNGARY),

Oppsal IF, Njård, Hercules Handball, BSF Bjørkelangen (NORWAY),

Alytus SRC (LITVA),

UKS Pantery Dopiewo, Handball Ruch Chrozów (POLAND),

Samobor, Udarnik, Hoteli Makarska (CROATIA) 


KATEGORIJA S 16 EKIPA:

Utakmice se igraju u 4 skupine sa po 4 ekipe po jednostrukom bod sustavu, „svatko sa svakim“.

Po završetku natjecanja u skupinama prvoplasirani i drugoplasirani razigravaju za poredak od 1. do 8. mjesta na način: 1.A-2.D, 1.B-2.C, 2.A-1.D i 2.B-1.C. Pobjednici razigravaju za plasman od 1. do 4. mjesta na način: pobjednik(1.A-2.D)-pobjednik (1.B-2.C) i pobjednik(2.A-1.D)-pobjednik(2.B-1.C).Pobjednici igraju za 1. mjesto a poraženi za 3. mjesto.

Poraženi razigravaju za plasman od 5. do 8. mjesta na način: poraženi(1.A-2.D)-poraženi (1.B-2.C) i poraženi(2.A-1.D)-poraženi(2.B-1.C).Pobjednici igraju za 5. mjesto a poraženi za 7. mjesto.

Trećeplasirani razigravaju za poredak od 9. do 12. mjesta na način: 3.A-3.D i 3.B i 3.C. Pobjednici igraju za 9. mjesto a poraženi ta 11. mjesto.

Četvrto-plasirani razigravaju za poredak od 13. do 16. mjesta na način: 4.A-4.D i 4.B-4.C. Pobjednici igraju za 13. mjesto a poraženi za 16. mjesto.


16 TEAM CATEGORY:

The matches are played in 4 groups with 4 teams per single point system, "everyone with each". At the end of the competition, the first and second placed teams play for the 1st to 8th place in the following way: 1.A-2.D, 1.B-2.C, 2.A-1.D and 2.B-1 .C. Winners play for placement from 1st to 4th place in the way: Winner (1.A-2.D) -Winner (1.B-2.C) and Winner (2.A-1.D) -Winner (2 .B-1.C) .Winners play for 1st place and defeated for 3rd place. The defeats play for placement from 5th to 8th place in the way: defeated (1.A-2.D) -used (1.B-2.C) and defeated (2.A-1.D) -used (2 .B-1.C) .Winners qualify for 5th place and defeated for 7th place. Third-placed players play for the 9th to 12th place in the order of: 3.A-3.D and 3.B and 3.C. The winners play in the 9th place and defeated the 11th place. Fourth-placed players play for the 13th to 16th place in the way: 4.A-4.D and 4.B-4.C. The winners play in the 13th place and are defeated for the 16th place.


KONAČNI POREDAK/FINAL STANDINGS:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Sljedeće najave