Registracija

Rezultati događaja ( 533 rezultata )

Osnove pretrage: 1. Hrvatska kadetska rukometna liga 18/19

    20.08.2019

  • Sudionici: Hrvatski rukometni klub Međugorje (BiH), 19468
    19465
    19478
    19480
    19481
    19482
    19486
    19487
    19466
    19470
    19469
    19467
    19476
    19483
    19488
    19489
    19499
    19500
    19471
    19472
    19479
    19485
    19490
    19491
    19495
    19494
    19497
    19498
    19473
    19475
    19501
    19496
    19493
    19477
    19474
    19492
    A1
    A4
    B2
    A3
    B3
    B1
    A2
    B4

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina:

    Dob: M/Ž - U 2004/2006/2008

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: Sportski centar Međugorje (BIH)

    Opširnije
  • 06.08.2019

  • Sudionici: IHF , 19424
    19427
    19448
    19445
    19425
    19429
    19443
    19447
    19426
    19428
    19444
    19446
    19430
    19433
    19436
    19439
    19431
    19435
    19437
    19441
    19432
    19434
    19438
    19440

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: Kadeti

    Dob: U-19

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat:

    Opširnije
  • 04.07.2019

  • Sudionici: Youth Handball Festival ,

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: SVI

    Dob: M/U-12/14/17 W-U12/14/16

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat:

    Opširnije
  • 26.06.2019

  • Sudionici: Ženski rukometni klub Hoteli Makarska, 19334
    19423
    19330
    19331
    19336
    19338
    19408
    19406
    19409
    19404
    19402
    19407
    19405
    19403
    19410
    19411
    19412
    19413
    19332
    19337
    19335
    19339
    19324
    19325
    19326
    19327
    19340
    19341
    19328
    19342
    19414
    19329
    19396
    19415
    19416
    HMRK Zrinjski M06 - Makarska 2019.
    Lietuva Tauras M04 - Makarska 2019.
    ŠKP Bratislava M04 - Makarska 2019.
    Varenos SC M06 - Makarska 2019
    Mokerc KIG (2007) M06
    Lietuva Tauras M04 - Makarska 2019.

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: SVI

    Dob: M 02/04/06/08

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: Gradski sportski centar Makarska

    Opširnije
  • Sudionici: Ženski rukometni klub Hoteli Makarska, 19351
    19354
    19385
    19389
    19391
    19386
    19395
    19382
    19388
    19392
    19380
    19384
    19383
    19421
    19347
    19350
    19375
    19387
    19393
    19394
    19381
    19377
    19343
    19349
    19353
    19345
    19372
    19374
    19361
    19365
    19356
    19420
    19366
    19363
    19358
    19359
    19369
    19418
    19368
    19367
    19362
    19364
    19346
    19348
    19344
    19352
    19371
    19370
    19355
    19417
    19360
    19419
    19373
    19379
    19376
    Zelene doline Žalec1 W06 - Makarska 2019.
    19390
    19398
    19397
    19399
    19396
    19422
    ŽRK Hoteli Makarska W06 - Makarska 2019.
    19400
    Bajnok DSE Nemesvamos W06 - Makarska 2019.
    Zelene Doline Žalec1 W06 - Makarska 2019.
    Logatec Zvezda W06 - Makarska 2019.
    Bajnok DSE Nemesvamos W04 - Makarska 2019.
    Kozarmisleny Sportegyesulet W04 - Makarska 2019.
    Kozarmisleny Sportegyesulet 2 W08 - Makarska 2019.
    Kozarmisleny Sportegyesulet W08 - Makarska 2019.
    Alytus SRC W08 - Makarska 2019.
    Kozarmisleny Sportegyesulet 1 W08 - Makarska 2019.
    Zelene doline Žalec 1 W04 - Makarska 2019.

    Sport: RUKOMET

    Spol: Ženski

    Dobna skupina: SVI

    Dob: W 02/04/06/08

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: Gradski sportski centar Makarska

    Opširnije
  • 18.06.2019

  • Sudionici: Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb,

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina: SVI/SVI

    Dob: U/8-18

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat:

    Opširnije
  • 22.06.2019

  • Sudionici: HRVATSKI RUKOMETNI SAVEZ, 10998
    17713
    10949
    10903
    10963
    10810
    10813
    18941
    10886
    10912
    10921
    10942
    10974
    10790

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: Dječaci B

    Dob: U-10

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat:

    Opširnije
  • 15.06.2019

  • Sudionici: Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb, 19291
    19292
    19299
    19321
    19323
    19305
    19296
    19297
    19317
    19320
    19289
    19318
    19319
    19312
    19307
    19300
    19303
    19313
    19314
    19294
    19309
    19306
    19311
    19290
    19293
    19316
    19315
    19301
    19295
    19302
    19308
    19310
    19298
    A5 / HRK Izviđač CO Ljubuški
    B5 / MRK Vidovec
    A1 / RK Dubrava Zagreb
    B2/ MRK Dugo Selo
    A4 / HC ASE Doukas 1
    B4 /HC ASE Doukas 2
    A2 / RK PPD Zagreb
    B1/ RK Maksimir Pastela
    A3 / RK Mladenovac
    B3/ Telekom Veszprém
    A1 / MRK Dugo Selo
    B2 /RK Rudar Rude
    A4 /RK Maksimir Pastela 1
    B4 /RK Maksimir Pastela 2
    A2 /HRK Izviđač CO Ljubuški
    B1 / RK PPD Zagreb
    A3 /RK Dubrava Zagreb
    B3 / RK Olimpija Vodice
    A1 /Telekom Veszprém
    B2 / MRK Dugo Selo
    A4 / RK Dubrava Zagreb
    B4 / RK Rudar Rude
    A2 / RK Maksimir Pastela 1
    A3 / RK Olimpija Vodice
    B3 / HRK Izviđač CO Ljubuški
    RK Dubrava Zagreb
    RK Maksimir Pastela

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina: SVI/SVI

    Dob: U-12/14/16

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: SPORTSKA DVORANA XV GIMNAZIJE (MIOC) ZAGREB

    Opširnije
  • 27.10.2018

  • Sudionici: HRVATSKI RUKOMETNI SAVEZ,

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: Kadeti

    Dob: U-16

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat:

    Opširnije
  • Sudionici: HRVATSKI RUKOMETNI SAVEZ,

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: Mlađi kadeti

    Dob: U-14

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat:

    Opširnije
  • 29.09.2018

  • Sudionici: HRVATSKI RUKOMETNI SAVEZ, 18934
    10839
    10950
    10948
    10862
    10823
    10894
    10952
    10985
    10983
    19217
    10837
    10777
    7653
    10782
    10836
    10897
    10808

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: Dječaci A

    Dob: U-12

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat:

    Opširnije
  • Sudionici: HRVATSKI RUKOMETNI SAVEZ, 10919
    10794
    10989
    10770
    10962
    10975
    10961
    10928
    7649
    10818
    10878
    7639
    10967
    18950

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: Dječaci A

    Dob: U-12

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat:

    Opširnije
  • Sudionici: HRVATSKI RUKOMETNI SAVEZ, 10782
    10948
    10773
    10950
    10839
    10837
    18934
    19217
    10823
    10894
    10862
    10808

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: Mlađi kadeti

    Dob: U-14

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat:

    Opširnije
  • 24.03.2019

  • Sudionici: Ženski rukometni klub Umag,

    Sport: MINI RUKOMET

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina: Mini rukomet/Mini rukomet

    Dob: U-10/11/12

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: SPORTSKA DVORANA OŠ MARIJE I LINE UMAG

    Opširnije
  • 16.02.2019

  • Sudionici: Društvo psihologa Varaždin,

    Sport:

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina:

    Dob:

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: Međimursko veleučilište

    Opširnije
  • 10.01.2019

  • Sudionici: GERMANIA/DENMARK, 19283
    19281
    19271
    19269
    19282
    19267
    19277
    19286
    19274
    19273
    19266
    19280

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: Seniori

    Dob: 16+

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat:

    Opširnije
  • 21.12.2018

  • Sudionici: UDRUGA ZA MALI NOGOMET - KOPRIVNICA, TISKARA DIKOPA MC PLUS
    JELENA TRADE
    REPLAY KŽ
    CB PODROOM
    ART METALI MNK JUNAJTED
    123 DESIGNE COMPANY
    SPORT DOLENEC
    ACTIVE JUNIORI
    ACTIVE COMMERC
    NK LIPA
    MAVIK & MESNICE MARTINJAK
    OPG RADIČEK&NIKO TRADE
    ROMANTIČARI
    TOMISLAV DRNJE
    ZAVRŠNI RADOVI ŠIME & RESTORAN ZRINSKI
    AMADEUS
    LEGRAD
    WWW.KUDUMIJA.HR
    NK RADNIK KRIŽEVCI
    ROBIN-MARKETI 0-24
    E-PODRAVINA
    LAKRDIJAŠI BE UNIQE
    OPG RAŠANEC, SLATINA & CB LAVERNA
    CB STILL MNK 75 KOTORIBA
    GRAVITACIJSKE KOTRLJAČE
    CENTAR ŠKUDAR
    AGRO KUĆA VRTNI CENTAR
    CB BEST
    PULS NIGHT BAR STOCK
    FENIKS
    BURGER & GRILL BAR No1
    NATURAVITA
    CASTRUM
    PLAYOBOX MR JACK
    NK STARIGRAD JUNIORI
    KAMPUS
    SUPERPRINT
    INDUCTA++ E MERCATO
    CB 048 PIZZ FOKUS
    KOTLAR DOO
    CB ACTIVE
    ELLITE CLUB ZIP DRNJE
    VINTAGE BAR / UNIJA BETON
    CB 048
    ASO PONOS KRAPINA
    BOEMI KOTORIBA
    GARANTA
    RADIO DRAVA & DRAVA INFO & CB 048
    MNK ČREŠNJEVO
    OŠTREK GRADNJA CB MAROCCHINO
    STARS 2002
    MOD GRADNJA
    EKIPA RTV SERVIS DOLENEC
    RITZ CLUB
    NK GRANIČAR
    IPA ZAGREB
    SIVEC TRANS
    CB KAKADU
    AUTO FLORIJANIĆ
    TUPEK AUTO
    MULTI STAR
    STRIDON - PROMET
    CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ
    POP CORN ŠAKIĆ
    APIOS CB LOOP
    VINTAGE BAR UNIJA BETON
    ROBIN MARKETI 0-24
    MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ
    MULTISTAR
    PLUS NIGHT BAR STOCK
    PLAYBOX MR JACK

    Sport: MALI NOGOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: SVI

    Dob:

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: Dvorana srednje škole Koprivnica

    Opširnije
  • 26.12.2018

  • Sudionici: UDRUGA ZA MALI NOGOMET - KOPRIVNICA, OŠ „Đuro Ester“
    OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“
    NK Starigrad
    NK Radnik
    NK Podravina 1
    NK Tomislav
    NK Slaven Belupo 2007
    OŠ „A. N. Gostovinski“
    NK Slaven Belupo 2006
    NK Podravina 2
    NK Mladost
    NC Sveti Đurđ
    NK Graničar
    OŠ „Braća Radić“
    NK Slaven Belupo 2005
    NK Tehničar
    NK Slaven Belupo 2004
    Miškinovci
    Bjelovarski dječaci
    NK Graničar 2
    MNK Novi Marof
    NK Starigrad
    NK Podravina
    WDF
    NK Graničar 1
    Comfort

    Sport: MALI NOGOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: Stariji pioniri U-14

    Dob: U-12/14

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: Dvorana srednje škole Koprivnica

    Opširnije
  • 12.01.2019

  • Sudionici: Muški rukometni klub Zaprešić, 19209
    7648
    3422
    19262
    17560
    17748
    3011
    19263
    7655
    17451
    19226

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: Kadeti

    Dob: U-16

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: Športsko rekreacijski centar Zaprešić

    Opširnije
  • 27.12.2018

  • Sudionici: Sportplus agencija,

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina:

    Dob: M/Ž-02/04/06

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat:

    Opširnije
  • 21.12.2018

  • Sudionici: Rukometni klub Poreč,

    Sport: RUKOMET, MINI RUKOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: SVI

    Dob: U-10/12/14

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: SPORTSKA DVORANA ŽATIKA POREČ

    Opširnije
  • 22.12.2018

  • Sudionici: STOLNOTENISKI KLUB LIBERTAS DUBROVNIK,

    Sport: STOLNI TENIS

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina: SVI/SVI

    Dob:

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat:

    Opširnije
  • 29.11.2018

  • Sudionici: France W/EHF EURO 2018, 19249
    19251
    19246
    19248
    19245
    19247
    19250
    19252
    19254
    19253
    19258
    19256
    19260
    19255
    19257
    19259

    Sport: RUKOMET

    Spol: Ženski

    Dobna skupina: Seniorke

    Dob: 16+

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat:

    Opširnije
  • 22.09.2018

  • Sudionici: Rukometni savez Splitsko-dalmatinske županije, 17344
    17056
    10911
    17342
    17288
    17289
    17292
    10901
    17336
    17308
    18934

    Sport: RUKOMET

    Spol: Ženski

    Dobna skupina: Mlađe kadetkinje

    Dob: U-14/15

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat:

    Opširnije
  • 07.11.2018

  • Sudionici: Rukometni savez Splitsko-dalmatinske županije, 10958
    10841
    10839
    10777
    10846
    10808
    10897
    19217
    10985
    10894
    17309
    10798
    17308
    10901
    17288
    10911
    17336
    18290
    Ženski rukometni klub Zadar
    17056
    17344
    10783
    10862
    10950
    10948
    7653
    10823

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina: Seniori/Seniorke

    Dob: 16+

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat:

    Opširnije
  • 29.11.2018

  • Sudionici: Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb, Hrvatski rukometni klub Gorica

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: Seniori

    Dob: 16+

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: SPORTSKA DVORANA XV GIMNAZIJE (MIOC) ZAGREB

    Opširnije
  • 24.11.2018

  • Sudionici: Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb, AGM-Trnjanska
    Savski Gaj
    Bukovac-FKF
    Andrić-Kaštelan

    Sport: MINI RUKOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: Mini rukomet

    Dob:

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: SC Fairplay Zagreb

    Opširnije
  • 28.10.2018

  • Sudionici: Rukometni klub Polet Dugo Selo,

    Sport: MINI RUKOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: Mini rukomet

    Dob: U - 8/10

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: Brckovljani

    Opširnije
  • 05.10.2018

  • Sudionici: RK Sloga KV Kraljevo,

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina:

    Dob: Ž2004/ M2003/2005

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: Sportski centar IBAR

    Opširnije
  • 07.10.2018

  • Sudionici: Rukometni Klub Valpovka Valpovo, 10963
    10983
    10813
    10974
    17713
    18941
    10903
    10949
    3421
    10879
    10800
    10845
    17748
    10932
    18938
    7643
    10861
    18520

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: Dječaci A

    Dob: U-12

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: Gradska školsko športska dvorana Valpovo

    Opširnije
Sljedeće najave