Registracija
Lip
26

20. Međunarodni rukometni turnir Makarska 2017. 2004. DJEVOJČICE/GIRLS

  • Turnir
  • Ženski
  • Mlađe kadetkinje
  • liga/natjecanje

RUKOMET

SudioniciSamoborRugvicaZelinaRD IzolaOlimpijaZrinjskiBruck/MurHoteli Makarska 1Debreceni SC-SIIzviđačHoteli Makarska 2Vranjic Petason

Ponedjeljak, 26.06.2017 09:00 Početak

Petak, 30.06.2017 17:00 Završetak

Raspored turnira - Mlađe kadetkinje

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
26.06. 15:00 Zelina RD Izola I-03 / W-020 Grupa C
26.06. 15:00 Olimpija Zrinjski I-04 / W-021 Grupa A
26.06. 15:00 Samobor Rugvica I-02 / W-019 Grupa B
26.06. 15:40 Bruck/Mur Hoteli Makarska 1 I-04 / W-023 Grupa A
26.06. 15:40 Debreceni SC-SI Izviđač I-05 / W-024 Grupa B
27.06. 09:20 Hoteli Makarska 2 RD Izola I-03 / W-031 Grupa C
27.06. 09:20 Izviđač Rugvica I-04 / W-032 Grupa B
27.06. 11:20 Debreceni SC-SI Samobor I-05 / W-037 Grupa B
27.06. 12:00 Zrinjski Hoteli Makarska 1 I-05 / W-035 Grupa A
27.06. 15:00 Olimpija Bruck/Mur I-05 / W-044 Grupa A
27.06. 15:40 Vranjic Petason Zelina I-05 / W-048 Grupa C
28.06. 14:00 Bruck/Mur Zrinjski I-02 / W-081 Grupa A
28.06. 14:00 Samobor Izviđač I-03 / W-085 Grupa B
28.06. 14:00 Zelina Hoteli Makarska 2 I-04 / W-083 Grupa C
28.06. 14:40 RD Izola Vranjic Petason I-03 / W-082 Grupa C
28.06. 14:40 Rugvica Debreceni SC-SI I-02 / W-084 Grupa B
28.06. 14:40 Hoteli Makarska 1 Olimpija I-04 / W-086 Grupa A
28.06. 17:40 Vranjic Petason Hoteli Makarska 2 I-05 / W-093 Grupa C
29.06. 09:20 3.2. 1.3. I-01 / W-103 05.-08.
29.06. 10:00 2.2. 2.3. I-01 / W-108 05.-08.
29.06. 10:40 1.B 1.C I-01 / W-113 01.-04.
29.06. 10:40 3.3. 4.C I-02 / W-114 09.-12.
29.06. 10:40 4.A 4.B I-03 / W-115 09.-12.
29.06. 11:20 1.A 1.2. I-01 / W-116 01.-04.
30.06. 09:20 LW-113 LW-116 I-01 / W-141 03.-04.
30.06. 11:40 LW-114 LW-115 I-05 / W-137 11.-12.
30.06. 12:20 WW-114 WW-115 I-02 / W-138 09.-10.
30.06. 12:20 LW-103 LW-108 I-04 / W-140 07.-08.
30.06. 12:20 WW-103 WW-108 I-03 / W-139 05.-06.
30.06. 15:20 WW-113 WW-116 I-01 / W-142 01.-02.

Poredak - Mlađe kadetkinje

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 Samobor 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Rugvica 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Debreceni SC-SI 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Izviđač 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Zelina 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RD Izola 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoteli Makarska 2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Vranjic Petason 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Olimpija 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Zrinjski 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bruck/Mur 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoteli Makarska 1 0 0 0 0 0 0 0 0

Olimpija, RD Izola (SLOVENIA),

Debreceni SC-SI (HUNGARY),

Izviđač, Zrinjski (BIH),

Bruck Mur (AUSTRIA),

Rugvica, Samobor, Zelina, Vranjic Petason, Hoteli Makarska 1, Hoteli Makarska 2 (CROATIA)


KATEGORIJA S 12 EKIPA / 12 TEAM CATEGORY:


KATEGORIJA S 12 EKIPA
12 TEAM CATEGORY

Utakmice se igraju u tri skupine sa po  4 ekipe po jednostrukom bod sustavu, „svatko sa svakim“.

Po završetku natjecanja u skupinama, prvoplasirani u skupinama i najbolji drugoplasirani

razigravaju za plasman od 1. do 4. mjesta na slijedeći način:

1.A-najbolji drugi i 1.B-1.C. Pobjednici igraju za 1. mjesto, poraženi za 3. mjesto.

Ostali drugoplasirani u skupinama i dva najbolja trećeplasirana razigravaju za plasman od 5. do 8. mjesta,

na način: drugi drugoplasirani-drugi trećeplasirani i treći drugoplasirani-najbolji trećeplasirani.

Pobjednici igraju za 5. mjesto, poraženi za 7. mjesto.

Najlošiji trećeplasirani i svi četvrto plasirani razigravaju za plasman od 9. do 12. mjesta na način:

najlošiji trećeplasirani-4.C i 4.A-4.B. Pobjednici igraju za 9. mjesto, poraženi za 11. mjesto.

The matches are played in three groups with four teams per single point system, "everyone with each".

Upon completion of the group competition, first placed in the group and the best second-placed play for

placement from 1st to 4th place in the following manner:

1.A-best second and 1.B-1.C. Winners play for 1st place, defeated for 3rd place.

The other second-placed teams and the two best third-placed players play for placement

from 5th to 8th place, in the way:

second second-placed-second-placed and third-best-ranked third best.

Winners play for fifth place, defeated for the 7th place.

The worst third-placed and all four placed play for placement from 9th to 12th place in the way:

the worst third-ranked-4.C and 4.A-4.B.

Winners play for 9th place, defeated for 11th place.


KONAČNI POREDAK / FINAL STANDINGS:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.


Sljedeće najave